Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Księga gości

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym naszą stronę. Zostawcie po sobie trwały ślad w Księdze gości. Zapraszamy szczególnie do dzielenia się wrażeniami z peregrynacji relikwii św. Dominika Savio w waszym mieście i parafii.
WSZYSTKICH WPISÓW: 442

Podziękowania

Święty Dominiku, sercem pełnym wdzięczności dziękuję za Twoje orędownictwo wraz z Przeczystą Panienką u Boga w tych intencjach Tobie, Kochany Patronie powierzonych i tych dzieciątkach już poczętych i zawierzonych, łaską Bożą, Bogurodzicy zawsze Dziewicy. Niechaj wzrastają w zdrowiu, wierze, nadziei i miłości. Głęboko ufam, że wspierasz nas nieustannie. Niechaj chwała Boża i Twe wstawiennictwo objawiają się w nas i pośród nas, a Imię Jezus niech będzie błogosławione i uwielbione, teraz i na wieki, wieków. Amen. Serdeczne Bóg zapłać.

Dodane 15 listopada 2021 r., godz.: 07:37:59 przez: Gosia

Podziękowania

Święty Dominiku, przez Twoje orędownictwo pragnę uwielbiać Boga Stwórcę, od którego wszystko pochodzi, za dar poczętych dzieci moich córek Joasi i Ani. Uproś, aby nic nie zakłóciło ich rozwoju pod sercem szczęśliwych Matek! Mój ukochany Mały Mocarzu, dziękuję Ci za moje wnuczki (4-letnią Łucję i 2,5-letnią Kaję), nad którymi czuwasz od momentu ich zaistnienia!

Dodane 15 października 2019 r., godz.: 00:19:49 przez: dozgonnie wdzięczna babcia Lucyna

Podziękowania

Pragnę podziękować za wspaniały związek z Kamilą, za nasze piękne spotkanie, pełne zrozumienia i miłości, za wzajemne odczuwanie siebie na płaszczyźnie duchowej, fizycznej, psychicznej, emocjonalnej i intelektualnej. Dziękuję za siłę do walki, za dobre studia, pracę, wspaniałych ludzi wokół siebie, dobrych współpracowników i wspaniałych przyjaciół. Dziękuję za chęć do nauki, samorozwoju i poznawania siebie, za zdrowie i wspaniałe życie rodziców, za pokój. Dziękuję za to, że Bóg przenika i jest z Nami, za wszystkie okazje, które się nadarzają i je wykorzystuję. Bogu dzięki wielkie!

Dodane 27 sierpnia 2019 r., godz.: 13:25:58 przez: Dominik

Podziękowania

Św. Dominiku! Kiedyś prosiłam Cię o bycie matką. Dziękuję! Jestem mamą, mamą dwóch wspaniałych chłopców!

Dodane 29 września 2018 r., godz.: 01:31:05 przez: Anna

Podziękowania

Św. Dominiku, dziękuję za szczęśliwy przebieg porodu, za to, że odbył się szybko i bez komplikacji, za to że trafiłam na wspaniałą położną, dziękuję za kolejny cud życia, który się narodził - Tymoteuszka. Proszę Cię, miej w opiece mojego starszego synka Filipka, mojego męża, mnie, naszych rodziców i całą rodzinę. Módl się za nami święty Dominiku!

Dodane 8 lipca 2016 r., godz.: 23:11:18 przez: Ania z Rodziną

Podziękowania

Boże Ojcze! Dziękuję Ci za to, że pozwoliłeś św. Dominikowi opiekować się moją rodziną. Za szczęśćliwe przebiegi ciąż oraz także szczęśćliwe rozwiązania, za to, że jest patronem naszych trzech synów. Dziękuję za Jego dalszą opiekę i pomoc w wychowaniu i w codzienności, za to że tak żywo opiekuje się i wyprasza żywą nadzieję, czystość serc i wielką radość!

Dodane 4 kwietnia 2016 r., godz.: 22:54:59 przez: Lena z Warszawy

Podziękowania

Dziękuję za modlitwę w intencji mojej krewnej, która miała
poronienia i lekarze orzekli, że donoszenie ciąży jest
niemożliwe. Po poważnym załamaniu, podtrzymałam ją na duchu i
prosiłam, żeby już tak na siłę nie zachodziła w kolejną
ciążę, żeby trochę zaczekała. W 2012 roku prosiłam o modlitwę, a przecież dla Boga nie ma nic niemożliwego i krewna po 2,5 roku doczekała się szczęśliwego porodu. Chwała Bogu!

Dodane 26 maja 2015 r., godz.: 22:53:20 przez: Małgorzata

Podziękowania

Dziękujemy Ci św. Dominiku za dar życia Franciszki, która wczoraj przyszła na świat.

Dodane 4 listopada 2014 r., godz.: 09:56:02 przez: Agata

Podziękowanie za wyczekaną i wymodloną córeczkę.

Dziękuję Ci Święty Dominiku za zdrową córeczkę wymodloną po 7 latach. Wierzę, że dzięki Twojemu wstawiennictwu u Boga Córeczka jest Z Nami. Wiem, że dziecko przychodzi na Świat, bo tego chce Bóg. Proszę o dalszą opiekę święty Dominiku, jej Patronie, bo córci daliśmy na drugie imię Dominika. Miej Ją w opiece, by nic złego się nie działo. Módl się za nami wszystkimi.

Dodane 4 września 2014 r., godz.: 22:22:23 przez: SZCZĘŚLIWI RODZICE

Podziękowania!

Kochani, módlcie się do Jezusa, On jest jedynym pośrednikiem między nami a Bogim Ojcem. Chwała Jezusowi, po 8 latach jestem w ciąży!

Dodane 7 lutego 2014 r., godz.: 20:12:15 przez: Agnieszka

...

Dziękuję za zdrowego syna Dominika. Czuwaj nad nim jego patronie. Proszę o kolejne zdrowe dziecko oraz szczęśliwe rozwiązanie. Błagam, aby udało mi się zdobyć cały etat w pracy. To dla mnie ważne. Wstawcie się za mną u Boga. Nadal nie piję i nie palę, czczę Boga Ojca w Trójcy Jedynego. Dziękuję za pracę mgr mamy. Powierzam moją dyplomową. Dziękuję za zdany awans. Za przyjaźń, moje małżeństwo. Powierzam całą siebie, o światło Ducha Świętego na każdy dzień. O dalszą opiekę nade mną i moją rodziną.

Dodane 17 lipca 2013 r., godz.: 15:28:26 przez: Anna

Podziękowania

Św. Dominiku, dziekuję Ci za opiekę nade mną i naszym synkiem przez cały okres ciąży. Dziękujemy, że Joel urodził się zdrowy i zdrowo rozwija się.

Dodane 13 czerwca 2013 r., godz.: 21:46:52 przez: Monika

Podziękowania

Urodziłem się 26 stycznia. Jestem wcześniaczkiem, ale wiem, że czuwasz Dominiczku nade mną.
Dziękujemy Ci święty Dominiku za naszego skarbka Wiktorka. Czuwaj nad nim i nie pozwól, by coś złego go spotkało, niech wyrośnie na zdrowego i silnego chłopczyka. Módl się za Nami.

Dodane 14 lutego 2012 r., godz.: 20:50:17 przez: Tomasz

Warsztaty w Bieszczadach dla par pragnących potomstwa

8-dniowe Terapeutyczne Warsztaty w Bieszczadach dla małżeństw bezdzietnych - mających trudności w osiągnięciu poczęcia.

Terminy:
16-23.06.2012,
30.06-07.07.2012,
01-08.09.2012,

W programie warsztatów przewidziane są zajęcia:

1) Edukacyjno – terapeutyczne: obejmują codzienne 1 spotkanie dwugodzinne lub 2 po jednej godzinie zajęć edukacyjno – terapeutycznych w grupie 3 - 6 małżeństw oraz jedno indywidualne godzinne spotkanie konsultacyjno - terapeutyczne z małżeństwem lub jednym z małżonków.

2) Wypoczynkowo - rekreacyjno - krajoznawcze: wycieczki w wysokie Bieszczady - Tarnica (dla chętnych), cerkiew w Łopience, Połonina Wetlińska, zapora wodna w Solinie, Polańczyk, rejs żaglówką po Zalewie Solińskim, Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie w Nowosiółkach, basen kryty (dla chętnych), wędrówki, spacery, ogniska, pogodne wieczory, dansing w Polańczyku, w okresie zimowym (zamiast rejsu, Tarnicy i Połoniny Wetlińskiej wyciąg narciarski, kulig itp.).

Zakwaterowanie: w czteropokojowym domku "Nad Strumieniem" i trzypokojowym 6 osobowym domku całorocznym w pięknej dolinie na skraju Baligrodu - do obejrzenia na naszej stronie internetowej www.odnowarodzin.org.pl (patrz: baza noclegowa). Oczywiście każde małżeństwo jest zakwaterowane w osobnym pokoju z łazienką.

Wyposażenie domków: kominek, pełny węzeł sanitarny, wyposażona kuchnia, TVP, pościel kołdry i poduszki. Przed domkami parking. Obok domków rzeka plac rekreacyjny, ogród, miejsce na ognisko i grill

Koszt: 8-dniowych wczasów od osoby wynosi 720zł i obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, realizację zajęć edukacyjno – terapeutycznych.

Uwaga! Koszty nie obejmują zajęć wypoczynkowo - rekreacyjno - krajoznawczych (dojazd do szlaków muzeum basenu i bilety wstępu na szlaki, muzeum, basen, parkingowe, rejsu. – wszystkie punkty to dodatkowo ok. 120zł). Wskazany przyjazd własnym samochodem.

Wyżywienie: obiady i obiado-kolacje przygotowują pracownicy kuchni, a w trakcie wycieczek zaplanowane są w restauracji, śniadania i kolacje przygotowują wspólnie dyżurni uczestnicy (co sprzyja lepszemu poznaniu się osób). Produkty finansowane są z powyżej podanych opłat, a dostarczane są przez obsługę wczasów.

W celu zapisania się prosimy pobrać kartę zgłoszeniową z naszej strony www.odnowarodzin.org.pl,

wypełnić ją i przesłać do nas na adres e-mail : opior@wp.pl

lub zgłosić się telefonicznie pod tel. (81) 751 21 93

Dodane 9 stycznia 2012 r., godz.: 10:31:38 przez: www.odnowarodzin.org.pl

Gorąca prośba

św.Dominiku tyle razy zwracałam się z prośbą do Ciebie o dar poczęcia. Chce się z Tobą podzielić nowiną jestem w ciąży i to w ciąży bliźniaczej. niestety okazało się że prawdopodobnie jedno serduszko nie bije, proszę Cię wyproś mi łaskę żeby chociaz to jedno dziecko przeżyło i rozwijało się zdrowo proszę cie o to. Módl się za nami

Dodane 21 września 2011 r., godz.: 17:03:19 przez: asia

Kochany Dominiku...

Kochany Święty... pisałam do Ciebie już wcześniej. Prosiliśmy Cię z mężem o dar poczęcia, przez Twoje wstawiennictwo i błogosławionego Ojca Św. Jana Pawła II...
Nasza prośba została wysłuchana. DZIĘKUJEMY WAM:) Zostaliśmy rodzicami... Dzidziuś jednak nie rozwijał się prawidłowo, aż w końcu odszedł od nas... jego malutkie serduszko przestało być :-( nasz skarb jest teraz u Boga Ojca... opiekuj się nim razem z Janem Pawłem II, ale i wspieraj nas w tym smutku i cierpieniu po stracie naszego dzieciątka.
Prosimy Cię św. Dominiku otocz naszą rodzinę opieką, wyproś u Boga dar poczęcia i urodzenie dziecka, aby nasze dzieciątko zdrowo się rozwijało i rosło, abyśmy z mężem mogli cieszyć się naszym dzieckiem przez długie lata naszego życia... Prosimy Cię z całego serca o to...
PROSIMY... DOMINIKU, PROSIMY!

Dodane 20 września 2011 r., godz.: 19:22:40 przez: Beata z mężem

Podziękowanie i prośba

Św. Dominiku Savio, 2 miesiące po tym jak się dowiedziałam o Twoim istnieniu, zaszłam w upragnioną, długo oczekiwaną ciążę. Obecnie jestem w 8 miesiącu ciąży. Dziękuję za wstawiennictwo u Pana naszego. Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania i zdrowia naszej "już" najukochańszej córeńki. Bądź zawsze blisko nas! Dziękujemy z całego serca.

Dodane 20 września 2011 r., godz.: 11:01:37 przez: Marta i Darek

Prośba o opiekę

Św. Dominiku, proszę Cię o opiekę i wstawiennictwo w czasie ciąży, pomóż mi przetrwać całe 9 miesięcy i czuwaj nad maleństwem, które noszę pod sercem.

Dodane 20 września 2011 r., godz.: 09:32:35 przez: Aga

Święty Dominiku

Św. Dominiku, proszę o dar macierzyństwa dla córki, wstaw się z moją prośbą u Boga.

Dodane 19 września 2011 r., godz.: 20:06:12 przez: Janka

Prośba o opiekę i błogosławieństwo

Przez Twoje wstawiennictwo św. Dominiku, proszę Cię o opiekę w czasie ciąży i błogosławione rozwiązanie dla Angeliki.

Dodane 19 września 2011 r., godz.: 17:35:15 przez: MAMA

Modlitwa o dar macierzyństwa

Święty Dominiku, jestem mężatką od prawie 3 lat. Razem z mężem pragniemy, by Bóg obdarzył nas potomkiem. By nasze małżeństwo było uwieńczone darem potomstwa. Po mału tracę wiarę, że kiedyś nadejdzie ten upragniony dzień i poruszy się w moim łonie dzieciątko... Serce mi pęka, gdy widzę dzieci i ich młode matki. Moje życie wydaje się być takie puste. Drogi Dominiku, wstaw się za mną i moim meżem u Najwyższego Pana Naszego, by był dla nas miłościwy i litościwy i obdarzył nas potomstwem.

Dodane 19 września 2011 r., godz.: 16:29:16 przez: Małgorzata

Gorąca prośba

Drogi Dominiku, serdecznie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, abym ja Lidia i mój Mąż Paweł mogli zostać rodzicami. Z całego serca pragniemy mieć potomka, jesteśmy na to gotowi. Miej nas w opiece.

Dodane 12 września 2011 r., godz.: 16:13:35 przez: Lidia

Prośba o macierzyństwo

Św. Dominiku, proszę Cię o dzidziusia.

Dodane 12 września 2011 r., godz.: 13:42:27 przez: MONIKA

prośba

Święty Dominiku, wstaw się za mną oraz moją siostrą u Boga i wyproś dla nas dar macierzyństwa.

Dodane 8 września 2011 r., godz.: 19:28:46 przez: basia

prośba o modlitwę i wstawiennictwo

Św. Dominiku, wstaw się za nami u tronu Bożego i wyproś nam łaskę, aby okazało się że będziemy rodzicami, o co już tak długo walczymy. Opiekuj się naszym Aniołkiem w niebie.

Dodane 29 sierpnia 2011 r., godz.: 14:03:36 przez: asia

o zdrowie Dawida

Proszę o zdrowie dla Dawida - mego syna, który jest wcześniakiem. Ma martwicze zapalenie jelit. Oby przybierał na wadze.

Dodane 29 sierpnia 2011 r., godz.: 12:06:52 przez: matka

Prośba

Święty Dominiku, proszę Cię w imieniu Ani i Jej męża oraz Pauliny i Jej męża o dar poczęcia upragnionego dziecka. Proszę także w imieniu Agnieszki i Marcina o szczęśliwy poród córeczki (Agnieszka ma wadę serca).
Proszę Cię także Święty Dominiku,jako patrona mojego syna, o odnalezienie przez Niego drogi do Boga.

Dodane 9 sierpnia 2011 r., godz.: 10:56:01 przez: Teresa

Prośba o szczęśliwą ciążę i rozwiązanie

Święty Dominiku- Ty, którego Stwórca szczególnie sobie upodobał- wyproś nam łaski u Boga, abyśmy po stratach czterech ciąż doczekali się tym razem upragnionego potomstwa. Proszę, otaczaj mnie i dziecko, które w sobie noszę, nieustającą opieką i chroń je od złego.

Dodane 3 sierpnia 2011 r., godz.: 13:17:10 przez: Izabella

prośba o poczęcie upragnionego dziecka

Święty Dominiku, z całego serca proszę o wstawiennictwo u Boga o poczęcie naszego upragnionego dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, bezpieczny poród. Proszę, aby nasze dziecko było zdrowe i szczęśliwe, zawsze kochające Boga.

Dodane 22 lipca 2011 r., godz.: 00:02:29 przez: bogusia

pragniemy zostać rodzicami

Święty Dominiku, módl się za poczęcie naszego dziecka. Chcemy zostać rodzicami. Już tyle czasu czekamy. Módlmy się za wszystkich, którzy razem z nami przeżywają ból związany z brakiem potomstwa, aby łaskawy Bóg obdarzył nas tym darem.

Dodane 16 lipca 2011 r., godz.: 15:48:47 przez: Magdalena i Krzysztof

Prośba o poczęcie

Święty Dominiku, bardzo proszę o cud poczęcia, to jest największy dar jaki może kobieta otrzymać...Módl się za nami!

Dodane 10 lipca 2011 r., godz.: 21:37:03 przez: maria

PROŚBA O POCZĘCIE MALEŃSTWA

Święty Dominiku proszę Cię o wstawiennictwo u Boga, modlitwę o wiarę dla Nas że będzie Nam dane cieszyć się maleństwem. Módl się za Nas i innych, aby doświadczyli tak pięknego daru jakim jest Macierzyństwo. Proszę O zdrowie dla Nas i naszego przyszłego Potomka.

Dodane 7 lipca 2011 r., godz.: 13:18:22 przez: Agata

Proszę o Dzidziusia

Święty Dominiku, jeśli dane nam jest mieć dziecko, nie zwlekaj, staramy się już 5 rok. Staję się niecierpliwa, do niczego, ale liczę na cud.

Dodane 4 lipca 2011 r., godz.: 19:36:28 przez: Marta

prośba o poczęcie dziecka i jego szczęśliwe życie w zdrowiu

Święty Dominiku z całego serca proszę o wstawiennictwo u Boga o poczęcie naszego upragnionego dziecka, prawidłowy przebieg ciąży, bezpieczny poród. Proszę, aby nasze dziecko było zdrowe i szczęśliwe.

Dodane 3 lipca 2011 r., godz.: 20:58:20 przez: Monika

Podziękowania

Święty Dominiku, dziękuję Ci bardzo za wstawiennictwo u Pana. Od tygodnia tulę w ramionach tak długo oczekiwane zdrowe maleństwo.

Dodane 30 czerwca 2011 r., godz.: 12:47:17 przez: oczekująca mama

Prośba

Świety Dominiku błagam aby to żyjące we mnie maleńtwo rozwijało się prawidłowo aby urodziło się zdrowe. Proszę Ci również o zdrowie dla mnie na czas ciąży. Jeśli moim krzyzem ma być choroba o której niedawno się dowiedziłam to przyjme to z pokorą ale błagam Cię aby nie miała ona wpływu na dzieciąko. Błagam Cię z całego serca!!!!

Dodane 29 czerwca 2011 r., godz.: 19:03:06 przez: Małgorzata

Modlitwa o szczęśliwe poczęcie

Św.Dominiku z całego serca proszę w mojej modlitwie o szczęśliwe poczęcie zdrowego dziecka,prawidłowy przebieg ciąży i o bezpieczne przyjście naszego dziecka na świat.Sw.Dominiku proszę o Twoje wstawiennictwo w tej sprawie dla nas i wszystkich którzy się o to modlą.Dziękuję za wysłuchanie mojej modlitwy.Amen

Dodane 24 czerwca 2011 r., godz.: 19:16:56 przez: Magda

NIEMOŻLIWE? - NIE DLA DOMINIKA

Dziekuję Ci z całego serca za dar narodzin Dominiki ( Ty wiesz dlaczego daliśmy jej takie a nie inne imię).Jesteśmy wdzięczni za opiekę nad nią- ma już skonczone trzy lata i jest wspaniałym dzieckiem.Ile radości i śmiechu...Pomimo trudności z jakimi spotyka sie większość polskich rodzin - stajemy na straży życia dzieći poczętych !!! TY jesteś naszym orężem i wsparciem.Proszę Cię o opiekę nad naszą starsza córką Michasią ( 12 lat ) .Szczególnie polecam się modlitwie za naszą rodzinę o siły , miłość i radość .Ty wiesz o co prośić naszą Matkę .Wszyscy ktorzy czytacie to co piszę UWIERZCIE -my czekaliśmy na Dominikę prawie 7 lat.UDAŁO SIE DZIĘKI DOMINIKOWI.BOGU CHWAŁA NA WIEKI!

Dodane 18 czerwca 2011 r., godz.: 00:07:35 przez: Mirek

BŁAGANIE

ŚWIĘTY DOMINIKU,TAK JAK NIEKTÓRZY Z NAS NIE MAM JUZ SIŁ BŁAGAC O NOWE ZYCIE W RODZINIE...BÓG, SĘDZIA SPRAWIEDLIWY BARDZO NAS DOŚWIADCZA....NOSIMY KRZYŻ CHORÓB I ...TO NIE TRWA ROK CZY DWA....CZY BÓG ZEŚLE NAM ŁASKI?CZĘSTO PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO SWOJEGO PATRONA CZY TEŻ ŚWIĘTYCH...

Dodane 15 czerwca 2011 r., godz.: 21:30:32 przez: KATARZYNA

Prośba o dar ponownego macierzyństwa

Święty Dominiku bardzo proszę o dar ponownego macierzyństwa staramy się już trzeci rok o drugie dziecko już czasami szczególnie mnie jako matce brakuje łez , tak bardzo chciałabym żeby moje dziecko nie zostało kiedyś na świecie samo jak nas rodziców już zabraknie ! Bardzo , bardzo proszę o modlitwę wszystkich ludzi dobrej woli . Szczęść Boże i Bóg zapłać !

Dodane 14 czerwca 2011 r., godz.: 23:05:14 przez: Agnieszka

brak potomstwa

Jesteśmy po badaniu. Okazało się, że nie mamy szans na zajście w ciążę.Mąż ma problemy z płodnością. Błagamy o cud.

Dodane 14 czerwca 2011 r., godz.: 13:20:24 przez: Magda i Paweł

PROŚBA O MODLITWĘ

Św.Dominiku zwracamy się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana by obdarzył nas upragnionym, zdrowym potomstwem.Prosimy Cię o modlitwę o nasze zdrowie i płodność

Dodane 14 czerwca 2011 r., godz.: 09:28:28 przez: RP

Prośba o dar rodzicielstwa

Św. Dominiku błagam Cię wstaw się za wszystkimi małżonkami, którzy modlą się o dar rodzicielstwa. Błagam wlej w serca nadzieję, daj cierpiącym ukojenie, smutek zamień w radość. A my śpiewajmy głośno Panu i chwalmy Jego Imię!!! ON nas na pewno usłyszy!!!

Dodane 12 czerwca 2011 r., godz.: 19:06:02 przez: Kinga

Prosba o szczesliwe poczecie.......

Swiety Dominiku z calego serca prosimy Cie o modlitwe za nas , naszego synka i za szczesliwe poczecie drugiego dziecka ktore tak bardzo z mezem chcielibysmy miec. Tak bardzo prosimy . Dziekujemy bardzo .

Dodane 12 czerwca 2011 r., godz.: 15:29:41 przez: Justyna i Marcin

Modlitwa o szczesliwe poczecie.........

Swiety Dominiku z calego serca prosimy Cie o modlitwe za nas , naszego synka i za szczesliwe poczecie drugiego dziecka ktore tak bardzo chcielibysmy miec . Dziekujemy bardzo .

Dodane 12 czerwca 2011 r., godz.: 15:26:50 przez: Justyna

prośba

Święty Dominiku błagam Cię aby nasze nienarodzone jeszcze dziecko rozwijało sie prawidłowo aby było zdrowe i urodziło sie w wyznaczonym terminie. Błagam Cię aby ten cud rozwijał się we mnie.

Dodane 30 maja 2011 r., godz.: 11:25:52 przez: Małgorzata

Prośba

Św. Dominiku, proszę Cię z całego serca o to, abym została matką a mój Mąż ojcem... Bardzo tego pragniemy. Wstaw się za nami...

Dodane 25 maja 2011 r., godz.: 15:17:11 przez: Ania

Prosba o modlitwe

Prosze św.Dominiku wstaw sie za nami do Boga aby obdarzył nas potomstwem co jeszcze bardziej scali nasze małżenstwo .Bóg zapłac

Dodane 25 maja 2011 r., godz.: 10:20:53 przez: Ania

PROSBA O POCZECIE

SWIETY DOMINIKU Z CALEGO NASZEGO SERCA PROSIMY CIE O MODLITWE ZA NAS I ZA NASZE UPRAGNIONE DZIECIATKO KTORE TAK BARDZO CHCIELIBYSMY MIEC - OD DZIEWIECIU LAT STARAMY SIE O NASZEGO KOCHANEGO I UPRAGNIONEGO SKARBA --NIE MAMY JUZ SIL WALCZYC ALE DALEJ WIERZYMY , DOPOMOZ NAM SW DOMINIKU CIESZYC SIE MACIERZYNSTWEM--ATK BARDZO TEGO PRAGNIEMY

Dodane 20 maja 2011 r., godz.: 08:46:00 przez: KAROLINA I MARIUSZ

błaganie o modlitwę

Święty Dominiku, błagam o wstawienictwo aby miłość mojego życia - Mariusz jak najszybciej do mnie wrócił. Żeby przestał wątpić, żeby wybaczył chwile zwątpienia, dał szansę na lapsze jutro, żeby uwierzył w siłę naszej miłości, żebyśmy razem zbudowali wspólną drogę i szli nią razem do końca życia, Żebyśmy mieli w końcu upragnioną Zosię, żeby nasza miłość stawała się coraz silniejsza i piękniejsza, pokonywała przeciwności losu i zbliżała nas ku sobie. Żeby wszyscy dookoła zrozumieli jak wielkim darem ona jest.

Dodane 16 maja 2011 r., godz.: 09:27:07 przez: Agnieszka
Dodaj wpis do księgi. Pola z "*" są obowiązkowe