Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7530

Błagam o ratunek we wspólnej modlitwie dla Krzysztofa, Marka, Filipa, aby Bóg obdarzył ich nawróceniem i opamiętaniem.

Dodana 5 października 2018 r. przez: Maria

Św. Dominiku, proszę obdarz łaską zdrowia mój mały cud, nienarodzone jeszcze Maleństwo, by żadna choroba genetyczna nie pozbawiła go przedwcześnie życia i nie naraziła na cierpienia.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, patronie mojego pierworodnego synka, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o szczęśliwe donoszenie kolejnej ciąży i zdrowe dzieciątko.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Kamila

Proszę o modlitwę w intencji Joanny, która jest w stanie błogosławionym, jej męża Piotra i ich poczętych dzieci. Podczas pierwszego USG lekarz stwierdził ciąże bliźniaczą, jednak przy jednym dziecku widać krwiak. Asia ma już trzyletnią córeczkę, która urodziła się bez lewej dłoni. Święty Dominiku, wstawiaj się za nimi.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Bożena

Św. Dominiku, proszę opiekuj się moją córką i jej bliźniaczkami, które właśnie trafiły do szpitala, jeszcze za wcześnie na poród, spraw by szczęśliwie dotrwały do rozwiązania, proszę Cię o modlitwę w ich intencji, o zdrowie, siły i radość ducha.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Irena

Proszę o modlitwę o łaskę życia i szczęśliwe narodziny w terminie zdrowego i żywego syna Maksymiliana i o szczęśliwy poród dla mnie i dla dziecka. Zaczęłam plamić. MATKO RATUJ!

Dodana 1 października 2018 r. przez: Joanna

Św. Dominiku, proszę o dar potomstwa dla mnie i dla mojej rodziny.

Dodana 29 września 2018 r. przez: ANNA

Święty Dominiku, prosimy Cię o dar zdrowego potomstwa dla Anny i Dominika.

Dodana 28 września 2018 r. przez: Anna

Błagam Cię święty Dominiku o zdrowie dla synka Krzysia, ma trzy latka. Doznał poparzenia główki i już 1,5 roku nie udaje się wyleczyć skóry na główce. Błagam Cię, wyproś u Boga łaskę i cud. Błagam Cię.

Dodana 28 września 2018 r. przez: Anna

Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Dziękuję za każdą modlitwę, Bóg zapłać!

Dodana 27 września 2018 r. przez: Małgorzata

ŚW. Dominiku Savio, proszę o modlitwę o dar zdrowego potomstwa dla moich dzieci, o dar zostania babcią. Proszę o modlitwę w intencji spokojnego i uczciwego życia dla całej rodziny. Boże, czuwaj nad nami! Amen.

Dodana 27 września 2018 r. przez: Grażyna

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie, mojej mamy, rodziny oraz uwolnienia się od długów, poprawy sytuacji finansowej, zrealizowania powołania i osiągnięcia celów oraz za zmarłych z mojej rodziny.

Dodana 25 września 2018 r. przez: Marek

Prosimy święty Dominiku o wyjednanie daru naturalnego, zdrowego potomstwa dla Edyty i Łukasza.

Dodana 25 września 2018 r. przez: Łukasz

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza, aby dostał dobrą i godną pracę. Bóg zapłać!

Dodana 24 września 2018 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia. Tak bardzo pragniemy, żeby nasza córeczka nie była jedynaczką, niestety życie doświadczyło nas chorobą i musieliśmy poczekać. A teraz gdy już możemy się starać, mamy nadzieję spełnić chodź jedno nasze marzenie, niestety od roku same niepowodzenia. Święty Dominiku, prosimy Cię pomóż.

Dodana 24 września 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę Cię o pomoc. Od 3 lat staramy się o dzieciątko. Pomóż nam zostać rodzicami.

Dodana 23 września 2018 r. przez: Natalia

Św. Dominiku, prosimy o cud poczęcia i o zdrowe dzieciątko. Prosimy o opiekę w chwilach zwątpienia. Wstaw się za nami!

Dodana 20 września 2018 r. przez: Kasia

Świety Dominiku, pokornie proszę o wybłaganie łaski Bożej dla mojej żony Agnieszki, ktorej ciąża jest bardzo zagrożona. Bardzo pragniemy zostać rodzicami. Opiekuj się naszym dzieckiem.

Dodana 19 września 2018 r. przez: Bartosz

Pięć lat temu wziąłem ślub z cudowną kobietą, ale niestety od tego czasu nie możemy doczekać się upragnionego potomstwa. Wynika to z moich problemów z płodnością i też od dwóch lat zmagam się ze stanami depresyjnymi w związku z moją niepłodnością. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem świętego Dominika Savio, o pokonanie blokady dotyczącej mojej płodności, o siły dla mojej żony, a szczególnie proszę o cud poczęcia i narodzin dziecka. Pomóż nam, prosimy Cię. Boże dopomóż!

Dodana 19 września 2018 r. przez: Mariusz

Święty Dominiku, proszę pomóż mi w mojej relacji z Krzysztofem, daj abyśmy przetrwali przeciwności i mogli założyć szczęśliwą, katolicką rodzinę.

Dodana 18 września 2018 r. przez: Karolina

O dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Agaty i ich rodzin.

Dodana 18 września 2018 r. przez: Ala

Proszę o modlitwę, abym mogła zajść w upragnioną ciążę i urodzić zdrowe dziecko, bym w trudnych chwilach nie poddała się rozpaczy i zwątpieniu w cud.

Dodana 15 września 2018 r. przez: Marzena

Proszę o modlitwę w intencji Macieja, o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. Bóg zapłać.

Dodana 14 września 2018 r. przez: Justyna

Proszę o dary Ducha Świętego dla mojej rodziny, która jest skłócona. Proszę również za moich przyjaciół, aby mogli stworzyć dobre i szczęśliwe rodziny.

Dodana 13 września 2018 r. przez: Zbyszek

Proszę za wstawiennictwem świętego Dominika o pomyślne zakończenie komplikacji po dotychczasowych, utraconych poczęciach i proszę o cud narodzin dzieciątka w naszym małżeństwie.

Dodana 13 września 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, dziękuję Ci za Marysię. Błagam Cię, wyproś u Boga, aby zagrożenie w czasie porodu minęło i jak najszybciej szczęśliwie przyszła na świat.

Dodana 12 września 2018 r. przez: irena

Św. Dominiku, proszę o pomoc podczas ciąży i porodu piątego dziecka, kiedy życie nas obojga jest zagrożone, a ze strony lekarzy doświadczam tyle pogardy i poniżenia.

Dodana 12 września 2018 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, proszę Cię bardzo o to, żeby minęły zagrożenia ciąży u mojej siostry i proszę Cię bardzo o szczęśliwe donoszenie ciąży i urodzenie zdrowego chłopczyka. Proszę Cię pomóż, żeby dzieciątko mojej siostry narodziło się w terminie i zdrowe.

Dodana 11 września 2018 r. przez: Elzbieta

Św. Dominiku, proszę o nawrócenie i uzdrowienie duszy, ciała i psychiki Martynki oraz jej relacji z bliskimi. Dziękuję Tobie za wymodlone łaski.

Dodana 8 września 2018 r. przez: Katarzyna

Bardzo proszę Cię święty Dominiku o wyproszenie łaski upragnionego potomstwa dla Joanny i Pawła oraz Patrycji i jej męża.

Dodana 4 września 2018 r. przez: KASIA

Serdecznie proszę Cię święty Dominiku o dar macierzyństwa dla Eweliny.

Dodana 4 września 2018 r. przez: Piotr

Święty Dominiku Savio, poraz kolejny proszę o Twoje orędownictwo w intencji Gabrysi, która spodziewa się dziecka, by Bóg Ojciec z Matką Najświętszą udzielił jej pokoju serca, którego tak bardzo teraz potrzebuje. Proszę, by duch depresji odszedł od niej, by mogła się cieszyć stanem błogosławionym w jakim się znajduje. Amen! Bóg zapłać!

Dodana 4 września 2018 r. przez: Ewa

Święty Dominiku, prosimy o dar potomstwa dla nas. Tak bardzo pragniemy być rodzicami! Módl się za nami.

Dodana 4 września 2018 r. przez: Kamila

Błagam o modlitwę za Martynę i nasze dziecko. Błagam o gorącą miłość między nami, o ślub i o to, by dziecko urodziło się zdrowe, o potrzebne łaski dla niego i byśmy je wychowali w miłości.

Dodana 4 września 2018 r. przez: Damian

Święty Dominiku proszę wstaw się za nami u Pana o dar zdrowego potomstwa i o łaskę jaka płynie z daru macierzyństwa i ojcostwa.

Dodana 3 września 2018 r. przez: JR

Święty Dominiku, proszę Cię, abyś pomógł małemu Krzysiowi żeby wyzdrowiał, żeby mógł żyć.

Dodana 1 września 2018 r. przez: Dominika

Św. Dominiku, błagam o cud poczęcia, długo wyczekiwanego maleństwa. Błagam o wstawiennictwo. Wysłuchaj moich próśb.

Dodana 31 sierpnia 2018 r. przez: Anna

Proszę o modlitwę o dar poczęcia i szczęśliwe rozwiązanie.
Bóg zapłać!

Dodana 31 sierpnia 2018 r. przez: Magda

Św. Dominiku Savio, dziękujemy za ten "cud pod sercem" - za naszego synka. Dziękujemy, że mimo wszelkich przeciwności i trudności ciąża została utrzymana. Teraz prosimy Cię św. Dominiku wyproś nam u Boga łaskę terminowego rozwiązania. Prosimy o zdrowie dla dziecka, mądrość dla nas i lekarzy. Pobłogosław Panie wszystkim tym, których spotykamy każdego dnia.

Dodana 30 sierpnia 2018 r. przez: Ewa i Szymon

Św. Dominiku, prosimy Cię z mężem o dar upragnionego potomstwa, uproś nam przed Bogiem ten dar, pokornie prosimy. Proszę też o wszelkie potrzebne łaski dla naszego małżeństwa, rozwiązanie spraw doczesnych oraz o światło Ducha Świętego dla prowadzących nas lekarzy. Niech dobry Bóg usunie wszelkie przeszkody, które nie pozwalają nam się cieszyć naszym dzieckiem. Bóg zapłać z całego serca!

Dodana 28 sierpnia 2018 r. przez: Ania i Piotr

Ukochany święty Dominiku, proszę Cię ratuj moją siostrę i jej nienarodzone dziecko, proszę Cię bardzo o wsparcie i zdrowie dla mojej siostry i jej nienarodzonego dziecka. Pomóż, żeby szczęśliwie donosiła ciąże i urodziła zdrowe dzieciątko.

Dodana 27 sierpnia 2018 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, prosimy Cię o dar rodzicielstwa, tak bardzo tego pragniemy.

Dodana 27 sierpnia 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, dziękuję Ci, że mnie wysłuchałeś i poczęła się Marysia. Teraz proszę wysłuchaj mnie jeszcze raz i wyproś u Boga, aby szczęśliwie i bez komplikacji przyszła na świat, żeby urodziła się zdrowa i nic nie zagrażało jej życiu, a dla Doroty wyproś krótki i łatwy poród.

Dodana 24 sierpnia 2018 r. przez: babcia

Święty Dominiku, proszę o modlitwę za Alicję i jej bliskich, szczególnie za wszystkie dzieci, o łaskę dorastania w wierze, pokoju i miłości. Dziękuję.

Dodana 23 sierpnia 2018 r. przez: Krewna

Św. Dominiku, obecnie jestem w czwartym miesiącu ciąży. Tak długo czekaliśmy na ten cud. Dwoje dzieciątka już straciliśmy. Błagamy z całego serca o cud, ponieważ badania pokazują ryzyko, że nasze dzieciątko może mieć Zespół Downa. Jesteśmy załamani. Błagamy i prosimy Boga, aby kolejne badania i wyniki okazały się dobre. Oboje z mężem pragniemy z całego serca, aby nasze dzieciątko było zdrowe. To jest dla nas najważniejsze. Św. Dominiku, wspieraj nas i dodaj nam wiary, nadziei i siły.

Dodana 21 sierpnia 2018 r. przez: edi

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla mojego synka. Św. Dominiku, módl się za nami!

Dodana 20 sierpnia 2018 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę Cię o dobre relacje rodzinne.

Dodana 17 sierpnia 2018 r. przez: Jacek

Święty Dominiku, prosimy Cię o ponowny dar rodzicielstwa. Tak bardzo pragniemy z mężem tego cudu poczęcia, pragniemy rodzeństwa dla naszego jedynego Synka. Tak długo staramy się o ten cud, nie mam już czasem sił, w moim sercu jest niepokój i straszny smutek. Prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, święty Dominiku wstaw się za nami.

Dodana 16 sierpnia 2018 r. przez: Beata i Waldemar

Przez wiele lat prosiliśmy o potomstwo. Cud nastąpił po 25 latach. Urodziło się dwoje cudownych dzieciaków. Adopcja to też narodziny. Taki był plan Boga. Prosimy o modlitwę w intencji Nikoli i Bartusia. Niech ich życie będzie wypełnione Bogiem.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Anna i Bogdan

Święty Dominiku Savio, bardzo Cię proszę, abyśmy z mężem w końcu doczekali się maleństwa i mogli spełnić się jako rodzice. Z całego serca gorąco błagam.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Danuta

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe