Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7052

Proszę o zdrowie dla mojego synka, który niebawem się urodzi i o pomyślne rozwiązanie.

Dodana 31 maja 2017 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, błagam Cię wraz z mężem o wstawiennictwo u Pana Boga, aby obdarzył nas upragnionym, długo wyczekiwanym potomstwem.

Dodana 30 maja 2017 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, proszę uproś dla mnie u Pana Boga naszego i św. Matki Bożej dar kolejnego dziecka, abym zaszła w upragnioną ciążę. Proszę pomóż mi.

Dodana 30 maja 2017 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku, proszę o łaskę zdrowia dla mojej żony Izabeli, o szczęśliwą operację i o Twoją opiekę dla niej.

Dodana 29 maja 2017 r. przez: Wojtek

Święty Dominiku, gorąco dziękuję za dar poczęcia dla córki, o który prosiłam w lutym 2016 roku. Obecnie skromnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla maleństwa i Uli. Boże dawco życia, św.Dominiku dziękuję.

Dodana 29 maja 2017 r. przez: Teresa

Św. Dominiku, z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga naszego o dar potomstwa, o poczęcie i urodzenie upragnionego dziecka dla córki Agnieszki i zięcia Michała.

Dodana 29 maja 2017 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, z głębi serca proszę Cię o wstawiennictwo za mną i moim mężem u Pana Boga, aby obdarował nas upragnionym, tak wyczekiwanym potomstwem. W Tobie nasza nadzieja!

Dodana 28 maja 2017 r. przez: Kasia i Marek

Św. Dominiku Savio, proszę Ciebie o dar macierzyństwa dla mnie i męża. Od wielu lat staramy sie o dziecko, pomóż nam, proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga i Maryi.

Dodana 27 maja 2017 r. przez: monika k.

Św. Dominiku, błagam o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 26 maja 2017 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku Savio, już raz nam pomogłeś - bardzo dziękuję za naszego Aleksandra – błogosław naszej Rodzinie, proszę o jeszcze jeden cud, o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 26 maja 2017 r. przez: Iwona

Św. Dominiku, bardzo Ciebie proszę o wstawiennictwo za mną do Pana Boga naszego o to, bym zaszła w ciążę i szczęśliwie urodziła upragnione dziecko.

Dodana 26 maja 2017 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji macierzyństwa dla córki Gosi - o dar zdrowego potomstwa dla moich dzieci. Miej nas w swojej opiece. Z całego serca proszę. Jezu ufam Tobie!

Dodana 26 maja 2017 r. przez: mama Gosi

Proszę o modlitwę w intencji zagrożonej ciąży. O zdrowie dla mamy i dziecka, aby ciąża przebiegła szczęśliwie, a dziecko urodziło się zdrowe.

Dodana 25 maja 2017 r. przez: Marta

Św. Dominiku Savio, upraszaj u Najświętszej Matki łaskę pokoju serca dla Anetki, która jest w stanie błogosławionym, upraszaj zdrowie duszy, ciała dla dziecka, które nosi pod sercem, by narodziło się zdrowe, by mogło slużyć Ojcu Niebieskiemu, który powołał je do życia tu na ziemi. Proszę o pomoc dla niej. Bog zapłać!

Dodana 25 maja 2017 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, wstawiaj się o zdrowie dla Wojtka.

Dodana 24 maja 2017 r. przez: Bożena

Św. Dominiku, proszę o łaskę dla mojego ukochanego syna, o wsparcie i wytrwałość w trudnych decyzjach, o zdrowie i szczęście w życiu i o dobrą i wartościową dziewczynę. Błagam Cię o szczęście dla niego, aby ułożył sobie życie.

Dodana 22 maja 2017 r. przez: mama Danuta

Św. Dominiku, błagam Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki Moniki. Trzy razy płód obumarł. Wyproś u Pana Boga cud poczęcia zdrowego dziecka i błogosławieństwo dla niej i jej męża Bartosza.

Dodana 21 maja 2017 r. przez: mama Danuta

Św. Dominiku Savio, błagam o łaskę poczęcia zdrowego potomstwa, łaskę macierzyństwa, abym mogła donosić kolejna ciążę, wstaw się za Nami, pomóż Nam.

Dodana 21 maja 2017 r. przez: Ula i Lukasz

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Justyny, Moniki i Kasi o łaskę macierzyństwa oraz błogosławieństwo dla Beaty i dziecka. Chwała Panu!

Dodana 20 maja 2017 r. przez: Kasia

Proszę za Twoim wstawiennictwem św. Dominiku o dobrą żonę, siły, zdrowie, szczęście, Boże błogosławieństwo.

Dodana 16 maja 2017 r. przez: Adrian

Święty Dominiku, prosimy Cię z mężem o łaskę, pomoc w poczęciu i narodzeniu dziecka. Czuwaj nad nami i daj nam wiarę i wytrwałość, nie opuszczaj nas. Pomóż nam zostać rodzicami.

Dodana 16 maja 2017 r. przez: Monika

Św. Dominku, prosimy o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka. Dopełnij nasze małżeństwo poprzez dar dziecka. Ufamy Tobie.

Dodana 11 maja 2017 r. przez: Justyna i Marcin

Święty Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo w naszej sprawie, prosimy o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 11 maja 2017 r. przez: Sabina

Proszę o modlitwę za córkę Monikę o urodzenie szczęśliwie zdrowego synka.

Dodana 10 maja 2017 r. przez: mama

Św. Dominiku, dziękuję za dar poczęcia dziecka. Proszę o błogosławieństwo dla mojej synowej Kamili, aby szczęśliwie donosiła i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 10 maja 2017 r. przez: mama

Św. Dominiku, dziękuję za dar poczęcia dziecka. Proszę o błogosławieństwo dla mojej córki Moniki, aby szczęśliwie donosiła i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 9 maja 2017 r. przez: Danuta

Święty Dominiku, proszę Cie o dar potomstwa dla Nas. Straciliśmy nasz Skarb... proszę o modlitwę.

Dodana 9 maja 2017 r. przez: Agata

Święty Dominiku, wstaw się za nami u Pana Boga i ześlij na nas łaskę i dar zdrowego potomstwa. Czuwaj nad nami i miej nas w swojej opiece.

Dodana 9 maja 2017 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, błagam Cię o dar upragnionego potomstwa w imieniu moim i mojego męża. Wstaw sie za nami u Pana.

Dodana 8 maja 2017 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, proszę o wybłaganie łaski daru macierzyństwa dla mnie, abym została szczęśliwą matką, aby to dziecko dało mi szczęście i radość życia w mojej rodzinie.

Dodana 8 maja 2017 r. przez: Małgorzata

Św. DOMINIKU, dziękuję za dar poczęcia dziecka MONIKI, proszę o jej zdrowie, aby szczęśliwie donosiła i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 7 maja 2017 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę Cię w intencji mojej ciąży, która jest zagrożona, spraw by wszystko dobrze się skończyło i bym mogła urodzić zdrowe dzieciątko. BÓG ZAPŁAĆ.

Dodana 7 maja 2017 r. przez: Zofia

Św. Dominiku Savio, proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Kasi i narodziny Kamilka.

Dodana 7 maja 2017 r. przez: mama

Św. Dominiku, proszę o wstawiennictwo u Boga w intencji mojej córki Jadwigi, aby szczęśliwie donosiła ciążę i miała dobry poród. Proszę także o zdrowie dla Jadwigi i jej córeczki, którą nosi pod swoim sercem, o opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Dodana 6 maja 2017 r. przez: Bernadetta

Święty Dominiku Savio, proszę wyproś u Pana Boga błogosławieństwo i dar rodzicielstwa dla Magdaleny i Michała. Obdarz ich darem Nowego Życia.

Dodana 6 maja 2017 r. przez: Mama

Św. Dominiku, proszę Cię o dar nowego życia dla naszej rodziny. Proszę, abym zaszła w szczęśliwą ciążę i urodziła zdrowe dzieciatko, aby moja córka miała rodzeństwo, na które z utęsknieniem czeka. W Tobie św. Dominiku nasza nadzieja. Z całego serca prosimy.

Dodana 5 maja 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii i dla innych niewiast, które pragną zostać mamami.

Dodana 5 maja 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, nade wszystko pragnący świętości, proszę Cię o dar potomstwa dla małżonków Magdaleny i Przemysława.

Dodana 4 maja 2017 r. przez: Przemek

Święty Dominiku, z całego serca proszę Cię o dar potomstwa. Obdarz nas zdrowym Dzieciątkiem, o którym marzymy. Uproś dla nas siły i nadzieję w tym trudnym dla nas okresie.

Dodana 4 maja 2017 r. przez: Ola i Piotr

Św. Dominiku Savio, wyproś u Boga i Maryi łaskę całkowitego nawrócenia i przemiany życia oraz wyjścia z nałogu alkoholowego dla Krzysztofa. JEZU UFAMY TOBIE!

Dodana 4 maja 2017 r. przez: I i I

Św. Dominiku, proszę z całego serca o zdrowie dla Agnieszki i jej dziecka, które nosi pod sercem i proszę o szczęśliwe donoszenie ciąży i urodzenie zdrowego dziecka, bardzo proszę o opiekę nad Agnieszką i jej dzieckiem.

Dodana 3 maja 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwe donoszenie ciąży i zdrowie dla Agnieszki i zdrowie dla jej dziecka, bardzo proszę, aby dziecko urodziło się zdrowe.

Dodana 2 maja 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 30 kwietnia 2017 r. przez: Krystyna

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwe donoszenie ciąży i dobry poród dla synowej Ewy.

Dodana 28 kwietnia 2017 r. przez: Danuta

Święty Dominiku, proszę o szczęśliwy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla córki Anny i dla dzieciątka, które nosi pod swoim sercem.

Dodana 26 kwietnia 2017 r. przez: Wiesława

Proszę o modlitwę za moje dzieci. O uzdrowienie Piotrka z przykrej dla niego choroby i o prawidłowy wzrost i rozwój Michała.

Dodana 22 kwietnia 2017 r. przez: Mama

Dziękuję Ci św. Dominiku, że wysłuchałeś mojej prośby o dar poczęcia dla Kamili i Karola. Proszę Cię teraz o szczęśliwe donoszenie ciąży i zdrowe narodziny dzieciątka tak długo oczekiwanego.

Dodana 21 kwietnia 2017 r. przez: mama

Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 21 kwietnia 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, proszę Cię całym sercem o łaskę, aby moja córka Agnieszka donosiła ciążę bez komplikacji i urodziła zdrowe dzieciątko. Proszę Cię o wstawiennictwo do Boga Łaskawego i najświętszej Maryi Panny! Tak bardzo Cię proszę, wysłuchaj mnie i pomóż mojej córeczce i jej dzieciątku, żeby było dobrze i szczęśliwie się urodziło z Łaską Boga wszechmogącego. Proszę!

Dodana 19 kwietnia 2017 r. przez: Jola

Święty Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia dziecka, wierzę w to całym sercem. Proszę Cię również o szczęśliwe rozwiązanie u mojej koleżanki Asi, miej ją i jej córeczkę w swojej opiece.

Dodana 16 kwietnia 2017 r. przez: Iza

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe