Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7362

Św. Dominiku, zaopiekuj się moją córką, daj jej siłę, aby szczęśliwie donosiła ciążę, a bliźniaki, które nosi pod sercem urodziły się zdrowe.

Dodana 24 kwietnia 2018 r. przez: Irena

Św. Dominiku, prosimy Cię o zdrowie dla uczniów naszej klasy, o szczęście w naszych rodzinach, o pokój na świecie dla wszystkich dzieci, o powodzenie w nauce i osiągnięcia sportowe. Spraw abyśmy byli koleżeńscy, pobożni, mili i uczciwi.

Dodana 20 kwietnia 2018 r. przez:  Uczniowie klasy III Sp w Olzie

Święty Dominiku Savio, dziękuję za drugi cud poczęcia. Proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa o utrzymanie ciąży, w której jestem obecnie, aby rozwijała się prawidłowo. Błagam Cię święty Dominiku Savio, pomóż mi donosić ciążę do rozwiązania. Tak bardzo się martwię. Wierzę święty Dominiku, że dzięki Tobie zostanę mamą po raz drugi. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny, dla mojego synka, męża oraz rodziców. Dziękuję za wszystkie łaski święty Dominiku. W Tobie moja nadzieja. Dziękuję.

Dodana 17 kwietnia 2018 r. przez: Kamila

Święty Dominiku, proszę Cię wstaw się za mną u Pana Boga i wyproś dla nas dar poczęcia zdrowego dziecka, którego tak bardzo pragniemy.

Dodana 16 kwietnia 2018 r. przez: Aleksandra

Święty Dominiku, zwracam się do Ciebie o błogosławieństwo dla rodziny mojego syna, w szczególności dla synowej, ktora pod sercem nosi upragnioną wnusię. Błagam o opiekę nad nimi i szczęśliwe rozwiązanie ciąży w sierpniu i o zdrowe dziecko oraz o ich nawrócenie i miłość do Boga. Dziękuję za Twoje dotychczasowe łaski.

Dodana 15 kwietnia 2018 r. przez: Babcia

Św. Dominiku, błagam Cię o cud poczęcia. Tak bardzo czekamy na dziecko. Od ponad roku leczymy się w klinice naprotechnologii. Proszę wysłuchaj mnie, wstaw się za nami, żeby dobry Bóg pozwolił nam zostać rodzicami.

Dodana 13 kwietnia 2018 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, prosimy Cię wstaw się za nami u Pana Boga i wyproś dla nas dar poczęcia zdrowego dziecka, którego tak bardzo pragniemy.

Dodana 12 kwietnia 2018 r. przez: Dominika i Łukasz

Święty Dominiku, błagam Cię o wstawiennictwo do naszego Pana Miłosiernego o cud poczęcia. Pragniemy, by urodziło nam się zdrowe dzieciątko. Pragniemy prosić o miłość, byśmy byli szczęśliwą i kochającą się rodziną. Amen.

Dodana 12 kwietnia 2018 r. przez: Joanna

Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa z Marzeną, które po ludzku już umarło. O to żeby nie doszło do trzeciej i chyba ostatniej rozprawy rozwodowej, która ma mieć miejsce w kwietniu. O uwolnienie mojej żony ze wszelkich zniewoleń, o pełne nawrócenie mojej żony do Jezusa i dopełnienie przysięgi małżeńskiej. Błagam o to, ponieważ moje życie zamieniło się w piekło. Proszę też o modlitwę o cud uwolnienia mnie z bardzo dużych długów finansowych.

Dodana 11 kwietnia 2018 r. przez: Radek

Święty Dominiku, proszę Cię w intencji mojej siostry Wiktorii, która jest w szóstym miesiącu ciąży i znalazła się w szpitalu z powodu zagrożenia przedwczesnym porodem. Proszę, aby mogła donosić i szczęśliwie urodzić zdrowego synka.

Dodana 11 kwietnia 2018 r. przez: Adelina

Św. Dominiku, przez Twoje wstawiennictwo proszę Cię o łaskę macierzyństwa. Pobłogosław nasze małżeństwo i obdarz nas zdrowym dzieckiem, na które tak długo czekamy.

Dodana 10 kwietnia 2018 r. przez: Ania

Św. Dominiku, bardzo Cię kocham i czuję do Ciebie szczególny sentyment. Bardzo Cię proszę o całkowite uzdrowienie dla mojej chorej i cierpiącej mamy (uzdrowienie może być także częściowe). Niech będzie zgodne z wolą Bożą. Święty Dominiku, Twojej modlitwie ofiaruję mamę i jej choroby, proszę wstawiaj się za nią nieustannie i wyjednaj jej u Boga cud. Ufam, że ta modlitwa zostanie wysłuchana, gdyż moja mama jest dla mnie najważniejsza i nie mogę jej inaczej pomoc jak przez modlitwę. Dziękuję Dominiku! Amen!

Dodana 10 kwietnia 2018 r. przez: Paulina

O Cud Nowego Życia pod moim sercem, o rodzeństwo dla Wojtusia.

Dodana 9 kwietnia 2018 r. przez: Marta

Prosimy o modlitwę o cud uzdrowienia z wady serca dla naszej Córeczki, za 16 miesięczną Wiktorię. 15 kwietnia mamy termin zgłoszenia się do szpitala, już na korektę serduszka. Jednocześnie kilka dni temu dowiedziałam się, że spodziewam się Dzieciątka, więc również proszę o modlitwę w tej intencji. Dziękuję za każdy dar modlitwy!

Dodana 9 kwietnia 2018 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar zdrowego potomstwa i o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 kwietnia 2018 r. przez: Krystyna

Św. Dominiku, dziękuję Ci za to, że mnie wysłuchałeś i wyprosiłeś u Boga dar macierzyństwa i ojcostwa dla moich dzieci. Całe życie wierzyłam i nadal wierzę, że Bóg zawsze wysłuchuje próśb swoich dzieci. Teraz mam jeszcze jedną prośbę i wierzę św. Dominiku, że mi znowu pomożesz. Proszę, aby ciąży nic nie zagrażało, a dzieciątko przyszło na świat zdrowe, bez żadnych wad wrodzonych i żeby nie doszło do poronienia, a jego mama nie chorowała.

Dodana 7 kwietnia 2018 r. przez: Irena

Św. Dominiku, proszę aby Bóg obdarzył mnie kolejnym zdrowym dzieckiem oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny.

Dodana 6 kwietnia 2018 r. przez: Kasia

Proszę o dar potomstwa.

Dodana 3 kwietnia 2018 r. przez: Dorota

Święty Dominiku, błagam o cud poczęcia, o zdrowe i szczęśliwe dzieciątko.

Dodana 3 kwietnia 2018 r. przez: Joanna

Św. Dominiku Savio, który zawsze wstawiałeś się w moich intencjach, proszę Cię kolejny raz, tym razem o uzdrowienie mojego synka Macieja Dominika, który nagle zachorował na przewlekłą chorobę. Błagam Cię wstawiaj się za nim u Matki Najświętszej, by Bóg Ojciec, który powołał go do życia w obfitosci, przywrócił mu łaskę zdrowia, jeśli zgodne jest to z jego wolą. Dziękuję Ci św. Dominiku za wstawiennictwo.

Dodana 2 kwietnia 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku Savio, proszę o błogosławieństwo, prawidłowy rozwój dzieciątka i o szczęśliwy poród dla mojej córki Moniki.

Dodana 2 kwietnia 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku Savio, proszę o dar zdrowego potomstwa dla Karoliny i Kamila, o błogosławieństwo i prawidłowy rozwój ich dzieciątka.

Dodana 2 kwietnia 2018 r. przez: Danuta

Święty Dominiku, proszę Cię wstawiaj się u Pana za mną i moim mężem, byśmy wkrótce mogli zostać rodzicami upragnionego dzieciątka.

Dodana 2 kwietnia 2018 r. przez: Agnieszka

O zdrowie i potrzebne łaski dla Ali i jej rodziny.

Dodana 31 marca 2018 r. przez: Ala

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa Tomasza i Benity. Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża i wyrwania spod złych wpływów. Proszę również o łaskę dla siebie, by uzdrowić mój organizm i pozwolić mi zostać matką.

Dodana 31 marca 2018 r. przez: benita

ŚW.Dominiku Savio proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka dla córki, o dar rodzicielstwa dla syna, wymódl Dominiku łaski, abyśmy żyli w miłości i postępowali zawsze dobrze i byli wolni od lęków. Amen!

Dodana 31 marca 2018 r. przez: mama Grażyna

Św. Dominiku, proszę o wstawiennictwo u Boga, abym mogła począć zdrową córeczkę, o spokojną ciążę i szczęśliwe rozwiązanie.
Proszę miej w opiece moich synów, męża oraz całą moją rodzinę.

Dodana 29 marca 2018 r. przez: ada

Ukochany Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie dla mojego Dziadka Jerzego.

Dodana 29 marca 2018 r. przez: Maciej

Św. Dominiku, proszę o zdrowie dla córeczki Kingusi, o lepszy apetyt, opiekuj się nią i całą naszą rodziną.

Dodana 29 marca 2018 r. przez: mama

Święty Dominiku, proszę o łaskę macierzyństwa.

Dodana 28 marca 2018 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, jako Twoja imienniczka proszę Cię o łaskę macierzyństwa.

Dodana 28 marca 2018 r. przez: Dominika

Święty Dominiku, moje dzieciątko, które noszę pod sercem może być chore. Spraw proszę aby wyzdrowiało i szczęśliwie przyszło na świat. Otocz opieką także mnie i oddal ode mnie wszelkie lęki i obawy i pozwól cieszyć się upragnionym macierzyństwem.

Dodana 27 marca 2018 r. przez: Justyna

Św. Dominku, proszę Cię wstaw się za nami, wyjednaj nam dar potomstwa.

Dodana 26 marca 2018 r. przez: Angelika

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o łaskę zdrowia dla naszych kochanych Synów, dla mnie i Męża, o błogosławieństwo dla Naszej całej Rodziny. Św Dominiku, jeśli jest taka wola Boga, proszę Cię o łaskę poczęcia zdrowego dziecka. Dziękujemy za wszystkie łaski, jakie otrzymaliśmy za Twoim pośrednictwem... Módl się za nami św. Dominiku !

Dodana 26 marca 2018 r. przez: AKFT

Św. Dominiku, błagam wstaw się za mną u najświętszej Matki Boskiej w łasce poczęciaa zdrowego dziecka,prawidłowej ciąży i szczęśliwego porodu. Proszę o łaskę.

Dodana 25 marca 2018 r. przez: Gosia

Św. Dominiku, błagam Cię o cud poczęcia drugiego dziecka dla mnie i męża oraz rodzeństwo dla córeczki. Proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny. Bóg zapłać!

Dodana 23 marca 2018 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę o darrodzicielstwa dla Anny i Aleksandra oraz Agnieszki i Roberta.

Dodana 23 marca 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku Savio, bardzo proszę Cię o pomoc, o szczęśliwy wynik badań.

Dodana 22 marca 2018 r. przez: Dorota

Święty Dominiku, wstaw się za nas u Pana i wybłagaj dla nas łaskę posiadania potomstwa, daj nam począć i urodzić zdrowe dziecko, pokornie prosimy...

Dodana 21 marca 2018 r. przez: Mateusz i Adriana

Św. Dominiku, wstaw się za mną do Boga i uproś mi łaskę, abym zaszła w ciążę i bez żadnych komplikacji donosiła i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 21 marca 2018 r. przez: ola

Św. Dominiku, proszę o dar poczęcia drugiego dziecka i opiekę nad naszą rodziną. Od dłuższego czasu staramy się o kolejne dziecko, niestety bezskutecznie, wierząc w Twoją moc prosimy Cię o wstawiennictwo u Boga i dziękujemy za wszystkie dotąd otrzymane łaski.

Dodana 21 marca 2018 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, błagam o uproszenie zdrowia dla mojego jeszcze nienarodzonego syna, o dobre wyniki badań.

Dodana 18 marca 2018 r. przez: DANUTA

Święty Dominiku, proszę o dar poczęcia drugiego potomka, obdarz naszą rodzinę zdrowiem i miej nas w swojej opiece.

Dodana 18 marca 2018 r. przez: Rafał i Agnieszka

Za wstawiennictwem swietego Dominika, proszę o dar potomstwa dla Wojciecha i Agnieszki, niech wyprosi dla nas potrzebne łaski i dar rodzicielstwa u Pana Boga.

Dodana 14 marca 2018 r. przez: Wojciech

Proszę o dar macierzyństwa dla Marleny, o dar poczęcia drugiego dziecka dla Bożeny i Eryka. O zdrowie, prawidłowy rozwój poczętego dziecka i szczęśliwe przyjście na świat dzieciątka Sławka i Ewy, aby Bóg obdarzył ich tym razem synkiem.

Dodana 13 marca 2018 r. przez: Agata

Św. Dominiku, proszę wypraszaj mi łaskę zdrowia dla poczętego dziecka.

Dodana 13 marca 2018 r. przez: Marta

Dziękuję za dar macierzyństwa. Św. Dominiku, wypraszaj zdrowie córce, nam i naszym rodzicom. Spraw, by w przyszłości córka mogła się cieszyć macierzyństwem. Amen!

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Jolanta

Proszę Cię święty Dominiku, by córka była już całkowicie zdrowa, by choroba nigdy nie powróciła, daj jej stworzyć szczęśliwą rodzinę, a po ślubie obdarz ją zdrowym potomstwem i wyproś dobrego męża dla niej. Opiekuj się zawsze nimi.

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Mama

Proszę Cię święty Dominiku o cud trwałego i całkowitego uzdrowienia Paulinki z nowotworu, by nie wystąpiły skutki uboczne leczenia i o opiekę Boża.

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Mama

Proszę o dar szczęśliwego donoszenia ciąży przez siostrę moją Joannę i by dziecko urodziło się zdrowe, dziękuję Ci św. Dominiku!

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Artur

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe