Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7031

Św. Dominku, prosimy o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka. Dopełnij nasze małżeństwo poprzez dar dziecka. Ufamy Tobie.

Dodana 11 maja 2017 r. przez: Justyna i Marcin

Święty Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo w naszej sprawie, prosimy o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 11 maja 2017 r. przez: Sabina

Proszę o modlitwę za córkę Monikę o urodzenie szczęśliwie zdrowego synka.

Dodana 10 maja 2017 r. przez: mama

Św. Dominiku, dziękuję za dar poczęcia dziecka. Proszę o błogosławieństwo dla mojej synowej Kamili, aby szczęśliwie donosiła i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 10 maja 2017 r. przez: mama

Św. Dominiku, dziękuję za dar poczęcia dziecka. Proszę o błogosławieństwo dla mojej córki Moniki, aby szczęśliwie donosiła i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 9 maja 2017 r. przez: Danuta

Święty Dominiku, proszę Cie o dar potomstwa dla Nas. Straciliśmy nasz Skarb... proszę o modlitwę.

Dodana 9 maja 2017 r. przez: Agata

Święty Dominiku, wstaw się za nami u Pana Boga i ześlij na nas łaskę i dar zdrowego potomstwa. Czuwaj nad nami i miej nas w swojej opiece.

Dodana 9 maja 2017 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, błagam Cię o dar upragnionego potomstwa w imieniu moim i mojego męża. Wstaw sie za nami u Pana.

Dodana 8 maja 2017 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, proszę o wybłaganie łaski daru macierzyństwa dla mnie, abym została szczęśliwą matką, aby to dziecko dało mi szczęście i radość życia w mojej rodzinie.

Dodana 8 maja 2017 r. przez: Małgorzata

Św. DOMINIKU, dziękuję za dar poczęcia dziecka MONIKI, proszę o jej zdrowie, aby szczęśliwie donosiła i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 7 maja 2017 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę Cię w intencji mojej ciąży, która jest zagrożona, spraw by wszystko dobrze się skończyło i bym mogła urodzić zdrowe dzieciątko. BÓG ZAPŁAĆ.

Dodana 7 maja 2017 r. przez: Zofia

Św. Dominiku Savio, proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Kasi i narodziny Kamilka.

Dodana 7 maja 2017 r. przez: mama

Św. Dominiku, proszę o wstawiennictwo u Boga w intencji mojej córki Jadwigi, aby szczęśliwie donosiła ciążę i miała dobry poród. Proszę także o zdrowie dla Jadwigi i jej córeczki, którą nosi pod swoim sercem, o opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Dodana 6 maja 2017 r. przez: Bernadetta

Święty Dominiku Savio, proszę wyproś u Pana Boga błogosławieństwo i dar rodzicielstwa dla Magdaleny i Michała. Obdarz ich darem Nowego Życia.

Dodana 6 maja 2017 r. przez: Mama

Św. Dominiku, proszę Cię o dar nowego życia dla naszej rodziny. Proszę, abym zaszła w szczęśliwą ciążę i urodziła zdrowe dzieciatko, aby moja córka miała rodzeństwo, na które z utęsknieniem czeka. W Tobie św. Dominiku nasza nadzieja. Z całego serca prosimy.

Dodana 5 maja 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii i dla innych niewiast, które pragną zostać mamami.

Dodana 5 maja 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, nade wszystko pragnący świętości, proszę Cię o dar potomstwa dla małżonków Magdaleny i Przemysława.

Dodana 4 maja 2017 r. przez: Przemek

Święty Dominiku, z całego serca proszę Cię o dar potomstwa. Obdarz nas zdrowym Dzieciątkiem, o którym marzymy. Uproś dla nas siły i nadzieję w tym trudnym dla nas okresie.

Dodana 4 maja 2017 r. przez: Ola i Piotr

Św. Dominiku Savio, wyproś u Boga i Maryi łaskę całkowitego nawrócenia i przemiany życia oraz wyjścia z nałogu alkoholowego dla Krzysztofa. JEZU UFAMY TOBIE!

Dodana 4 maja 2017 r. przez: I i I

Św. Dominiku, proszę z całego serca o zdrowie dla Agnieszki i jej dziecka, które nosi pod sercem i proszę o szczęśliwe donoszenie ciąży i urodzenie zdrowego dziecka, bardzo proszę o opiekę nad Agnieszką i jej dzieckiem.

Dodana 3 maja 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwe donoszenie ciąży i zdrowie dla Agnieszki i zdrowie dla jej dziecka, bardzo proszę, aby dziecko urodziło się zdrowe.

Dodana 2 maja 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 30 kwietnia 2017 r. przez: Krystyna

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwe donoszenie ciąży i dobry poród dla synowej Ewy.

Dodana 28 kwietnia 2017 r. przez: Danuta

Święty Dominiku, proszę o szczęśliwy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla córki Anny i dla dzieciątka, które nosi pod swoim sercem.

Dodana 26 kwietnia 2017 r. przez: Wiesława

Proszę o modlitwę za moje dzieci. O uzdrowienie Piotrka z przykrej dla niego choroby i o prawidłowy wzrost i rozwój Michała.

Dodana 22 kwietnia 2017 r. przez: Mama

Dziękuję Ci św. Dominiku, że wysłuchałeś mojej prośby o dar poczęcia dla Kamili i Karola. Proszę Cię teraz o szczęśliwe donoszenie ciąży i zdrowe narodziny dzieciątka tak długo oczekiwanego.

Dodana 21 kwietnia 2017 r. przez: mama

Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 21 kwietnia 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, proszę Cię całym sercem o łaskę, aby moja córka Agnieszka donosiła ciążę bez komplikacji i urodziła zdrowe dzieciątko. Proszę Cię o wstawiennictwo do Boga Łaskawego i najświętszej Maryi Panny! Tak bardzo Cię proszę, wysłuchaj mnie i pomóż mojej córeczce i jej dzieciątku, żeby było dobrze i szczęśliwie się urodziło z Łaską Boga wszechmogącego. Proszę!

Dodana 19 kwietnia 2017 r. przez: Jola

Święty Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia dziecka, wierzę w to całym sercem. Proszę Cię również o szczęśliwe rozwiązanie u mojej koleżanki Asi, miej ją i jej córeczkę w swojej opiece.

Dodana 16 kwietnia 2017 r. przez: Iza

Św. Dominiku, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla naszego dzieciątka.

Dodana 15 kwietnia 2017 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa dla mnie i o rodzeństwo dla mojego ukochanego synka. Proszę również o to samo w intencji mojej przyjaciółki Karoliny. Jezu ufam Tobie i oddaje sprawy macierzyństwa w Twoje ręce.

Dodana 15 kwietnia 2017 r. przez: agnieszka

Bardzo proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie od wszelkiego zła córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziękuję.

Dodana 15 kwietnia 2017 r. przez: Teresa

Św. Dominiku Savio, proszę Cię wyproś u Pana Boga dar macierzyństwa dla Gosi, proszę o modlitwę w intencji rodzicielstwa dla moich dzieci. Proszę pokornie, Jezu ufam Tobie!

Dodana 14 kwietnia 2017 r. przez: mama Gosi

W intencji Elwiry i Łukasza o dar wyczekiwanego rodzicielstwa. Wielkie błaganie do Najwyższego Boga za wstawiennictwem świętego Dominika.

Dodana 12 kwietnia 2017 r. przez: Natalia

Prosimy o modlitwę za Justynę i dziecko, którego oczekuje. Św. Dominiku Savio, wyproś u Boga łaskę prawidłowego przebiegu ciąży i porodu oraz zdrowie dla niej i jej dziecka. JEZU UFAMY TOBIE!!!

Dodana 12 kwietnia 2017 r. przez: Iwona i Ilona

Św. Dominiku, wstawiaj się w intencji Lilijki o utrzymanie ciąży, prawidłowy rozwój dzieciątka Joli oraz szczęśliwe rozwiązanie u Alexan, a jeśli taka jest wola Pana - rodzeństwa dla naszej córeczki.

Dodana 9 kwietnia 2017 r. przez: Ola

Św. Dominiku, proszę Ciebie o długo wyczekiwane potomstwo dla Beaty i Tadeusza oraz Joanny i Bartka, a także dla nowożeńców Agnieszki i Karola.

Dodana 8 kwietnia 2017 r. przez: Magdalena

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 kwietnia 2017 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, dziękuję za cud narodzin mojego wnuka Dominika. Za Twoim wstawiennictwem otrzymaliśmy największy, wyczekiwany dar - mojego wnuka. Patronie mojego wnuka Dominika, błogosław naszą całą rodzinę. Bóg zapłać! W szczególności błagam o zdrowie i opiekę nad moim wnukiem.

Dodana 8 kwietnia 2017 r. przez: Babcia

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, aby Sylwia otrzymała dar szczęśliwego potomstwa.

Dodana 7 kwietnia 2017 r. przez: Elżbieta

Dobry Ojcze, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o zdrowie i prawidłowy rozwój dla dziecka, które noszę w łonie. Spraw proszę, aby przyszło na świat zdrowe i bez komplikacji. Błogosław moją cichą nadzieję. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego.

Dodana 6 kwietnia 2017 r. przez: iwona

Proszę Cię św. Dominiku o szczęsliwą operację oka, którą będzie miał w Wielki Czwartek w Krakowie 7- letni Szymek spod Przemyśla. Proszę o szczęśliwy przebieg operacji i dalszego leczenia. Przyjdź z pomocą dziecku, czuwaj nad nim podczas operacji.

Dodana 5 kwietnia 2017 r. przez: ciocia Anna

Św. Dominiku, prosimy za Twoim wstawiennictwem o zdrowe rodzeństwo dla Stasia tu na ziemi. Dwójkę ma już w Niebie.

Dodana 4 kwietnia 2017 r. przez: Magdalena i Grzegorz

Św. Dominiku, proszę za Twoim wstawiennictwem, jeśli taka Wola Boża, o rodzeństwo z mojego łona dla naszego 4 - letniego synka Stasia, o które wytrwale się modli.

Dodana 3 kwietnia 2017 r. przez: Magdalena i Grzegorz

Św. Dominku, proszę módl się za moje dzieko, które noszę w łonie, aby rosło zdrowo, prawidłowo się rozwijało i przyszło bezpiecznie na świat. Dziękuję jednocześnie za wszystkie wysłuchane do tej pory modlitwy. Błogosław nam Panie.

Dodana 3 kwietnia 2017 r. przez: iwona

Św. Dominiku, proszę Cię wstaw się za mną u Boga, abym urodziła zdrowe dziecko i ciąża przebiegła bezproblemowo, proszę módl się za nami.

Dodana 2 kwietnia 2017 r. przez: Anna

Święty Dominiku, prosimy Cie z mężem o dar poczęcia zdrowego dziecka, błagamy Cię, pomóż nam zostać rodzicami.

Dodana 2 kwietnia 2017 r. przez: Agata i Łukasz

Święty Dominiku, bardzo proszę Cię o dar macierzyństwa, aby mój mąż także zapragnął po raz drugi zostać ojcem. Wierzę, że wiara czyni cuda, a Pan Bóg wie, co dla nas jest dobre.

Dodana 1 kwietnia 2017 r. przez: Regina

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 1 kwietnia 2017 r. przez: Elżbieta

Jesteśmy młodym małżeństwem. Od zawsze pragneliśmy mieć liczną rodzine. W pierwszą ciążę zaszłam miesiąc po ślubie. Czuliśmy ogromną radość, niestety serce naszego synka przestalo bić i zostałam skierowana na zabieg. Z bólem serca pochowaliśmy małego Mikołaja. Kilka miesięcy później zaszłam w drugą ciążę. Wraz z mężem cieszyliśmy się bardzo. Wczoraj na wizycie lekarkiej mieliśmy usłyszeć bicie serca maluszka, ale usłyszeliśmy jedynie słowa lekarza: "To chyba puste jajo płodowe, coś zaszkodziło dziecku na bardzo wczesnym stadium, przykro mi". Poczułam ten ból, znowu. Nie wiedziałam co powiedzieć. Lekarz, z uwagi na to iż sam jest wierzący i wie, że my także, kazał modlić się o cud, aby zarodek pojawił się na kolejnej wizycie. Błagam o modlitwę w imieniu moim i męża.

Dodana 31 marca 2017 r. przez: Ewelina

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe