Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 6987

Św. Dominku, proszę módl się za moje dzieko, które noszę w łonie, aby rosło zdrowo, prawidłowo się rozwijało i przyszło bezpiecznie na świat. Dziękuję jednocześnie za wszystkie wysłuchane do tej pory modlitwy. Błogosław nam Panie.

Dodana 3 kwietnia 2017 r. przez: iwona

Św. Dominiku, proszę Cię wstaw się za mną u Boga, abym urodziła zdrowe dziecko i ciąża przebiegła bezproblemowo, proszę módl się za nami.

Dodana 2 kwietnia 2017 r. przez: Anna

Święty Dominiku, prosimy Cie z mężem o dar poczęcia zdrowego dziecka, błagamy Cię, pomóż nam zostać rodzicami.

Dodana 2 kwietnia 2017 r. przez: Agata i Łukasz

Święty Dominiku, bardzo proszę Cię o dar macierzyństwa, aby mój mąż także zapragnął po raz drugi zostać ojcem. Wierzę, że wiara czyni cuda, a Pan Bóg wie, co dla nas jest dobre.

Dodana 1 kwietnia 2017 r. przez: Regina

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 1 kwietnia 2017 r. przez: Elżbieta

Jesteśmy młodym małżeństwem. Od zawsze pragneliśmy mieć liczną rodzine. W pierwszą ciążę zaszłam miesiąc po ślubie. Czuliśmy ogromną radość, niestety serce naszego synka przestalo bić i zostałam skierowana na zabieg. Z bólem serca pochowaliśmy małego Mikołaja. Kilka miesięcy później zaszłam w drugą ciążę. Wraz z mężem cieszyliśmy się bardzo. Wczoraj na wizycie lekarkiej mieliśmy usłyszeć bicie serca maluszka, ale usłyszeliśmy jedynie słowa lekarza: "To chyba puste jajo płodowe, coś zaszkodziło dziecku na bardzo wczesnym stadium, przykro mi". Poczułam ten ból, znowu. Nie wiedziałam co powiedzieć. Lekarz, z uwagi na to iż sam jest wierzący i wie, że my także, kazał modlić się o cud, aby zarodek pojawił się na kolejnej wizycie. Błagam o modlitwę w imieniu moim i męża.

Dodana 31 marca 2017 r. przez: Ewelina

Św. Dominiku, błagam z całego serca o poczęcie zdrowego dziecka, abym mogła zajść w ciąże i urodzić tak bardzo oczekiwane przez nas dzieciątko. Tak długo już czekamy na ten cud. Dwoje naszych dzieci jest już u Pana w Niebie. Prosimy i błagamy, obdarz nas łaską rodzicielstwa. Tak długo czekamy, że czasami powoli już tracimy nadzieję. Nie pozwól nam się załamać. Św. Dominiku, dodaj nam sił, abyśmy nie stracili nadziei i wiary. Tak bardzo pragniemy zostać rodzicami. Wybłagaj u Pana naszego dla nas cud poczęcia i abym mogła szczęśliwie donosić całą ciąże, a dziecko urodziło się zdrowe. W Tobie śW. Dominiku cała nasza nadzieja.

Dodana 30 marca 2017 r. przez: edi

Dziękuję Ci święty Dominiku za wstawiennictwo w naszej sprawie. Już straciłam nadzieję, a okazało się, że niepotrzebnie, widzieliśmy jak bije serduszko naszego maluszka. Wiem, że to Twoja pomoc. Proszę Cię o dalszą opiekę dla naszego dziecka, o podtrzymanie daru życia i zdrowia oraz szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 29 marca 2017 r. przez: Justyna

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo za Rodziną Ewy, o zdrowie jej narodzonego w 26 tygodniu ciąży Synka. Módl się za nimi!

Dodana 27 marca 2017 r. przez: Anna

Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 27 marca 2017 r. przez: Elżbieta

Dziękujemy Ci św. Dominiku za dar potomstwa, za szczęśliwe narodziny naszego drugiego synka Tymoteuszka, za wszelkie łaski jakie otrzymaliśmy od Boga za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię o zdrowie dla naszej całej rodziny, o dobrą pracę dla mnie i mojego męża. Pobłogosław nam św. Dominiku!

Dodana 25 marca 2017 r. przez: AKFT

Św. Dominiku, dziekujemy Ci za dar potomstwa, za zdrową i cudowną córeczkę. Dziękujemy za wstawiennictwo przez cały okres ciąży. Otaczaj nas swoim wstawiennictwem, upraszając u Boga opiekę nad nami.

Dodana 23 marca 2017 r. przez: Magdalena I Tomasz

Świety Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Ty tylko wiesz jak strasznie cierpimy, jak strasznie jest nam ciężko po kolejnych nieudanych próbach. Proszę Cię pokornie, wstaw się za nami do Pana Boga, aby obdarzył nas łaską rodzicielstwa.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: Justyna

Święty Dominiku, proszę Cię, wstawiaj się za mną, abym szczęśliwie donosiła i urodziła moje trzecie dziecko, aby było zdrowe i aby nie było powikłań związanych z przodującym łożyskiem, o które są podejrzenia. Dziękuję za moje dzieci, za dar potomstwa. Proszę też, abyśmy razem z mężem z Bożą pomocą wychowali nasze dzieci na dobrych ludzi. Chętnie oddam je na służbę Panu Bogu, jeśli tylko On je powoła.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: Adelina

Święty Dominiku, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży i zdrowe dziecko dla Anety.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka dla nas oraz Ani i Marcina.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, proszę wtsaw się za mną, bym była zdrowa.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: M

Święty Dominiku, proszę Cię z całego serca o cud poczęcia i urodzenie zdrowego maleństwa.

Dodana 21 marca 2017 r. przez: katarzyna

Św. Dominiku, proszę z całego serca o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki Karoliny. Termin porodu jest 10 kwietnia.

Dodana 20 marca 2017 r. przez: Dorota

Święty Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Już dwa aniołki mamy w niebie, proszę daj nam zdrowe dzieciątko.

Dodana 20 marca 2017 r. przez: Iwona

Święty Dominiku Savio, dziękuję Ci za dar potomstwa. Proszę Cię o modlitwę za zdrowie moich dzieci - Julii oraz Jakuba.

Dodana 20 marca 2017 r. przez: Joanna

Św. Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia mojego drugiego dziecka. Módl się za nami!

Dodana 20 marca 2017 r. przez: ILONA

Święty Dominiku, wysłuchaj mojej prośby, proszę o zdrowe dzieciątko, które ma się narodzić przez cesarskie cięcie, błagam o zabieg bez komplikacji.

Dodana 19 marca 2017 r. przez: Roksana

Proszę, by córka dobrze zniosła chemioterapię i w przyszłości mogła mieć zdrowe potomstwo. Wyproś tę łaskę św. Dominiku!

Dodana 19 marca 2017 r. przez: Jola

Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojej jedynej córki Pauliny, by była zupełnie zdrowa i nie miała nigdy nawrotów choroby. Św. Dominiku, wstaw się za nią! Proszę wszystkich o modlitwę!

Dodana 19 marca 2017 r. przez: Mama

Święty Dominiku, proszę o dar upragnionego potomstwa dla Eweliny i jej męża.

Dodana 18 marca 2017 r. przez: Ewelina

Św. Dominiku, proszę Cię, aby mój syn Krzysztof, który jako dziecko bardzo Ciebie czicił, znalazł drogę, którą Bóg dla niego przygotował.

Dodana 18 marca 2017 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, dziękuję że sam do mnie przyszedłeś, by mnie wspomóc. Proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie i jeśli to będzie dobre dla mnie i dla Marysi, żebym mogła urodzić ją naturalnie.

Dodana 17 marca 2017 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy poród dla Kamili, bo termin już był 14 marca. Czuwaj nad Nią i całą rodziną.

Dodana 16 marca 2017 r. przez: Barbara

Świety Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Ty tylko wiesz jak strasznie cierpimy, jak strasznie jest nam ciężko po kolejnych nieudanych próbach. Proszę Cię pokornie, wstaw się za nami do Pana Boga, aby obdarzył nas łaską rodzicielstwa.

Dodana 16 marca 2017 r. przez: Justyna

Błagam z całego serca o modlitwę za moje nienarodzone dziecko. Byłam dziś na badaniach. Jestem w 11 tygodniu ciąży. Niestety lekarz przekazał mi złe wiadomosci. Dziecko obarczone jest wadami genetycznymi. Prawdopodobnie Zespoł Edwardsa. Do tego przezierność karku 3.0 i przepuklina pępowinowa. Boję się. Mam skierowanie do genetyka, a potem aminopunkcję. Dwie wcześniejsze ciąże straciłam. Bardzo się boję. Tak bardzo pragnę, żeby moje dzieciątko było zdrowe.

Dodana 16 marca 2017 r. przez: Joanna

Św. Dominiku, wstaw się za mną proszę, abym załsza w upragnioną ciąże i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 15 marca 2017 r. przez: Ewelina

Święty Dominiku, Bóg wie jak bardzo chcę, aby tym razem ciąża ocalała. Proszę, wstaw się za nami do Boga Wszechmogącego i niech wydarzy się cud.

Dodana 14 marca 2017 r. przez: Justyna

Św. Dominiku, proszę Cię z całego serca, abym mogła donosić ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Wstawiaj się za nami do Boga!

Dodana 14 marca 2017 r. przez: Katarzyna

Święty Dominiku, proszę Cię wyproś dla nas dar rodzicielstwa, tak bardzo pragniemy dzieciątka. Proszę, wstaw się za nami u Pana!

Dodana 13 marca 2017 r. przez: Gosia

Św. Dominiku, proszę o modlitwę i wstawiennicto za moje nienarodzone dziecko, aby prawidłowo się rozwijało i przyszło na świat zdrowe. Dziękuję i proszę módl się za nami.

Dodana 13 marca 2017 r. przez: iwona

Święty Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Ty tylko wiesz jak strasznie cierpimy, jak strasznie jest nam ciężko po kolejnych nieudanych próbach. Proszę Cię pokornie, wstaw się za nami do Pana Boga, aby obdarzył nas łaską rodzicielstwa.

Dodana 12 marca 2017 r. przez: Justyna

Za wstawiennictwem św. Dominika proszę o kolejny dar macierzyństwa, by dane nam było począć zdrowe dzieciątko. Jezu, ufam Tobie!

Dodana 10 marca 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 10 marca 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, błagam Cię wstaw się za mną do Boga, abym poczęła i urodziła zdrowe dziecko. Błagam o cud macierzyństwa!

Dodana 9 marca 2017 r. przez: Anna

Św. Dominiku, patronie mojego 2-letniego wnuka Dominika, proszę Cię o zdrowie i opiekę dla niego i całej rodziny.

Dodana 9 marca 2017 r. przez: Babcia Monika

Św. Dominiku Savio, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji daru wiary dla syna i Pawła.

Dodana 9 marca 2017 r. przez: Wieslawa

Święty Dominiku, wypraszaj u Pana Boga błogosławieństwo dla wszystkich dzieci z naszej rodziny.

Dodana 8 marca 2017 r. przez: Jan

Św. Dominiku Savio, proszę o modlitwę w intencji daru macierzyństwa dla Gosi. Miej Ją w swojej opiece. Amen!

Dodana 8 marca 2017 r. przez: mama Gosi

Św. Dominiku, proszę Cię o opiekę nad moim ukochanym wyczekiwanym, jeszcze nienarodzonym Maleństwem. Proszę Cię o zdrowie dla niego i wszelkie dobro.

Dodana 7 marca 2017 r. przez: Justyna

Święty Dominiku, proszę Cię o dar potomstwa dla mnie i mojego męża. Już od 6 lat staramy się bezskutecznie. Wierzymy, że z Bożą pomocą wszystko jest możliwe i doczekamy się upragnionego potomstwa.

Dodana 6 marca 2017 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji szczęśliwego porodu oraz łaski zdrowia dla Dzieciątka, którego wraz mężem oczekujemy. Niech Bóg ma Nas w swojej opiece w tym szczególnym dla Nas czasie.

Dodana 6 marca 2017 r. przez: Magdalena

Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla Sylwii, Asi, Ani, Kasi, Magdy i Dorotki.

Dodana 5 marca 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, proszę Cię o opiekę nad moim nienarodzonym synkiem i proszę o łatwy bez komplikacji poród, spraw by mój synek urodził się zdrowy, weź także i mnie pod swą opiekę, bym dała radę urodzić i wychować naszego synka jak najlepiej.

Dodana 5 marca 2017 r. przez: Monika

Św. Dominku Savio, proszę Cię o zdrowie i tym samym życie dla malutkiego Antosia oraz o to, aby jego serce podjęło samodzielną pracę.

Dodana 4 marca 2017 r. przez: Marlena

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe