Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7514

Święty Dominiku, dziękuję za opiekę nad moją brzemienną córką, jednocześnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla Anity i jej córeczki.

Dodana 1 sierpnia 2018 r. przez: Małgorzata

Obecnie jestem w 5 mięsiacu drugiej ciąży. Panicznie boję się porodu naturalnego, gdyż jeden bardzo ciężki mam już za sobą. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem sw. Dominika Savio o pokonanie blokady związanej z porodem naturalnym, o szczęśliwy, szybki poród naturalny o czasie, aby dziecko urodziło się zdrowe, aby było spokojne, wesołe, dużo spało, jadło mleko z piersi. Proszę także serdecznie o modlitwę w intencji mojego synka Szymonka, o siły dla mnie jako matki, bym wypełniała dobrze powołanie do macierzyństwa, o siły dla mojego męża. Proszę o wyjścia z depresji i by moje małżeństwo było zawsze wierne, pełne miłości i zgrania. Bóg zapłać.

Dodana 30 lipca 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, miej w opiece Karolinę i jej nienarodzoną córeczkę, która ma poważną wadę serca. Czuwaj nad nimi.

Dodana 29 lipca 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii oraz dla tych małżeństw, które pragną potomstwa.

Dodana 29 lipca 2018 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku, proszę Cię pomóż mojemu wnukowi Krzysiowi, ulecz jego duszę i spraw aby jego rodzice byli dla niego czuli.

Dodana 28 lipca 2018 r. przez: babcia

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwe rozwiązanie ciąży mojej córki Moniki. Miej ją i dzieciątko w opiece.

Dodana 26 lipca 2018 r. przez: Danuta

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa Chrystusa o zdrowie dla mojej mamy i łaski dla niej. O wsparcie dla całej rodziny. Proszę również zanieś moje podziękowania Panu za życie, za rodzinę, za wszystko.

Dodana 26 lipca 2018 r. przez: Katarzyna

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo do naszego Pana, aby serduszko naszego poczętego dzidziusia zaczęło normalnie bić i aby nasz dzidziuś zaczął się prawidłowo rozwijać i urodził się o czasie jako zdrowe silne dziecko. Lekarz nie dał mi nadziei, ale ja nadal wierzę, że Pan Bóg jeszcze wszystko odwróci. Św. Dominiku, módl się za nami.

Dodana 25 lipca 2018 r. przez: Barbara

Święty Dominiku Savio, proszę Cię abyś pomógł mi wytrwać w czystości. Proszę również Pana Jezusa, aby przydzielił mi Ciebie jako mojego opiekuna od teraz aż do końca mojego ziemskiego życia.

Dodana 24 lipca 2018 r. przez: Marcin

Św. Dominiku, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży Malwiny i szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 24 lipca 2018 r. przez: Zenobia

Gorąco proszę o wsparcie modlitewne: o odwzajemnioną miłość, o dobrego męża i możliwość stworzenia szczęśliwej rodziny – samotność już tak bardzo mi doskwiera…

Dodana 23 lipca 2018 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę o dar potomstwa dla Moniki i Artura, proszę wstawiaj się za nami.

Dodana 23 lipca 2018 r. przez: monika

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie o czasie i o zdrowie dla moich dzieci, zwłaszcza dla tego, które ma się wkrótce urodzić. Błogosław naszą rodzinę!

Dodana 22 lipca 2018 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, tak pragnę być mamą, proszę o dar potomstwa. Módl się za nami!

Dodana 19 lipca 2018 r. przez: Magdalena

Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę nad moją córką i nad dwoma dzieciaczkami, które nosi pod sercem. Proszę Cię o zdrowie dla nich i szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 19 lipca 2018 r. przez: Irena

Święty Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji czteromiesięcznej Julii, żeby miała prawidłowe napięcie mięśniowe po urazie, aby nie odginała główki i całego ciała do tyłu. Proszę, żeby jej ciało układało się symetrycznie, a co za tym idzie również oczy i wzrok, główka. Proszę o zdrowy i prosty kręgosłup, silne mięśnie, sztywne trzymanie główki. Proszę o prawidłowy rozwój ruchowy, aby dziecko w przyszłości nie miało problemów z siedzeniem, czworakowaniem, chodzeniem.

Dodana 19 lipca 2018 r. przez: Ilona

Święty Dominiku, pokornie proszę Cię o dar zdrowego potomstwa dla moich braci i dla mnie. Czuwaj również nad Vicusią, chroń ją od wszelkich niebezpieczeństw i od złych ludzi i wypraszaj dla niej potrzebne łaski.

Dodana 17 lipca 2018 r. przez: siostra

Święty Dominiku, prosimy o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji uzdrowienia naszego nienarodzonego synka z ciężkiej choroby nerek oraz zdrowia dla jego matki

Dodana 17 lipca 2018 r. przez: Karol

Proszę o dar potomstwa dla koleżanki Ali i jej męża Dawida. AMEN.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Kamila

Święty Dominiku, prosimy Cię o dar potomstwa, pragniemy tego od kilku lat. Prosimy Cię o wstawiennictwo, pomóż nam.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, proszę Cię o cudowne uzdrowienie mojego nienarodzonego synka Piotrusia, u którego stwierdzono ciężką wadę serduszka.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Katarzyna

Kochany Dominiku Savio, święty chłopcze! Z całego serca proszę Cię o zdrowie i uleczenie mojego synka z tych dolegliwości, które go męczą od urodzenia, a ja niestety nie potrafię mu pomóc. Wstaw się do Boga o łaskę dla nas najdroższy święty.

Dodana 10 lipca 2018 r. przez: Kamnor

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo. Proszę pomóż, aby mój mąż otworzył się na dar ojcostwa, o wszelkie łaski do życia.
Św. Dominiku, wstawiaj się z nami!

Dodana 10 lipca 2018 r. przez: Ewa

Święty Dominiku, prosimy Cię o ponowny dar rodzicielstwa. Tak bardzo pragniemy z mężem tego cudu poczęcia, pragniemy rodzeństwa dla naszego jedynego Synka. Tak długo staramy się o ten cud, nie mam już czasem sił, w moim sercu jest niepokój i straszny smutek. Prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, święty Dominiku wstaw się za nami.

Dodana 9 lipca 2018 r. przez: Ewa

Proszę o modlitwę za mojego syna, w Bogu wiadomej sprawie.

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa i o wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, proszę Cię w intencji cudu uzdrowienia syna.
W intencji bezpieczeństwa i błogosławieństwa Bożego dla niego i jego brata w ich przedsięwzięciach zawodowo - ekonomicznych, mieszkaniowych, małżeńskich. O zdrowe wnuki. Bóg zapłać za modlitwę.

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: matka

Proszę o modlitwę o wyzwolenie z osamotnienia i dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiej osoby i założenia rodziny.
Dziękuję!

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: Henryk

Św. Dominiku, proszę Cię o opiekę i wybłaganie wszelkich łask dla dzieciątka Agaty, które nosi pod sercem, a także dla niej. Uproś proszę, by maleństwo było bezpieczne, dobrze się rozwijało i szczęśliwie przyszło na świat.

Dodana 7 lipca 2018 r. przez: maria

Święty Dominiku, mój mąż nosi Twoje imię. Prosimy Cię wyproś nam wszelkie łaski, byśmy mogli zostać rodzicami.

Dodana 4 lipca 2018 r. przez: Polcia

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla dziecka, które noszę pod sercem, by dzieciątko narodziło się zdrowe i silne, by nic mu nie zagrażało. Św. Dominiku, módl się za nami! Bóg zapłać.

Dodana 4 lipca 2018 r. przez: Bożena

Św. Dominiku, błagam Cię o wstawiennictwo. Pomóż, aby mój mąż otworzył się na dar ojcostwa. Nasza siedmioletnia córeczka czeka i modli się każdego dnia o malutką siostrzyczkę lub braciszka. Ratuj i módl się za nami święty Dominiku.

Dodana 3 lipca 2018 r. przez: Monika

Szczęść Boże, z całego serca proszę o modlitwę. Razem z mężem staramy się o upragnione potomstwo. Niestety medycyna rozkłada ręce. My wiemy jednak, że Bóg może wszystko. Proszę o pomoc w wyproszeniu Wielkiego Pana o cud poczęcia naszego wymarzonego owocu miłości. Bóg zapłać.

Dodana 3 lipca 2018 r. przez: Katarzyna

Święty Dominiku, miej w opiece mojego synka w brzuszku, aby urodził się zdrowy, aby ten trudny czas negatywnych wyników okazał się złym snem i wszystko było dobrze. Miej nas w opiece. Amen.

Dodana 3 lipca 2018 r. przez: Magda

Św. Dominiku, proszę Cię o zdrowie dla mojej siostry i maleństwa, które nosi pod swoim sercem, a także o upragnione potomstwo dla mnie i mojego męża.

Dodana 2 lipca 2018 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku prosimy Cię o łaskę bycia rodzicami.

Dodana 2 lipca 2018 r. przez: Paulina

Św. Dominiku, proszę Cię o łaskę uzdrowienia naszego nienarodzonego dziecka, które przestało się rozwijać. Chociaż z medycznego punktu widzenia nie ma już żadnych szans, wierzymy, że Pan Bóg w swej wszechmocy może sprawić, że zostaniemy z mężem szczęśliwymi rodzicami.

Dodana 1 lipca 2018 r. przez: Sylwia i Krystian

W intencji Wojciecha o dar łaski wiary, nadziei i miłości, otwarcia się na działanie Ducha Świętego oraz pomoc Bożą i błogosławieństwo w pracy.

Dodana 1 lipca 2018 r. przez: Wojciech

Święty Dominiku, proszę o cud, tylko on może uratować moje maleństwo, które noszę w sobie. Mąż się poddał, mówi że niepotrzebnie się łudzę. A ja przychodzę do Ciebie bo wiem, że z Twoim wsparciem mogę u Boga wyprosić cud.

Dodana 30 czerwca 2018 r. przez: Uszula Anna

Święty Dominiku, błagam o łaskę zdrowia dla mojego nienarodzonego synka, który ma podejrzenie poważnych chorób. Spraw, aby przyszedł na świat szczęśliwie.

Dodana 29 czerwca 2018 r. przez: Justyna

Św. Dominiku, proszę abym zaszła w ciążę i urodziła zdrową dziecinkę. Już kilka razy poroniłam. Na upragnioną siostrzyczkę lub braciszka czeka siedmioletnia Julcia.

Dodana 28 czerwca 2018 r. przez: Monika

Święty Dominiku, moje Maleństwo pod sercem ma bardzo złe wyniki. Po raz drugi mogę stracić dzieciątko. Boli mnie dusza i pęka serce. Ratuj je, błagam. Tylko cuď może wszystko zmienić. Nie pozwól mi zabłądzić. Mam chwile zwiątpienia. Nie rozumiem dlaczego my i to po raz drugi. Wiem, że Bóg tak chce, ale tak bardzo chciałabym je mieć, przytulić i pocałować i zanieść w podziękowaniu do Kościoła. Ratuj!

Dodana 28 czerwca 2018 r. przez: urszula

Proszę o modlitwę za moje nienarodzone dziecko, żeby prawidłowo się rozwijało i wszystkie obawy i lęki okazały się niepotrzebne. Proszę, by następna wizyta przyniosła mi dobre wiadomości.

Dodana 28 czerwca 2018 r. przez: Ewelina

Proszę o łaskę donoszenia ciąży dla córki, o pomoc w poukładaniu wszystkich życiowych spraw, a także o szczęśliwy poród i zdrowe dziecko.

Dodana 27 czerwca 2018 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku Savio, prosimy orenduj i wstawiaj się za naszą córką Hanią, aby została przyjęta od nowego roku szkolnego 2018/2019 do 2 klasy szkoły podstawowej Salezjańskiej. I dziękujemy, że za Twoim Dominiku wstawiennictwem, Hania jak i trójka jej rodzeństwa poczęła się i przyszła na świat.

Dodana 26 czerwca 2018 r. przez: Jola i Bartosz

Święty Dominiku, proszę o dar poczęcia dziecka - owocu miłości mojej i mojego męża. Spraw byśmy mogli się cieszyć upragnionym potomstwem i żebyśmy mogli je wychować w miłości i w wierze.

Dodana 26 czerwca 2018 r. przez: Ania

Proszę bardzo o modlitwę o szczęśliwe donoszenie ciąży zagrożonej wczesnym porodem. Bóg zapłać!

Dodana 26 czerwca 2018 r. przez: Jadwiga

Święty Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy przebieg ciąży, porodu i opiekę nad naszym maleństwem zagrożonym wadami genetycznymi. Wyproś nam, jak swojej Mamie, opiekę Matki Bożej każdego dnia i zdrowie dla dziecka, które noszę pod sercem.
Święty Józefie, który opiekowałeś się życiem Jezusa, gdy było zagrożone, powierzam też Twojej opiece nasze dziecko.

Dodana 26 czerwca 2018 r. przez: Justyna i Hubert

Św.Dominiku Savio, błagam Cię o dar tego cudu jakim jest macierzyństwo. Proszę pozwól mi przytulić do serca kiedyś swoje dziecko. Błagam Cię o wstawiennictwo za nas do Miłosiernego Boga, aby zlitował się nad nami. Tobie powierzam moją modlitwę!

Dodana 25 czerwca 2018 r. przez: Kasia P.

Święty Dominiku, błagam o szczęśliwe donoszenie dzieciątka, które noszę pod sercem, aby cała ciąża rozwijała się prawidłowo, nie było żadnych zagrożeń, a dziecko urodziło się zdrowe. Święty Dominiku, dziękuję za wstawiennictwo o cud poczęcia, tak długo czekaliśmy na ten wielki dar jakim jest dziecko. Święty Dominiku, miej nas w swojej opiece.

Dodana 21 czerwca 2018 r. przez: Edi

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe