Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7207

Św. Dominiku Savio, proszę wyproś u Boga zdrowie dla Agnieszki i jej nienarodzonego dziecka, które jest zagrożone.

Dodana 14 listopada 2017 r. przez: Ania

Święty Dominiku, proszę Cię o dziecko, tak bardzo pragnę potomstwa, wysłuchaj mojej prośby.

Dodana 12 listopada 2017 r. przez: Natalia

Święty Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy poród i zdrowego synka.

Dodana 11 listopada 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku Savio, pokornie proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Boga o dar rodzicielstwa dla moich dzieci. Proszę o łaskę bycia mamą dla Gosi.

Dodana 11 listopada 2017 r. przez: Grażyna

Proszę Cię św. Dominiku o dar zajścia w ciąże i urodzenia zdrowego dziecka. Błagam Cię św. Dominiku, nie opuszczaj mnie.

Dodana 10 listopada 2017 r. przez: KP

Św. Dominiku, prosimy o zdrowie i prawidłowy rozwój dla nienarodzonego dziecka Basi i Mariusza oraz za szczęśliwe rozwiązanie w terminie.

Dodana 8 listopada 2017 r. przez: Przyszli rodzice

Za wstawiennictwem św. Dominika Savio, bł. Karoliny i Maryi prosimy o modlitwę za Justynę i jej nienarodzone dziecko, żeby dziecko urodziło się zdrowe, a poród był łatwy bez jakichkolwiek komplikacji. Maryjo, módl się za nami! Jezu, ufamy Tobie!

Dodana 8 listopada 2017 r. przez: I i I

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy przebieg ciąży dla Małgosi i zdrowie dla jej nienarodzonego dziecka.

Dodana 7 listopada 2017 r. przez: matka

Proszę Cię św. Dominiku o dar zajścia w ciąże i urodzenie zdrowego dziecka. Błagam Cię św. Dominiku, nie opuszczaj mnie, modlę się do Ciebie codziennie, noszę szkaplerz z ufnością i przyrzekam wypełnić 4 przyrzeczenia. Bóg zapłać!

Dodana 7 listopada 2017 r. przez: Maria i Jan

Święty Dominiku, proszę Cię o dar potomstwa dla mnie i wszystkich kobiet, które tak jak ja pragną doświadczyć łaski macierzyństwa.

Dodana 6 listopada 2017 r. przez: Ania

Błagam Cię św. Dominiku Savio o dar zajścia w ciąże i urodzenia zdrowego dziecka. Mam 2 synów: Dominika (5 lat) i Sebastiana (4 lata). 2 lata temu 2 razy poroniłam. Błagam Cię św. Dominiku o wysłuchanie mojej prośby, modlitw które zanoszę do Ciebie codziennie.

Dodana 6 listopada 2017 r. przez: Majka

O dar szacunku życia w mojej rodzinie i dar świadomego rodzicielstwa.

Dodana 6 listopada 2017 r. przez: Zbigniew

O dar świadomego przeżywania narzeczeństwa, małżeństwa i rodzicielstwa dla Bartka i Oli.

Dodana 6 listopada 2017 r. przez: Zbigniew

Św. Dominiku, z całego serca błagamy Cię o dar rodzicielstwa. Błagamy o cud poczęcia i urodzenie zdowego potomstwa. Wstawiaj się za nami u Boga i Matki Przenajświętszej.

Dodana 3 listopada 2017 r. przez: Marta i Wojtek

Bardzo proszę o szczęśliwy przebieg ciąży i porodu dla nasze maleństwa.

Dodana 3 listopada 2017 r. przez: Magdalena

Św. Dominiku, z całego serca błagamy Cię o dar rodzicielstwa. Błagamy o cud poczęcia i urodzenie zdowego potomstwa. Wstawiaj się za nami u Boga i Matki Przenajświętszej.

Dodana 2 listopada 2017 r. przez: Marta i Wojtek

Święty Dominiku, błagamy Cię o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka, którego tak bardzo pragniemy.

Dodana 1 listopada 2017 r. przez: Elżbieta z Januszem

Święty Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe donoszenie ciąży, szczęśliwy poród, aby nasz synek urodził się zdrowy. Dziękuję za dotychczasową opiekę i łaski.

Dodana 29 października 2017 r. przez: Monika

O uzdrowienie Rafałka, który urodził się jako jeden z bliźniaków wcześniaków, przeszedł już 3 operacje, a teraz stan jest ciężki, ma sepsę. Proszę o uzdrowienie go i aby obaj z Przemusiem zdrowi wrócili do domu. Amen!

Dodana 28 października 2017 r. przez: Maria

Święty Dominiku, błagamy Cię o dar potomstwa dla nas.

Dodana 27 października 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, dziękuję Ci za cud poczęcia dziecka i proszę Cię o zdrowie dla mnie i maluszka, by ciąża przebiegała prawidłowo i bez żadnych komplikacji. Módl się za nami!

Dodana 27 października 2017 r. przez: Iwona

Św. Domoniku, prosimy Cię o to byśmy drugi raz zostali rodzicami zdrowego dzieciątka. Prosimy Cię o łaskę.

Dodana 25 października 2017 r. przez: Małgorzata i Leszek

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie mojego maleństwa, które rośnie po malutku w moim brzuchu. Proszę o zdrowie dla mnie, bo wtedy maluszek też będzie dobrze się czuł. Proszę również o zdrowie innych maluszków i ich mam. Proszę o to, aby nie było komplikacji przy porodzie moim jak i innych matek. Proszę o wstawiennictwo za matkami, które tak bardzo wyczekują swoich dzieci jak i za przyszłymi matkami, które tak bardzo starają sie o swoje dzieciątko. Opiekuj się nami! Amen!

Dodana 23 października 2017 r. przez: Justyna

Święty Dominiku Savio, wyproś nam łaskę potomstwa. Wstaw się także za Kamilą i jej maleństwem, a także za Klarą. Święty Dominiku Savio, wymódl łaskę macierzyństwa dla Malwiny i Sławka.

Dodana 22 października 2017 r. przez: Agniesia

Proszę o dar szczerej miłości dla Oli i Bartka oraz o ich świadome i piękne rodzicielstwo.

Dodana 22 października 2017 r. przez: Zbyszek

Św. Dominiku,tak długo staramy się o drugie dziecko. Błagam wyproś dla nas łaskę, by stał się najpiękniejszy z cudów i żebyśmy zostali pobłogosławieni, aby zakwitło pod mym sercem nowe życie. Żebyśmy mieli zdrowe bliźniaki. Tak bardzo o to proszę.

Dodana 15 października 2017 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, błagamy Cię błogosław nam potomstwem, które tak bardzo pragniemy.

Dodana 13 października 2017 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku Savio, błagam Cię o dar nawrócenia dla Dominika, zdrowie dla nas, wzajemny szacunek i zrozumienie i jeśli taka wola Boga dar sakramentu małżeństwa oraz dzieci wychowywanych w duchu głębokiej wiary i miłości. Jezu ufam Tobie. Mateńko, Królowo Różańca Świętego, módl się za nami.

Dodana 10 października 2017 r. przez: Anna

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 października 2017 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku błagam Cię o pomoc, aby udało mi się jak najszybciej zajść w ciąże ze względu na mój wiek. Błagam Cię nie opuszczaj mnie, jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, które pragnie potomstwa. Błagamy Cię o pomoc.

Dodana 4 października 2017 r. przez: Ela

Święty Dominiku, błagamy Cię o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Nie jesteśmy już młodzi, a bardzo pragniemy mieć dzieci. Błagamy Cię, wysłuchaj nas i obdarz potomstwem.

Dodana 4 października 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, proszę Cię z całego serca o to, abym w końcu mogła poczuć się matką i donosić zdrowe dziecko bez kolejnych poronień, aby wszystko odwróciło się w dobrą stronę. Chciałabym z całego serca zobaczyć jak zacznie serduszko bić i wytrwać w opiece Bożej do końca i urodzić szczęśliwie.

Dodana 28 września 2017 r. przez: Angelika

Święty Dominiku, proszę Cię z całego serca o dar potomstwa,abyśmy z mężem poczęli zdrowe dzieciątko. Bóg zapłać!

Dodana 27 września 2017 r. przez: Magda

Proszę o dar macierzyństwa dla córki, o zdrowe wnuki. Bóg zapłać!

Dodana 27 września 2017 r. przez: Grażyna

Św. Dominiku, błagam Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki Agaty, aby szczęśliwie zaszła w ciążę i urodziła w zdrowiu tak długo oczekiwane dziecko.

Dodana 25 września 2017 r. przez: Teresa

Św. Dominiku Savio, proszę za Twoim wstawiennictwem o opiekę Matki Najświętszej dla nowonarodzonego przedwcześnie dzieciątka Ani, które przebywa na intensywnej terapii. Proszę, by Bóg który powołał go do życia czuwał nad jego zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym, by dziecko przybierało na wadze i z każdym dniem było mocniejsze Bożą mocą. Dziękuję Ci Dominiku Savio za wstawiennictwo i Tobie Boże Ojcze za opiekę. Matko Najświętsza, Tobie dziękuję za błogosławieństwo i opiekę nad tym dzieciątkiem. Bądź dla niego Matką, daj mu siłę i moc do życia jakie otrzymał. By mógł wypełnić wszystko, co Pan dla niego przygotował. Amen!

Dodana 20 września 2017 r. przez: Ewa

Św. Dominiku Savio, pokornie proszę o modlitwę w intencji rodzicielstwa dla Gosi, o dar urodzenia zdrowego dzieciątka. Proszę o dar potomstwa dla syna. Z ufnością oddaję Tobie moje troski. Jezu, ufam Tobie. Amen!

Dodana 19 września 2017 r. przez: Grażyna

O łaskę nawrócenia, uwolnienie z uzależnień, światło Ducha Świętego dla Norberta. O łaskę nawrócenia, przemianę życia, szczęśliwą operację, uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława.

Dodana 18 września 2017 r. przez: ela

Proszę o modlitwę w intencji chorej Wiktorii.

Dodana 17 września 2017 r. przez: Rafał

Św. Dominiku, proszę o to abym zaszła w ciążę i szczęśliwie ją donosiła, błagam Cię z całego serca.

Dodana 17 września 2017 r. przez: m.....

Św. Dominiku, spraw abym mogła w środę zobaczyć serduszko, żebym miała podane od razu tabletki, które pomogą nam z kruszynką, żeby mój lekarz umiał nas przeprowadzić przez całą ciążę.

Dodana 16 września 2017 r. przez: aga

Proszę Cię św. Dominiku o wstawiennictwo o prawidłowy rozwój i zdrowie dla dzieciątka w moim łonie. Lekarz widzi na USG spowolniony rozwój, a poprzednie dwie ciąże zakończyły się poronieniami. Proszę o cud, by ciąża, mimo zagrożenia, przebiegła prawidłowo, by dziecko mogło się urodzić o czasie zdrowe i w pełni rozwinięte, mimo złych parametrów. Dziękuję.

Dodana 16 września 2017 r. przez: Dorota

Małżonkowie proszą o łaskę potomstwa.

Dodana 16 września 2017 r. przez: Ania i Łukasz

Św. Dominiku, za Twoim wstawiennictwem uprosiłam u Boga dar macierzyństwa. Mam zdrową córeczkę, która jest szczęściem dla mnie i dla męża. Teraz ponownie noszę w sobie nowe życie. Opiekuj sie nim, naszą rodziną, niech ciąża przebiega prawidłowo. Proszę Cię również o donoszenie ciąży przez Sylwię oraz o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowego synka dla Martyny.

Dodana 16 września 2017 r. przez: Ola

Św. Dominiku Savio, bardzo Cię prosimy o dar potomstwa i o zdrowe donoszenie ciąży, gdyż już jedną straciliśmy. Dziękujemy zarazem za pomoc i siłę w tych trudnych chwilach. Wierzymy i ufamy, że znów możemy doświadczyć cudu. Bycie rodzicem jest jedynym największym naszym marzeniem.

Dodana 13 września 2017 r. przez: Daria i Kuba

Święty Dominiku, błagam o dar macierzyństwa.

Dodana 11 września 2017 r. przez: Olga

Św. Dominiku, dziękuję za wszelkie łaski i błogosławieństwo, którymi obdarza nas Bóg za Twoim wstawiennictwem. Dziękuję za drugą ciążę, za prawidłowy przebieg ciąży, porodu i pierwszy rok życia naszego synka Tymoteuszka. Proszę Cię o zdrowie dla naszej rodziny, o dobrą pracę dla mnie i mojego męża. Módl się za nami św. Dominiku!

Dodana 11 września 2017 r. przez: AKFT

Św. Dominiku, proszę o łaskę macierzyństwa, oby się udało w tym miesiącu.

Dodana 10 września 2017 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, błagam Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki Moniki, aby szczęśliwie zaszła w ciążę i urodziła w zdrowiu tak długo oczekiwane dziecko.

Dodana 10 września 2017 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii i dla innych małżeństw pragnących potomstwa.

Dodana 9 września 2017 r. przez: Elżbieta

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe