Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7776

Święty Dominiku - patronie studentów, błagam Cię, aby moja córka nie wyjeżdżała za granicę i wróciła do rodziców. Czekają rodzice i brat.

Dodana 16 sierpnia 2019 r. przez: Jolanta

Św. Dominiku, ratuj moje dzieciątko, wesprzyj w tym trudnym czasie oczekiwania i wyproś u Boga zdrowie i rozwiązanie w bezpiecznym czasie, proszę aby noszone w moim łonie życie miało szansę na piękne życie.

Dodana 15 sierpnia 2019 r. przez: Basia

Św. Dominiku, dziękuję za ciążę tak długo wyczekiwaną, błagam bym urodziła zdrowego syna.

Dodana 9 sierpnia 2019 r. przez: Monika

Bardzo proszę o modlitwę za szczęśliwe donoszenie dziecka i rozwiązanie dla Róży.

Dodana 9 sierpnia 2019 r. przez: Halina

Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła, a także o poprawę warunków pracy dla Pawła i zgodę w małżeństwie.

Dodana 8 sierpnia 2019 r. przez: Dorota

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo, opiekę i błogosławieństwo dla półrocznego Dominika, który 23 sierpnia ma mieć wykonane badanie pęcherza i nerek, aby odbyło się bez komplikacji.

Dodana 7 sierpnia 2019 r. przez: Czcicielka

Św. Dominiku, proszę o łaskę posiadania zdrowego dzieciątka. Cztery lata temu poroniłam i od tego czasu nie mogę zajść w ciąże, a jest to naszym wielkim pragnieniem.

Dodana 6 sierpnia 2019 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, prosimy o dar potomstwa, bardzo pragniemy zostać rodzicami.

Dodana 5 sierpnia 2019 r. przez: Izabela

Św. Dominiku, błagamy Cię o potomstwo. Mam 41 lat i coraz mniejsze szanse na potomstwo. Błagam Cię wysłuchaj naszych próśb.

Dodana 4 sierpnia 2019 r. przez: Ela z Januszem

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka, aby Bóg im pobłogosławił i udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 1 sierpnia 2019 r. przez: matka

Proszę o modlitwę za moją ciążę (23 tydzień), poród mam pod koniec listopada. Proszę o modlitwę za szczęśliwy poród, bo bardzo się boję.

Dodana 31 lipca 2019 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, proszę o dar potomstwa dla nas.

Dodana 31 lipca 2019 r. przez: P. i Ł.

Proszę o modlitwę za całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu, błagam za wstawiennictwem świętego Dominika, aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam święty Dominiku o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać!

Dodana 30 lipca 2019 r. przez: Barbara

Święty Dominiku, prosimy Ciebie o dar potomstwa dla naszej rodziny.

Dodana 25 lipca 2019 r. przez: Leopold i Alona

Św. Dominiku, mój wspaniały imienniku! Proszę Cię o dar rodzicielstwa, szczęśliwe zajście w ciążę oraz Twoją opiekę nad całą ciążą. Miej mnie w opiece oraz moją wielką miłość.

Dodana 25 lipca 2019 r. przez: Dominika

Przez wstawiennictwo św. Dominika Savio proszę Boga o zdrowie dla małej Antoniny, której stan po urodzeniu jest bardzo ciężki.

Dodana 25 lipca 2019 r. przez: Mirek

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Basi i jej męża Marcina, aby Bóg im pobłogosławił i udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 24 lipca 2019 r. przez: Wiola

Św. Dominiku, proszę o dar potomstwa, o zdrową ciążę.Pragniemy z mężem dziecka.

Dodana 23 lipca 2019 r. przez: Justyna i Arek

Św. Dominiku, proszę o dar szczęśliwego, szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu, którego tak się boję i o opiekę i potrzebne łaski dla mojej czwórki dzieci. Za moją najstarszą córkę, która miała dziś operację na uszy, aby wszystko dobrze się goiło.
Za wszystkie łaski Bóg zapłać!

Dodana 22 lipca 2019 r. przez: Violetta

Święty Dominiku, proszę o dar zdrowia dla małej Kasi, żeby mogła się dobrze rozwijać na chwałę Pana.

Dodana 20 lipca 2019 r. przez: Jadwiga

Święty Dominiku, pod Twoją Opiekę oddaję poczęte ŻYCIE Joasi i Łukasza. Czuwaj nad jego zdrowiem i prawidłowym rozwojem. Błogosław szczęśliwym rodzicom i ich czteroletniej córeczce Łucji, nad której zdrowiem czuwałeś przed laty i nie odmówiłeś pomocy! Uwielbiajmy razem Majestat BOGA STWÓRCY!

Dodana 19 lipca 2019 r. przez: babcia Lucyna

Święty Dominiku, wypraszaj dar potomstwa dla Sebastiana i Magdaleny. Pokornie Ciebie proszę. Bóg zapłać!

Dodana 13 lipca 2019 r. przez: mama i teściowa Elżbieta

Św. Dominiku, prosimy o dar potomstwa oraz urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 11 lipca 2019 r. przez: Młodzi małżonkowie

Święty Dominiku, dziękuję Ci za ciążę i proszę żeby była bez komplikacji, a dziecko urodziło się zdrowe. Ty dobrze wiesz jak bardzo je kocham. Miej moje dziecko i mnie w Swojej opiece.

Dodana 11 lipca 2019 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku! Proszę o łaskę poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla syna i synowej.

Dodana 11 lipca 2019 r. przez: Irena

Święty Dominiku, proszę Cię aby moja upragniona ciąża przebiegała bez komplikacji, a dziecko urodziło się zdrowe. Miej mnie i moje dziecko w Swojej opiece.

Dodana 11 lipca 2019 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku, uproś u Boga dla mnie i męża dar potomstwa, a dla naszego syna dobre wychowanie i dobroć. Święty bądź z nami. Chwała Ojcu i Synowi, Duchowi Świętemu.... Amen!

Dodana 9 lipca 2019 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, dziękuję Ci za wszelkie łaski i dobrodziejstwa jakimi obdarzasz moją rodzinę. Proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci, dla mnie i męża i całej rodziny. Proszę Cię odmień serce mojego męża, aby zgodził się na powiększenie naszej rodziny. Mam już dzięki Twemu wstawiennictwu dwóch synów i marzę o trzecim dzieciątku. Proszę Cię o zdrowe poczęcie. Módl się za nami święty Dominiku!

Dodana 8 lipca 2019 r. przez: Ania

Święty Dominiku, pomóż nam dobrze wychować naszych synów-Wojciecha i Franciszka. Niech wyrosną na dobrych, kochających Boga i ludzi mężczyzn. Prosimy o siły i cierpliwość do znoszenia trudów wychowania.

Dodana 5 lipca 2019 r. przez: A.D

Proszę o dar potomstwa dla mnie i męża. Bóg zapłać!

Dodana 3 lipca 2019 r. przez: Monika

Św. Dominiku, tak bardzo Cię proszę o dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża, miej nas w swojej opiece.

Dodana 27 czerwca 2019 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka, aby Bóg im pobłogosławił i udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 25 czerwca 2019 r. przez: matka

Proszę o dar potomstwa.

Dodana 21 czerwca 2019 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę błagam pomóż mi....

Dodana 19 czerwca 2019 r. przez: Anna

Święty Dominiku, prosimy Cię o wstawiennictwo, aby nasze dzieciątko, na które czekamy, urodziło się zdrowe oraz o szczęśliwe rozwiązanie w odpowiednim czasie.

Dodana 17 czerwca 2019 r. przez: Sylwia i Marcin

Św. Dominiku Savio, proszę Cię z całego serca o dar potomstwa dla mnie i mojego męża, o małą istotę, którą tak bardzo pragniemy w naszym zyciu.

Dodana 17 czerwca 2019 r. przez: Monika i Pawl

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka, aby Bóg im pobłogosławił i udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 15 czerwca 2019 r. przez: matka

Święty Dominiku, patronie kobiet w ciąży, proszę Cię wstawiaj się przed Trójcą Świętą w niebie za moją córką, która jest w stanie błogosławionym. Wypraszaj jej potrzebną miłość, odwagę, pokój, szczęśliwe rozwiązanie i potrzebne łaski od Boga do bycia matką.

Dodana 12 czerwca 2019 r. przez: Stefania

Św. Dominiku, proszę o łaskę szczęśliwego rozwiązania dla Ewy.

Dodana 11 czerwca 2019 r. przez: Łukasz

Św. Dominiku, proszę o wstawiennictwo u Pana, aby obdarzył nas zdrowym dzieckiem, a upragniona ciąża przebiegała szczęśliwie i pomyślnie. Św. Dominiku, módl się za nami!

Dodana 11 czerwca 2019 r. przez: P.

Proszę Cię święty Dominiku o dar potomstwa oraz uwolnienie duchowe i fizyczne moje oraz mojej żony. Dziękuję.

Dodana 10 czerwca 2019 r. przez: Paweł

Święty Dominiku, proszę Cię o zdrowy, prawidłowy rozwój mojego nienarodzonego dziecka oraz o szczęśliwie zakończony poród w terminie.

Dodana 6 czerwca 2019 r. przez: Natalia

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie ze wszelkich chorób, o dobrego męża i przyjaciół, o łaskę wiary i miłości, o pokój wewnętrzny, o radość, za Panią Alfredę w jej trudnych intencjach oraz w intencjach Bogu wiadomych.

Dodana 4 czerwca 2019 r. przez: Ala

Św. Dominiku, zwracam się z prośbą o cud uzdrowienia mojego syna- trzyletniego Frania, który jest chory na nieuleczalną chorobę genetyczną. My jako rodzice bardzo tego bólu doświadczamy, jesteśmy bezsilni, bezradni. Jesteś wielkim orędownikiem w niebie, pomóż nam biednym grzesznikom, aby dobry Bóg okazał nam miłosierdzie.

Dodana 1 czerwca 2019 r. przez: Marek

Św. Dominiku Savio, bardzo proszę o dar macierzyństwa dla mnie i dla mojego męża oraz wytrwanie w tych trudnych chwilach. Bóg zapłać!

Dodana 1 czerwca 2019 r. przez: Karolina

Święty Dominiku, dziekuję za dar jakim jest dziecko w moim łonie. Proszę Cię o jego zdrowy rozwój i poród w terminie.

Dodana 31 maja 2019 r. przez: Natalia

Św. Dominiku, proszę o zdrowie dla dzieciątka, które noszę pod sercem. O jego prawidłowy rozwój, zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie. Czuwaj proszę nad naszą rodziną, niech nasz dom będzie świątynią pokoju, czystości, miłości, pracowitości i wiary.

Dodana 30 maja 2019 r. przez: Weronika

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo za moje nienarodzone dziecko, o zdrowie dla niego i poród w terminie.

Dodana 30 maja 2019 r. przez: Natalia

Proszę o dar macierzyństwa dla Anity i Grzegorza.

Dodana 27 maja 2019 r. przez: Anita

Św. Dominiku Savio, bardzo Cię proszę wstaw się za mną u Pana i wyproś mi dar potomstwa.

Dodana 23 maja 2019 r. przez: Justyna

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe