Księga postanowień troski o życie
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Księga postanowień Troski o Życie

To duchowa inicjatywa związana z peregrynacją relikwii świętego Dominika Savio w Polsce. Pragniemy w niej zapisać indywidualne i wspólnotowe postanowienia dotyczące ochrony oraz promocji życia człowieka. Księga udokumentuje nasz konkretny wysiłek w budowaniu cywilizacji życia, której święty Dominik jest wyrazistym reprezentantem.

W księdze mogą się znaleźć postanowienia związane z ochroną życia własnego lub innych (np. abstynencja - całkowita lub częściowa - od alkoholu, nikotyny lub innych używek, podjęcie czystości przedmałżeńskiej, rozwijanie własnych talentów i zainteresowań, dbanie o higienę życia, pomoc matkom w stanie błogosławionym lub samotnie wychowującym dzieci, adopcja na odległość i inne).

Księga Postanowień Troski o Życie będzie wędrowała razem z relikwiarzem. Zapraszamy osoby indywidualne oraz wspólnoty do podjęcia powyższej inicjatywy oraz dokonania odpowiedniego wpisu.
WSZYSTKICH POSTANOWIEŃ: 429

Św. Dominiku gorąco dziękuję za Twoje wstawiennictwo. Dnia 12 lutego 2016 roku prosiłam Cię o dar potomstwa dla córki Uli. 11 czerwca 2017 narodził się wnuk Dawidek. A teraz proszę o wstawiennictwo w czasie narodzin dzieciątka i zdrowie dla Uli. Postanawiam modlić się różańcem za dzieci. Kocham Cię i dziękuję.

Dodane 9 marca 2023 r. przez: Teresa

Święty Dominiku, moja córeczka Wiktoria ma dużo talentów od Boga, proszę dopomóż jej wybrać dobrą drogę, dobry kierunek studiów z przyjaciółkami. Wiki marzy o studiach w Łódzkiej Akademii Filmowej ze swoimi koleżankami, dopomóż jej w tym wszystkim, wyproś potrzebne dary Ducha Świętego, a ja postaram się z twoją pomocą na co dzień być lepszą mamą dla mojej córki. Dziękuję Ci św. Dominiku.

Dodane 28 stycznia 2022 r. przez: Natalia

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar macierzyństwa (dwie poprzednie ciąże straciłam) i o zdrowe maleństwo. Obiecuję wychować je według przykazań, w wierze i miłości. Święty Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodane 8 grudnia 2019 r. przez: Katarzyna

Święty Dominiku, dziękuję Ci, że za Twoim wstawiennictwem u Boga udało nam się zajść w ciążę, błagam Cię abym urodziła zdrowego syna. Spraw za pośrednictwem Twej modlitwy, aby dzieciątko które noszę było Dominikiem, a ja uczynię wszystko, by poznał dobroć Bożą.

Dodane 13 sierpnia 2019 r. przez: Monika i Marcin

Święty Dominiku, proszę zaopiekuj się moim synem Filipem, proszę czuwaj nad jego zdrowiem i prawidłowym rozwojem. Potrzebuję Ciebie też ja, jego mama. Bądź jego aniołem stróżem, a przyrzekam uczyć go kochać Jezusa i Matkę Bożą przez codzienną modlitwę, uczestnictwo w niedzielnej Eucharystii, korzystanie z sakramentów świętych, strzec jego czystości, zachowując z dala od niewłaściwych lektur, widowisk i złego towarzystwa, dbać o jego formację chrześcijańską przez naukę katechizmu, nie przeciwstawiać się Bożym znakom, jeśli zostanie wezwany do kapłaństwa lub życia zakonnego.

Dodane 24 marca 2019 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, przyrzekam uczyć moje dzieci miłości do Boga, Jezusa i Matki Bożej. Będę uczyć uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej i życia w zgodzie z przykazaniami. Proszę jednocześnie, aby moje dzieciątko, które noszę w łonie, było zdrowe. Wstaw się za moją prośbą i poprzyj ją święty Dominiku. Oby Bóg wysłuchał moich modlitw.

Dodane 24 lutego 2019 r. przez: R

Proszę Cię św. Dominiku Savio, żeby mój syn Piotr zdecydował się na drugie dziecko. Syn Filipek urodził się z wadą i była konieczna operacja, a moja synowa pragnie kolejnego dziecka. Wstaw się za moją córkę Marzenę, żeby miała dzieciątko w świętym związku. Dziękuję! Obiecuję codziennie odmawiać litanię do Imienia Jezus za wszystkie dzieci.

Dodane 1 października 2018 r. przez: Beata

Święty Dominiku, błagam Cię abyśmy zostali rodzicami.

Dodane 15 sierpnia 2018 r. przez: Danuta

Święty Dominiku Savio, proszę Cię abyś pomógł mi wytrwać w czystości. Proszę również Pana Jezusa, aby przydzielił mi Ciebie jako mojego opiekuna, od teraz aż do końca mojego ziemskiego życia.

Dodane 20 lipca 2018 r. przez: Marcin

Święty Dominiku, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo nad kruszynką, którą noszę pod sercem. Wyproś u Boga całkowite zdrowie dla niego i oddal wszelkie zagrożenia. Postanawiam nawrócić się i szczerze na nowo zaufać Jezusowi. Bedę wszystkim ogłaszać, że to Ty jesteś patronem tego dziecka, a gdy się urodzi, wychowamy je w miłości do Jedynego Boga. Pokornie wołam, wysłuchaj moją modlitwę!

Dodane 4 czerwca 2018 r. przez: Maria

Za wstawiennictwo Twoje u Boga Miłosiernego w naszej sprawie postanawiam w miesiącu czerwcu odmawiać litanię do Serca Jezusowego za matki, które tak jak ja doświadczyły kuszenia, a wiadomość o posiadaniu kolejnego dziecka zatruła im radość powodując smutek, lęk oraz myśli związane z jego usunięciem. Będę prosiła, aby Pan Jezus postawił na ich drodze osoby, które będą zachęcały ich do urodzenia dziecka poczętego oraz rozwieją ich lęki.

Dodane 21 maja 2018 r. przez: Mama

Święty Dominiku, proszę Cię o drugie dziecko, będę go uczyć kochać i być miłosiernym i pokornym jak Ty.

Dodane 18 maja 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, wstaw się za mną i moim mężem, aby Bóg obdarzył nas łaską posiadania zdrowego dziecka. Prosimy Cię o cud, gdyż straciliśmy już dwoje dzieci, które teraz są naszymi Aniołami. Obiecuję, że wychowamy je w wierze i miłości do bliźniego.

Dodane 5 maja 2018 r. przez: Agnieszka

Święty Dominku, proszę Cię o modlitwę w intencji dzieciątka o które staramy się z Mężem, pragniemy zostać Chrześcijańskimi Rodzicami. Pomóż nam proszę w tej intencji.

Dodane 2 grudnia 2017 r. przez: Justyna

ŚWIĘTY DOMINIKU błagam ratuj moje nienarodzone dziecko, błagam o cud. Obiecuję wychować je w wierze i w miłości do Boga.

Dodane 10 listopada 2017 r. przez: Anna

Dominiku Savio, proszę o zdrowe dzieciątko, o poród bez komplikacji. Proszę również w imieniu innych kobiet. I proszę dopomóż parom starającym się o swoje maleństwa. Obiecuję wychowywać swoje dziecko w wierze, miłości, modlić się, i nauczyć moich dzieci modlitwy! Dziękuję za cudy! Chroń nas i opiekuj sie nami! Stawaj w naszej obronie i obdarzaj nas miłością!

Dodane 23 października 2017 r. przez: Justyna

Święty Dominiku, proszę, bym jak najszybciej zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko. Obiecuję, że wychowamy je w duchu katolickim i nie zapomnimy nigdy o Tobie w naszych modlitwach. Proszę Cię o wstawiennictwo w naszej sprawie.

Dodane 28 lipca 2017 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę wstaw się u Boga z prośbą o nasz cud, którym będzie nasze dziecko. Wierzę, że Bóg, silniejszy niż wszelkie przeciwności, za Twoim wstawiennictwem obdarzy nas wymarzonym i wyczekiwanym dzieckiem. Postanawiam zgłębiać wiarę oraz mówić o tym cudzie, by pomóc innym uwierzyć. Dziękuję Ci!

Dodane 15 maja 2017 r. przez: Jul

Św. Dominiku Savio, właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Boję się, bo mam pewne problemy i mogę stracić to dziecko (straciłam dwójkę dzieci). Wstawiaj się za mną u Boga o łaskę życia i zdrowia dla tego dziecka, żeby mogło urodzić się żywe w swoim czasie. Postanawiam przekazywać wiarę moim dzieciom, które już mam i temu które mam nadzieję urodzi sie za 9 miesiecy. Św. Dominiku, pomóż mi jeszcze w jednej sprawie, pomóż mi, żebym już więcej nie przeklinała. Jak będzie chłopczyk, to na drugie imię pewnie będzie się nazywał Dominik. Proszę niech dzieciątko urodzi się całe i zdrowe.

Dodane 10 maja 2017 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku, obiecuję się codziennie modlić i żyć zgodnie z przykazaniami Bożymi, cierpliwie znosić swój krzyż, ufać. Proszę Cię wstaw się za mną!

Dodane 15 marca 2017 r. przez: Ewelina

Postanawiam, jak najlepiej wychowywać naszego nienarodzonego synka.
Święty Dominiku, dodawaj mi siły i wiary w tym trudnym dla mnie okresie ciąży.

Dodane 10 marca 2017 r. przez: Magdalena

Św. Dominiku, postanawiam jeszcze więcej się modlić i bardziej angażować kilkuletniego synka w życie religijne. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie mojej ciąży i zdrowie dla jeszcze nienarodzonej córeczki. Dziękuję za dotychczasową opiekę.

Dodane 5 marca 2017 r. przez: Arleta

Św. Dominiku, proszę Cię o uzdrowienie mojej córki i pomoc w szkole. Postanawiam codziennie odmawiać Koronkę i dziesiątkę różańca w intencji tej i za wszystkie dzieci na całym świecie.

Dodane 10 grudnia 2016 r. przez: Anna

Święty Dominiku, wstaw się ze mną u Boga o szczęśliwy poród mojej ukochanej synowej Justynki, aby szczęśliwie urodziła dzieciątko,aby było zdrowe. Daj szczęście moim dzieciom, proszę wysłuchaj mojej modlitwy, tyle mi już w życiu pomogłeś, pomóż jeszcze teraz. Będę pomagać w potrzebie, będę się modlić do Boga o zdrowie, dopomóż mi Boże, wysłuchaj mojej prośby.

Dodane 3 listopada 2016 r. przez: mama

Święty Dominiku Savio, ja jako matka, pokornie, gorąco i z całego serca proszę Cię, wybłagaj cud macierzyństwa, wyproszenia u Boga Stwórcy Najwyższego, Jezusa Miłosiernego, Świętej Trójcy Jedynego Boga, przez przyczynę Świętej Rodziny, Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Świętej Elżbiety i Świętej Anny wybłagaj, jeśli będzie taka Wola Boża, cud poczęcia i doczekania się przez moją córkę Annę zdrowego potomstwa.

Dodane 7 września 2016 r. przez: gorejąca matka

Święty Dominiku, proszę Cię o kolejny już cud. Pomogłeś mi już wiele razy. Przywróć zdrowie mojemu synkowi. Obiecuję wychowywać go w wierze chrześcijańskiej, odmawiać z Nim codziennie modlitwę. Będę lepsza dla mojej rodziny.

Dodane 18 sierpnia 2016 r. przez: Agnieszka

Dominiku Savio, proszę w intencji narodzenia zdrowego dziecka przez siostrzenicę, a ja zobowiązuję się udzielać im pomocy w wychowaniu dziecka w miłości i wierze.

Dodane 27 czerwca 2016 r. przez: Jolanta

Św. Dominiku, błagam Cię wstaw się u naszego Tatusia o zdrowe dzieciątko dla mojej siostry. Tak bardzo pomogłeś mnie. Obiecuję więcej modlić się za nią i nie jeść słodyczy. Będę starać się pogodzić zwasnioną rodzinę.

Dodane 15 maja 2016 r. przez: Ola

Święty Dominiku Savio, wstaw się za naszym poczętym dzieckiem u Pana Boga i Maryi Matki Jezusa. Niech Bóg da mu siłę i zdrowie, by przyszedł na świat. Zobowiozuję się do wychowywania go w wierze katolickiej, uczestnictwa we mszach świętych i poglębiania wiary.

Dodane 19 kwietnia 2016 r. przez: Beata z mężem

Święty Dominiku, wstawiaj się za moim poczętym Maleństwem, by zdrowo przyszło na świat i znalazło ciepły dom w naszej rodzinie. Postanawiam ćwiczyć się w cierpliwości dla bliskich.

Dodane 24 marca 2016 r. przez: Anna

Święty Dominiku, błagam o dar macierzyństwa dla córki Uli. Postanawiam codziennie modlić się za Twoim wstawiennictwem do Boga, dawcy życia oraz odbycie pielgrzymki do Mateńki na Jasną Górę.

Dodane 12 lutego 2016 r. przez: Teresa

Święty Dominiku, błagam Cię i proszę o poczęcie we mnie nowego życia, abym mogła zajść w ciążę, szczęśliwie donosić i urodzić zdrowe dzieciątko. Modlę się do Ciebie codziennie. Błagam, obdarz mnie tak wielką łaską i cudem jakim jest bycie matką. Obiecuję, że będę się modlić jeszcze więcej i goręcej. A w każdą niedzielę będę uczestniczyć we mszy świętej. A jeśli dane mi będzie zostać matką to swoje dziecko będę wychowywać w wierze według przykazań Bożych. Wierzę i ufam gorąco, że kiedyś doczekam się takiego dnia kiedy zacznie we mnie rozwijać się nowe życie. Święty patronie nas wszystkich kobiet tak bardzo oczekujących upragnionego dziecka, miej nas wszystkie w swojej opiece i wybłagaj nam wszelkie łaski tak bardzo nam potrzebne.

Dodane 12 lutego 2016 r. przez: edi

Święty Dominiku Savio, proszę Cię z głębi serca o cud, aby Bóg obdarzył mnie stanem błogosławionym i żeby wszystko przebiegało pomyślnie. Proszę Cię o wstawiennictwo i cud o który się tak bardzo modlę. W Tobie pokładam nadzieję. Obiecuję modlić się codziennie i pogłębiać i szerzyć wiarę.

Dodane 10 lutego 2016 r. przez: Kamila

Św. Dominiku, błagam o cud urodzenia zdrowego dzieciątka! Postanawiam nie przeklinać innych i być dobrym człowiekiem.

Dodane 10 stycznia 2016 r. przez: Karson

Święty Dominiku Savio, wstaw się za naszym poczętym dzieckiem u Pana Boga i Maryi Matki Jezusa. Niech Bóg da mu siłę i zdrowie, by przyszedł na Świat, a mnie wiarę nieustającą pozwalającą mi w spokoju znieść trudy ciąży. Zobowiązuje się do całkowitej abstynencji od alkoholu i nikotyny do końca moich dni oraz do ulepszania swojej wiary i mojej rodziny.

Dodane 6 grudnia 2015 r. przez: Matka

Święty Dominiku, proszę o cud uzdrowienia mojego nienarodzonego dziecka z choroby zespółu Downa. Obiecuję, że jeśli BÓG WYSŁUCHA MOJEJ PROŚBY do końca swojego życia nie wypiję ani kropli alkoholu i pójdę do Jasnej Góry pieszo z pielgrzymką, aby podziękować Matce BOŻEJ. Obiecuję również iż będę to dziecko wychowywała tak jak tylko potrafię po katolicku i zawierzam je MATCE Najświętszej, dołożę wszelkich starań by mój syn chwalił swoim życiem Boga i by mu służył.

Dodane 18 listopada 2015 r. przez: ela

Św. Dominiku Savio, proszę o zdrowie dla moich synów oraz życie pełne łask boskich. W zamian obiecuję pracę nad rozwijaniem moich talentów otrzymanych od Boga. Amen!

Dodane 15 listopada 2015 r. przez: Dorota

Św. Dominku, błagam o cud poczęcia zdrowego dzieciątka! Błagam o siłę w chwilach zwątpienia. Pomóż mi Dominiku uwierzyć, że będę miała pod swoim sercem owoc naszej miłości i wiary. Obiecuję poprawę.

Dodane 28 października 2015 r. przez: Kara

Św. Dominiku, bardzo proszę Cię o dar dzieciątka. Z Twoją pomocą obiecuję, że wychowam je na dobrego człowieka wiernego Bogu i Ewangelii.

Dodane 2 października 2015 r. przez: Agata

Święty Dominiku spraw, żebym zaszła w bezproblemową ciążę jak najszybciej będzie to możliwe i żebym urodziła szczęśliwie całe i zdrowe dzieciątko, najlepiej chłopczyka. Obiecuję, że będę starać się być coraz lepsza. Amen.

Dodane 26 września 2015 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę Cię o dar poczęcia, obiecuję każdego dnia pogłębiać moją wiarę i swoim przykładem przyciągać do Boga innych ludzi. Dziękuję...

Dodane 24 września 2015 r. przez: Karolina

Św. Dominiku, bardzo Cię proszę wstaw się u Jezusa i Maryji i uproś cud rodzicielstwa dla Agnieszki i Pawła, którzy cierpią z powodu straty po raz drugi maleńkiej iskierki. Proszę Cię uproś, aby mogli się cieszyć zdrowym dzieciątkiem. Ja postanawiam umocnić się w wierze, która zachwiała się po drugim poronieniu synowej. Wstawiaj się za nimi u Pana.

Dodane 19 września 2015 r. przez: Alina

Św. Dominiku, błagam wyproś mi u Boga cud urodzenia zdrowego dzieciątka. Przyrzekam wychować go na dobrego chrześcijanina, żyjącego miłością do Najwyższego. Obiecuję codziennie do końca życia modlić się, choć krótką modlitwą, za dusze w czyśćcu cierpiące z mojej rodziny.

Dodane 14 września 2015 r. przez: Emilia

Św. Dominiku Savio, proszę o dar poczęcia. Obiecuję być lepszą żoną i bardziej obecną w życiu najbliższych mi ludzi. Dziekuję..

Dodane 13 września 2015 r. przez: Agata

Św. Dominku Savio, bardzo proszę wyproś mi u Pana dar macierzyństwa, dar urodzenia zdrowego dziecka którego tak bardzo pragnie cała rodzina. Będę się codziennie modlić w intencji wątpiących w miłość Pana. Ja nie zwątpiłam po stracie mojej pierwszej ciąży. Wiem, że Pan chciał, abym była silniejsza i wierzyła w jego miłość do ludzi. Amen.

Dodane 17 sierpnia 2015 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę Cię wstaw się u naszej Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych za moimi bliskimi, którzy dzisiaj po raz kolejny utracili swoje dzieciątko. Pomóż im cieszyć się rodzicielstwem. Błagam pomóż tej, która dwa razy słyszała bicie serca swoich dzieci, aby nie zwątpiła, że po 9 miesiącach ujrzy swój skarb. Pomogłeś swojej mamie i tylu innym kobietom, z całego serca proszę i błagam pomóż mojej bratowej. Obiecuję do końca moich dni modlić się za wszystkie kobiety pragnące zostać matkami. Święty Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodane 10 sierpnia 2015 r. przez: ek

Św. Dominiku Savio, proszę Cię miej w opiece moją bratową i jej poczęte dzieciątko, daj jej siłę i wiarę, pomóż jej ponownie cieszyć się macierzyństwem. Jeżeli to możliwe oszczędź jej ponownego bólu straty kochanej istotki. Ja będę modlić się codziennie w intencji takich matek.

Dodane 9 sierpnia 2015 r. przez: ewa

Święty Dominiku, proszę Cię o łaskę macierzyństwa. Czekam na dzidziusia już 3 lata, proszę wysłuchaj moją prośbę i uproś mi tą łaskę u naszego Boga. Moim postnowieniem jest częściowa abstynencja od alkoholu, postaram się nie pić alkoholu w ogóle. Proszę dopomoż.

Dodane 31 lipca 2015 r. przez: Justyna

Święty Dominiku błagam Cię bardzo, wyproś nam dar powtórnego rodzicielstwa, szczęśliwego, bezproblemowego donoszenia ciąży i urodzenia zdrowego, żywego Dzieciątka. Obiecuję gorliwą modlitwę, dodaj mi sił i wysłuchaj mych próśb.

Dodane 30 lipca 2015 r. przez: Anna

Święty Dominiku, bardzo Cię proszę o dar poczęcia. Postanawiam, iż będę codziennie starać się odzyskać wiarę oraz pogodzę się z babcią, z którą poróżniłam się po stracie dziecka. Święty Dominiku, wstaw się z nami!

Dodane 22 maja 2015 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku Savio, postanawiam modlić się za dusze czyśćcowe, które tak bardzo potrzebują naszej modlitwy. A jeśli będzie mi dana łaska macierzyństwa, postanawiam wychować dzieciątko na dobrego człowieka, zgodnie z nauką Kościoła Katolickiego. Święty Dominiku proszę pomóż mi, wstawiaj się za mną przed obliczem Wszechmogącego Boga, Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego i Matki Bożej. Bogu niech będą dzięki.

Dodane 15 maja 2015 r. przez: Anna

Św. Dominiku, zawierzam Ci Dzieciątko, które noszę pod sercem. Proszę Cię, pozwól mi donosić ciążę, cieszyć się darem macierzyństwa i dać temu wymarzonemu Dziecku ogrom miłości, jaki tu czeka. Pragniemy być z Mężem rodzicami, dwa razy straciliśmy nadzieję. Teraz jesteśmy blisko. Wstaw się za nas, pragniemy doświadczyć cudu rodzicielstwa. Marzymy, żeby stworzyć rodzinę. Postanawiam już nigdy nie wrócić do nałogu nikotynowego. Będę się codziennie modlić i uczestniczyć we mszy świętej. Zrezygnuję po ciąży z alkoholu. Dziecko jest dla nas najważniejsze.

Dodane 28 kwietnia 2015 r. przez: Aleksandra

Św. Dominiku, proszę Cię z głębi serca o dar macierzyństwa, spraw, żeby nasze starania o dziecko się udały. Miej w opiece naszą Rodzinę, w szczególności mojego męża oraz mamę, która niedawno przebyła zawał serca. Daj im siłę, zdrowie i moc do dalszego życia.
W zamian postanawiam więcej się modlić i za Twoim wstawiennictwem prosić o dar rodzicielstwa dla nas, naszych znajomych oraz par, które same oczekują potomstwa. Postanawiam również ogłaszać wszystkim, którzy pragną dziecka, aby swoje prośby kierowali za Twoim wstawiennictwem, bo wierzę, że Twoja i Boża moc jest ogromna i potrafi czynić cuda.

Dodane 19 kwietnia 2015 r. przez: ewa i marcin

Św. Dominiku, z głębi serca proszę o wstawiennictwo u Najwyższego Boga o powtórny dar macierzyństwa. Proszę, aby nasze już dwuletnie starania o kolejne maleństwo zakończyły się sukcesem po dwukrotnej utracie. Mam już synka Patryczka, ma 7 lat i chciałabym, aby nie był sam, aby mógł się cieszyć rodzeństwem tak ja i mój mąż. Ze swojej strony obiecuję również, że nadal będziemy wychowywać Syna, a z czasem dzieci w wierze katolickiej. Z całego serca proszę wstaw się za nami u Boga Ojca!

Dodane 20 marca 2015 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, proszę Cię z głębi serca o powtórny dar macierzyństwa, spraw, żeby nasze starania o drugie dziecko odniosły skutek i żebym wkrótce mogła podzielić się z Mężem upragnioną, dobrą nowiną.
Miej w opiece naszą Rodzinę, w szczególności powierzam Ci Twojego imiennika, a naszego Syna - Dominika. Obdarz nas wyczekiwanym Rodzeństwem dla niego, błagam o zdrowie dla nas wszystkich.
W zamian postanawiam więcej się modlić i za Twoim wstawiennictwem prosić o dar rodzicielstwa dla wszystkich par, które pokładają w Tobie tak wielkie nadzieję. Obiecuję również, że nadal będziemy wychowywać Syna, a z czasem dzieci w wierze katolickiej i opowiadać jak wiele zawdzięczają swojemu Patronowi. Tak mi dopomóż Bóg.

Dodane 17 marca 2015 r. przez: Beata

Święty Dominiku, obiecuję i postanawiam, że jeśli tylko obdarzysz mnie i Damiana potomstwem to wychowamy je w miłości do Boga i bliźnich. Obiecuję też wyzbyć się tej goryczy do świata i ludzi jaką teraz noszę w sobie. Błagam o to, by nasza miłość była wyjątkowa i dawała nam i naszym bliskim ogromną siłę w sytuacjach kryzysowych.

Dodane 6 marca 2015 r. przez: Nika

Św. Dominiku, wyjednaj nam u Boga cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Obiecuję pozbyć się złych przekonań, zachowań które ranią innych. Będę się starała ze wszystkich sił być najlepszą matką i żoną oraz dobrym człowiekiem.

Dodane 12 lutego 2015 r. przez: Edyta

Św. Dominiku, zawierzam Tobie, że poprowadzisz mnie przez chorobę i wyjednasz mi dar macierzyństwa. Postanawiam wychowywać swoje potomstwo w wierze katolickiej i okazywać dobroć. Dopomóż mi w tym św. Dominiku.

Dodane 6 lutego 2015 r. przez: Natalia

Postanawiam być dobrą mamą, uczyć Dziecka życia katolickiego i chodzić do kościoła z dziećmi, aby wiedziały, że Bóg nas kocha. Proszę o macierzyństwo dla mnie. Nie będę spożywać alkoholu w czasie ciąży i wziąć ślub kościelny, aby iść do spowiedzi i przyjąć komunię świętą. Od poronienia minęło trzy lata, mam 38 lata i nie zaszłam w ciążę, proszę o cud abym zdrowo donosiła ciążę przez 9 mięsięcy i urodziła zdrowe dziecko. Wychowam tyle dzieciaczków ile Bóg da. Proszę o modlitwę. Amen.

Dodane 4 stycznia 2015 r. przez: wioletta

Św. Dominiku, uratuj moja córkę. Postanawiam codziennie modlić się za dzieci na całym świecie i dzieci ze wspólnoty "Szturmujemy niebo".

Dodane 15 grudnia 2014 r. przez: Ania

Św. Dominiku, bardzo proszę o cud rodzicielstwa dla mojej siostry Martyny i jej męża. Uproś Najświętszą Maryję Pannę i Jej Syna Jezusa Chrystusa o tę wielką łaskę jaką jest rodzicielstwo. Błagam Cię o cud poczęcia szczęśliwego i bezproblemowego donoszenia i rozwiązania, aby urodził im się cały, zdrowy i przede wszystkim żywy dzidziuś. Proszę, oni tak tego pragną, skróć ich cierpienia i dopomóż im. Wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a Najwyższy nie jest dżinem, który spełnia każde nasze życzenie, On wie najlepiej co jest dla nas najwłaściwsze. Proszę Cię św. Dominiku, uproś Pana naszego o tę łaskę, niech się zlituje nad nimi, bo serce się kraje na widok ich cierpienia. W tej intencji będę codziennie odmawiać dziesiątkę różańca, koronkę do Miłosierdzia Bożego i litanię do św. Józefa, opiekuna rodzin.

Dodane 6 listopada 2014 r. przez: kuzynka

Postanawiam do końca mojego życia modlić się za dzieci i młodzież z mojego otoczenia, za Twoim wstawiennictwem św. Dominiku Savio.

Dodane 1 listopada 2014 r. przez: basia

Święty Dominiku, wyjednaj nam u Pana łaskę poczęcia dziecka. Postanawiam walczyć z grzechem pychy. Postaram się być bardziej wyrozumiała dla innych. Wspomagaj mnie w moich postanowieniach. Dziękuję.

Dodane 30 października 2014 r. przez: Agnieszka

Postanawiam szerzyć dzieło świętego Jana Bosko. Chcę zostać salezjaninem. Proszę Cię, święty Dominiku, pomóż mi zrozumieć nauki św. Jana Bosko oraz obrać kierunek na świętość przestrzegając Twoich postanowień.

Dodane 26 października 2014 r. przez: Dominik

Św. Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa z całego serca. Zawierzam się Tobie i proszę o modlitwę. Nie mam już sił. Będę chodzić w październiku na różaniec, a jeśli nie będę mogła z powodu pracy zmianowej to odmówię go w domu.

Dodane 29 września 2014 r. przez: Iwona

Św. Dominiku, proszę wybłagaj mi łaskę macierzyństwa, a obiecuję, że wychowam dzieciątko na dobrego człowieka. Będę codziennie odmawiać różaniec, postanawiam nie pić alkoholu i kawy. Proszę wstaw się za mną.

Dodane 3 września 2014 r. przez: Beata

Postanawiam być lepszym człowiekiem, częściej się modlić i uczęszczać na msze święte. Nie kłócić się z mężem, rodziną. Czuwaj nade mną i moim mężem. Pomóż nam wytrwać w ciężkich chwilach, przez które teraz przechodzimy. Prosimy o dar rodzicielstwa, na które tak czekamy z całego serca. Módl się za nami.

Dodane 27 sierpnia 2014 r. przez: karolina i dawid

Święty Dominiku, spraw aby za Twoim wstawiennictwem wysłuchano mojej prośby u Najwyższego o dar macierzyństwa, pragnę urodzić, wychować dzieci i poczuć tą matczyną miłość. Postanawiam być osobą, która nigdy nie odmówi pomocy bliźniemu, postanawiam modlić się i dawać świadectwo swojej wiary. Błagam Święty Dominiku, wstawiaj się za mną u Boga.

Dodane 25 sierpnia 2014 r. przez: Milena

Św. Dominiku Savio, proszę Cię miej w opiece moje dziecko, które noszę pod sercem od 4 tygodni. Boję się o nie, ponieważ straciłam swoje pierwsze dziecko cztery miesiące temu, w ósmym tygodniu ciąży. Spraw aby dobrze się rozwijało i urodziło się zdrowe. Obiecuję, że postaram się być lepszym człowiekiem i wychowam je na szczęśliwe dziecko w wierze chrześcijańskiej.

Dodane 9 sierpnia 2014 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, 2 czerwca mój Aniołek został zabrany do nieba, teraz znów jestem w ciąży, znów się źle czuję, proszę o to by donosić tą ciążę, aby dziś usłyszeć dobre wieści, obiecuję odmawiać codziennie różaniec, tylko proszę aby maleństwo było zdrowe. Obiecuję, jak będzie chłopczyk nazwę go Dominik, a jak dziewczynka Dominika... Proszę wstaw się za Nami u Pana i Najświętszej Panienki. Dziś mam wizytę, prowadź Panią doktor swoją ręką.

Dodane 7 sierpnia 2014 r. przez: martyna 29

Święty Dominiku, błagam wyproś nam u Pana Boga ten wielki cud jakim jest potomstwo. Błagamy o całe i zdrowe nasze maleństwo. Już nie mamy dłużej siły czekać.Serce mi pęka z bólu gdy znów nam się nie udaje.Jesteśmy 11 lat po ślubie i do szczęścia brakuje nam tego dzieciątka. Obiecuję, że zrobię wszystko by się zmienić na lepsze i nie będę wracać do przeszłości. Litości błagamy.

Dodane 19 lipca 2014 r. przez: Beata

Święty Dominiku, obiecuję - jeśli Bóg da mi łaskę uzdrowienia mnie i męża z licznych ciężkich schorzeń i dar zdrowej dzidzi - przez 5 lat z rzędu brać w duchową adopcję dzieci i dać świadectwo o tym cudzie. Jeśli obowiązki mi nie pozwolą postaram się to naprawić. Święty Dominiku, błagam Cię o cud! Prowadź mnie i wypraszaj dary Ducha Świętego.

Dodane 3 lipca 2014 r. przez: małżeństwo

Św. Dominiku, jeśli podarujesz nam to upragnione dzieciątko, to obiecuję, że będę się starać, by wychować je tak jakbyś Ty tego chciał.

Dodane 23 czerwca 2014 r. przez: Ania

Drogi św. Dominiku, będę modliła się do Ciebie codziennie o rodzeństwo dla naszego synka, który był wymodlony przez Ciebie. Niestety miałam kolejne poronienie... Błagam Cię wstaw się do Pana Jezusa i naszej Najświętszej Matki, abym mogła mieć jeszcze dzieci i donosiła ciążę i miała zdrowego braciszka albo siostrzyczkę dla naszego synka. Błagam Cię i Bóg zapłać.

Dodane 18 czerwca 2014 r. przez: Daria

Św. Dominiku, modlę się do Ciebie o łaskę macierzyństwa, o tak bardzo upragnione dziecko. Modlę się do Ciebie codziennie ... Błagam wysłuchaj moich modlitw i uproś mi u Pana naszego dzieciątko, a ja obiecuję stworzyć prawdziwy i kochający się dom i wychowac je w wierze chrześcijańskiej. Św. Dominiku, wysłuchaj mnie! BOŻE ZMIŁUJ SIĘ NADE MNĄ!

Dodane 14 czerwca 2014 r. przez: Justyna

Święty Dominiku, nie jestem kryształowa, ale przysięgam że będę taką matką jaką chciał byś żebym była. Pozwól na rozwój mojej 8-tygodniowej nadziei i szczęśliwe rozwiązanie.

Dodane 12 czerwca 2014 r. przez: Sylwia

Św. Dominiku, jestem teraz w 6 tygodniu ciąży, nie byłam jeszcze na usg i nie wiem czy jest wszystko w porządku. Proszę wyproś mi u Pana Boga łaski o które tak bardzo proszę,żeby to maleństwo które noszę w swoim łonie urodziło się zdrowe, żebym donosiła to maleństwo do terminu, żebym nie miała żadnych problemów zdrowotnych, ponieważ nie jest to moja pierwsza ciąża lecz 8. Z tych ciąż mam 4 zdrowych dzieciaczków, jedno zmarło w wieku 3 miesięcy po urodzeniu, jedno poronienie -dzidziuś umarł w 16 tygodniu ciąży, a jedno w 6 tygodniu. Bardzo błagam uproś mi szczęśliwe rozwiązanie, a obiecuję że nie będę przeklinać, a do kościoła na mszę świętą będę uczęszczać co niedzielę, jak tylko zdrowie mi na to pozwoli, a dzidziusia wychowam w wierze katolickiej. Przez Chrystusa Pana naszego, amen.

Dodane 10 czerwca 2014 r. przez: beatka

Święty Dominiku, proszę o wstawiennictwo i modlitwę do Boga o dziecko, które noszę w łonie od 7 tygodni. Stał się cud, że po 3,5 roku starań udało mi zajść w ciążę. Proszę pomóż mi donosić je do końca ciąży i spraw by urodziło się zdrowe, a ja obiecuję codziennie się modlić i później wychować dziecko w wierze katolickiej.

Dodane 5 czerwca 2014 r. przez: Marta

Św. Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia. Obiecujemy być lepsi i więcej modlić się.

Dodane 16 maja 2014 r. przez: Basia

Dominku Savio, proszę Cię o prawidłowy rozwój mojego maleństwa. Obiecuję wychowywać je w wierze katolickiej, kochać, uczyć dobra, mówić o cudzie za Twoim wstawiennictwem.

Dodane 5 maja 2014 r. przez: ufająca

Święty Dominiku, prosimy o wstawiennictwo za nas o uproszenie cudu poczęcia w naszej rodzinie i uzdrowienia z niepłodności. Postanawiamy i obiecujemy modlić się i w każdą niedzielę być na mszy świętej.

Dodane 12 kwietnia 2014 r. przez: J i P

Święty Dominiku Savio, proszę wyproś mi łaskę bycia mamą. Obiecuję wychować nasze dziecko w wierze katolickiej i jak tylko będzie na tyle duże, żeby zrozumieć Twoją historię i cuda - opowiem mu wszystko :) Nauczę nasze Dzieciątko pięknie się modlić i wielbić Boga i naszą matkę Maryję.
Święty Dominiku! Postanawiam być lepszym człowiekiem i zdecydowanie więcej modlić się za wszystkich potrzebujących ludzi. Pragnę walczyć ze swoimi słabościami. Bóg zapłać!

Dodane 26 lutego 2014 r. przez: Karina

Obiecuję wychować nasze nienarodzone jeszcze dziecko w wierze i miłości. Obiecuję, że będę lepszą osobą i będę się częściej modlić.

Dodane 20 lutego 2014 r. przez: Anna

Kochany święty Dominiku, otocz swoją opieką i łaską i pomóż Joannie i jej mężowi w dążeniu do potomstwa. Wyproś proszę tę łaskę u naszego Pana Boga. Ja postanawiam więcej się modlić i być pomocną innym oraz kochać bardziej swoich bliźnich.

Dodane 30 stycznia 2014 r. przez: Dorota

Drogi św. Dominiku, błagam Cię z całej mocy, abym donosiła moje drugie dzieciątko. Ty sprawiłeś, że mamy kochanego Maximiliana. Niesamowita jest moc modlitwy! Postanawiam codziennie modlić się do Ciebie i dzieciątka Jezus. Błagam Cię święty Dominiku, wstaw się za nami!

Dodane 10 stycznia 2014 r. przez: Daria

Święty Dominiku, dziecko, które od niedawna noszę w swoim łonie, jest oznaką cudu, jaki dokonał się w naszym życiu. Pokornie proszę Cię, abyś opiekował się nami od teraz i zawsze był przy nas, gdyż nasze maleństwo ma przed sobą niezwykle trudną drogę do pokonania, aby pojawić się na świecie. Obiecuję Ci żyć w zgodzie z Bogiem i przekazać w przyszłości swojemu dziecku informację o tym, że jego narodziny są dowodem istnienia Pana. Dziecko nasze będzie wychowywane w zgodzie z Sakramentami, jak Pan Bóg przykazał. Prosimy Cię Dominiku o Twoją łaskę i wstawiennictwo u Pana za nas i nasze zdrowie.

Dodane 28 listopada 2013 r. przez: Karola

Kochany św. Dominiku! Błagam Cię, wyproś nam dar powtórnego rodzicielstwa, szczęśliwego, bezproblemowego donoszenia ciąży i urodzenia zdrowego, żywego Dzieciątka. Postanawiam i obiecuję Ci odmawiać codziennie różaniec święty, koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz nowennę do Ciebie. Dodaj mi sił i wysłuchaj mych próśb.

Dodane 8 listopada 2013 r. przez: D.

Św. Dominiku! Proszę Cię z całego serca o dar poczęcia zdrowego dzidziusia w naszym małżeństwie, oczywiście zgodnie z wolą Bożą, bo nie tak jak my chcemy, ale jak Ty Boże to zaplanowałeś. Jesteśmy 7 lat po ślubie, bardzo się kochamy i pragniemy mieć dzidziusia. Dodaj nam sił w oczekiwaniu na ten cud. Postanawiam codziennie odmawiać modlitwę do Ciebie za nas i za wszystkie małżeństwa pragnące mieć dzieci. Wierzę, że wysłuchasz mojej modlitwy. Św. Dominiku, módl sie za nami!!!

Dodane 5 listopada 2013 r. przez: Marta

Św. Dominiku, przyznaję szczerze, dotąd uważałam: "Mam się modlić do dziecka?", ale teraz - dzisiaj, kiedy Ciebie poznałam patrzę z pogardą na siebie i uniżenie Ciebie proszę w wiadomej Tobie sprawie o pomoc i wstawiennictwo u Boga naszego Wszechmogącego. Chciałabym każdego dnia zwrócić się do Ciebie choćby na chwilę, gdybym zapomniała to przypomnij mi proszę to co tu piszę i postanawiam.

Dodane 3 listopada 2013 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę o łaskę powtórnego zajścia w ciążę. Tak długo staramy się z mężem o drugie upragnione dziecko. Postanawiam wychować nasze dzieci w wierze i miłości oraz częściej się spowiadać i przyjmować Komunię Świętą.

Dodane 14 października 2013 r. przez: Joanna

Święty Dominiku, obdarz mnie darem małżeństwa i macierzyństwa. Postanawiam w tej intencji codziennie odmawiać jedną dziesiątkę różańca.

Dodane 24 września 2013 r. przez: Terenia

Święty Dominiku Savio, proszę wyproś mi łaskę bycia mamą. Już raz pomogłeś mojej siostrze i wierzę, że mi też pomożesz. Obiecuję (jeżeli będę tylko w stanie) codziennie uczestniczyć w Mszy Świętej i wielbić Boga do końca swoich dni. Święty Dominiku Savio, wstawiaj się za mną do Boga.

Dodane 26 lipca 2013 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, błagam o drugie zdrowe dziecko, dziękuję za zdrowego syna, proszę, aby wyrósł na mądrego człowieka. Powierzam także moją pracę prosząc, abym ją znalazła. Obiecuję czcić Cię i zarwać z nałogami.

Dodane 23 lipca 2013 r. przez: Ania

Obiecuję wychować nasze dziecko w wierze katolickiej i jak tylko będzie na tyle duże, żeby zrozumieć Twoją historię i cuda - opowiem mu wszystkko :) Nauczę nasze Dzieciątko pięknie się modlić i wielbić Boga :)

Dodane 18 lipca 2013 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo, żebym szczęśliwie donosiła i urodziła zdrowe dzieciątko, które mam pod sercem. Ja zaś postanawiam zerwać z nałogami, postanawiam więcej się modlić, częściej się spowiadać.

Dodane 18 lipca 2013 r. przez: Ewa

Święty Dominiku, błagam Cię z całego serca o poczęcie i narodziny mojego dziecka. Czytałam o Tobie książkę, którą dostałam od Dziadka. Św. Dominiku, od zawsze chciałam mieć synka Dominika, pomóż mi abym mogła się cieszyć macierzyństwem. Postanawiam, że wychowam moje potomstwo w wierze katolickiej i ze wszystkimi sakramentami. Będziemy razem z mężem uczestniczyć w każdej mszy niedzielnej. Proszę św. Dominiku, wstaw się za nami u Boga Ojca naszego.

Dodane 15 lipca 2013 r. przez: Sylwia i Łukasz

Św. Dominiku, wysłuchując moich próśb, obiecuję że moje wymodlone dziecko będzie wychowane na katolika i dobrego człowieka, a ja sama obiecuję poprawę. Będę sie więcej modlić i zmienię swoje zachowanie. Proszę ocal moje małżeństwo.

Dodane 17 czerwca 2013 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, prosząc o łaskę zajścia w ciążę obiecuję, że dziecko wychowam w wierze katolickiej, jeżeli będzie chłopcem to będzie też czcić pamięć o Tobie nosząc drugie imię Dominik, obiecuję też codziennie odmawiać modlitwę i w każdą niedzielę uczestniczyć we mszy świętej.

Dodane 4 czerwca 2013 r. przez: Magdalena

Św. Dominiku, proszę Cię o dar poczęcia upragnionego potomstwa. Postanawiam codziennie gorliwie się modlić, postaram się być lepszym człowiekiem, cierpliwym i radosnym, pomocnym dla innych. Błagam o wsparcie i wstawiennictwo.
Będę sławić wszędzie Twoje imię.

Dodane 27 maja 2013 r. przez: Ewa i Wojtek

Święty Dominiku, wybłagaj nam łaskę u Boga o narodzenie zdrowego, ślicznego dzieciątka, podobnego do mojego męża, którego kocham najbardziej na świecie. Obiecuję przystąpić do spowiedzi i częściej przyjmować Komunię oraz po porodzie oddawać krew. A także sprawić dzieciom potrzebującym radość w święta. Oddal ode mnie złe myśli i ochraniaj przede wszystkim nasze dzieciątko. Jezu ufam Tobie...

Dodane 22 maja 2013 r. przez: Natalia

Święty Dominiku, postanawiam czytać chociaż mały fragment Pisma Świętego codziennie, do tej pory mi się to nie udawało, ale myślę że postanowienie dla jednego z moich ulubionych świętych mnie zmotywuje:-). Drugiego postanowienia się trochę obawiam, bo w naszej kulturze to trudne. Postanawiam nie pić wódki w jej czystej postaci. Piję bardzo rzadko, ale myślę, że picie wystarczająco dużo szkód powoduje, żeby się do tego dokładać choć w małym stopniu. Kiedyś może się zdecyduję na całkowitą abstynencję, ale na tę chwilę nie jestem jeszcze gotowa. Wstawiaj się za mną do Boga, abym jak najlepiej wypełniała Jego wolę w tym życiu:).

Dodane 19 maja 2013 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku! Postanawiam być lepszym człowiekiem i zdecydowanie więcej modlić się za wszystkich potrzebujących ludzi. Pragnę walczyć ze swoimi słabościami.
Proszę o łaskę macierzyństwa... Razem z mężem chcemy wychować maleństwo w gorącej miłości do Pana Boga.

Dodane 21 kwietnia 2013 r. przez: Ola

Św. Dominiku, z wielkim smutkiem i wyczerpaniem psychicznym i fizycznym zwracam się do Ciebie o wstawiennictwo w intencji potomstwa dla nas... Proszę wyproś nam dar potomstwa, sił i zdrowia. Wierzymy, że mimo wieloletniego czasu starań i tak wielu problemów zdrowotnych doczekamy się zdrowego maleństwa. Obiecuję:
1. być wierna w modlitwie,
2. częściej się spowiadać u stałego spowiednika,
3. brać aktywny udział we wspólnocie małżeństw,
4. wspierać inne ciężarne kobiety (mimo bólu w sercu),
5. regularnie odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego
6. i być bardziej wdzięczna za wszystko co mnie spotyka.
7. wychować z mężem nasze dzieci na wiernych chrześcijan.
Błagam Cię św. orędowniku, módl się za nami! JEZU UFAM TOBIE...

Dodane 24 marca 2013 r. przez: Kasia i Paweł

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe donoszenie ciąży, żeby biło serduszko u mojego maleństwa. Postaram wychować maleństwo w wierze, chce być dobrym człowiekim. Św. Dominiku, wstaw się za mną u Boga.

Dodane 20 marca 2013 r. przez: Justyna

Św. Dominiku, bardzo Cię proszę bym mogła zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Ty wiesz jak bardzo pragniemy być rodzicami. Mieliśmy szansę rok temu zostać rodzicami lecz niestety urodziłam w 6 miesiącu martwego synka, miej Go w swej opiece. A ja przyrzekam, że będę więcej czasu poświęcać na modlitwę i gdy ten cud się spełni wychowamy dziecko jak najlepiej umiemy w wierze i miłości do Boga oraz szacunku dla innych ludzi. Z całego serca proszę Cię o wysłuchanie naszego błagania, tak bardzo pragniemy zostać rodzicami i bardzo tęsknimy za naszym synkiem, jest nam bardzo ciężko, ale wierzymy, że nasze błaganie zostanie wysłuchane, a my dotrzymamy naszego postanowienia.

Dodane 18 marca 2013 r. przez: Monika

Postanawiam walczyć z nałogiem polenia, proszę o dalszą opiekę nade mną, synkiem, moją rodziną. Powieżam kolejne zdrowe dziecko, czas jego poczęcia, moją pracę, abym była z niej usatysfakcjonowana. Bardzo dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę o światło Ducha Świego na każdy dzień, myśl, czyn. Oddaję przyjaźń z bliską mi osobą.

Dodane 21 lutego 2013 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, wysłuchaj moich błagań, obdarz łaską macierzyństwa. Obiecuję, że wychowam moje dzieci w wierze i miłości do Boga i kościoła. Usłysz mnie Panie!

Dodane 18 lutego 2013 r. przez: e

Św. Dominiku, błagam Ciebie z całego serca o wstawiennictwo w otrzymaniu łaski macierzyństwa. Wierzę, że moja modlitwa mi pomoże. Obiecuję gorliwiej się modlić za wszystkich ludzi potrzbujących pomocy. Proszę o Twoją pomoc, wychowam to dziecko w szczerej wierze i miłości.

Dodane 16 lutego 2013 r. przez: Anna Magdalena

Św. Dominiku, dowiedziałam się niedawno, że jesteś patronem matek oczekujących dziecka jak i również Twoja święta osoba i świadectwo mogą pomóc osobom starającym się o upragnione potomstwo. Dowiedziałam się od pewnej osoby, że właśnie Twoje wstawiennictwo pomogło jej zajść w ciąże. Pomyślałam, że to cud! Poczułam w sercu wewnętrzną nadzieję, że i Ty możesz pomóc Nam. Bardzo w to wierzę. Bardzo pragniemy mieć z mężem dziecko, a nawet kilkoro. Wierzę, że dzięki modlitwie do Ciebie uda Nam się i będziemy szczęśliwymi rodzicami. Prosimy o Twoje święte wstawiennictwo. Bóg zapłać!

Dodane 12 lutego 2013 r. przez: ania

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo za moim nienarodzonym jeszcze Dzieciątkiem oraz o siły dla mnie, abym potrafiła wychować je w wierze i miłośći zgodnie z nauką Kościoła. Postanawiam modlić się każdego dnia bardzo gorliwie i nawrócić się na chrześcijańskie życie zaczynając od sakramentu pokuty i pojednania. Staraliśmy się z mężem o dar życia już 2,5 roku i na dniach dowiedzieliśmy się, że jesteśmy rodzicami, bardzo pragnę ten dar utrzymać. Postaram się również namówić mojego męża do wspólnej modlitwy i błogosławienia Twego kultu oraz pojednania z Panem Bogiem.

Dodane 3 lutego 2013 r. przez: Ewelina K.

Drogi św. Dominiku, poznałam Cię wczoraj tu na stronie salezjanów. Jesteś moją ostatnią deską ratunku. Błagam wyproś cud uzdrowienia mojego małego synka, Ty dobrze wiesz o co chodzi. Niech wstąpi w niego zdrowie, brak bólu, nowe siły i nowe życie. Błagam o cud, bo Ty wiesz ile lat chodzimy od lekarza do lekarza, a teraz jest jeszcze gorzej. Św. Dominiku, nie odwracaj się ode mnie i od mojego błagania. Sama nie dam rady tego wyprosić... Obiecuję powrót do kościoła, obiecuję wychowanie syna w wierze, nauczenie go modlitwy i uczęszczanie na mszę świętą. Obiecuję poprawę w stosunkach z mężem. Pomóż mi!

Dodane 22 stycznia 2013 r. przez: aga

Święty Dominiku, ja - Ewelina, proszę Ciebie o dar macierzyństwa, o zdrowe dziecko pomimo moich problemów zdrowotnych. Staramy się o dzieciątko 3 bezowocne lata. Dziś jest nasza 3 rocznica ślubu. Wydaje mi się, że pogodziłam się z tym, że nie zostanę mamą ,ale czasem są smutne dni i pustka... Nadzieja zawsze pozostaje, proszę Cię o cud, wyproś Pana Naszego o upragnione dziecko. Obiecuję codziennie odmówić 10-tkę Różańca Świętego, a gdybym zapomniała lub była zmęczona, drugiego dnia odmówię dwie dziesiątki. Obiecuję wychować potomstwo w wierze katolickiej. Pan Jezus wszytkiego może dokonać, wyproś dla Nas tą wielką Radość i Sens Życia.

Dodane 9 stycznia 2013 r. przez: Ewelina i Michał

Święty Dominiku Savio, proszę o wstawiennictwo u Jezusa i Maryi, aby serduszko zaczęło bić w moim łonie. Proszę, wymódl u Pana Boga dla mnie dar macierzyństwa. Tak bardzo tego obydwoje z mężem pragniemy. Od ponad 4 lat staramy się o zdrowe dzieciątko. Dwukrotnie doświadczyliśmy momentu, że nie donosiłam ciąży. Błagam, wysłuchaj naszych próśb. Proszę o modlitwę za dar poczęcia, za nasze małżeństwo i oby starczyło nam zawsze wiary i sił. Postanawiam się gorliwiej modlić, zwłaszcza w pierwsze piątki miesiąca, również w intencji niedoszłych matek i zdrowia nienarodzonych dzieci. Obiecuję pogłębiać moją wiarę, a na co dzień być pogodniejszą i bardziej pomocną osobą i żoną.

Dodane 7 stycznia 2013 r. przez: Beata i Michał

Dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę o kolejne zdrowe dziecko o światło kiedy je począć. Oddaję moją pracę, awans, polecam następny rok, proszę o godne stanowisko pracy oraz zarobki, dziękuję za ten. Polecam całą moją rodziną oraz przyjaźń z bliską mi osobą. Obiecuję walczyć z moimi nałogami jak do tej pory oraz każdego dnia być bliżej Boga.

Dodane 1 stycznia 2013 r. przez: Aneta

Święty Dominiku! Proszę Cię o poczęcie dziecka, razem z małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka, pomóż mi, abym szybko zaszła w ciążę. Postaram się być lepszym człowiekiem, żyć po Bożemu, więcej się modlić. Obiecuję, że wychowam nasze dziecko najlepiej jak będę potrafiła. Będę dobrą i kochającą mamą.

Dodane 12 grudnia 2012 r. przez: Natalia

Święty Dominiku, wstaw się za nami u Boga, by obdarzył nas darem rodzicielstwa. Przysięgamy wychować je w wierze, uczyć dobroci i miłości do Boga i do ludzi.

Dodane 9 grudnia 2012 r. przez: Magda i Paweł

Św. Dominiku, z całego serca proszę Cię byś obdarzył nas z mężem darem rodzicielstwa. Obiecuję więcej sie modlić, a przyszłe potomstwo wychować w wierze katolickiej.

Dodane 8 grudnia 2012 r. przez: Gosia.

Święty Dominiku, proszę Cię serdecznie każdego dnia i o każdej godzinie, módl się z nami do Pana o dar poczęcia i szczęśliwych narodzin. Obiecujemy, że nie będziemy zaniedbywali modlitwy i zrobimy wszystko, abyśmy oboje z mężem żyli w przyjaźni z Bogiem.

Dodane 26 listopada 2012 r. przez: Monika i Marek

Święty Dominiku, proszę wstawiaj się za nami, abyśmy doczekali się szczęśliwie ukochanego dzieciątka. Obiecuję Ci czcić Cię i głosić Twoją chwałę pośród wszystkich potrzebujących, a zwłaszcza modlić się za te wszystkie małżeństwa, które pragną doczekać się potomstwa, ponadto z większym oddaniem chwalić Boga w codziennym życiu oraz zaufać Mu z całego serca.
Św. Dominiku, dopomóż mi wytrwać w naszych postanowieniach!

Dodane 25 listopada 2012 r. przez: Katarzyna I Piotr

Święty Dominiku Savio, prosimy wstaw się za nami u Najświętszej Maryi Panny i Pana Jezusa, aby obdarzyli nas upragnionym zdrowym maleństwem, o które staramy się dość długo. Do szczęścia brakuje nam tylko małej istoty, która scementuje nasz związek. Dziecko to cud, którego obydwoje z mężem pragniemy. Ze swojej strony obiecujemy, że będziemy częściej się modlić i uczęszczać do Kościoła.

Dodane 19 listopada 2012 r. przez: Monika i Darek

Święty Dominiku, wstaw się za mną i moim mężem, abyśmy doczekali się upragnionego przez nas dziecka, o które bardzo długo się już staramy. Chcemy być lepszymi ludźmi, wytrwałymi w wierze i modlitwie. Wyproś u Boga łaskę dla nas.

Dodane 14 listopada 2012 r. przez: Justyna

Święty Dominiku, proszę o wstawiennicto, pragniemy z mężem dziecka, staramy się od dłuższego czasu. Uproś u Boga, abyśmy stali się prawdziwą, pełną rodziną. Postanawiam być lepszym człowiekiem, wolnym od obłudy i zazdrości.

Dodane 13 listopada 2012 r. przez: Barbara Anna

Św. Dominiku! Proszę za Twoim wstawiennictwem, błagaj Boga, by nie opuszczał moich córek, by chętniej się modliły, czuwaj by nie zeszły na złą drogę. Spraw, bym mogła powić 3 dziecko zdrowe i by mój mąż też tego pragnął. By mi zdrowie pozwoliło na to... Postaram się być cierpliwsza, bardziej bogobojna.

Dodane 5 listopada 2012 r. przez: aga

Święty Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo przed obliczem Pana i uproszenie potrzebnych łask by dziecko, które poczęliśmy mogło się prawidłowo rozwijać i urodzić zdrowe. Postaram się okazywać więcej cierpliwości i zrozumienia.

Dodane 29 października 2012 r. przez: Iwona i Janusz

Święty Dominiku, postanawiam znajdować w sobie każdego dnia więcej miłości i zrozumienia dla bliźnich i czynić swoje serce pokornym. Proszę o dar rodzicieltwa dla nas.

Dodane 17 października 2012 r. przez: monika i tomasz

Święty Dominiku, postanawiam znajdować w sobie każdego dnia więcej miłości i zrozumienia dla bliźnich i czynić swoje serce pokornym. Proszę o dar rodzicieltwa dla mnie i męża.

Dodane 19 września 2012 r. przez: Alina

Św. Dominiku, postanawiam walczyć z nałogami, postanawiam więcej się modlić, częściej się spowiadać. Proszę Cię, uproś nam dzidziusia, na którego z utęsknieniem czekamy.

Dodane 13 września 2012 r. przez: Dominik

Święty Dominiku, proszę Cię bardzo o wstawiennictwo do Pana Jezusa Chrystusa o łaskę rodzicielstwa dla mnie i mojego męża oraz o szczęśliwe narodziny i zdrowe dzieci. Staramy się już od czterech lat. Święty Dominiku, w Tobie moja nadzieja. Postanawiam być lepszym człowiekiem i modlić się więcej. Święty Dominiku, błagam Cię módl się za nami.

Dodane 12 września 2012 r. przez: Beata

Święty Dominiku Savio, błagam uproś dla nas o dziecko. Tak bardzo nasze życie jest puste, tak często boli widok szczęśliwych rodziców z dzieckiem. Nie pozwól, abyśmy z żoną zostali sami. Święty Dominiku, postanawiam zerwać z nałogiem, który niszczy moją duszę, postanawiam być dobrym chrześcijaninem. Bądź z nami święty Dominiku.

Dodane 12 września 2012 r. przez: Sebastian

Św. Dominiku, bardzo proszę Cię o to, abym nie straciła dzieciątka, o którego istnieniu dowiedziałam się tydzień temu. Proszę o zdrowie dla mnie, męża i aby dzieciątko dobrze i zdrowo się rozwijało. Z całego serca Cię proszę. Będę się modlić do Ciebie codziennie oraz moje dziecko będę wychowywać w głębokiej wierze, dobroci i miłości.

Dodane 12 września 2012 r. przez: Paulina

Świety Dominiku, błagam o cud macierzyństwa dla mnie i mojego przyszłego męża. Mam chore narządy, ale wierzę w bycie matką, bo bardzo tago pragnę, wierzę że dasz mi szansę zostać matką! Błagam i obiecuję, że będe sie więcej modliła!

Dodane 1 września 2012 r. przez: karolina

Św. Dominiku, chciałabym prosić Ciebie o dar macierzyństwa. Już dwa lata bezskutecznie się staramy. Jest nam bardzo ciężko godzić się z kolejnymi porażkami. Bardzo pragniemy mieć dziecko, a w tej chwili lekarze widzą już tylko in vitro jako realną szansę. Postanawiam być z dnia na dzień lepszym człowiekiem, więcej czasu poświęcać na modlitwę. Wierzę, że pomożesz naszej rodzinie i będziesz nad nami czuwał.

Dodane 23 sierpnia 2012 r. przez: Ania

Święty Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo, aby w końcu udało mi się donosić zdrową ciążę do końca. Jak wiesz utraciłam już jedną ciążę bliźniaczą w 13 tygodniu i kolejną dwa dni temu. Nie wiem jak sobie z tym poradzić bez Twojego wsparcia. Proszę Boga i Ciebie o wsparcie: będziemy dobrymi rodzicami i wychowamy nasze dzieci według przykazań i wiary.

Dodane 23 sierpnia 2012 r. przez: Anna Ludwika

Św. Dominiku, proszę o łaskę rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Pragniemy jeszcze raz zostać rodzicami, miej w opiece całą moją rodzinę. Postanawiam być lepszą matką dla mojej córki, bardziej skupić się na modlitwie i pogłębiać swoją wiarę.

Dodane 20 sierpnia 2012 r. przez: Iwona

Św. Dominiku, miej w opiece wszystkie kobiety, które nie mogą zajść w ciążę, dodaj im siły i daj nadzieję. Wstawiaj się błagam do Boga w naszej intencji o uzdrowienie mojego męża z bezpłodności i dar rodzicielstwa dla nas. Staramy się już 3 lata, ale wciąż mamy nadzieję. Bóg jest dawcą życia i miłości. Ze swojej strony obiecujemy głębszą wiarę, modlitwę, spowiedź i komunię św. Wspieraj nas w tym postanowieniu i prosimy o łaskę rodzicielstwa zdrowego dziecka. Amen.

Dodane 17 sierpnia 2012 r. przez: Agnieszka i Waldemar z Koszalina

Polecam moją rodzinę, syna. Proszę, by mama obroniła pracę magisterską szybko. Polecam moją pracę, by była godna oraz abym mogła się z niej utrzymać. Nadal postanawiam trwać bez nałogów. Proszę o kolejne zdrowe dzieci.

Dodane 12 sierpnia 2012 r. przez: Aneta

Postanawiam "przypomnieć" sobie, że nie jestem na tym świecie sama... Postanawiam rozmawiać codziennie z Bogiem i zawierzyć mu swoje życie. Postanawiam już nigdy o Nim nie zapominać...
Proszę o modlitwę... o łaskę macierzyństwa, poczęcia dziecka z ukochanym przeze mnie mężczyzną. Mam tak mało czasu, moje jajniki "wygasają"...
Proszę o modlitwę za mojego syna. Ma 16 lat i jest tak bardzo ciężko... ze wszystkim. Dotąd wychowywałam go sama.
Tyle jest w Nim zła i agresji.
Potrzebuję pomocy... Już nie mam sił iść przez życie bez Boga...

Dodane 11 sierpnia 2012 r. przez: S.

Święty Dominiku, proszę o zdrowie i zdrowe stópki dla mojego nienarodzonego dziecka. Obiecuję iż postaram się być lepszym człowiekiem i wyzbyć się zazdrości jaka mną nieraz kieruje. I będę się więcej modlić. Bardzo proszę.

Dodane 8 sierpnia 2012 r. przez: mama

Św. Dominiku, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo do Boga o dzieciątko dla mnie i mojego męża. Tak bardzo pragniemy, abym mogła urodzić zdrowe dziecko. Bólem strasznym było dla mnie jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a za dwa dni skończyło się wszystko. Ciągle o tym myślę i nie umiem sobie poradzić. Będę się modliła gorliwie i jeżeli urodzi nam się dzieciątko to na pewno będziemy wychowywać je w wierze i miłości. Święty Dominiku, bardzo proszę o WSTAWIENNICTWO!

Dodane 7 sierpnia 2012 r. przez: Paulina

Św. Dominiku, proszę, wyproś dla nas u Pana dar poczęcia potomstwa, którego tak bardzo pragniemy. Przysięgam dołożyć wszelkich starań, aby wychować nasze dzieci na dobrych, wrażliwych ludzi czyniących dobro innym. Obiecuję trwać w modlitwie blisko Boga. Niech Pan obdarzy mnie siłą, abym z wiarą i ufnością przyjęła wszystko, co dla mnie na tym świecie przygotował.

Dodane 30 lipca 2012 r. przez: Paulina

Postanawiam wytrwać w wierze i modlitwie, stać się lepsza dla siebie i dla innych. Wychowywać moje dzieci w wierze i miłości, aby były dobrymi ludźmi. Kochać mocniej i trwać na zawsze przy ukochanej osobie. Wspierać moich najbliższych. Proszę dopomóż mi w postanowieniach, wstaw się za mną i moimi bliskimi u Boga, szczególnie za nienarodzonym dzieciątkiem, aby zdrowe przyszło na świat.

Dodane 16 lipca 2012 r. przez: Agnieszka

Proszę za moją mamę, aby wyszła z depresji, spłaciła szybko kredyt i nie straciła pracy. Nadal trwam bez nałogów. Za moją pracę, aby była godna i pozwalała mi utrzymać samą siebie oraz moją rodzinę, za awans, a jeśli Panie taka Twoja wola, proszę, abym ją zmieniła na bardziej wartościową i lepiej płatną. Powierzam siebie i swoją rodzinę.

Dodane 10 lipca 2012 r. przez: Aneta

Postanawiam trwać cały czas w modlitwie, być lepszym człowiekiem, pomagać innym zagubionym odnajdywać drogę do Pana naszego, a w przyszłości moje upragnione dzieci wychowywać w wierze kościoła i nauczać je czym jest słowo Boże i miłość do Boga. Św. Dominiku, wstawiaj się za mną u Boga Najwyższego.

Dodane 3 lipca 2012 r. przez: żaneta

Święty Dominiku, błagam Cię o upragnione dziecko. Obiecuję, że wychowam je zgodnie z przykazaniami Bożymi oraz będę więcej czasu poświęcała na modlitwę.

Dodane 13 czerwca 2012 r. przez: D.

Nadal chcę wytrwać bez nałogów. Dziękuję za zdrowego syna Dominika i szczęśliwy poród. Proszę o kolejne zdrowe dzieci. Oddaję moją pracę, proszę, abym miała godziwą płacę za pracę jaką wykonuję. Proszę, abym jeszcze znalazła pracę. Św. Dominkiku, wstawiaj się za mną i moim synkiem Dominisiem.

Dodane 12 czerwca 2012 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, proszę aby Karolek zdrowo się rozwijał. Obiecuję modlić się dla niego o powołanie. Przyrzekam codziennie odmawiać różaniec i tajemnice radosne.

Dodane 16 maja 2012 r. przez: Ania

Święty Dominiku, jak tylko Bóg sprawi cud i uda mi się zajść w upragnioną ciążę, obiecuję z całego serca, że będę kochać to maleństwo nad życie i wychowamy je po chrześcijańsku i na prawdziwego katolika. Od urodzenia będę uczyć go miłości do Boga i Maryi.

Dodane 14 maja 2012 r. przez: Kasia

Święty Domuniku Savio, umiłowany mój Patronie, w dniu Twojego święta proszę o Twoje wstawiennictwo przed Panem za mnie, moich bliskich oraz wszystkich tych, których Jezus stawia na mojej drodze życia. Wypraszaj mi wielkie umiłowanie Boga, łaskę codziennej gorliwej modlitwy, czystość serca, wytrwałość w chwilach próby i cierpienia.

Dodane 5 maja 2012 r. przez: Josif

Proszę o wstawiennictwo za moje nienarodzone dzieciątko, aby urodziło się zdrowe i aby poród przebiegł bez żadnych komplikacji. Postaram sie być lepszym człowiekiem niż do tej pory i postaram się również odwiedzić w przyszłym roku któreś z miejsc pielgrzymek jak Częstochowa lub Łagiewniki.

Dodane 3 maja 2012 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, jesteś patronem mojego starszego syna. Postanawiam w każdy piątek pościć o chlebie i wodzie do końca tego roku, pomóż mi wytrwać w tym postanowieniu, nie opuszczaj mnie i moich synów.

Dodane 3 maja 2012 r. przez: Mama

Św. Dominiku Savio, postanawiam w soboty wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, tymczasową do końca czerwca, a od 21 kwietnia do 21 maja nie jeść słodyczy. Proszę Ciebie i Matkę Bożą o zatrzymanie ataków u mojego synka.

Dodane 20 kwietnia 2012 r. przez: justyna

Św. DOMINIKU SAVIO, patronie mojego synka, obiecuję Tobie i Matce Bożej 10 piątków ścisłego postu. Proszę o zatrzymanie ataków padaczki u syna.

Dodane 20 kwietnia 2012 r. przez: Jacek

Święty Dominiku, proszę Cię serdecznie, każdego dnia i o każdej godzinie, módl się ze mną do Pana o dar poczęcia i szczęśliwych narodzin. Obiecuję, że nie będę już zaniedbywała modlitwy i zrobię wszystko, abyśmy oboje z mężem żyli w przyjaźni z Bogiem.

Dodane 2 kwietnia 2012 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, Ty wiesz jaką wielką stratę przeżyliśmy rok temu - poroniłam w 10 tygodniu ciąży. To był wielki cios dla nas. Obecnie jestem w odmiennym stanie i zawierzam Tobie jak i również wszystkim świętym wtawiennictwo za moje dzieciątko, które noszę pod sercem. Bardzo pragniemy dziecka. Bardzo Cię proszę, pomóż nam zostać rodzicami. Proszę, by ciąża przebiegała prawidłowo i aby nasze dziecko (dzieci) urodziły się zdrowe, żeby serduszka dzieci nie przestały bić. Chcę dać życie i obiecuję Ci, że wychowamy nasze potomstwo według przykazań w wierze, miłości. Postanawiam również być lepsza i życzliwsza dla wszystkich ludzi nas otaczających. Będę gorliwie modlić się o łaskę macierzyństwa. Święty Dominiku, proszę wstaw się za nami u Pana Boga.

Modlitwa matek oczekujących dziecka
Panie Jezu, proszę Cię z miłością za to powierzone mi życie, które noszę w łonie. Z pokorą dziękuję, że wybrałeś mnie jako narzędzie Twojej miłości. W tym pięknym oczekiwaniu pomóż mi żyć w nieustannym zawierzeniu się Twojej świętej woli. Daj serce matki: czyste, mocne i hojne. Ofiaruję Ci wszystkie obawy o przyszłość: lęki, niepewności, oczekiwania względem dziecka, którego jeszcze nie znam. Spraw, aby narodziło się zdrowe, oddal od niego wszelkie zło fizyczne i wszelkie niebezpieczeństwa duszy. Ty, Maryjo, która poznałaś niezliczone radości świętego macierzyństwa, daj mi serce zdolne do przekazania wiary żywej i gorącej. Uświęć moje oczekiwanie, błogosław moją cichą nadzieję, spraw, by owoc mego łona, wzrastał w łasce i świętości. Przez Chrystusa, Twego Boskiego Syna. Amen.

Dodane 30 marca 2012 r. przez: Agniesza

Święty Dominiku Savio, błagam Cię całym swym sercem o dar dzieciątka, którego tak bardzo pragniemy, którego tak bardzo nam brak w naszym życiu, postanawiam wychowywać je w wierze katolickiej, dodawać mu (jej) sił, wiary ,nadziei i miłości. Będziemy się modlić i dziękować za dar Tobie święty Dominiku oraz wszystkim świętym. Wstawiaj się za nami u Boga i Matki Bożej.

Dodane 25 marca 2012 r. przez: Aneta i Ton

Święty Dominiku, bardzo Cię proszę w intencji naszego poczętego dziecka, w szczególności proszę Cię, aby urodziło się zdrowe. Przyrzekam wychować to dziecko w wierze katolickiej. Polecam Ci Domimiku całą naszą rodzinę, wypraszaj łaski, a w szególności łaske nawrócenia i zaufania Jezusowi. Błagam Cię i dziękuję, że Cię spotkałam.

Dodane 21 marca 2012 r. przez: marta

Zagrożenie mojej ciąży, pobyt w szpitalu spowodował, że dostrzegłam jak bardzo zatraciłam się w codziennym życiu, odsunęłam od Boga, przestałam być dobrym chrześcijaninem, dobrą matką i żoną. Chcę to wszystko zmienić. Wierzę, że urodzę zdrowe dzieciątko i zbuduję od nowa chrześcijańską rodzinę pełną miłości, ciepła i chrześcijańskich wartości.

Dodane 18 marca 2012 r. przez: Ewelina

Św. Dominiku, jeżeli zostaniemy rodzicami za Twoim wstawiennictwem, obiecuję Ci uczyć dziecko wiary i miłości do Pana Boga. Pokażemy mu drogę do wiary i jeżeli tylko będziemy mogli będziemy na pieszo szli do naszej Matki do Częstochowy tak jak to robiliśmy do tej pory. Prosimy o wstawiennictwo.

Dodane 6 marca 2012 r. przez: Teresa i Sebastian

Św. Dominiku, od trzech lat staramy się z mężem o dziecko, niestety jak do tej pory bezskutecznie. Przez pewien okres mojego życia odsunęłam się od Kościoła i żyłam w grzechu. Od dłuższego czasu staram się wszystko naprawić i być blisko Boga, modlę się i chodzę do Kościoła i nie tracę nadziei, że któregoś dnia zostanę matką. Proszę Cię, by za Twoim pośrednictwem Św. Dominiku ,dosięgła mnie łaska Boża. Postanawiam, że dziecko, które Bóg mi da, wychowam w wierze i miłości.

Dodane 5 marca 2012 r. przez: Sabina

Św. Dominiku, błagam Ciebie o wstawiennictwo za moją zagrożoną ciążę i o szczęśliwe rozwiązanie. O ile będzie mi dane donosić tą ciążę postanawiam uczynić wszystko co w mojej mocy, aby urodzić zdrowe dzieciątko i troszczyć się o nie w każdej godzinie Jego życia najlepiej jak tylko będę umiała.

Dodane 1 marca 2012 r. przez: Ania

Prosimy o dar macierzyństwa dla mnie i dar ojcostwa dla mojego męża. O bezproblemowe zajście w zdrową ciążę, donoszenie tej ciąży i o szczęśliwy bezproblemowy poród zdrowego dziecka. Z całego serca prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o cud poczęcia, abyśmy mogli się cieszyć upragnionym maleństwem. Moim postanowieniem będzie odrzucenie słodyczy, do których mam bardzo duży sentyment.

Dodane 28 lutego 2012 r. przez: Anna

Św. Dominiku, za 4-5 tygodni zostanę matką mojego pierwszego dziecka - synka, proszę wstaw się za nami u Pana Boga. Daj nam siłę w czasie porodu, aby odbył się bez komplikacji dla mnie i dla synka. Rozważam z mężem imię dla synka i chciałabym byś był jego patronem. Urodziłeś się 2 kwietnia i chciałabym, aby synuś 2 kwietnia 2012 roku przyszedł na świat, już był z nami. Postanawiam dać mojemu Małemu Skarbowi Ciebie za wzór i mówić mu o Bogu.

Dodane 26 lutego 2012 r. przez: Iza

Postanawiam żyć w czystości bez pornografii i masturbacji.
Święty Dominiku, wstawiaj się za mną u Boga!

Dodane 26 lutego 2012 r. przez: Radek

Św. Dominiku, bardzo proszę wstaw się za mną u Pana Boga, abym mogła zostać matką. Bardzo pragnę tego dzieciątka. Wierzę, że mnie wysłuchasz i będę w ciąży. Modlę sie każdego dnia, aby zostać matką. Niczego tak bardzo nie pragnę. Błagam, wstaw się za mną w mojej sprawie. Nie tracę wiary i nadziei. Obiecuję, że będę lepszą osobą, zrobię wszystko, powierze się Panu Bogu, tylko proszę Cię wysłuchaj mojej modlitwy. Obiecuję także, że wychowam moje dzieciątko zgodnie z naszą wiarą. Proszę o cud. Wysłuchaj mojego błagania.

Dodane 3 lutego 2012 r. przez: Natalka

Święty Dominiku, wstawiaj się za całą moją rodziną i obdarz łaskami, które uznasz za potrzebne. Proszę wysłuchaj mojego błagania, za pośrednictwem Jana Pawła II daj mi zaznać radości z bycia upragnioną mamą, a mojemu narzeczonemu ojcem. Będę się starać ile sił być lepszym człowiekiem, pracować nad sobą i żyć w zgodzie z Wolą Bożą.

Dodane 24 stycznia 2012 r. przez: Bogusia i Grzesiek

Boże, Matko Przenajświętsza, Święty Dominiku, Święty Gerardzie i wszyscy święci aniołowie w niebie sprawcie, abym mogła obdarzyć miłością swoje upragnione dzieciątko, które być może noszę pod sercem, pozwólcie mu przetrwać ten okres płodowy po to, by już za 9 miesięcy mogło przyjść na ten świat w zdrowiu i miłości. Sprawcie, abym mogła z mężem stworzyć prawdziwą pełną rodzinę i wychować dobrego człowieka. Dziękuję Ci Boże za cudownego męża, ale proszę obdarz nas rodzicielstwem pięknym i szczęśliwym, wiem, że ono zmieniłoby również mnie i moje wady, bo miłość przecież zmienia, a Ty Boże jesteś miłością. Trzymaj też w opiece mojego aniołka, który odszedł ode mnie pół roku temu po kilku tygodniach pod moim sercem... Moją obietnicą niech będzie to, że będę lepszą córką, żoną, synową... człowiekiem po prostu...

Dodane 20 stycznia 2012 r. przez: agnieszka

Święty Dominiku, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za mnie i mojego męża oraz za nasze 8 tygodniowe maleństwo, które noszę pod serduszkiem, a jest bardzo zagrożone, aby Bóg obdarzył mnie łaską donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka. Postaramy się być lepszymi ludźmi i modlić się do Ciebie. Obdarz nas również łaską bycia dobrymi rodzicami i wychowania naszego maleństwa w miłości, szacunku i wierze w Boga.

Dodane 11 stycznia 2012 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, błagam obdarz moją mamusię macierzyństwem. Bardzo chcę mieć jeszcze jednego braciszka. Postanawiam, że będę pomagać rodzicom w wychowaniu go w Wierze. Błagam o cud.

Dodane 8 stycznia 2012 r. przez: Maria

Św. Dominiku, obdarz nas łaską i pomóż szczęśliwie i w zdrowiu doczekać się dzidziusia. Obiecuję życie zgodne z wiarą i obiecuję, że będę się zachowywała jak przystało na Katolika. Pomóż w poczęciu upragnionego dziecka. Amen.

Dodane 4 stycznia 2012 r. przez: Aga

Św. Dominiku Savio, błagam Cię o zdrowie nienarodzonego upragnionego rodzeństwa. Ciąża mojej mamusi jest zagrożona (jest w 10 tygodniu). Błagam Cię o wstawiennictwo u Najświętszej Matki Bożej i Pana Jezusa. Obiecuję, że będę pomagać mojej mamusi wychowywać moje najukochańsze rodzeństwo na dobrego chrześcijanina, żeby żyło w wierze i nadziei. Błagam o cud.

Dodane 2 stycznia 2012 r. przez: Agnieszka 15 lat

Święty Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo przed tronem Najwyższego, aby dobry Bóg obdarzył mnie darem Macierzyństwa, bym mogła zajść w ciążę i urodzić zdrowe dzieciątko. Obiecuję codzienną modlitwę i pracę nad sobą.

Dodane 31 grudnia 2011 r. przez: Agata

Św. Dominiku, proszę Cię o modlitwę za mnie i za mojego męża, abyśmy zostali rodzicami. Ostatnio bardzo przeżyłam stratę naszego maleństwa i teraz ze zdwojoną siłą pragnę naszej pociechy. Obiecuję poprawę w zachowaniu, codzienną modlitwę gdyż ostatnio ją zaniedbałam, okazywanie więcej wiary i miłości.

Dodane 23 grudnia 2011 r. przez: mała a.d

Święty Dominiku, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za mnie i mojego męża, aby Bóg obdarzył nas łaską poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Nie będę składać obietnic, ale postaram się być lepszym człowiekiem i modlić się do Ciebie.

Dodane 15 grudnia 2011 r. przez: dorota

Św. Dominiku, postanawiam wytrwać i być zawsze blisko Boga, wiem że zwątpiłam i zbłądziłam, zgubiła mnie moja pycha, ale otworzyły mi się oczy i wiem, że tylko Bóg może dać nowe życie. Proszę wstaw się za mną i moim mężem do Boga, uproś dla nas dar macierzyństwa i ojcostwa, bym urodziła zdrowe dziecko. Pragniemy je wychować zgodnie z Bożymi przykazaniami, a jeżeli Bóg zechce oddamy mu je na służbę, by służyło swym życiem Bogu i ludziom według jego woli.

Dodane 5 grudnia 2011 r. przez: Justyna i Piotr

Święty Dominiku, bardzo proszę o wstwiennictwo do Pana naszego, abyśmy mogli zostać rodzicami i cieszyć się potomstwem. Tak bardzo pragnę doświadczyć macierzyństwa. Obiecuję poprawę w moim zachowaniu, nie być złośliwą, wredną dla ludzi, modlić się więcej i nie wątpić, bo bywają takie chwile oraz odwiedzić Dom Boży. Proszę módl się za mnie i moją rodzinę, a także o moje maleństwo nienarodzone, abym mogła je nosić pod sercem.

Dodane 14 listopada 2011 r. przez: kruszynka

Święty Dominiku, ostatni rok był dla mnie i dla męża bardzo trudny... Było nam ciężko po stracie naszego nienarodzonego dziecka... Nadal myślimy o naszym aniołku, ale czas leczy rany i jesteśmy już na tyle silni by strać się o dzidziusia. Dlatego błagam z całych sił i całego serca o dar macierzyństwa. Przyrzekam, że będę się modlić i prosić o ten dar, chcąc jak najlepiej przygotować się do pełnienia roli matki. Wiem, że zdarzało mi się wątpić i źle postępować i bardzo tego żałuję! Pełna nadziei obiecuję poprawę! Proszę o siłę i wytrwałość w swoich postanowieniach.

Dodane 13 listopada 2011 r. przez: AsiulkaP

Święty Dominiku, błagam Cię o dar ukojenia bólu po stracie Dzieciątka dla mojej siostry Marty, proszę o dar macierzyństwa dla niej i dla mnie Małgorzaty. Błagam, wstaw się za nami u Pana! Długo czekałyśmy na naszych kochanych Mężów, spraw, byśmy stali się pełnymi rodzinami. Przyrzekam panować nad emocjami, pracować nad sobą. Wstawiaj się za mną u Boga, bo bez tego niczego sama nie osiągnę. Proszę Świętą Siostrę Faustynę, Świętego Ojca Pio i Błogosławionego Jana Pawła II o wstawiennictwo za nami obiema u Boga i wyproszenie dla nas obu daru macierzyństwa. Błagamy o Filipka dla Marty i Sebastiana oraz Antonię dla Małgorzaty i Stasia-Michała. U Boga wszystko jest możliwe!

Dodane 8 listopada 2011 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, gorliwy wyznawco Objawionej Prawdy, umocnij moją wiarę i spraw, bym doznała cudu jakim jest macierzyństwo. Od 2 lat walczymy z mężem o nasze maleństwo i wierzę, że dzięki Twojemu wstawiennictwu kiedyś wezmę w ramiona moje dzieciątko. Obiecuję, że będę je wychowywać w wierze i zgodnie z Twoimi prawdami oraz nauką, którą głosisz. Obiecuję również pracować nad sobą, być otwarta na ludzi i wyrzec się złości i gniewu, który w ostatnich chwilach często mi towarzyszył. Św. Dominiku, proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Boga!

Dodane 8 listopada 2011 r. przez: Ella

Św. Dominiku, modlę się do Ciebie w sprawie mojej koleżanki Doroty. Daj jej ukojenie po stracie dziecka i obdarz ponownie macierzyństwem.
Wstaw się także w mojej sprawie, aby moje maleństwo przyszło jak najszybciej na świat żywe i zdrowe.
Ja obiecuję wychowywać moją Nikolkę w miłości, ochrzcić zgodnie z naszą wiarą i wychowywać na dobrego człowieka.

Dodane 4 listopada 2011 r. przez: Elwira

Święty Dominiku, błagam wstaw się za nami u Boga, abyśmy doświadczyli daru tak upragnionego rodzicielstwa. Obiecuję wychować to dzieciątko w wierze oraz postanawiam całkowitą abstynencję od nikotyny. Święty Dominiku wstaw się za mną u Boga.

Dodane 26 października 2011 r. przez: GMK

Święty Dominiku, nadziejo ufających w Twoją pomoc, błagam, wstaw się za nami u Pana, abyśmy mogli doświadczyć prawdziwej radości macierzyństwa i ojcostwa. Obiecujemy, że nasze dzieci wychowamy w szacunku i wierze w Pana naszego, który za nas oddał życie. Święty Dominiku, wstawiaj się za nami u Tego, który radością noszenia dziecka w swym łonie obdarzył Sarę i Elżbietę. On wszystko może - wierzę w to, a Ciebie proszę o orędownictwo.

Dodane 24 października 2011 r. przez: Gosia, 25lat

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa, tak bardzo pragniemy z mężem dziecka, błagam pomóż nam. 1,5 roku czekamy na cud. Od kilku tygodni noszę Pasek św. Dominika, codziennie odmawiam różaniec i modlę się do Ciebie. Modlitwa i wiara daje mi siłę, by przetrwać ten czas oczekiwania na cud poczęcia i narodzin naszego upragnionego dzieciątka. Nie przestanę modlić się do Ciebie póki nie wezmę w ramiona mojego maleństwa. Błagam wstawiaj się u naszego Boga za nas wszystkie oczekujące cudu poczęcia i narodzin.

Dodane 24 października 2011 r. przez: Monika

Św. Dominiku, wstaw się za nami u Boga Najwyższego, aby obdarzył nas łaską rodzicielstwa. Tak długo czekamy, tak długo pragniemy spełniać się w roli rodziców. Obiecujemy modlitwę i dziękujemy. Św.Dominiku, wstawiaj się za wszystkimi, którzy tak jak my pragną dzieci, otocz nas wszystkich swoją opieką.

Dodane 22 października 2011 r. przez: Anna i Jarosław

Święty Dominiku, pragniemy z mężem być rodzicami. Prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana, abyśmy zostali obdarowani łaską rodzicielstwa. Pomóż nam w naszych staraniach, pomóż nam pokonać wszelkie przeszkody i niepewności. Obiecuję częściej się modlić i do tej modlitwy zachęcać mojego męża. Obiecuję też pracować nad pogłębieniem naszej duchowości. Chciałabym, aby pewnego dnia udało się nam wyjechać na rekolekcje dla małżeństw.
Święty Dominiku i święta Faustyno, pomóżcie nam. Chcemy świadczyć o cudzie rodzicielstwa, tak jak robimy to teraz świadcząc o naszym małżeństwie, które uważamy za cud.

Dodane 17 października 2011 r. przez: Agata, lat 34

Święty Dominiku, wstaw się za nami u Boga Najwyższego, aby obdarzył nas potomstwem, na które tak z utęsknieniem czekamy. Daj nam więcej cierpliwości i pokory. Postaramy się żyć lepiej, godniej i wspierani przez Ciebie Boże trwać w małżeństwie, chociaż czasem jest tak trudno razem być. Dziękujemy i postaramy się być lepszymi i obiecujemy modlitwę.

Dodane 11 października 2011 r. przez: Anna i Jarosław

Św. Dominiku, błagam Cię, wstaw się za naszym małżeństwem u Boga i wybłagaj nam łaskę rodzicielstwa. Postanawiam codziennie odmawiać różaniec i czytać Pismo Święte oraz wspierać finansowo dzieło misyjne. Obiecuję, że nigdy nie zgodzimy się z mężem na sztuczne zapłodnienie. Ufam, że z Bożą pomocą niemożliwe stanie się możliwe.

Dodane 7 października 2011 r. przez: Tatiana

Święty Dominiku, Ty wiesz jaką wielką stratę przeżyliśmy niedawno z mężem - dwa razy poroniłam: w 10 i 17 tygodniu ciąży. To był wielki cios dla nas. Od ponad roku jesteśmy małżeństwem i bardzo pragniemy dzidziusia. Bardzo Cię proszę, pomóż nam zostać rodzicami. Proszę, by ciąża przebiegała prawidłowo i aby nasze dziecko (dzieci) urodziły się zdrowe, by nie powstał żaden krwiak, żeby wody płodowe za wcześnie nie odeszły i żeby serduszka dzieci nie przestały bić. Chcę dać życie i obiecuję Ci, że wychowamy nasze potomstwo według przykazań w wierze i miłości. Postanawiam również być lepsza i życzliwsza dla wszystkich ludzi mnie otaczających. Będę gorliwie modlić się o łaskę macierzyństwa. Święty Dominiku, proszę wstaw się za nami u Pana Boga.

Dodane 20 września 2011 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku, bardzo pragniemy z mężem po raz drugi zostać rodzicami. Proszę obdarz nas tym najcenniejszym darem i spraw by było zdrowe. Postanawiam wychować to dziecko w miłości do Boga i do otaczającego nas świata. Wstawiaj się za nami św. Dominiku.

Dodane 20 września 2011 r. przez: Małgorzata lat 34

Święty Dominiku, miej w opiece moje dziecko, które noszę w łonie. Proszę o łaskę, która pozwoli mi cieszyć się zdowym maleństwem. Proszę również dla dobra dziecka o spokój, którego tak ostatnio mi brakuje. Postanawiam, że będę wychowywać moje dziecko w wierze i miłości.

Dodane 19 września 2011 r. przez: kamila

Święty Dominiku, błagam o cud, byśmy mogli cieszyć się z mężem darem jakim jest dziecko. Jedynie Ty nam możesz pomóc wstawiając się do Boga za nami, bo lekarze nie dają nam żadnych szans, by to marzenie mogło stać się realne. Obiecuję kierować swoje życie bardziej ku sprawom Bożym. Św. Dominku Savio, wstawiaj się za Nami do Boga!

Dodane 9 września 2011 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę wyproś nam u Pana Boga dar macierzyństwa. Obiecuję, że nie ustanę w modlitwie! Choć jest mi bardzo ciężko. Wierzę, że nam pomożesz. Proszę wstawiaj się za nami u Pana Boga!

Dodane 31 sierpnia 2011 r. przez: ania

Święty Dominiku, prosimy Cię wraz z mężem, aby Bóg obdarzył nas maleńkim dzieciątkiem. Staramy się już o nie od 3 lat. Skoro nawet medycyna nie jest skuteczna, wierzymy że Twoja miłość, dobroć, a przede wszystkim wstawiennictwo za nami obdarzy nas wkrótce tym wspaniałym darem, na który tak czekamy. Jednocześnie postanawiam codziennie modlić się w tej intencji wierząc, że Twoje miłosierdzie wywoła niedługo uśmiech na mojej twarzy.

Dodane 24 sierpnia 2011 r. przez: Monika

Święty Dominiku, błagam Cię o dar macierzyństwa. Pragniemy z mężem maleńkiej istotki, która żyłaby tak jak my w wierze. Błagam Święty Dominiku, dopomóż nam w naszych staraniach.

Dodane 23 sierpnia 2011 r. przez: Magdalena lat 26

Św. Dominiku, proszę o dar macierzyństwa. Staramy się z mężem o upragnione dzieciątko już 2 lata. Mimo, że nie jest nam łatwo ciągle próbujemy. Pomóż nam wytrwać, byśmy doczekali naszego dzieciątka w zdrowiu i spokoju. Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, aby wychować je w wierze, by wyrosło na dobrego człowieka i mogło służyć innym ludziom. Dopomóż nam Św. Dominiku, żeby było zdrowe. Błagam o cud macierzyństwa...

Dodane 22 sierpnia 2011 r. przez: Emilia R.

Święty Dominiku Savio, bardzo gorąco Cię proszę o wstawiennictwo u Pana Boga Naszego, aby obdarzył mnie oraz mojego ukochanego męża tak długo oczekiwanym potomstwem. W zamian obiecuję wychować to dziecko w wierze katolickiej tak, aby służyło Bogu i ludziom. A gdyby zechciało przyjąć sakrament kapłaństwa lub wybrać życie zakonne będę najszczęśliwszą matką na ziemi. Ponadto obiecuję, że będę odprawiała "Duchową adopcję dziecka poczętego" do końca moich dni na ziemi.

Dodane 11 sierpnia 2011 r. przez: Dorota

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo i pomoc w wiadomej Ci sprawie. Deklaruję codziennie odmawiać "Ojcze nasz".

Dodane 8 sierpnia 2011 r. przez: Monika

Święty Dominiku, dzisiaj trafiłem do Ciebie, byłem już u Jana Pawła II i Ojca Pio, oni już wiedzą o co mają Boga prosić, Tobie dzisiaj wyszeptam jaką mam sprawę... Obiecuję, że za to do końca roku będę modlił się dziesiatką różańca co dzień. Obiecuję też walkę ze swoimi słabościami (też Ci powiem o co chodzi). Dominiku, proszę, wysłuchaj modlitwy ojca za swojego synka.

Dodane 4 sierpnia 2011 r. przez: Tata

Postanawiam św. Dominiku, że nigdy nie będę zbaczać z tak pięknej drogi, drogi Pana Jezusa. Boże, błagam o łaskę donoszenia mojej ciąży, w zdrowiu i spokoju, po moim wcześniejszym poronieniu. Błagam, podaruj nam zdrowe dzieciątko, a my zrobimy wszystko, żeby wyrosło na wspaniałego Chrześcijanina. Będę modlić się do Ciebie, św. Maryji i Naszego Pana, codziennie, za wszystkie żony i matki, ktore są w podobnej sytuacji. "Nic nie jest niemożliwe dla Boga".

Dodane 28 lipca 2011 r. przez: Daria

Postanawiam, że przez rok czasu będę czytała wieczorem Pismo Święte oraz że narodzone dzieciątko wychowamy w wierze katolickiej oraz do odpowiedniego życia w przyszłości.

Dodane 24 lipca 2011 r. przez: Karolina i Krzysztof

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa dla mnie. Czekam z utęsknieniem na moje dzieciątko 4 lata. Zobowiązuję się do codziennnej modlitwy, bedę odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zobowiązuję się także do zachowania abstynencji od alkoholu przez najbliższe dwa lata. Proszę bądź mi pomocą w chwilach zwątpienia.

Dodane 22 lipca 2011 r. przez: Justyna

Święty Dominiku, proszę wstaw się za mną, abym po raz kolejny mogła zostać mamą, a swojej córce mogła dać rodzeństwo. Błagam o cud kolejnego macierzyństwa. Przyrzekam być dobrą i cierpliwą. Wybłagaj u Boga ten cud. Z wiarą i nadzieją!

Dodane 12 lipca 2011 r. przez: Ewa

Panie Jezu, ufam Tobie i proszę za wstawiennictwem wszystkich świętych, a szczególnie św. Józefa i św. Dominika Savio, uzdrów moją duszę i ciało i spraw abym mogła zostać żoną i matką w sposób naturalny. Pomóż mi oddalić myśli o invitro. Powierzam Ci siebie i moje pragnienie bycia żoną i matką. Panie, obiecuję walczyć ze swoimi słabościami , niecierpliwością, popadaniem w zwątpienie.

Dodane 8 lipca 2011 r. przez: Anna Justyna

Święty Dominiku, daj zdrowie mojemu jeszcze nienarodzonemu, a już zagrożonemu chorobą dziecku. Obiecuję wychować go w wierze, a sama żyć lepiej i bliżej Boga.. Tak bardzo proszę!

Dodane 3 lipca 2011 r. przez: Monika

Święty Dominiku, bardzo prosimy o wstawiennictwo u Pana Boga Naszego, aby obdarzył nas upragnionym i tak długo wyczekiwanym potomstwem. W zamian obiecujemy wychować to dziecko w wierze Pana Boga.

Dodane 2 lipca 2011 r. przez: Aneta i Arek

Święty Dominiku, proszę miej w opiece maleństwo, którego spodziewa się moja córka. Maleństwo jest zagrożone i tylko cud może je uratować. Błagam o ten cud. Obiecuję pomóc mojej córce wychować je na dobrego człowieka.

Dodane 7 czerwca 2011 r. przez: Lucyna

Św. Dominiku, proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Proszę Cię o kolejny dar jakim jest dziecko. Pragnę urodzić, daj mi zdrowie, abym szczęśliwie zaszła w ciążę, donosiła i urodziła zdrowe dziecko. Obiecuję wychowywać je godnie i w zgodzie z nauką kościoła. Obiecuję odbyć dziękczynną pielgrzymkę na Jasna Górę w podzięce za otrzymane dary.

Dodane 4 czerwca 2011 r. przez: Honorata

Prosimy Cię święty Dominiku o to, by to maleństwo, które noszę pod sercem od 31 tygodni urodziło się w terminie całe i zdrowe. Obiecujemy wychować je na dobrego człowieka i chrześcijanina, z ufnością w miłosierdzie Boże i moc Twej modlitwy święty Dominiku. Dziękujemy za Twe wstawiennictwo.

Dodane 3 czerwca 2011 r. przez: Bogumiła i Piotr

Święty Dominiku Savio,błagam o szczęśliwą operację,która odbędzie się za trzy dni,abym ją przeżyła i szybko wróciła do zdrowia,by móc opiekować się moją półtoraroczną córeczką.Proszę także,aby diagnoza była pomyślna,aby cysty nie okazały się nowotworem i żebyśmy mogli wrótce cieszyć się narodzinami kolejnego dziecka.Obiecuję odbyć pielgrzymkę do Częstochowy jak tylko nabiorę sił po operacji.

Dodane 21 maja 2011 r. przez: Ewelina

Postanawiam umocnić moją wiarę,powierzać Bogu każdy dzień z życia naszej rodziny.Jestem też mocno zdeterminowana,aby poświęcać więcej czasu mężowi i córce oraz pomagać dzieciom pokrzywdzonym przez los lub biologicznych rodziców.Ponadto postanawiam zacząć żyć będąc wrażliwą na potrzeby innych,bo do tej pory byłam skoncentrowana głównie na sobie i pracy.Proszę o zdrowie dla całej rodziny i jej powiększenie.

Dodane 21 maja 2011 r. przez: Ewelina

Święty Dominiku,oddaję się pod Twoją opiekę.Błagam wstaw się za mną u Boga,aby Dobry Bóg pobłogosławił nasze małżeństwo zdrowym,dobrym dzieckiem.Proszę Cię z całego mego serca,gdy już będę w ciąży o objęcie Twoją szczególną opieką naszego Aniołka.Obiecuję modlić się teraz i przez całą ciążę do Ciebie.Błagam wysłuchaj moje wołanie do Ciebie i wysłuchaj mych próśb,bym nie musiała przechodzić tych wszystkich badań...proszę...

Dodane 18 maja 2011 r. przez: Ania

Św.Dominiku,proszę wyproś nam łaskę szczęśliwego donoszenia swojej pierwszej upragnionej ciąży,o którą staraliśmy się 4 lata oraz aby nasze maleństwo było zdrowe.W zamian postanawiam umocnić swoją wiarę i w niej wychowywać dziecko.

Dodane 18 maja 2011 r. przez: ewelina

Proszę Cię Św.Dominiku wstawiaj się za nami u Boga i Maryi!Proszę Cię o dar macierzyństwa dla nas i dar pomyślnej ciąży.W zamian ofiaruję moją abstynencję od alkoholu.Proszę Cię wysłuchaj naszej prośby i napełnij nas nadzieją.

Dodane 15 maja 2011 r. przez: Małgosia i Marcin

Św.Dominiku,proszę Cię o wstawiennictwo do Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa o dar macierzyństwa dla Adriany i Piotra,tak bardzo cierpią z powodu braku upragnionego dzieciątka.Ja jako przyszła babcia zobowiązuję się wychować to dziecko na chwałę Panu,codziennie będę się modlić do Ciebie Św.Dominiku do końca moich dni,postanawiam być lepszym człowiekim oraz ograniczyć picie alkoholu.

Dodane 8 maja 2011 r. przez: Beata

Proszę Cię Św.Dominiku o modlitwę za poczęcie naszego dziecka.Obiecuję być cierpliwa.

Dodane 6 maja 2011 r. przez: ania

Św.Dominiku,proszę Cię o wstawiennictwo tam w Niebie,abyśmy z mężem zostali szczęśliwymi rodzicami po wielkim smutku po stracie naszego trzyletniego Kacperka.A naszym postanowieniem jest codzienna modlitwa do Ciebie i miłosierdzia Bożego.

Dodane 26 kwietnia 2011 r. przez: Sabina i Bogdan

Św.Dominiku, dzisiaj mija dokładnie rok od straty mojego dzieciątka, proszę Cię wstaw się za mną u tronu Bożego, wyjednaj mi, żebym w najbliższym czasie mogła cieszyć się dzieciątkiem. W tej intencji ofiaruję, że w piątki nie będę jadła słodyczy i codziennie będę odmawiała cząstkę różańca świętego.

Dodane 1 kwietnia 2011 r. przez: asia

Postanawiam życ w abstynencji od alkoholu i papierosów. Daj mi zdrowie, błagam.

Dodane 31 marca 2011 r. przez: boboko

św. Dominiku błagam o uzdrowienie dla mojego syna Dominika, o jego prawidłowy rozwój, proszę aby siedział, chodził, biegał, mówił. Obiecuję całkowitą abstynencję od alkoholu. Proszę módl się za nim, wspomagaj każdego dnia w rozwoju.

Dodane 30 marca 2011 r. przez: justyna

Święty Dominiku de Savio, błagam Cię wysłuchaj moich codziennych modlitw do Ciebie i przez swoje wstawiennictwo uproś mi u Pana Naszego Dawcy Życia dzieciątko, na które bardzo czekamy z mężem. Wspomagaj mnie w moich codziennych trudnościach i lękach. Składam postanowienie, że od 29 marca ani razu nie wejdę już na żadne forum poświęcone niepłodności i chorobom z nią związanych, przestanę wyszukiwać informacje i doszukiwać się objawów u siebie a zawierzę się całkowicie pod opiekę patrona Dominika oraz pozostałych świętych i błogosławionych do których codziennie składam swoje prośby. Nie ustanę również w modlitwie do Matki Przenajświętszej oraz Jezusa Chrystusa.
Tak mi dopomóż Bóg. Nie moja wola a Twoja Panie niech się stanie.

Dodane 28 marca 2011 r. przez: Ania

Moim postanowieniem jest rezygnacja z nałogu tytoniowego. Dominiku Savio prosze cie o szczesliwe donoszenie mojej pierwszej ciąży. Aby nasze dzieciątko było zdrowe. Abysmy z mężem i z dzieciątkiem stworzyli kochającą sie rodzinę.

Dodane 27 marca 2011 r. przez: Agnieszka i Bartek

Postanawiam stać się lepszym człowiekiem. Chcę żyć według praw i przykazań Kościoła. Postanawiam że do końca Wielkiego Postu nie wezmę do ust alkoholu. Św. Dominiku dopomóż mi w tym.

Dodane 23 lutego 2011 r. przez: Marta

Św. Dominiku jestem w ciąży, proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo u Maryi i Boga o to bym szczęśliwie donosiła ciążę, żeby nasze dziecko było zdrowe,żeby rozświetlało nam każdy dzień. Postanawiam do 22 stycznia 2015 roku nie sięgnąć po alkohol. Obiecuję, że nasze dziecko będziemy starali się wychowywać zgodnie z przykazaniami i na dobrego człowieka!

Dodane 12 lutego 2011 r. przez: Małżeństwo Edyta i Piotrek

Święty Dominiku, bardzo pragniemy z mężem potomstwa. Błagam Cię o wstawiennictwo w tej intencji. Postanawiam codziennie zwracać się do Ciebie, błagając Cię o wyproszenie u dobrego Boga łaski rodzicielstwa.

Dodane 8 lutego 2011 r. przez: Jola

Święty Dominiku proszę Cie o dar macierzyństwa bym w najbliższych miesiącach zaszła w ciąże, o donoszenie i zdrowie dla dziecka i wstawiennictwo za moim utraconym aniołkiem.
Zobowiązuje modlić się do Ciebie nosić Twój medalik oraz modlić się do dzieciątka Jezus z Jodłowej.

Dodane 24 stycznia 2011 r. przez: ewelina

Święty Dominiku proszę Cie gorliwie uproś mi i mojemu małżonkowi łaskę rodzicielstwa, od 2 lat staramy się o potomstwo bez skutku, czujemy się bezradni ale jednocześnie wiemy, że Pan Bóg jest wstanie zmienić nasze życie. Od dzisiaj zobowiązuję się do modlitwy za Twoim wstawiennictwem i codziennego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego... Tak Mi dopomóż Bóg

Dodane 23 stycznia 2011 r. przez: Joanna

Święty Dominiku, błagam Cię o dar zdrowia dla mego nienarodzonego dziecka, o to by było wolne od wszelkich wad genetycznych i chorób, o to by w terminie narodziło się zdrowe. Ja obiecuję zawsze już modlić się tak żarliwie jak teraz, nie opuszczać niedzielnych mszy świętych i nigdy już nie zejść z drogi prowadzącej do Boga. Proszę Boże, wysłuchaj mych próśb a wdzięczność mą będę okazywać do końca dni moich.

Dodane 22 stycznia 2011 r. przez: Julia

Postanawiam być się lepszym człowiekiem, przyjaźnie nastawionym do wszystkich ludzi, pozbyć się zawiści. Pomóż mi Św. Dominiku Savio w realizacji moich postanowień; bycia mamą. Obiecuję w podzięce odbyć pielgrzymkę do Częstochowy.

Dodane 11 stycznia 2011 r. przez: anna

Postanawiam walczyć z moimi nałogami. Dziekuję, że jestem w ciązy, przez wstawiennictwo Św. Dominika proszę o szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowe dziecko. Już dziś modlę się za nie, aby wyrosło na dobrego człowieka. Razem z mężem chcemy naszemu dziecku dać na imię Dominik, prosimy, aby jego patron czuwał nad nim. Proszę także o kolejne zdrowe dzieci, dobre oraz o szczęśliwe rozwiązania. Za nasze małżeństwo.

Dodane 1 stycznia 2011 r. przez: Aneta L.

Św. Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo w sprawie poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka dla naszego małżeństwa. Proszę o dar zdrowia dla nas.
Podjęłam się codziennego odmawiania nowenny z tej strony i postaram się modlić nią przez jakiś czas.

Dodane 29 grudnia 2010 r. przez: Emilia z mężęm

Sw Dominiku proszę o łaskę macierzyństwa, pragnę abyś wstawił się za nami do Pana Boga i u Najświętszej Marii Panny,o szczęśliwe poczęcie i donoszenie zdrowej ciąży.
Moim postanowieniem jest codzienne odmawianie Nowenny do Sw Dominika i zwracanie się do niego o wstawiennictwo dla mojej rodziny w codziennej modlitwie.

Dodane 29 grudnia 2010 r. przez: Marzena

Św. Dominiku błagam cię o dobrą zdrową ciąże żeby dzieciątko było zdrowe i żebym miała szybki poród bez powikłań żebym była cala i zdrowa i moje dzieciątko również, żebym mogla od razu pełnić swoje obowiązki macierzyńskie.
Obiecuję w każdy piątek odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego i szerzyć Twój kult. Dziękuję za wszystkie otrzymane Łaski.

Dodane 26 grudnia 2010 r. przez: Joanna i Rafał

Święty Dominiku z całego serca prosimy Cię pozwól ciszyć się nam tak upragnionym macierzyństwem i ojcostwem staramy się już tyle lat o dziecko i czasem jesteśmy już u kresu sił. Obiecuję więcej modlić się i chodzić do kościoła oraz zapobiegać o częstsze uczestniczenie męża we mszy świętej.

Dodane 18 grudnia 2010 r. przez: Jola

Święty Dominiku prosimy cie o dar poczęcia dzieci, aby nasz mały Jonasz doznał miłości rodzeństwa. Wstawiaj sie prosze za nami do pana Boga Wszechmogącego! Postanawiam codziennie blogoslawic Boga i dziekowac mu. A w modlitwie nie zapominać innych ludzi którzy są daleko od Boga!
Wstawiaj sie za nami i pomóż nam w sile milosci i wytrwania.

Dodane 12 grudnia 2010 r. przez: Agnieszka i Adrian

Św Dominiku proszę Cię o zdrowie mojego nienarodzonego dziecka oraz o łaskę pokoju, aby nikt go nie skrzywdził i nie próbował odciągnąć od Boga. Obiecuję, że zabiorę je do Lichenia, podziękować za wszystko oraz postaram się wychować je na dobrego chrześcijanina, dlatego proszę Cię też o łaskę odwagi i cierpliwości.

Dodane 30 listopada 2010 r. przez: Krysia

Święty Dominiku, pokornie prosimy Cię, uproś przed Bogiem o dar poczęcia dziecka i donoszenie ciąży. W zeszłym roku poroniłam a drugi raz urodzilam martwego aniołka. Bardzo pragniemy zrealizować swoje marzenia o ojcostwie i macierzyństwie. Prosimy Cie bys wstawił się za nami i przemienił nasze cierpienie i smutek w radość. Postanawiam byc lepszym czlowiekiem

Dodane 7 listopada 2010 r. przez: Maja

Święty Dominiku:) Tak bardzo wyczekujemy dziecka, naszego małego szczęścia, jeśli się uda obiecuję pojechać RAZEM do Częstochowy i dziękować tam Bogu.

Dodane 1 listopada 2010 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku. Dziękuję za dar ciąży , a jednocześnie proszę o szczęśliwe donoszenie bobaska i zdrowego dzieciaczka.Postaram się być dobrym człowiekiem dla innych oraz postaram się pościć w każdy piątek oraz w miarę możliwości uczestniczyć w mszach świętych oraz odmawiać modlitwy. Dziękuję.

Dodane 28 października 2010 r. przez: Ewa

Św.Dominiku pierwszą ciąże straciłam. Teraz jestem w czwartym tygodniu ciąży i bardzo się boję. Proszę spraw, aby cała ciąża przebiegała prawidłowo, a nasze maleństwo przyszło na świat zdrowe. Postanawiam codziennie odmawiać jedna cząstkę różańca i modlitwę matek spodziewających się potomstwa.

Dodane 27 października 2010 r. przez: Asia

Święty Dominiku, z całego serca proszę módl się za mną i za moim mężem, abyśmy wkrótce doczekali się poczęcia naszego dziecka, zdrowej ciąży (nie pozwól aby przytrafiła mi się kolejna strata) i narodzin zdrowego dziecka. Otocz nas swoją łaską, wiarą, miłością i nadzieją oraz pomóż w zdrowiu mnie i mojemu mężowi, abyśmy mogli wydać na świat nasze maleństwo. Pragniemy wychować je na dobrego człowieka, tak jak będziemy potrafili najlepiej, w wierze i miłości do Boga! Wysłuchaj nas proszę i wstaw się za nas u Boga!

Dodane 27 października 2010 r. przez: Eliza z mężem

Św Dominiku proszę Cie o dar macierzyństwa, tak bardzo pragnę dziecka, postanawiam po rozwiązaniu pojechać do Częstochowy z moim maleństwem i obiecuje wychować je na dobrego chrześcijanina.

Dodane 26 października 2010 r. przez: monika

Święty Dominiku ja dopiero dzisiaj przeczytałam o Tobie i o cudach których ludzie doznają za Twoim wstawiennictwem. Ja również jestem w rozpaczy, nie mogę zajść w ciążę. Postanawiam codziennie modlić się do Ciebie i być lepsza dla męża i innych ludzi. Wstaw się za nami u Pana Boga! PROSIMY!!

Dodane 12 października 2010 r. przez: Alicja

Świety Dominiku obiecuje pójść na Pielgrzymkę do Częstochowy oraz codziennie odprawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego wstaw się o łaskę potomstwa dla mojej siostry Uli oraz o powrót do wiary w Boga.

Dodane 27 września 2010 r. przez: Ewa

Święty Dominiku bardzo proszę abyś wstawił się za mną i moim mężem u Boga i wyprosił dla nas łaskę abyśmy w końcu doczekali się dziecka i mogli cieszyć się urokami rodzicielstwa. Obiecuję, że postaram się być lepszą osobą i więcej czasu poświęcać na modlitwę.

Dodane 27 września 2010 r. przez: Gabi

ŚW. DOMINIKU PROSZĘ CIĘ O DAR MACIERZYŃSTWA. OBIECUJĘ, ŻE BĘDĘ UCZESTNICZYĆ W KAŻDEJ NIEDZIELNEJ MSZY ŚWIĘTEJ NA KTÓREJ BĘDĘ PRZYJMOWAĆ EUCHARYSTIĘ. DAJ MI UPRAGNIONE DZIECKO

Dodane 17 września 2010 r. przez: ANNA

Kochany św.Dominiku błagam o dar macierzyństwa dla mojej córki Magdaleny. Postanawiam w każdy piątek odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego, przystępować w każdą niedzielę do sakramentu eucharystii. Błagam, wstaw się u Jezusa Miłosiernego, bym mogła tulić do serca ten oczekiwany skarb.

Dodane 17 września 2010 r. przez: Maria-mama

Święty Dominiku błagam Ciebie o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka oraz szczęśliwe rozwiązanie. Obiecuję udać się na pielgrzymkę do Częstochowy oraz codziennie mówić litanię do NMP.

Dodane 9 września 2010 r. przez: Patrycja

Swięty Dominiku proszę Ciebie o łaskę szczęśliwego rozwiązania i urodzenia zdrowego dziecka, w tej intencji obiecuję pieszą pielgrzymkę do Częstochowy dać Twoje imię mojemu dziecku i odmawiać Różaniec.

Dodane 28 sierpnia 2010 r. przez: Asia

Święty Dominiku proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga i uproszenie Łaski ZDROWIA DLA MOJEJ JESZCZE NIE NARODZONEJ WNUCZKI, ja za jej zdrowie postanawiam do końca mojego życia odmawiać codziennie jedną część różańca świętego.

Dodane 27 sierpnia 2010 r. przez: Babcia Ewa

Św Dominiku w intencji otrzymania łaski macierzyństwa będę odmawiać codziennie cząstkę różańca. Módl się za nami św Dominiku

Dodane 24 sierpnia 2010 r. przez: aniakkowalczyk

Postanawiam uczynić dary potrzebującym z części kilkutysięcznej sumy, która łatwo mi przyszła. Resztę przeznaczyć pragnę na własne wzmocnienie intelektualne i duchowe: książki, upragniona wyprawa do Sandomierza śladami opowiadań Jarosława Iwaszkiewicza, do ławry prawosławnej w Żyrowicach na Białorusi, może do miejsc Miłoszowych na Litwie, na koncerty chopinowskie. Realizację tego zakładam od teraz do jesieni 2011 roku.

Proszę św. Dominika o łaskawą pomoc naszym wchodzącym w dorosłość wnukom, żeby byli ludźmi zdrowymi, mądrymi, dobrymi na chwałę Bożą, z korzyścią dla siebie, rodziny i społeczeństwa.

Dodane 20 sierpnia 2010 r. przez: Żurawina

Proszę o dar macierzyństwa... Obiecuję codziennie odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego...

Dodane 16 sierpnia 2010 r. przez: Magda

Święty Dominiku proszę wstaw się u Pana za nas aby Dobry Bóg obdarzył nas dzieckiem, proszę zaopiekuj się naszym Aniołkiem. Obiecuję codzienna modlitwę. Błagam wstaw się u Boga za nas...proszę..

Dodane 15 sierpnia 2010 r. przez: Aga i Tomek

Swięty Dominiku proszę Ciebie o łaskę utrzymania ciąży i urodzenia zdrowego dziecka, w tej intencji obiecuję codziennie odmawiać dziesiątkę różańca i dać Twoje imię mojemu dziecku...

Dodane 15 sierpnia 2010 r. przez: Joanna

Św Dominiku bardzo proszę o łaskę poczęcia i narodzin zdrowego dzieciątka. Obiecuję odprawiać codziennie przez cały rok koronkę do Miłosierdzia Bożego. Wstaw się za mną u Boga, błagam Ciebie

Dodane 13 sierpnia 2010 r. przez: ola

Święty Dominiku
Błagam o zdrowie dla naszego syna, który ma się narodzić. Wstawiaj się za nim u Boga i wyproś łaskę zdrowia. Postanawiam modlić się do Boga za Twoim wstawiennictwem codziennie a po rozwiązaniu do końca życia dziękować Bogu w codziennej modlitwie

Dodane 11 sierpnia 2010 r. przez: Michał

Swiety Dominiku, prosze o zdrowie dla mojego synka i o donoszenie ciazy. Obiecuje codziennie odmawiac dziesiatek rozanca.

Dodane 9 sierpnia 2010 r. przez: kasia

Św Dominiku bardzo proszę o łaskę poczęcia i narodzin zdrowego dzieciątka. Obiecuję odprawiać codziennie przez cały rok koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz będę codziennie się modlić do Matki Bożej. Wstaw się za mną u Boga.

Dodane 6 sierpnia 2010 r. przez: Karolina

Swiety Dominiku, z wielka pokora i rozdartym sercem zwracam sie do Ciebie z prosba o wstawiennictwo u Pana Najwyzszego Jezusa Chrystusa w intencji zdrowia naszego dziecka, ktore nosze w moim łonie. W intencji tej bede codziennie odmawiac Koronke do Miłosierdzia Bozego i rozaniec.
Obiecujemy go wychowywac w wierze milosci i byc dla niego kochajacymi rodzicami.

Dodane 6 sierpnia 2010 r. przez: Malgorzata i Janusz

Św. Dominiku, tak bardzo pragniemy cieszyć się darem macierzyństwa i ojcostwa. Postanawiam każdego dnia modlić się o poczęcie i zdrowie dla naszego dziecka oraz wychować je wierze. Dopomóż św.Dominiku, wstawiaj się za nami u Boga!

Dodane 31 lipca 2010 r. przez: ania

Św Dominiku proszę Cie o zdrowie dla mojego dziecka i szczęśliwe rozwiązanie Uproś także potrzebne łaski dla pozostałej dwójki moich dzieci i zdrowie i sile do pracy dla mojego męża. Postanawiam ze nigdy nie opuszczę niedzielnej mszy św. i każdy dzień będę odmawiać dziesiątek różańca.

Dodane 26 lipca 2010 r. przez: aneta

ŚW.DOMINIKU PROSZĘ WSTAW SIĘ ZA NASZYMI PROŚBAMI O ŁASKĘ POSIADANIA DZIECKA. PROSZĘ O TO ABYŚMY MOGLI ZOSTAĆ SZCZĘŚLIWYMI RODZICAMI ZDROWEGO MALEŃSTWA, GDYŻ JEDEN ANIOŁEK NIENARODZONY JUŻ NAS NIESTETY OPUŚCIŁ. NAPEŁNIJ NASZĄ PUSTKĘ W SERCACH ŁASKĄ BOŻĄ I DAJ NAM SIĘ CISZYĆ MACIERZYŃSTWEM. POSTANAWIAM STAĆ SIĘ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM I BYĆ BLIŻEJ BOGA PRZEZ CODZIENNĄ MODLITWĘ. DOPOMÓŻ ŚW. DOMINIKU!

Dodane 26 lipca 2010 r. przez: MONIKA

Święty Dominiku błagam Cie o zdrowie dla Naszego dziecka... Dopomóż by urodziło się zdrowe i bez komplikacji ... Będę codziennie o to się modlić do Matki Bożej ...
Dopomóż Św.Dominiku

Dodane 22 lipca 2010 r. przez: Ania22

Sw Dominiku,
proszę o wstawiennictwo u Pana i wyproszenie łaski macierzyństwa i ojcostwa dla nas. Postanawiam do końca roku codzienni odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego i przestrzegać ścisłego postu w piątki.

Dodane 19 lipca 2010 r. przez: Agnieszka

Kochany Dominiku przyrzekam Ci ze będę odmawiać codziennie Koronkę Do Miłosierdzia Bożego, wyproś łaskę bycia rodzicami dla moich dzieci. Modlę się i ufam nie upadam na duchu.

Dodane 28 czerwca 2010 r. przez: matka

Św. Dominiku, pokornie proszę o wstawiennictwo u Boga, aby moja koleżanka utrzymała ciążę. Przyrzekam, że do końca tego roku zrezygnuję z alkoholu. Błagam, czuwaj nad nią i jej dzieciątkiem każdego dnia ciąży.

Dodane 15 czerwca 2010 r. przez: marta

ŚW. DOMINIKU BŁAGAMY CIĘ Z MĘŻEM O SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZNIE, PROSIMY CIĘ, ABY NASZA MAJECZKA URODZIŁA SIĘ ZDROWA I SZCZĘŚLIWA, ABY PORÓD ODBYŁ SIĘ BEZ KOPLIKACJI. POSTANAWIAMY WYCHOWAĆ NASZĄ CÓRECZKĘ W WIERZE I MIŁOŚCI.

Dodane 15 czerwca 2010 r. przez: MARZENA I MARIUSZ

Św.Dominiku będę codziennie odmawiać Litanie Do Serca Jezusowego, prosząc o dar bycia rodzicami dla małżeństwa mojej córki, o zdrowie dla wnuczek i ich rodziców, o wiarę i zgodę.

Dodane 1 czerwca 2010 r. przez: matka

ŚW.DOMINIKU PROSZĘ WSTAW SIĘ ZA NASZYMI PROŚBAMI O ŁASKĘ POSIADANIA DZIECKA. PROSZĘ O TO ABYŚMY MOGLI ZOSTAĆ SZCZĘŚLIWYMI RODZICAMI ZDROWEGO MALEŃSTW. OBIECUJĘ ŻE WYCHOWAMY DZIECKO W MIŁOŚCI NAJLEPIEJ JAK POTRAFIMY, A JA POSTANAWIAM O TYM, ŻE DO KOŃCA ŻYCIA BĘDĘ ODMAWIAŁA DZIESIĄTEK RÓŻAŃCA PO TO ABY KAŻDEGO DNIA DZIĘKOWAĆ ZA CUD I ŁASKĘ.
ŚW. DOMINIKU BŁAGAM NIE ODMAWIAJ MI POMOCY

Dodane 28 maja 2010 r. przez: MONIKA

Św. Dominiku proszę Cię, aby nasze dziecko przyszło na ten świat zdrowe. Obiecujemy uczyć je, miłości Jezusa i Maryji przez codzienną modlitwę i uczestnictwo we Mszy św.
Św. Dominiku módl się za nami.

Dodane 28 maja 2010 r. przez: Marek i Renata

Święty Dominiku z całego serca błagam Cię o wstawiennictwo i modlitwę do miłosiernego, najukochańszego Boga o łaskę macierzyństwa dla nas. Będę codziennie chwalić Boga w Koronce do Miłosierdzia Bożego. Bardzo Cię proszę św. Dominiku miej moich Rodziców i siostry z rodzinami i dziećmi w swojej boskiej opiece.

Dodane 20 maja 2010 r. przez: izabela

Św Dominiku bardzo proszę o łaskę poczęcia i narodzin zdrowego dzieciątka. W intencji tej obiecują w miesiącu maju odprawić litanię Loretańską do Maryi.

Dodane 5 maja 2010 r. przez: Ania

Św. Dominiku, mam na imię Marta, od 2 lat jestem mężatką , bardzo kocham swojego męża i jestem z nim bardzo szczęśliwa. Jednak w naszym życiu najbardziej brakuje nam dziecka. Proszę o możliwość spełnienia się w roli matki. Tak bardzo pragniemy dziecka. Proszę Cię o cud macierzyństwa i wstawiennictwo u Pana Boga. Obiecuje wychować Nasze dziecko w wierze, miłości i szacunku do innych ludzi.

Dodane 30 kwietnia 2010 r. przez: Marta

Kochany Dominiku proszę o dar macierzyństwa dla córki. Postanawiam w tygodniu chodzić na Mszę Św i komunię św przyjmować. Błagam wstaw się u Jezusa Miłosiernego żeby mogła tulić do serca ten skarb.

Dodane 29 kwietnia 2010 r. przez: matka

Obiecuję całkowitą abstynencję od alkoholu.
Święty Dominiku daj mi siłę i czuwaj nad moją rodziną.

Dodane 28 kwietnia 2010 r. przez: Jacek

Święty wszystkich mam i dziecinnych łóżeczek proszę Ciebie o szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mojego synka. proszę o nasz szczęśliwy powrót do domu ze szpitala. czuwaj nad nami.
POSTANAWIAM UCZYĆ MOJE DZIECI, ABY KOCHAŁY JEZUSA I MARYJĘ, STRZEC ICH CZYSTOŚCI SERCA.

Dodane 28 kwietnia 2010 r. przez: JUSTYNA

Św Dominiku,
Proszę o wstawiennictwo w intencji mojego niepoczętego dziecka, proszę o cudowny dar bycia ojcem.
Postanawiam, że jeżeli zostanę ojcem nie przerwę procedury adopcyjnej dziecka, a zaadoptowanemu dziecku stworzę prawdziwy dom.
Św Dominiku proszę Cię również o wstawiennictwo w intencji zatrzymania choroby mojej żony.

Dodane 27 kwietnia 2010 r. przez: Maciek

Święty Dominiku proszę wyproś łaskę życia dla mojego poczętego dzidziusia. Wstaw się za mną u Boga. Wierzę w Twoje orędownictwo a moje postanowienie jest w moim sercu i Bóg o nim wie.

Dodane 20 kwietnia 2010 r. przez: Ufająca

Ponieważ życie synka mojej siostry jest zagrożone postanawiam od dzisiaj odmawiać nowennę do Św.Dominika do dnia całkowitego wyzdrowienia, by prosić o cud i radość z macierzyństwa i ojcostwa dla nich.

Dodane 11 kwietnia 2010 r. przez: Alicja

Święty Dominiku bardzo proszę abyś wstawił się za mną i moim mężem u Boga i wyprosił dla nas łaskę abyśmy w końcu doczekali się dziecka i mogli cieszyć się urokami rodzicielstwa. Obiecuję, że postaram się być lepszą osobą i więcej czasu poświęcać na modlitwę.

Dodane 9 kwietnia 2010 r. przez: beti

Św. Dominiku prosząc Cię o modlitwę w naszej intencji ofiaruję moje cierpienie za duszę w czyśćcu cierpiące i zobowiązuję się odbyć 9 pierwszych piątków miesiąca jako wynagrodzenie Jezusowi za grzech aborcji.

Dodane 6 kwietnia 2010 r. przez: Agnieszka

Postanawiam przynajmniej dwa razy dziennie modlić się w skupieniu. Święty Dominiku proszę o wstawiennictwo w intencji założenia rodziny z moim ukochanym Dominikiem.

Dodane 5 kwietnia 2010 r. przez: Aneta

Błagam Swięty Dominiku, wstaw się za mna i mężem.
Udrów nasze organizmy i spraw, abysmy zostali rodzicami, abym urodziła zdrowe dziecko i mogła cieszyć się w swoim zyciu macierzystwem. Obiecuje głebszą modlitwe, wychowanie dziecka w głebokiej wierze, brak moich zwiątpień oraz pracę aby stawac się każdego dnia lepszę osobą. Obiecuje byc dobrą, pelna miłości i troski matką.

Dodane 2 kwietnia 2010 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku spraw, aby okazało się, że jestem w ciąży. Już długo staramy się z mężem o dzidzię, bardzo pragniemy zostać już rodzicami. Wyproś łaski dla nas u Pana Boga, On jest wszechmogący. Postanawiam modlić się częściej, zwłaszcza o pary, które mają problem z poczęciem dziecka i w miarę możliwości nieść wsparcie osobom nie mogącym doczekać się upragnionego potomstwa.

Dodane 25 marca 2010 r. przez: Alicja

Święty Dominiku bardzo proszę abyś wstawił się za mną i moim mężem u Boga i wyprosił dla nas łaskę abyśmy w końcu doczekali się dziecka i mogli cieszyć się urokami rodzicielstwa. Obiecuję, że postaram się być lepszą osobą i więcej czasu poświęcać na modlitwę.

Dodane 21 marca 2010 r. przez: Anna

Święty Dominiku postanawiam codziennie ofiarować dziesiątek różańca w intencji adopcji duchowej dziecka poczętego. Proszę wstaw się u Boga, żeby moja córka wraz z mężem mogli doznać tej radości bycia rodzicami.

Dodane 21 marca 2010 r. przez: matka

Święty Dominiku, dzięki Tobie mam córeczkę. Spraw, aby była zdrowa. Już raz wyratowałeś ją od ciężkiej choroby. Proszę, pomagaj jej nadal. Obiecuję modlić się do Ciebie co dzień, a w dniu, kiedy wymodliłam ją przy Twoich relikwiach, będę odmawiać Twoją modlitwę w kościele.

Dodane 14 marca 2010 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku dopomóż abym donosiła szczęśliwie ciążę i urodziła zdrowe dzieciątko. Obiecuję w każdy dzień rocznicy urodzin mojego dziecka odmawiać nowennę do Ciebie w intencji poczętych dzieci i ich matek.

Dodane 12 marca 2010 r. przez: Magdalena

Św. Dominiku obiecuję że będę próbować, żyć według przykazań Bożych, co dzień będę się modlić o wstawiennictwo u Boga, aby udało mi się z mężem począć dziecko, nie będę opuszczać niedzielnej mszy świętej i będę do tego namawiać męża, również od przyszłego miesiąca podejmę się adopcji dziecka na odległość. Obiecuję, że jeżeli otrzymam łaskę macierzyństwa i będzie to chłopiec otrzyma imię swojego patrona. Święty Dominiku wstaw się o zdrowie dla mojej rodziny i łaskę poczęcia dzieciątka.

Dodane 11 marca 2010 r. przez: Natalia

Św. Dominiku błagam Cię tak jak tysiące innych kobiet, wstaw się za mną u Jezusa, aby pozwolił mi począć i urodzić zdrowe dziecko. Nie potrafię poradzić sobie z tym cierpieniem jestem osobą słabą !!! Wierzę jednak, że Jezus pozwoli aby dusza niechciana przez inną kobietę urodziła się w mojej rodzinie, ponieważ już teraz będę umiała to docenić. Ślubuję kochać to dziecko wszystkimi siłami !!!!

Dodane 10 marca 2010 r. przez: ewa

ŚWIĘTY DOMINIKU, W ROCZNICĘ TWOJEJ ŚMIERCI POSTANAWIAM, ŻE BĘDĘ CO DNIA MODLIĆ SIĘ ZA WSZYSTKIE NIECHCIANE DZIECI I ICH MATKI. SAMA BORYKAM SIĘ Z POCZĘCIEM DZIECIĄTKA, ALE WIERZĘ, ŻE ZA TWOJĄ PRZYCZYNĄ, WSZECHMOCNY I MIŁOSIERNY BÓG OBDARZY MNIE TYM CUDOWNYM DAREM, JAKIM JEST BYCIE MATKĄ. ŚWIĘTY DOMINIKU, WSTAWIAJ SIĘ ZA MNĄ U BOGA!

Dodane 9 marca 2010 r. przez: IWONA

Święty Dominiku, wspomóż mnie aby w moim łonie poczęło się dziecko, zdrowe, abym nie straciła go jak poprzednich, spraw aby moje przyszłe dzieciątko urodziło się zdrowe i bez żadnych komplikacji. Święty Dominiku pomóż mi przetrwać ciężkie chwile po starcie moich nienarodzonych dzieci i daj nadzieje, że niedługo zostanę szczęśliwą matką. Módl się o mnie do Pana Boga i nie pozwól na dalsze moje cierpienia. Postanawiam modlić się i nie zaniedbywać dnia świętego, chodzić w niedziele do kościoła i modlić się o dobroć, zdrowie i szczęście moich bliskich.

Dodane 3 marca 2010 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku prosze miej w swojej opiece mnie i moje dziecko które nosze pod sercem. Ja postanawiam modlić się codziennie i wierzyć że Pan Bóg mnie wysłucha.

Dodane 27 lutego 2010 r. przez: Marta

św. Dominiku, jeśli taka wola Boga, bym mogła mieć jeszcze jedno dziecko to proszę uproś u Niego Łaski o zdrowe dzieciątko, aby poród odbył się bez komplikacji i abym ja też była zdrowa. Wlej łaski by mój mąż sie otworzył na ten piękny dar, jakim jest dzieciątko. Obiecuję, że nie opuszczę już mszy niedzielnej i postaram się doprowadzić mojego męża do Boga.

Dodane 23 lutego 2010 r. przez: agi

Św Dominiku w intencji poczęcia dziecka obiecuję odprawiać co piątek Drogę Krzyżową w Wielkim Poście. Spełnij św Dominiku coś przyrzekł i wspomagaj nas swoją modlitwą.

Dodane 22 lutego 2010 r. przez: ania

Proszę bardzo Boże o tak upragnioną ciąże, żebym donosiła ją szczęśliwie i urodziła zdrowe dziecko. Obiecuję że wychowam je w wierze

Dodane 20 lutego 2010 r. przez: Ewelina

ŚW.DOMINIKU PROSZĘ CIĘ ABY DZIECIĄTKO POD MOIM SERCEM BYŁO ZDROWE, ORAZ ABYM DONOSIŁA TĘ CIĄŻE DO KOŃCA, TAK DŁUGO CZEKALIŚMY NA TEN CUD. OBIECUJE WYCHOWAĆ MOJE POTOMSTWO W WIEŻE I NAUCE BOGA.

Dodane 17 lutego 2010 r. przez: JUSTYNA

Św. Dominiku! prosząc Cię o opiekę nad moją będącą przy nadziei córką Basie, prosząc o cud życia dla zagrożonego śmiercią dziecka, - postanawiam we wszystkie poniedziałki, aż do porodu pościć o chlebie i wodzie i dodatkowo modlić się za kapłanów. Postanawiam przynajmniej raz w ciągu zwykłych dni być na Mszy św, oraz szerzyć Twój kult wszędzie gdzie to możliwe, zaczynając od zajęć w przedszkolach. Tak mi dopomóż Bóg! Św. Dominiku - módl się za nami!

Dodane 14 lutego 2010 r. przez: Maria

Święty Dominiku prosimy Cię o zdrowie dla naszego nienarodzonego jeszcze dziecka, wysłuchaj naszych próśb i modlitw w tej intencji. Postanawiamy wychować je w wierze i miłości do Boga i dziękować Ci do końca naszych dni przez codzienną modlitwę

Dodane 7 lutego 2010 r. przez: Julia i Remigiusz

Św. Dominiku proszę, aby nasz synek przyszedł na ten świat zdrowy. Obiecuję uczyć go, aby kochał Jezusa i Maryję przez codzienną modlitwę i uczestnictwo we Mszy św. Otrzyma imię po tobie. Módl się za nami.

Dodane 24 stycznia 2010 r. przez: Jacek i Justyna Nitka

Święty Dominiku Savio pragniemy z mężem już od kilku lat mieć dziecko które wychowamy w wierze i będziemy bardzo je kochać. Prosimy wstaw się za nami u Pana Boga aby obdarzył nas tym wspaniałym cudem. Postanawiam codziennie modlić się i chodzić do kościoła częściej.

Dodane 23 stycznia 2010 r. przez: Jola

Św. Dominiku, błagam pomóż nam począć nasze wymarzone, wytęsknione maleństwo jeszcze w tym roku. Boję się, że nie mam już siły na dalszą walkę...

Dodane 18 grudnia 2009 r. przez: Monia

Święty Dominiku,
z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo, żeby moja ciąża rozwijała się prawidłowo i zdrowo i żebyśmy doczekali naszych maleństw i mogli poczuć uroki rodzicielstwa. Tak bardzo się o nie boimy. Postanawiam codziennie się modlić.

Dodane 17 grudnia 2009 r. przez: Basia

Święty Dominiku błagam o wstawiennictwo Twoje do Pana Boga o cud poczęcia. Tak bardzo pragniemy z mężem obdarzyć miłością nasze maleństwo na które czekamy już tak długo. Dodaj nam wiary, otuchy i nadziei. Postanawiam oddawać się modlitwie każdego dnia i modlić się o cud poczęcia. Ześlij łaski na naszych najbliższych i spraw by wiara nigdy nas nie opuszczała.

Dodane 14 grudnia 2009 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, prosimy Cie wraz z mężem o uproszenie łaski macierzyństwa, byśmy mogli tworzyć pełną rodzinę. Czekamy na dziecko już dziesięć lat i mamy nadzieje ze Twoje wstawiennictwo nam pomoże i Bóg ześle na nas te łaskę.
Postanawiam być jak najlepszą mamą zastępczą dla dzieci, które są pod moją opieka, być cierpliwa i kochająca choć czasem nie starcza mi sił.
Proszę wstaw się za nami.

Dodane 13 grudnia 2009 r. przez: Barbara 32l Katowice

ŚWIĘTY DOMINIKU PROSIMY CIE O WSTAWIENNICTWO W NASZEJ SPRAWIE. PRAGNIEMY Z CAŁEGO SERCA MIEĆ DZIECKO. STARAMY SIĘ ALE DZIECKO NIE NADCHODZI, WIEM ŻE TO TYLKO BÓG MOŻE ZADECYDOWAĆ KTO MOŻE JE MIEĆ. BŁAGAMY ŚWIĘTY DOMINIKU WSTAW SIĘ ZA NAMI I POZWÓL CIESZYĆ SIĘ NAM OGROMNYM CUDEM JAKIE JEST RODZICIELSTWO I CIĄŻA. PROSIMY O POCZĘCIE ZDROWEGO DZIECKA I O 9 MIESIĘCY ZDROWEJ CIĄŻY WRAZ CUDOWNYM ROZWIĄZANIEM, PROSIMY O ZDROWE DZIECKO KTÓRE BĘDZIEMY KOCHAĆ I WYCHOWAMY NA DOBREGO CHRZEŚCIJANINA. MY POSTANAWIAMY OD DZIŚ MODLIĆ SIĘ CO WIECZÓR.

Dodane 9 grudnia 2009 r. przez: GOSIA I AREK

Św Dominiku proszę cę o upragnione maleństwo dla mnie i mojego męża. W tej intencji będę uczęszczała na każdą niedzielną Mszę św.

Dodane 3 grudnia 2009 r. przez: Anna

Św Dominiku proszę cię o łaskę macierzyństwa. W tej intencji postanawiam modlić się codzienne i być lepszą dla innych zwłaszcza dla mojego męża. Proszę o wsparcie i modlitwę.

Dodane 3 grudnia 2009 r. przez: Ania

Św. Dominiku proszę Cię o dziecko. Tak bardzo byliśmy pewni z mężem tego, że wszystko zależy od nas. Przekonaliśmy się, że nie. W końcu to do mnie dotarło, iż ciąża jest błogosławieństwem i bez Boga jej nie będzie, chociaż nie wiadomo jakbyśmy się starali. Proszę Cię wsparcie. Postanawiam się modlić codziennie

Dodane 26 listopada 2009 r. przez: Joanna

Święty Dominiku, prosimy Cię z całego serca wstawiaj się za nami u dobrego Boga, wspieraj nas w modlitwie o dar poczęcia naszego maleństwa.Będę codziennie odmawiać różaniec w tej intencji i wychowam nasze dziecko jeśli Bóg pozwoli na dobrego chrześcijanina. Przekaże mu wiarę, tak jak zrobili to moi wspaniali rodzice. Naucz mnie cierpliwości, dodaj pogody ducha!

Dodane 14 listopada 2009 r. przez: Patrycja

Święty Dominiku, 18 września prosiliśmy, abyś obdarzył nas maleństwem. W dniu dzisiejszym dowiedziałam się, iż będę mamą. Maleństwo jest jeszcze bardzo bardzo malutkie-3mm, ale dla nas jest największym darem na świecie. Dziękujemy za największy dar Boży i prosimy-bądź z nami do końca-do szczęśliwego rozwiązania. Postanawiamy i obiecujemy, że będziemy je kochać najbardziej na świecie i wychowamy w wierze i wielkiej miłości.

Dodane 29 października 2009 r. przez: Marzena

Święty Dominiku bardzo pragniemy potomstwa wstaw się u Boga w naszej intencji, postanawiamy być lepszymi ludźmi wyzbyć się negatywnych uczuć, mieć więcej zrozumienia i tolerancji dla bliźniego, otworzyć się na potrzeby innych ludzi, umieć wybaczać. Św. Dominiku jesteśmy młodym małżeństwem prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, aby nasze życie było z Bogiem a nie obok Niego.

Dodane 11 października 2009 r. przez: emilyyy

Boże, obdarz mnie upragnionym dzieciątkiem. Spraw, aby było całe i zdrowe. Poświęcę mu całe moje życie i obiecuję, że wychowam je jak najlepiej będę potrafiła. Jeśli tylko się ono pojawi, to przyrzekam, że przez całą ciąże, aż do rozwiązania będę modlić się codziennie na różańcu. A Ty Święty Dominiku, wstawiaj się za mną u Pana Boga. Amen.

Dodane 11 października 2009 r. przez: Ewelina

Obiecuje, że będę kochać swoje maleństwo ponad wszystko i wychowywać je w wierze chrześcijańskiej. Św. Dominiku prosze Cię o zdrowe maleństwo, aby rosło pod mym sercem i mogło przyjść zdrowe i silne na świat.

Dodane 29 września 2009 r. przez: Jamel

Święty Dominiku Savio proszę Cię obdarz nasze małżeństwo upragnionym dzieciątkiem całym i zdrowym. Pozwól nam ciszyć się z najpiękniejszego daru Bożego, jakim jest macierzyństwo. Straciliśmy już drugie upragnione dzieciątko w związku z tym jest nam bardzo ciężko, ale wierzę, że wstawisz się za nami u najukochańszego Boga, który będzie łaskawy i spełni nasze największe marzenie - ześle nam cudowną malutką istotkę - nasze upragnione dzieciątko. Obiecujemy, że wychowamy w wierze i miłości.

Dodane 18 września 2009 r. przez: Marzena

Święty Dominiku, postanawiam być lepszym człowiekiem, rozumieć innych, nie przeklinać. Proszę Cię wybłagaj mi tak potrzebną łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny. Św. Dominiku wstawiaj się za mną u BOGA!

Dodane 17 września 2009 r. przez: Iwona

Swięty Dominiku Savio prosimy Cię wraz z mężem obdarz nas upragnionym dzieciątkiem całym i zdrowym, o które tak bardzo się staramy. Pragniemy wychować je tak samo jak wychowano nas w wierze katolickiej. Błagam pozwól mi cieszyć się z tak pięknego daru jakim jest dar macierzyństwa.

Dodane 15 września 2009 r. przez: barbara i kazimierz

Boże obdaruj nasze młode małżeństwo potomstwem, którego pragniemy oboje z całego serca. Pomóż wszystkim innym starającym się parom bo nie ma nic piękniejszego na świecie niż macierzyństwo, a małżeństwo bez choćby jednego dziecka jest puste. Boże pomóż mi uwierzyć, pozwól uspokoić i daj mi siły abym mogła urodzić mojemu mężowi zdrowego syna. To wszystko czego pragnę i za co wszystko bym oddała. Św. Dominiku proszę o wstawiennictwo. Ze swojej strony zobowiązuję się zrezygnować z korzystania z internetu w innym celu niż praca i w skupieniu oczekiwać na Twój Dar. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Dodane 14 września 2009 r. przez: Ewa, żona Adama

Św. Dominiku, spraw, abyśmy razem z mężem doczekali się upragnionego dziecka, którego wychowamy w wierze katolickiej - tej, w którą wierzymy i praktykujemy. Szczęść Boże!

Dodane 31 sierpnia 2009 r. przez: Katarzyna i Marcin

ŚW DOMINIKU PROSIMY CIĘ WSTAW SIĘ U MARYI ZA NAMI ABYŚMY MOGLI POCZĄC TAK UPRAGNIONE PRZEZ NAS DZIECIĄTKO A WYCHOWAMY JE W WIERZE KATOLICKIEJ TAK JAK I NAS WYCHOWANO. POSTANAWIAM ŻE ZACZNĘ ZNÓW CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA W NIEDZIELĘ, JAK KIEDYŚ.

Dodane 17 sierpnia 2009 r. przez: KASIA I TOMEK

Święty Dominiku powierzam się, mojego synka, męża oraz dzieciątko, którego oczekuje, Twojemu wstawiennictwu u Matki Boskiej i Jezusa. Ja ze swojej strony zapewniam wychowanie dzieci w miłości i czci do Boga i Kościoła. Proszę z całego serca o błogosławieństwo i zdrowie w okresie ciąży, pozwól mi utrzymać ja i oddal zagrożenia poronienia. Od tylu lat oczekiwałam tego daru, a teraz gdy już go mam, błagam uproś u Boga możliwość się nim cieszyć. Ja, pomimo mych słabości, jestem i pozostanę Ci Boże zawsze wierna, nie opuszczaj mnie w potrzebie. Ufam Wierze Kocham DziękujeDodane 29 lipca 2009 r. przez: Dorota

Święty Dominiku, prosze wstawiaj się za nami, bardzo z mężem pragniemy zostać rodzicami i naszą rodzinę powiększać. Obiecujemy wychowywać nasze potomstwo zgodnie z wiarą i nauką Kościoła katolickiego. Obiecuje ze codziennie będziemy się modlić. Dopomóż nam błagamy!!!

Dodane 14 lipca 2009 r. przez: Agnieszka i Marek

Św. Dominiku proszę cię o wstawiennictwo u pana Boga aby obdarzył mnie i mojego męża cudem poczęcia, aby z naszej miłości zrodziło się zdrowe dziecko, abyśmy mogli obdarzyć je miłością jaką nosimy w naszych sercach. Obiecuję odzyskać wiarę jaką utraciłam, obiecuję wychować to dziecko w wierze. Proszę wstaw się za nami.

Dodane 8 lipca 2009 r. przez: Gosia

Św. Dominiku Ty wiesz czego pragnę najbardziej na świecie, tak bardzo Cię proszę pozwól mi choć jeden raz poczuć to szczęście jakim jest ciąża, poród i wychowanie dziecka. Byłoby naprawdę wspaniale móc poczuć maleństwo w swym łonie. Pozwól mi i mojemu mężowi spełnić się jako rodzicom. Postanawiam od dziś modlić się do Ciebie i Matki Przenajświętszej codziennie, aby wypraszać łaskę poczęcia.

Dodane 19 czerwca 2009 r. przez: Adrianna

Św. Dominiku wstaw się za mną do Boga i uproś mi łaskę cudu poczęcia, abym mogła stać się matką, a mąż mój mógł stać się ojcem i byśmy razem mogli wychować nasze dziecko. Obiecuję wychowywać dzieci w wierze do Wszechmogącego, uczestniczyć w życiu Kościoła i modlić się jak najczęściej.

Dodane 3 czerwca 2009 r. przez: Anna

Św. Dominiku proszę Cię z całego serca wstaw się za mną u Boga - proszę o cud poczęcia, o to byśmy razem z mężem mogli się cieszyć macierzyństwem, by ciąża przebiegała prawidłowo a maleństwo urodziło się zdrowe. Już jedno dziecko straciliśmy - jest nam bardzo ciężko ale mocno wierzymy, że z Twoją pomocą i Bożą nadejdą słoneczne dni... Bardzo Kochamy dzieci, więc błagamy pomóż nam zrealizować największe marzenie naszego życia. Obiecujemy, że wychowamy nasze dziecko w wierze i miłości i otoczymy modlitwą wszystkie kobiety pragnące dziecka!

Dodane 1 czerwca 2009 r. przez: Ania

Św. Dominiku wstaw się za mną i wyproś łaskę macierzyństwa dla mojej osoby, ja modlę się do Ciebie codziennie i nie przestanę; swoje dzieci wychowam w wierze kościoła, a jeśli urodzi się syn otrzyma imię po Tobie!

Dodane 4 maja 2009 r. przez: Iza

Święty Dominiku proszę o cud poczęcia, abym mogła stać się matką, a mąż mój mógł stać się ojcem, obiecuję wychowywać dzieci w wierze do Wszechmogącego, uczestniczyć w życiu Kościoła i modlić się jak najczęściej. Święty Dominiku jeśli ześlesz na mnie łaskę macierzyństwa będę głosić to całemu światu, wstawiaj się za mną u Pana Boga.

Dodane 3 maja 2009 r. przez: Gosia i Leszek

Święty Dominiku, dziękuję za CUD, którego doświadczam będąc w ciąży. Liczę na to, że mnie (NAS) nie opuścisz do końca i będziesz modlił się żeby dzieci przyszły na świat zdrowe, a potem będziesz je otaczał swoją opieką. Myślę, że jedno z nich będzie miało na imię Dominik. Ja natomiast obiecuję dzieci wychować w wierze, dużo się modlić.

Dodane 28 kwietnia 2009 r. przez: aga

Św. Dominiku Savio. Pragnę podobnie jak Ty kroczyć drogą świętości. Proszę o wstawiennictwo u Boga, bym spotkała odpowiedniego kierownika duchowego, który podniesie mnie z upadku.

Dodane 24 kwietnia 2009 r. przez: Natalia

Święty Dominiku pozwól mi zostać Matką a obiecuję że zrobię wszystko aby wychować dzieci na dobrych katolików i będę dbała o wychowanie chrześcijańskie mojej rodzinki. Tylko modlitwa mi pozostaje i jest ukojeniem ran moich.

Dodane 20 kwietnia 2009 r. przez: Milena

Św. Dominiku proszę cię z całego serca o wstawiennictwo u Boga o dar poczęcia. Módl się za nas, abyśmy stali się cudownymi rodzicami. Postanawiam być lepsza dla ludzi, modlić się za nimi oraz mniej się denerwować.

Dodane 5 kwietnia 2009 r. przez: Gosia

Święty Dominiku proszę Cię o cud poczęcia, abym mogła poczuć się matką a mój mąż ojcem - bardzo tego pragniemy. Jeżeli zajdę w ciążę to nazwę moje maleństwo Twoim imieniem. Święty Dominiku, wstaw się za mną u Boga, aby moje modlitwy zostały wysłuchane!

Dodane 31 marca 2009 r. przez: Aldona K. lat 24 Sokołów Podlaski

Święty Dominiku proszę o cud poczęcia, abym mogła stać się matką, a mąż mój mógł stać się ojcem, obiecuję wychowywać dzieci w wierze do Wszechmogącego, uczestniczyć w życiu kościoła i modlić się jak najczęściej. Święty Dominiku jeśli ześlesz na mnie łaskę macierzyństwa będę głosić to całemu światu, wstawiaj się za mną u Pana Boga.

Dodane 27 marca 2009 r. przez: Iza lat 28

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa, bym mogła czuć pod sercem małą istotkę, na którą z mężem przelejmy całą naszą miłość. Postanawiam więcej się modlić i być lepsza dla innych. Bóg wie co myślę i czuję, ile cierpię z powodu braku dziecka, wiem ze Ty Św. Dominiku wstawisz się za mną u Pana Boga i cud się spełni i będziemy z mężem kochającymi rodzicami.

Dodane 26 marca 2009 r. przez: Grażyna

Święty Dominiku, proszę cię o wstawiennictwo u boga abyśmy mogli zostać rodzicami, to nasze wielkie pragnienie, to pragnienie jest tak wielkie, proszę pomóż... a my ze swojej strony postaramy się być jeszcze lepszymi osobami, dla siebie wzajemnie, dla naszych bliskich oraz całego świata.

Dodane 18 marca 2009 r. przez: JOANNA

Święty Dominiku patronie małżeństw pragnących dzieci. Prosimy Cię o poczęcie, abyśmy wkrótce tulili zdrową kruszynkę w naszych ramionach. Głęboko wierzę, że Bóg zechce obdarzyć nas dzieckiem za Twoim wstawiennictwem. Proszę, aby diagnoza mojej choroby nie potwierdziła się i abyśmy mogli mieć jeszcze kilkoro dzieci. Postanawiam robić więcej dla ludzi, być lepszą dla męża. Ponadto oddaję w ręce Boże moją rodzinę, będziemy mieć tyle dzieci ile Bóg zechce. Jeśli uda nam się założyć rodzinę, będę chciała dawać świadectwo i uczyć młodych ludzi na kursach przedślubnych. Od czasu do czasu będę odwiedzać dom dziecka i pomagać dzieciom uczyć się angielskiego. Będę się bardziej udzielać się w akcjach charytatywnych i pokazywać dzieciom, że nie można żyć tylko dla siebie, trzeba pomagać innym. Oczywiście będę wychowywać dzieci w wierze i będziemy pobożną rodziną otwartą na potrzeby ludzi. Serdecznie dziękuję za cudownego męża i rodziców.

Dodane 11 marca 2009 r. przez: Ewelina

Św. Dominiku obiecuje być lepszą osobą, obiecuje zwalczyć moje złe nawyki i więcej się modlić. Proszę pozwól mi wkrótce zostać mamą, bo tak tego pragnę, jak niczego innego na świecie.

Dodane 11 marca 2009 r. przez: Joanna

Św Dominiku proszę o Twoje wstawiennictwa, aby dobry Bóg obdarzył mnie darem macierzyństwa, bym mogła zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Obiecuje codzienną modlitwę.

Dodane 10 marca 2009 r. przez: aga

Święty Dominiku pomóż mi wytrwać w trzeźwości do końca życia. Proszę wyproś mi łaskę nawrócenia. Obiecuję i postanawiam codziennie modlić się na różańcu w intencjach Niepokalanego Serca Maryi.

Dodane 24 lutego 2009 r. przez: Jakub

Święty Dominiku pokornie zanosimy do Ciebie prośby o obdarowanie nas zdrowym dzieciątkiem oraz szczęśliwe narodzenie dziecka mojej bratowej. Typowych nałogów nie mam, ale chce zadbać o tzw. higienę życia, w moim przypadku są to studia, których to nieukończenie spędza mi sen z powiek i jest dla mnie dużym krzyżem, który dźwigam od kilku lat. Pomóż mi odnaleźć swoje powołanie zawodowe, abym z pasja i oddaniem pełniła obowiązki. Od jutra postanawiam poświęcić 3 godzinny dziennie na naukę aż do obrony pracy mgr. i nie poprzestać na tym edukacji. Chce przez to usprawnić intelekt aby z wiarą i rozumem kroczyć po ścieżce życia wyznaczonej przez Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Przede wszystkim postanawiam codziennie odmawiać dziesiątkę różańca za wszystkie kobiety pragnące macierzyństwa tak jak ja. Chce się modlić za swoja zaborczą rodzinę. Święty Dominiku proszę Cię o siłę, wytrwałość i konsekwencję w swoich postanowieniach, wspieraj mnie.
Bracie nasz nie pozwól nam stracić nadziei, módl się za nas.

Dodane 19 lutego 2009 r. przez: Justyna

Nie ma na świecie przypadków i wierze, ze jeśli trafiłam na te stronę o Św. Dominiku - ma to jakiś ukryty cel. Razem z mężem spodziewamy się dziecka. Mam wiele obaw, lęków, żalu do siebie za zaniedbanie tak pięknego początku życia naszego Maleństwa, boje się o jego zdrowie, o to, czy wszystko będzie w porządku, trudno mi sobie z tym poradzić. Wiem jednak, ze człowiek sam nic nie może, z Bogiem zaś może wszystko. Bo Pan nasz jest Wszechmocą i jest Miłością. Św Dominiku Savio weź nas w swoja szczególna opiekę, pamiętaj o nas przed tronem Pana, opiekuj się nami i spraw, by moje Dzieciątko urodziło się zdrowe, silne i byśmy - wspólnie z mężem - potrafili wychować je na dobrego człowieka i prawdziwego chrześcijanina. Znasz moje postanowienia. Każdego dnia modlić się koronka do Miłosierdzia Bożego, różańcem (przynajmniej 1-dziesiątka), modlitwa za Twoim wstawiennictwem i za wstawiennictwem Św. Gerarda, zawsze na pierwszym miejscu stawiać Pana Boga, potem rodzinę - wtedy wszystko się ułoży tak, jak powinno. Liczę na Twoja pomoc!!!

Dodane 11 lutego 2009 r. przez: agnieszka, dn. 11.02.2009, lublin

Święty Dominiku spraw aby nasze dziecko urodziło się zdrowe.Postanawiam nie opuszczać codziennych modlitw, być wyrozumiała i cierpliwa dla innych. Za pośrednictwem Ciebie prosimy o wstawiennictwo u Pana Boga

Dodane 7 lutego 2009 r. przez: Jagoda

Św. Dominiku,
Postanawiam, że nie będę się denerwować, żeby nie stresować i nie szkodzić naszemu malutkiemu, nienarodzonemu jeszcze dzieciątku, które noszę pod sercem. Nie będę się denerwować i będę mieć nadzieję, będę myśleć, że wszystko będzie dobrze mimo tej okropnie diagnozy lekarskiej. Nie stracę nadziei i wiary, że nasz synek będzie zdrowy. Postanawiam w tej intencji modlić się szczególnie żarliwie i gorąco do Matki Bożej Częstochowskiej, Jej Syna, Wszystkich Św., do Ducha Św. który daje mądrość, siłę i intuicję. Św. Dominiku, wstaw się za całą naszą Rodziną do Boga. Jesteś mu szczególnie miły i Twoje prośby są wysłuchiwane. A Sam Pan Bóg jest dobry i wszystko może. Proszę, jeżeli nasz synek faktycznie jest chory, spowoduj, aby wyzdrowiał, żeby się dobrze rozwijał i szczęśliwie, o czasie się urodził. Będę cierpliwa i mniej nerwowa, bo obdarzysz mnie siłą spokoju. Będę się starała przelać ten stan na mojego kochanego męża i córeczkę. Postanawiam modlić się i pogłębiać swoją wiarę, odnajdywać Boga w znakach i mocno wierzyć. Postanawiam modlić się o pokój na świecie i o kobiety oczekujące maleństw, albo te chcące zajść w ciążę, aby ich marzenia o macierzyństwie i ich starania zostały nagrodzone. Będę modlić się o wszystkie nienarodzone dzieci, także ich matki, aby z miłością podchodziły do każdego daru, jakim jest dziecko.

Dodane 21 stycznia 2009 r. przez: Jowita

Święty Dominiku...proszę Cię wstawiaj się u Boga aby obdarzył mnie łaską macierzyństwa. Postanawiam codziennie odmawiać: Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Pod Twoją Obronę. Postanawiam również całkowicie zrezygnować z używek takich jak alkohol czy papierosy. Wspieraj mnie w moich postanowieniach i wspomagaj w dojrzewaniu do roli matki.

Dodane 18 stycznia 2009 r. przez: Izabela

Dominiku Savio Ty wiesz jak bardzo pragnę macierzyństwa. Proszę Cię obdarz mnie i mojego męża tym najcenniejszym darem jakim jest dziecko i spraw proszę by było zdrowe. Postanawiam wychować nasze dziecko w wierze i w miłości. Obiecuje i postanawiam odmawiać codziennie: dziesiątkę różańca, pod Twoją Obronę i inne modlitwy do patronów rodzin bezdzietnych. Obiecuję, że jeśli zajdę w ciążę nadal będę się modlić o dar macierzyństwa dla innych małżeństw. Postanawiam być lepszym człowiekiem, a szczególnie dla mojego męża, dla którego nie raz byłam bezwzględna i okrutna. Będę dla niego dobrą żoną i nie będę wszczynała kłótni. Proszę o wysłuchanie moich próśb.

Dodane 8 stycznia 2009 r. przez: Zrozpaczona Basia

Św.Dominiku Savio z całego serca proszę Cię o dziecko bym mogła zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko! Obiecuję, że będę je wychowywać zgodnie z wiarą Bożą, będę dobrą kochającą mamą. Ponadto postanawiam odmawiać codziennie dziesiątkę różańca oraz Pod Twoja obronę do Matki Bożej. Będę dobra dla innych. Proszę Cię o potomstwo dla mnie i mojego męża - bardzo pragnę zajść w ciążę!

Dodane 20 grudnia 2008 r. przez: Bona

Św. Dominiku bardzo Cię proszę o dzieciątko bym mogła zajść w ciążę i szczęśliwie je urodzić, by urodziło się zdrowe, bym przeżyła poród i żebym była dobrą mądrą mamą a mąż tatą i by nasza rodzina była pełna miłości i radości i spokoju. POSTANAWIAM, że będę bardziej cierpliwa, lepsza dla najbliższych i bardziej wyrozumiała i dobra jak Ty jesteś dla nas, postanawiam, że będę się więcej i częściej modlić i TY wiesz jeszcze co! KOCHAMY CIĘ ŚW. DOMINIKU POMÓŻ NAM KOLEJNY RAZ I BŁOGOSŁAW NAM I NIE OPUSZCZAJ, STRZEŻ NAS I BROŃ I OPIEKUJ SIĘ NAMI!!!

Dodane 15 grudnia 2008 r. przez: Marta z rodziną z Dobczyc

Postanawiam, że będę codziennie odmawiała dziesiątek różańca, będę starła się być lepszym człowiekiem.

Dodane 7 grudnia 2008 r. przez: załamana

Trudno jest coś postanowić z pewnością, że się dotrzyma słowa. Postaram się być lepsza dla ludzi, dla bliskich. Będę walczyć ze swoimi słabościami. Proszę, aby moje dziecko urodziło się zdrowe i aby rosło zdrowe i szczęśliwe.

Dodane 12 listopada 2008 r. przez: przyszła mama

Święty Dominiku zwróć swój wzrok na moją rodzinę i obdarz nas maleńką istotką, którą wszyscy będziemy bardzo kochać. Błagamy Cię o poczęcie i zdrowie dla naszego dziecka. Będziemy żyć spokojnie, w wierze i miłości do siebie, Boga i Najświętszej Marii.

Dodane 8 października 2008 r. przez: atina

Święty Dominiku z Savio nosze Twój wizerunek na Szkaplerzu z prośbą o Twoje wstawiennictwo u Jezusa i Marii o dar tak upragnionego macierzyństwa dla mnie i mojego męża. Proszę Cię również o dar nieba dla naszego pierwszego dziecka, które straciliśmy 6 lat temu.
Święty Dominiku postanawiam w tych intencjach odmawiać Nowennę do Twego Imienia i żyć zgodnie z Twoimi zasadami, więcej się modlić, mniej się złościć na innych i nosić ten Szkaplerz z wizerunkiem Twoim i Matki Najświętszej.

Dodane 18 września 2008 r. przez: agnieszka z Warszawy

Kochany Święty Dominiku, jesteśmy z mężem głębokiej wiary, modlimy się i wciąż liczymy na Twą pomoc. Błagamy wstaw się za nami i daj nam upragnione dziecko. Przysięgamy wychować je w wielkiej wierze...

Dodane 11 sierpnia 2008 r. przez: Twoi czciciele XX

Przez jedenaście dni (od 23.07.2008r.) będę modliła się za każdą jedną osobę, która w jakiś sposób mnie skrzywdziła lub mi zaszkodziła i proszę Cię Święty Dominiku obroń mnie przed tymi osobami. Postanawiam bardziej dbać o siebie i zdrowiej się odżywiać. Postanawiam już nic o sobie nie opowiadać i mądrzej (bardziej dyplomatycznie) postępować z ludźmi. Postanawiam nie palić papierosów (ewentualnie na początku jeden na 2 tygodnie) i nie nadużywać alkoholu. Dopomóż mi w tym Św. Dominiku

Dodane 23 lipca 2008 r. przez: Beata

Postanawiam wychować swoją córeczkę w wierze i miłości. Postanawiam nauczyć ja życzliwości, ciepła, szacunku do ludzi starszych i pokrzywdzonych przez los. Chciałabym jej pokazać że im więcej rozda to stokroć więcej otrzyma. św Dominiku proszę Ciebie o wstawiennictwo u Pana Boga abyśmy się już odnalazły.

Dodane 21 lipca 2008 r. przez: Amma

Postanawiam "wrócić" do wspólnoty Kościoła. Teraz wiem, że być wierzącym to nie to samo co być członkiem Kościoła. Błagam św. Dominika o zdrowie dla mojej malutkiej córeczki.

Dodane 12 lipca 2008 r. przez: Anna z Wrocławia

Postanawiam że przestanę pić alkohol, bluźnić i zacznę kierować się życiem według Jezusa. Pragnę być z jedną aż do końca życia i dla niej; i Bogu samemu powierzam się. Więc módlcie się bracia i siostry moje za mnie aby Bóg dał mi jej miłość i przebaczył mi grzechy, tak jak ja będę się modlił za was. Dziękuje

Dodane 30 czerwca 2008 r. przez: zrozpaczony. Bóg wiem kim jestem i Jemu jedynemu powieżam się

Zobowiązuję się do odmawiania 1 dziesiątki różańca świętego dopóki tylko będę mogła. Postanawiam również pójść na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy w tym roku lub w przyszłym, w intencji poczętego dzieciątka u mojej synowej. Św. Dominiku gorąco proszę o wsparcie.

Dodane 26 czerwca 2008 r. przez: teściowa

Święty Dominiku, błagamy Cie razem z mężem o poczęcie upragnionego dzidziusia, postanawiamy być lepszymi ludźmi ...Błagamy o wstawiennictwo u Matki Boskiej.

Dodane 23 czerwca 2008 r. przez: Justyna

Jezu ja codziennie modlę się do Ciebie o zdrowie, szczęście i ostrożność dla całej rodziny która mieszka na jednym podwórku w oddzielnych domach; wymienię ich imiona: Bartosz Mikołaj Filip Mateusz dwie Ciocie babcia dziadzio mama tata i ja Natalka.

Dodane 10 czerwca 2008 r. przez: Natalka

Postanawiam że pozwolę Jezusowi stać się moim przyjacielem i nie tracić nadziei, że kiedyś spełni moje marzenia, pragnę nauczyć się modlić, bo wciąż się modlę za mało. Proszę św. Dominiku, Bóg wie, co dla mnie najlepsze wstawiaj się za mną, bym o tym pamiętała.

Dodane 9 czerwca 2008 r. przez: Barbara

Postanawiam żyć w czystości oraz na progu wstawiaj się za mną u Boga! Św. Dominiku Savio wielbię Cię za dojrzałość i świętość, czyste serce i mądrość. Święty Dominiku, Ty wiesz że nie pragnę niczego tak bardzo jak macierzyństwa. Proszę Cię obdarz mnie i mojego męża tym najcenniejszym darem jakim jest dziecko i spraw aby było zdrowe. Postanawiam wypełniać powołanie, jakie wskazał mi Bóg, najlepiej jak potrafię.

Dodane 10 maja 2008 r. przez: Ewa

Dziś mój kochany syn Martyn, który za dwa tygodnie przystępuje do pierwszej komunii świętej w postanowieniu jakie miał zadane do domu napisał, że codziennie będzie chodził do kościoła, aby się pomodlić.
Powiedziałam żeby się jeszcze raz zastanowił bo może być to czasem trudne do wykonania, bo przecież na całe życie. Pomyślał lecz zdania nie zmienił. Dominiku proszę wspomagaj synka. Proszę daj mu siłę i odwagę, aby czynić dobro, znosić wszelkie krzywdy, modlić się za tych złych i tych dobrych - jak to on mówi. On tak bardzo się zmartwił, że w litanii do wszystkich świętych brak jego imienia lecz wie, że już tu na ziemi można zostać świętym, wie, że jest to trudne lecz bardzo się stara. Proszę wspomagaj Martyna na tej drodze prawdy, a wiara, nadzieja i miłość niech będzie jego ścieżką do świętości, której tak bardzo nam brakuje.

Dodane 29 kwietnia 2008 r. przez: iwona j.

Święty Dominiku, wstaw się za dzieckiem, które noszę, by mogło szczęśliwie przyjść na świat. Postanawiam modlić się każdego dnia za nie oraz za dzieci, których życie jest zagrożone.

Dodane 15 kwietnia 2008 r. przez: Marta

Święty Dominiku, od 25.03. odmawiam duchową adopcję. Modlę się o jedno dziecko, które jest w niebezpieczeństwie.
Ponadto postanawiam się więcej modlić.

Dodane 27 marca 2008 r. przez: Aga

Święty Dominiku,
Już raz straciłam dziecko... Kiedy po kilku latach jestem gotowa, by starać się o następne, okazuje się, że nie jestem w pełni zdrowa. Wiem, że to wszystko ma jakiś sens, ale jest mi bardzo ciężko. Błagam Cię, wstaw się za mną i moim Mężem u Boga, abyśmy mogli cieszyć się magią macierzyństwa. Dziecko wychowamy w wierze i miłości.

Dodane 23 marca 2008 r. przez: Monika

Święty Dominiku Ty wiesz jak bardzo pragniemy mieć dziecko bardzo Cię proszę módl się za nami, aby spełniło się nasze największe pragnienie. Postanawiam modlić się całym sercem codziennie o cudowny dar macierzyństwa oraz w każdą niedzielę być na mszy świętej. Proszę o siłę i wiarę dla mnie i mojego kochanego męża.

Dodane 15 marca 2008 r. przez: megi1810Łomża

Postanawiam modlić się codziennie o poczęcie. Święty Dominiku wstaw się za mną u Matki Przenajświętszej i Najwyższego Boga o dar macierzyństwa.

Dodane 7 marca 2008 r. przez: Agunia

Postanawiam modlić sie w intencji dzieci.
Święty Dominiku, wstawiaj sie za mną w mojej modlitwie do Pana Boga o dar radości bycia z Nim i o dar wierności. Bądź przy mnie, kiedy bede rozmawiac z Nim. Pomoz Andreju byc radosnym czlowiekiem.
Licze na Twoja pomoc. Dzieki.

Dodane 2 marca 2008 r. przez: irina

Dnia 2 lutego 2008 r. biorę w duchową adopcję poczęte dziecko i postanawiam za nie codziennie modlić się jedną dziesiątką różańca i odmawiać modlitwę duchowej adopcji. Na koronce do Bożego Miłosierdzia postanawiam codziennie błagać Boga o uregulowanie prawnej ochrony życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci we wszystkich parlamentach świata. Święty Dominiku dopomóż mi w wiernym wypełnianiu moich postanowień.

Dodane 31 stycznia 2008 r. przez: Beata

Postanawiam modlić się codziennie koronką w intencji wszystkich nienarodzonych dzieci oraz kobiet pragnących dzieci, a także w intencji poczęcia przeze mnie i męża naszego dziecka, o które się staramy. Kierować sie bezinteresowną miłością do męża oraz wybaczyć mu jego postępowanie.
Ukochany św Dominiku wstawiaj sie za mną U Pana boga i Matki Boskiej.

Dodane 4 stycznia 2008 r. przez: Agnieszka

Będę się modlić codziennie 10tką różańca w intencji rodziców, którzy czekają na upragnione potomstwo, za matki które myślą o aborcji, aby nie zabijały swoich dzieci. Każde życie jest ważnie. Nie istotne jest w jaki sposób znaleźliśmy się na tym świecie. Widać Bóg tak chciał... Ma dla nas swój plan.

Dodane 3 stycznia 2008 r. przez: dominika1306

Święty Dominiku,
proszę Cię wstaw się u Pana Boga za mnie i za mojego męża, abyśmy mogli cieszyć sie z bycia rodzicami - już od kilku lat staramy się o dziecko - wiem, że to wszystko ma jakiś sens, ma nas czegoś nauczyć, ale proszę niech Pan Bóg wysłucha naszych próśb - tak bardzo chciałabym zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko.
Obiecuję, że wychowam dziecko w wierze! Codziennie sie modle w intencji poczęcia. Będę również modlić się za życie dzieci jeszcze nienarodzonych.

Dodane 24 grudnia 2007 r. przez: ewa78

Moim postanowieniem jest odmawianie codziennie różańca w intencji życia poczętego.
Św. Dominiku, błagam wstaw sie za nami do Boga, by zechciał obdarzyć nas łaską macierzyństwa.

Dodane 8 grudnia 2007 r. przez: Aga

Św. Dominiku proszę Cię o wstawiennictwo u Najświętszej Maryi Panny i Pana Jezusa za mną i moim mężem, za naszym małżeństwem. Proszę Cię pozwól nam zostać rodzicami, czego tak bardzo pragniemy i staramy się o to już 10 lat.
Natomiast my będziemy się starać żyć zgodnie z Przykazaniami Bożymi i zawsze być blisko Boga.

Dodane 29 listopada 2007 r. przez: Justyna

Moim postanowieniem jest przyjąć szkaplerz Karmelitański oraz Ubranko św. Dominika Savio i oddać moje życie Bogu.

Dodane 22 listopada 2007 r. przez: karolina 14 lat

Postaram się więcej ufać Bogu być bardziej pokorny i więcej się modlić. Proszę pomóż błagam.

Dodane 18 listopada 2007 r. przez: janusz

Postanawiam codziennie odmawiać jedną część różańca w intencji nawrócenia moich bliskich i naszych sąsiadów, którzy nas krzywdzą.
Święty Dominiku wstawiaj się za nami u BOGA.

Dodane 5 listopada 2007 r. przez: MARTA Pomiechowo

Moim postanowieniem jest codziennie modlić się w intencji życia poczętego oraz zgłębiać Pismo święte. Proszę Cię św. Dominiku wypraszaj dla mnie u Pana Boga dar życia - niech dobry Bóg okaże nam łaskę i pozwoli cieszyć się upragnionym potomstwem, na które tak długo czekamy.

Dodane 3 listopada 2007 r. przez: M&T

Św. Dominiku Savio chciałabym, aby Twoje postanowienia stały sie moimi postawieniami, abym gorąco pokochała Boga i Mateczkę Najświętszą. Mimo młodego wieku potrafiłeś tak głęboko przemyśleć miłość do BOGA i bliźnich i często uczestniczyć w Eucharystii. Chciałabym pójść Twoimi śladami. Bądź moim orędownikiem w drodze do wieczności. Wstawiaj sie również za moimi córkami, które zbłądziły, wnukami o ich dobre wychowanie i o zdrowie dla rodziny. Postanawiam karmić się słowem Bożym, proszę pomagaj mi.

Dodane 26 października 2007 r. przez: ola

Święty Dominiku Savio, postanawiam Cię naśladować oraz odmawiać nowennę do Ciebie, polecając jednocześnie Panu Bogu za Twoim wstawiennictwem wszystkie tutaj złożone intencje i rozszerzać Twój kult wśród innych ludzi!

Dodane 25 października 2007 r. przez: Grażyna Furman

Postanawiam zerwać z nałogiem nikotyny w intencji mojego zagubionego duchowo syna Mariusza Jerzego i prosić za wstawiennictwem Św. Dominika Savio o wskazanie mu jego drogi i zaleczenia ran serca i duszy.

Dodane 22 października 2007 r. przez: Małgorzata Dorosz

Święty Dominiku Ty wiesz jaką wielką stratę przeżyliśmy niedawno z mężem - to była ciąża pozamaciczna. To był wielki cios dla nas. Od roku jesteśmy małżeństwem i tak bardzo pragnęliśmy dzidziusia. Bardzo Cie proszę pomóż nam zostać rodzicami. Proszę by ciąża była we właściwym miejscu i przebiegała prawidłowo i aby nasze dziecko (dzieci) urodziły się zdrowe. Chcę dać życie i obiecuję Ci, że wychowamy nasze potomstwo według przykazań w wierze i miłości.
Postanawiam również być lepsza i życzliwsza dla wszystkich ludzi mnie otaczających.

Dodane 16 października 2007 r. przez: Marzena

św. Dominiku Savio , byłam dziś na peregrynacji Relikwii Twojej i nie mogę uwierzyć, że stanęłam przed Tobą, przed tak Ważną osobą. Jest to dla mnie wielkie przeżycie i zapamiętam je do końca sowich dni. Bardzo zaimponowałeś mi swoją postawą świętości, a przecież byłeś normalnym dzieckiem, jak każdy z nas. Chciałabym Cię naśladować, ale to jest niby łatwe, a niby trudne, ale od dziś moje postanowienia:
1. Modlić sie rano i wieczorem.
2. Starać się chodzić do kościoła w 1-sze piątki.
3. Starać sie chodzić na wszystkie Msze szkolne.
4. Pomagać biednym i potrzebującym.
5. Być posłuszna i grzeczna.

Pomóż mi św. Dominiku dotrzymać tych postanowień! Proszę!
Proszę Cie jeszcze o dobre stopnie w szkole i żeby moja cala rodzina była zdrowa i żeby nie było wojen na świecie!
Z góry bardzo dziękuję:)!!

Dodane 16 października 2007 r. przez: Ania R-rz/6 kl.

Chciałabym być lepsza dla wszystkich, bo kiedyś, gdy będę ich potrzebować, pomogą mi. Walczę też z lenistwem i potrzebuję twojej pomocy, Dominiku.

Dodane 16 października 2007 r. przez: Magda

Św. Dominiku Savio postanawiam być bliżej Boga. Jako ministrant służyć jak najczęściej przy ołtarzu w czasie sprawowania Mszy Św. Bądź moim przewodnikiem!

Dodane 16 października 2007 r. przez: Robert 10 lat parafia Św. Maksymiliana Kolbe Lublin

Święty Dominiku pragnę być dobrym człowiekiem, żyć zgodnie z przykazaniami Bożymi. Proszę pomóż mi w tym. Pomóż mi proszę zostać mamą tak bardzo pragnę dzieci. Proszę o cenny dar płodności. Będę się starała je wychować zgodnie z przykazaniami Bożymi.

Dodane 16 października 2007 r. przez: Jolka

Święty Dominiku Savio, będe zawsze się modliła za biednych, będę chodzić na dzieci Maryi, będę wywiązywać się ze swoich obowiązków, będę chodzić na pierwsze piątki każdego miesiąca, będę regularnie chodzić do spowiedzi

Dodane 14 października 2007 r. przez: dominikalat10tarnowskie góry

Będe zawsze chodzić na różaniec oraz pomagać mamie w pracach domowych.

Dodane 14 października 2007 r. przez: dominika

Św. Dominiku.... Czasem tak trudno jest mi uwierzyć, w to że nie jestem na tym świecie zupełnie sama... W domu jest różnie: czasem lepiej, czasem gorzej; ale tak naprawdę często czuję się zupełnie niepotrzebna... Wielu ludzi, których uważałam za przyjaciół odeszło ode mnie bez słowa i zostałam sama... Zamknęłam się w sobie, nie dopuszczałam do siebie myśli, że tak naprawdę nie jestem sama... Wczoraj, gdy po raz pierwszy zobaczyłam Twe relikwie, gdy zatrzymałam się przy nich dłużej, gdy mogłam ich dotknąć i pomodlić się przy nich, to wtedy zrozumiałam, że nie jestem tak naprawdę sama... Gdy na nabożeństwie w kościele w Zabrzu-Helence śpiewaliśmy hymn perygrynacji przy Twoich relikwiach, łza kręciła się w mym oku, a w sercu poczułam spokój... Teraz wiem, że gdy będzie mi ciężko i znów ogarnie mnie zwątpienie, Ty pokażesz mi, że nie jestem sama... Św. Dominiku, proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny, szczególnie dla taty, który jest po ciężkiej chorobie; ale jednocześnie proszę Cię o Twoje wstawiennictwo oraz pomoc. Pomóż mi w chwili zwątpienia... Ja zaś postaram się więcej czasu poświęcić na modlitwę, postaram się lepiej wypełniać swe obowiązki... Św. Dominiku bądź światłem na mojej drodze, które wskazywać mi będzie "Nie bój się, nie jesteś sam"

Dodane 14 października 2007 r. przez: Wioletta z Zabrza

Tak często mi się czegoś nie chce zrobić... tak często myślę jaka to ja biedna jestem, tyle obowiązków mam na głowie. Rzadko sie uśmiecham, o radości nie mówiąc. Raczej użalam nad sobą samą. Wierzę, że z Twoją pomocą stanę sie radosnym człowiekiem, który zaufanie pokłada w Panu i nie boi sie jutra, bo Pan jest obok. Ty, młody święty Dominiku, wstawiaj się za mną, by moje chęci nie wyparowały jutro rano....

Dodane 13 października 2007 r. przez: Ania

Św. Dominiku Savio - dziękuję, żeś mnie "walnął" i dałeś mi na nowo zobaczyć sens w życiu. Wiem, że nie będzie łatwo być wiernym ale proszę Cię o pomoc w dochowywaniu wierności wyborowi którego dokonałem. Modlitwa była dla Ciebie tym, co pozwalało Ci żyć święcie w obecności Boga - obiecuję, że będę pokładał większą ufność i więcej czasu będę poświęcał na przebywanie w Bożej obecności, a jeśli możesz to bądź wówczas też przy mnie i pomagaj mi z Nim rozmawiać. Dzięki Ci św. Dominiku Savio!!! ;)

Dodane 11 października 2007 r. przez: cinek

Św.Dominiku Savio wstaw sie za moją córką Paulinką, żeby udało jej się pokonać problem, który nią zawładnął i żeby wyzdrowiała; a ja postanawiam stać się osobą zdecydowanie bardziej cierpliwą i tolerancyjną!

Dodane 11 października 2007 r. przez: Bożena Anna M.

Postanawiam stać się lepszym człowiekiem, przyjaźnie nastawionym do wszystkich ludzi, pozbyć się złości i zawiści. Pomóż mi Św. Dominiku Savio w realizacji moich postanowień; wstaw się do Boga za mną i za moimi bliskimi.

Dodane 8 października 2007 r. przez: Danuta

św. Dominiku! Dziękuje ci za łaskę którą otrzymałam mogąc cię zobaczyć w Twoim relikwiarzu. Dzięki temu że odwiedziłeś naszą szkołę zdałam sobie sprawę jak bardzo w życiu ważne są postanowienia. Postanawiam skończyć z lenistwem i nic nierobieniem. Chcę się dobrze uczyć! Chciałabym abyś pomógł mi dotrzymać moich tajemnic razem z Maryją i Jezusem. Wiem,że mi się uda. Dziękuję Ci śWIęTY DOMINIKU ! ZA TO żE BYłEś, JESTEś I BęDZIESZ żYł NA WIEKI !

Dodane 5 października 2007 r. przez: K.P

bede sie modliła za biednych

Dodane 5 października 2007 r. przez: ala

Postanawiam zwalczać w sobie nieróbstwo, niesystematyczność, zrzędliwość. Pomóż mi św. Dominiku, bo to niełatwe zadanie. Postaram się żyć uważniej i może odnajdę utraconą już dawno radość i spontaniczność. Może uda mi się być pożyteczną.
Będę próbować! Błogosław Panie!

Dodane 2 października 2007 r. przez: Beata

Święty Dominiku Savio dowiedzieliśmy się, że twoja relikwia będzie odwiedzać kościoły w Polsce i że pomagasz m.in. osobom oczekującym na cud macierzyństwa. Pomyślałam z mężem, że warto będzie Cię odszukać w tym czasie i modlić do Ciebie o Twoje wstawiennictwo u Matki Bożej, naszego Ojca i Syna Świętego za nas i łaskę macierzyństwa dla Nas, na którą długo już czekamy. Wierzymy, że Bóg nas nie opuści i pozwoli nam otrzymać dar życia naszych dzieci, które chcemy wychować na wzór dzieci Bożych. Dominiku nie pozwól byśmy zwątpili w wierze dodaj nam sił w naszych oczekiwaniach, ale przede wszystkim wskaż drogę, którą powinniśmy podążyć, aby dostąpić tej łaski, o którą prosimy.
Tak bardzo cierpimy nie mogąc podzielić się swoją miłością z innymi, ten brak odpowiedzi czy jeszcze zdarzy się ten cud jest dla nas bardzo trudnym przeżyciem które nosimy w swoich sercach, ale nie dzielimy się nim z nikim - dlatego jest nam tak trudno. Przyrzekamy Ci Dominiku, że będziemy się modlić i odwiedzimy Cię w Turynie jeśli tylko zdarzy się ten cud aby Ci podziękować.

Dodane 1 października 2007 r. przez: Jola i Jan

Święty Dominiku postanawiam żyć Bogiem. Dopomóż mi w tym wielkim przedsięwzięciu.

Dodane 27 września 2007 r. przez: Robert

Święty Dominiku, chcę walczyć z paraliżującym moje życie tchórzostwem i lenistwem. Proszę pomóż mi wytrwać w tym postanowieniu! Dodaj mi odwagi w sprawach ważnych. I wstawiaj się za mną w mojej modlitwie do Pana Boga o dar poczęcia, utrzymania ciąży i narodzin zdrowego dziecka/dzieci.

Dodane 26 września 2007 r. przez: Justyna

św. Dominiku ty wiesz dobrze co mam w sercu i o jaką intencję Ciebie gorąco proszę. Proszę Cię o cud, bo bardzo go potrzebuję. Postanawiam codziennie do końca życia modlić się na różańcu oraz odmawiać modlitwy św. Brygidy. Św. Dominiku pomóż mi przezwyciężyć wszystkie trudności, spraw żyby Chrystus wygrał w moim sercu i życiu, spraw żeby nigdy nie zabrakło mi wiary, sił i wytrwałości, bo wiem że góry mogą ustąpić.
Wstawiaj się za mną św. Dominiku!

Dodane 26 września 2007 r. przez: x

Święty Dominiku, ty wiesz jak pragnę macierzyństwa i dlatego proszę cię obdarz mnie i mojego męża tym najpiękniejszym darem jakim jest dziecko, proszę by było zdrowe, postanawiam wychować to dziecko w wierze i miłości. Nie daj nam dłużej czekać, codziennie będziemy się modlić i umacniać swoją wiarę.

Dodane 25 września 2007 r. przez: Kasia i Rafał

Postanawiam modlić się za życie zagrożone aborcją. Święty Dominiku, proszę wstawiaj się za mną i uproś łaskę zjednoczenia się z Bogiem we wspólnocie małżeńskiej; poprzez swoją modlitwę wyjednaj mi też u Ojca łaskę, którą mam w głębi serca.
Ola

Dodane 25 września 2007 r. przez: Ola

św. Dominiku, pragnę dochować wierności powołaniu oraz wytrwać w czystości, w myśl prędzej umrę niż zgrzeszę.

Dodane 24 września 2007 r. przez: Magdalena

Święty Dominiku, postanawiam zerwać z moimi nałogami, każdego dnia cieszyc się radością życia, byc miła, życzliwą i uczynną. Prosze cię o Dar Macierzyństwa - o cud poczęcia dziecka, o to bym urzymała ciażę i by nasze dziecko (dzieci) urodziły się zdrowe, a jeśli wolą Pana jest byśmy najpierw adoptowali, by juz długo nie czekać na dziecko.

Dodane 24 września 2007 r. przez: Asia

Święty Dominiku postanawiam być bardziej RADOSNĄ i CIERPLIWĄ a także z miłością patrzeć na wszystkich ludzi. Święty Dominiku dopomóż mi w tym postanowieniu i wstawiaj się za mną u JEZUSA i MARYI!

Dodane 24 września 2007 r. przez: Grażyna F.

Święty Dominiku, Ty wiesz że nie pragnę niczego tak bardzo jak macierzyństwa. Proszę Cię obdarz mnie i mojego męża tym najcenniejszym darem jakim jest dziecko i spraw proszę by było zdrowe. Postanawiam zerwać z nałogiem (Ty wiesz dobrze z jakim) i wychować dziecko (dzieci) w miłości do Chrystusa.

Dodane 24 września 2007 r. przez: Basia

Święty Dominku! Postanawiam iść za Twoim przykładem i być zawsze radosna, a także posługiwać sie mottem w życiu "prędzej umrę niż zgrzeszę". Proszę Cię o pomoc w dotrzymaniu postanowienia.

Dodane 22 września 2007 r. przez: xx

św. Dominiku - postanawiam jako salezjanka jeszcze gorliwiej rozkrzewiać Twoją miłość do Maryji Wspomozycielki -Jezusa Eucharystycznego, każdego dnia będę umartwiać się aby rozszerzała sie Twoja chwała.
sr. Anna

Dodane 21 września 2007 r. przez: sr. Anna salezjanka

Postanawiam patrzeć z miłością na wszystkich i kochać tych, których Pan Bóg stawia mi na drodze. Św. Dominiku Savio dopomóż mi w tym postanowieniu.

Dodane 21 września 2007 r. przez: Beata

Św. Dominiku Savio wielbię Cię za dojrzałość i świętość, czyste serce i mądrość. U progu dorosłego życia bardzo zawiniłam wobec Boga i chociaż pojednałam się w sakramencie pokuty, to ciągle czuje się winna. Obecnie swoim życiem pragnę dać przykład postawy prawdziwie chrześcijańskiej.
Dominiku, proszę Cię o modlitwę, wstaw się za mną, by Pan Miłosierny darował moje grzechy.

Postanawiam pogłębiać moją wiedzę religijną.
Bądź wola Twoja Panie!

Dodane 18 września 2007 r. przez: pilanka

Postanawiam wypełniać powołanie, jakie wskazał mi Bóg, najlepiej jak potrafię.

Dodane 18 września 2007 r. przez: Kika

Dominiku, w dzieciństwie czytałam o Tobie z zapartym tchem. Podziwiałam Ciebie i chciałam naśladować. Później przyszły lata oddalenia od Boga, życia w grzechu, załamania... Chce zmienić swoje życie. Oddałam je ponownie Bogu, prosząc o silę, cierpliwość i łaske wytrwania w dobrym. Dlatego tez pragnę dodać dziś swoje postanowienie - mimo że szatan wlewa w moja dusze zwątpienie, zniechęcenie i podpowiada że i tak go nie dotrzymam - chce dać Bogu szansę i pozwolić Mu przemienić mnie i moje serce, moje życie... postanawiam od dziś regularnie modlić sie, rano i wieczorem, pełnić dobre uczynki, chronić życie ludzkie i w swoim środowisku bronić jego godności od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Postanawiam także, że jeżeli będę miała dziecko, dołożę wszystkich sił, żeby je wychować w wierze, przekazać mu wszystkie prawdy wiary i nauczyć kochać i szanować Boga i Najświętszą Matkę.
Dominiku, mam nadzieje że mi w tym pomożesz. Liczę na Twoja pomoc!

Dodane 17 września 2007 r. przez: Magdalena Maria

Postanawiam codziennie modlić się w intencji zachowania życia dzieci poczętych aby nie zostały pozbawione życia przez swoich rodziców oraz o odwagę i moc dla tych rodziców, żeby przyjęli to życie, które im przekazał Bóg.

Dodane 13 września 2007 r. przez: Grzegorz

Postanawiam św. Dominiku, że nigdy nie zboczę z drogi, która prowadzi do domu OJCA. Proszę Cię św. Dominiku o wstawienie się za mną u Pana Boga, aby zaczęło pod moim sercem bić serduszko tej upragnionej istoty na którą czekamy od kilku lat!!!!

Dodane 13 września 2007 r. przez: heńka

Święty Dominku!
Moja koleżanka wraz z mężem już od bardzo długiego czasu stara się o dziecko, tak bardzo kocha dzieci, a swojego nie może mieć. Ja otrzymałam ten dar od Boga i jestem mamą! Choć nie oszczędził mi ani mojej córeczce cierpień z powodu choroby, to kocham go całym sercem za ten dar i za moje cudowne dziecko! Cierpienia i przeszkody jake napotykamy w życiu, są dla nas jakąś nauką, ja taką dostałam i jestem dzięki temu silniejsza i wzmocniłam wiarę. Wierzę, że tak to wszytsko zaplanował dla nas Bóg i dziękuję mu za to!
Może nie zawsze czynię tak jak powinnam,ale staram się byćl epsza. Postanawiam być lepsza dla innych i dla siebie.
Ale zwłaszcza pragnę wstawić i modlić się za swoją koleżankę - uczyń i ją mamą, spraw, aby i w jej życiu zagościła wielka radość!

Dodane 13 września 2007 r. przez: Marta, lat 28 , Lubin

Dominiku Savio postanawiam, ze będę dobra dla męża będę sie codziennie modlić i umacniać swoja wiarę. Uzdrów moje dzieciątko i miej moja cala rodzinę w opiece niech żyją w zdrowiu.

Dodane 13 września 2007 r. przez: Marta

Modlić za tych, którzy złożyli intencje.

Dodane 13 września 2007 r. przez: Zbyszekz

Postanawiam się polepszyć być dodra dla innych św.
Dominiku Savio czuwaj nade mna i dopomóż mi w trudnych sytuacjach.

Dodane 12 września 2007 r. przez: Natalia

On dziś odwiedził mnie. Ja postanawiam odwiedzić Go w Turynie, tyle, że ... może już nie sama ...

Dodane 12 września 2007 r. przez: Aga

Postanawiam stać się lepszym człowiekiem, umacniać swoją duchowośc, godnie znosić problemy życiowe, Św. Dominiku Savio bądź przy mnie, dopomóż mi.

Dodane 12 września 2007 r. przez: Dorota

Postanowiłam nie poddawać się zwątpieniu i zaufać Panu Jezusowi.

Dodane 11 września 2007 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku dziś jesteś w mojej parafii mam do Ciebie ogromną prośbę, ale Ty już wiesz jaką, postanawiam więcej czasu poświęcić modlitwie i oddać się Matce Bożej.

Dodane 9 września 2007 r. przez: Ania

Postanawiam chętniej godzić się z wolą Boga

Dodane 9 września 2007 r. przez: Paulina 19 lat

Postanawiam każdego dnia przeczytać i rozważyć choć jedno zdanie z Pisma Świętego aby słuchać Boga i coraz bardziej kochać Go i ludzi, tak jak święty Dominik Savio.

Dodane 9 września 2007 r. przez: Urszula

Postanawiamy z mężem, że będziemy wychowywać naszego jeszcze nienarodzonego dzidziusia w wierze i miłości.

Dodane 6 września 2007 r. przez: Monika i Rafał

postanawiam nie postanawiac nic bo i tak nie dotrzymuje postanowien juz tyle razy obiecalam sobie bogu innym i nie wytrzymuje wiec moze za to zebym wytrzymala w postanowieniu

Dodane 5 września 2007 r. przez: lilia

Postanawiam zachować czystość aż do ślubu, tak mi dopomóż Bóg. Oraz modlić się na różańcu codziennie, chodzić regularnie do spowiedzi, modlić się za chorych, cierpiących, księży.

Dodane 22 sierpnia 2007 r. przez: Iza Wróblewska

mam 15 lat a postanawiam żyć w czystości oraz rozwijać się w zakresie moich zainteresowań tzn. chce za kila lat zostać księdzem. Oddałem moje cale życie Bogu. Święty Dominiku, wstawiaj się za mną u Boga, abym wytrwał w moim postanowieniu co do kapłaństwa. A jak dotąd jestem ministrantem. Święty Dominiku pomagaj mi w mojej służbie Bogu i wstawiaj się za mną u Boga, aby Bóg pozwolił mi pełnić dalej służbę przy ołtarzu.

Dodane 19 sierpnia 2007 r. przez: Łukasz

Postanawiam żyć w czystości oraz na progu dorosłości podjąć całkowitą abstynencję od napojów alkoholowych i nikotyny. Postanawiam również rozwijać się w zakresie moich zainteresowań tzn. dziennikarstwa i teologii. Święty Dominiku, wstawiaj się za mną u Boga!

Dodane 12 sierpnia 2007 r. przez: Anna M. lat 18, Bielsk Podlaski
Dodaj postanowienie. Pola z "*" są obowiązkowe