Świadectwa i podziękowania za łaski otrzymane przez wstawiennictwo św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Franciszek dzięki wstawiennictwu św. Dominika

O dziecko staraliśmy się ponad 3 lata, z czego przez 2 lata współpracowaliśmy z lekarzem zajmującym się problematyką niepłodności. Byliśmy poddawani w tym czasie niezbędnym badaniom, zabiegom i leczeniu. Nic nie dawało upragnionego rezultatu, choć według lekarzy byliśmy zdrowi i nie podano nam przyczyny niepowodzeń przy zachodzeniu w ciążę. To była trudna droga wymagająca od nas dużo cierpliwości i nadziei na powodzenie.

30 września 2007 roku będąc na Mszy Św. usłyszeliśmy, że do naszej parafii (im. św. Jana Bosko w Poznaniu) przyjeżdżają relikwie św. Dominika Savio oraz że jest zaplanowana Msza św. m.in. dla małżeństw mających problemy z bezdzietnością. Zwykle nie braliśmy udziału w mszach w środku tygodnia ze względu na długie godziny pracy, jednak w tym przypadku uznaliśmy, że warto tak zaplanować dzień, aby wygospodarować czas wieczorem i pojawić się w kościele.

2 października o godzinie 18.00 przyszliśmy na mszę. Przed ołtarzem stała urna z relikwiami i figurą Dominika. Tego dnia przystąpiliśmy do Spowiedzi i Komunii św. Zakupiliśmy też szkaplerze, które ksiądz nam nałożył.

Trzy tygodnie później byliśmy w ciąży! Szkaplerz miałam przy sobie każdego dnia i nocy (drugi daliśmy ciężarnej kuzynce), codziennie też modliliśmy się o zdrowie i dobry rozwój dla naszego dziecka. Ciąża przebiegała wzorcowo co podkreślała nasza lekarka prowadząca. Franciszek Dominik urodził się 19 lipca 2008r. Nasz synek jest zdrowym i bardzo radosnym dzieckiem – każdy się uśmiecha na jego widok. Szkaplerzyk wisi teraz nad łóżeczkiem naszego synka. Nie mamy wątpliwości, że nasze szczęście jest wynikiem wstawiennictwa św. Dominika Savio.

Beata i Marcin z Poznania