Świadectwa i podziękowania za łaski otrzymane przez wstawiennictwo św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Świadectwo Anny

Pragnę podzielić się z Wami wspaniałym świadectwem działania Pana Boga za wstawiennictwem św.Dominika. Kiedy zaszłam w ciążę byliśmy razem z mężem bardzo szczęśliwi i pełni nadziei, wiedzieliśmy że to sam Pan Bóg podarował nam dziecko. Niestety po pierwszych badaniach okazało się, że nasza kruszynka może urodzić się chora, 50-krotnie wzrosło ryzyko wad genetycznych.

Z każdym kolejnym badaniem pojawiały się niepokojące markery. Lekarze namawiali nas na inwazyjne badania potwierdzające chorobę lub wykluczające ją. Nie zgodziliśmy się na nie. Postanowiliśmy zaufać Bogu. Wiedzieliśmy, że będziemy kochać nasze dziecko bez względu na wszystko, jeśli taki miał być Boży plan, to chcieliśmy się z nim pogodzić. Prosiłam o wstawiennictwo świętego Dominika, prosiłam także o modlitwę rodzinę i bliskich, wierzyłam że wszystko będzie dobrze, że te badania nie są wyrokiem. Mimo strachu, który towarzyszył mi całą ciążę, pragnęłam zatopić się w Bogu, ufać mu tak do końca w każdym trudnym momencie.
I tak oto 4-go czerwca ubiegłego roku w Święto Bożego Ciała urodziła się nam zdrowa córeczka! Pomimo trudnego porodu, który zakończył się cesarskim cięciem, wiedziałam i czułam że Bóg i Maryja nam towarzyszą. Dzisiaj nasza malutka ma juz prawie 9 miesięcy, jest radosna, pogodna i bardzo ruchliwa :) Będziemy wdzięczni Panu Bogu, Maryi i świętemu Dominikowi do końca naszych dni i jeszcze dłużej, że przeprowadzili nas przez ten trudny czas i że nasze dziecko jest zdrowe. Święty Dominiku, dziękuję Ci, bądź blisko nas już zawsze!

Anna