Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7494

Św. Dominiku, błagam o cud poczęcia, długo wyczekiwanego maleństwa. Błagam o wstawiennictwo. Wysłuchaj moich próśb.

Dodana 31 sierpnia 2018 r. przez: Anna

Proszę o modlitwę o dar poczęcia i szczęśliwe rozwiązanie.
Bóg zapłać!

Dodana 31 sierpnia 2018 r. przez: Magda

Św. Dominiku Savio, dziękujemy za ten "cud pod sercem" - za naszego synka. Dziękujemy, że mimo wszelkich przeciwności i trudności ciąża została utrzymana. Teraz prosimy Cię św. Dominiku wyproś nam u Boga łaskę terminowego rozwiązania. Prosimy o zdrowie dla dziecka, mądrość dla nas i lekarzy. Pobłogosław Panie wszystkim tym, których spotykamy każdego dnia.

Dodana 30 sierpnia 2018 r. przez: Ewa i Szymon

Św. Dominiku, prosimy Cię z mężem o dar upragnionego potomstwa, uproś nam przed Bogiem ten dar, pokornie prosimy. Proszę też o wszelkie potrzebne łaski dla naszego małżeństwa, rozwiązanie spraw doczesnych oraz o światło Ducha Świętego dla prowadzących nas lekarzy. Niech dobry Bóg usunie wszelkie przeszkody, które nie pozwalają nam się cieszyć naszym dzieckiem. Bóg zapłać z całego serca!

Dodana 28 sierpnia 2018 r. przez: Ania i Piotr

Ukochany święty Dominiku, proszę Cię ratuj moją siostrę i jej nienarodzone dziecko, proszę Cię bardzo o wsparcie i zdrowie dla mojej siostry i jej nienarodzonego dziecka. Pomóż, żeby szczęśliwie donosiła ciąże i urodziła zdrowe dzieciątko.

Dodana 27 sierpnia 2018 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, prosimy Cię o dar rodzicielstwa, tak bardzo tego pragniemy.

Dodana 27 sierpnia 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, dziękuję Ci, że mnie wysłuchałeś i poczęła się Marysia. Teraz proszę wysłuchaj mnie jeszcze raz i wyproś u Boga, aby szczęśliwie i bez komplikacji przyszła na świat, żeby urodziła się zdrowa i nic nie zagrażało jej życiu, a dla Doroty wyproś krótki i łatwy poród.

Dodana 24 sierpnia 2018 r. przez: babcia

Święty Dominiku, proszę o modlitwę za Alicję i jej bliskich, szczególnie za wszystkie dzieci, o łaskę dorastania w wierze, pokoju i miłości. Dziękuję.

Dodana 23 sierpnia 2018 r. przez: Krewna

Św. Dominiku, obecnie jestem w czwartym miesiącu ciąży. Tak długo czekaliśmy na ten cud. Dwoje dzieciątka już straciliśmy. Błagamy z całego serca o cud, ponieważ badania pokazują ryzyko, że nasze dzieciątko może mieć Zespół Downa. Jesteśmy załamani. Błagamy i prosimy Boga, aby kolejne badania i wyniki okazały się dobre. Oboje z mężem pragniemy z całego serca, aby nasze dzieciątko było zdrowe. To jest dla nas najważniejsze. Św. Dominiku, wspieraj nas i dodaj nam wiary, nadziei i siły.

Dodana 21 sierpnia 2018 r. przez: edi

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla mojego synka. Św. Dominiku, módl się za nami!

Dodana 20 sierpnia 2018 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę Cię o dobre relacje rodzinne.

Dodana 17 sierpnia 2018 r. przez: Jacek

Święty Dominiku, prosimy Cię o ponowny dar rodzicielstwa. Tak bardzo pragniemy z mężem tego cudu poczęcia, pragniemy rodzeństwa dla naszego jedynego Synka. Tak długo staramy się o ten cud, nie mam już czasem sił, w moim sercu jest niepokój i straszny smutek. Prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, święty Dominiku wstaw się za nami.

Dodana 16 sierpnia 2018 r. przez: Beata i Waldemar

Przez wiele lat prosiliśmy o potomstwo. Cud nastąpił po 25 latach. Urodziło się dwoje cudownych dzieciaków. Adopcja to też narodziny. Taki był plan Boga. Prosimy o modlitwę w intencji Nikoli i Bartusia. Niech ich życie będzie wypełnione Bogiem.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Anna i Bogdan

Święty Dominiku Savio, bardzo Cię proszę, abyśmy z mężem w końcu doczekali się maleństwa i mogli spełnić się jako rodzice. Z całego serca gorąco błagam.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Danuta

Proszę o modlitwę. Jestem w kolejnej ciąży. Dziś jest wspomnienie świętego Maksymiliana Kolbe, a my modlimy się o małego Maksia dla nas. Niech Bóg będzie uwielbiony w nowym życiu. Jesteśmy rodzicami 4 córek: Klaudi (11 lat), Dominiki (9 lat), Justynki (7 lat) i Moniki (5 lat) oraz 4 aniołków. Pragniemy urodziĆ to dziecko w terminie, proszę abym miała dobry poród i by dziecko urodziło się zdrowe.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Asia

Św. Dominiku, proszę o zdrowie dla mnie i mojego dziecka, które noszę pod sercem. Proszę, aby lęk, który mi towarzyszy od kilku miesięcy całkowicie odszedł i ustąpił. Święty Dominiku, zadbaj o nasze dobre wyniki badań oraz zdrowy, naturalny poród. Dziękuję!

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, prosimy o cud poczęcia. Od kilku lat czekamy na ten cud, wstaw się za nami.

Dodana 12 sierpnia 2018 r. przez: eva

Św. Dominiku, błagamy Cię o dar potomstwa dla nas.

Dodana 12 sierpnia 2018 r. przez: Ela z Januszem

O zdrowie dla Ali, Agaty, Tereski i ich rodzin.

Dodana 10 sierpnia 2018 r. przez: Ala

Za wstawiennictwem świętego Dominika Savio prosimy Cię Ojcze o dar potomstwa. W naszym życiu tylko tego nam brakuje, wrzasku i śmiechu dzieci, tak bardzo tego pragniemy. Prosimy również o błogosławieństwo Boże.

Dodana 9 sierpnia 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, proszę Cię z całego serca o dar dziecka dla mojego brata i jego żony. Boże bądź uwielbiony.

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: Alicja

Święty Dominiku Savio, proszę o donoszenie ciąży, szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla maluszka.

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: Joanna

Święty Dominiku Savio, proszę o wstawiennictwo i opiekę nad moim synem Dominikiem, proszę o łaski i całkowite uzdrowienie. Bóg zapłać!

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: tata Dominika

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: Krystyna

Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty z choroby nowotworowej oraz o szczęśliwą operację dla niego i o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty.

Dodana 6 sierpnia 2018 r. przez: Dorota

Św. Dominiku, z całego serca prosimy Cię o dar potomstwa dla mnie i mojego męża. Staramy się już osiem lat. Pomóż nam stać się rodzicami. Z całego serca tego pragniemy, chcemy zapełnić naszą pustkę w sercu. Jeśli tylko się uda, będziemy najszczęśliwyszymi ludźmi na świecie i zarazem najlepszymi rodzicami. Pomóż nam, prosimy Cię. Bóg zapłać.

Dodana 4 sierpnia 2018 r. przez: Agata i Piotr

Św. Dominiku Savio, proszę o modlitwę w intencji doczekania się wnuków, proszę o rodzicielstwo dla moich dzieci. Pokornie proszę o zdrowe wnuki. Amen!

Dodana 4 sierpnia 2018 r. przez: Grażyna

Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty, a dla Pawła o lepsze warunki pracy.

Dodana 3 sierpnia 2018 r. przez: Dorota

Św. Dominiku, prosimy Cię o cud poczęcia. Tak bardzo pragniemy zostać ponownie rodzicami i tak bardzo pragniemy rodzeństwa dla naszego jedynego Synka.

Dodana 3 sierpnia 2018 r. przez: Ewa

Proszę Cię święty Dominiku by w przyszłości Bóg obdarzył mnie potomstwem.

Dodana 2 sierpnia 2018 r. przez: Gosia

Święty Dominiku, dziękuję za opiekę nad moją brzemienną córką, jednocześnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla Anity i jej córeczki.

Dodana 1 sierpnia 2018 r. przez: Małgorzata

Obecnie jestem w 5 mięsiacu drugiej ciąży. Panicznie boję się porodu naturalnego, gdyż jeden bardzo ciężki mam już za sobą. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem sw. Dominika Savio o pokonanie blokady związanej z porodem naturalnym, o szczęśliwy, szybki poród naturalny o czasie, aby dziecko urodziło się zdrowe, aby było spokojne, wesołe, dużo spało, jadło mleko z piersi. Proszę także serdecznie o modlitwę w intencji mojego synka Szymonka, o siły dla mnie jako matki, bym wypełniała dobrze powołanie do macierzyństwa, o siły dla mojego męża. Proszę o wyjścia z depresji i by moje małżeństwo było zawsze wierne, pełne miłości i zgrania. Bóg zapłać.

Dodana 30 lipca 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, miej w opiece Karolinę i jej nienarodzoną córeczkę, która ma poważną wadę serca. Czuwaj nad nimi.

Dodana 29 lipca 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii oraz dla tych małżeństw, które pragną potomstwa.

Dodana 29 lipca 2018 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku, proszę Cię pomóż mojemu wnukowi Krzysiowi, ulecz jego duszę i spraw aby jego rodzice byli dla niego czuli.

Dodana 28 lipca 2018 r. przez: babcia

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwe rozwiązanie ciąży mojej córki Moniki. Miej ją i dzieciątko w opiece.

Dodana 26 lipca 2018 r. przez: Danuta

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa Chrystusa o zdrowie dla mojej mamy i łaski dla niej. O wsparcie dla całej rodziny. Proszę również zanieś moje podziękowania Panu za życie, za rodzinę, za wszystko.

Dodana 26 lipca 2018 r. przez: Katarzyna

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo do naszego Pana, aby serduszko naszego poczętego dzidziusia zaczęło normalnie bić i aby nasz dzidziuś zaczął się prawidłowo rozwijać i urodził się o czasie jako zdrowe silne dziecko. Lekarz nie dał mi nadziei, ale ja nadal wierzę, że Pan Bóg jeszcze wszystko odwróci. Św. Dominiku, módl się za nami.

Dodana 25 lipca 2018 r. przez: Barbara

Święty Dominiku Savio, proszę Cię abyś pomógł mi wytrwać w czystości. Proszę również Pana Jezusa, aby przydzielił mi Ciebie jako mojego opiekuna od teraz aż do końca mojego ziemskiego życia.

Dodana 24 lipca 2018 r. przez: Marcin

Św. Dominiku, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży Malwiny i szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 24 lipca 2018 r. przez: Zenobia

Gorąco proszę o wsparcie modlitewne: o odwzajemnioną miłość, o dobrego męża i możliwość stworzenia szczęśliwej rodziny – samotność już tak bardzo mi doskwiera…

Dodana 23 lipca 2018 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę o dar potomstwa dla Moniki i Artura, proszę wstawiaj się za nami.

Dodana 23 lipca 2018 r. przez: monika

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie o czasie i o zdrowie dla moich dzieci, zwłaszcza dla tego, które ma się wkrótce urodzić. Błogosław naszą rodzinę!

Dodana 22 lipca 2018 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, tak pragnę być mamą, proszę o dar potomstwa. Módl się za nami!

Dodana 19 lipca 2018 r. przez: Magdalena

Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę nad moją córką i nad dwoma dzieciaczkami, które nosi pod sercem. Proszę Cię o zdrowie dla nich i szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 19 lipca 2018 r. przez: Irena

Święty Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji czteromiesięcznej Julii, żeby miała prawidłowe napięcie mięśniowe po urazie, aby nie odginała główki i całego ciała do tyłu. Proszę, żeby jej ciało układało się symetrycznie, a co za tym idzie również oczy i wzrok, główka. Proszę o zdrowy i prosty kręgosłup, silne mięśnie, sztywne trzymanie główki. Proszę o prawidłowy rozwój ruchowy, aby dziecko w przyszłości nie miało problemów z siedzeniem, czworakowaniem, chodzeniem.

Dodana 19 lipca 2018 r. przez: Ilona

Święty Dominiku, pokornie proszę Cię o dar zdrowego potomstwa dla moich braci i dla mnie. Czuwaj również nad Vicusią, chroń ją od wszelkich niebezpieczeństw i od złych ludzi i wypraszaj dla niej potrzebne łaski.

Dodana 17 lipca 2018 r. przez: siostra

Święty Dominiku, prosimy o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji uzdrowienia naszego nienarodzonego synka z ciężkiej choroby nerek oraz zdrowia dla jego matki

Dodana 17 lipca 2018 r. przez: Karol

Proszę o dar potomstwa dla koleżanki Ali i jej męża Dawida. AMEN.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Kamila

Święty Dominiku, prosimy Cię o dar potomstwa, pragniemy tego od kilku lat. Prosimy Cię o wstawiennictwo, pomóż nam.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Ewa

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe