Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7311

Św. Dominiku, pokornie prosimy wstaw się u Pana naszego, aby pobłogosławił nam i zesłał łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 23 stycznia 2018 r. przez: Emilia i Piotr

Św. Dominiku, dziękuję za to, że mnie wysłuchałeś i wyprosiłeś u Boga dar macierzyństwa i ojcostwa dla Doroty i Łukasza. Proszę wypraszaj dalsze łaski dla Maleństwa, aby się szczęśliwie i zdrowo rozwijało i urodziło się zgodnie z terminem. Maryjo najlepsza z Matek czuwaj nad naszym Maleństwem, aby nie doszło do poronienia i żeby nie miało żadnych wad wrodzonych.

Dodana 22 stycznia 2018 r. przez: Irena

Święty Dominiku, prosimy Cię o prawidłowy przebieg ciąży i zdrowie dla naszego nienarodzonego dziecka.

Dodana 21 stycznia 2018 r. przez: Sylwia i Tomasz

Św. Dominiku Savio, pokornie proszę o dar zdrowego potomstwa dla moich dzieci i dla wszystkich rodziców pragnących potomstwa. Jezu, ufam Tobie. Amen!

Dodana 21 stycznia 2018 r. przez: Grażyna

ŚWIĘTY DOMINIKU, prosimy Cię o Twoje wstawiennictwo u naszego Ojca w Niebie, proszę wyproś nam łaskę daru potomstwa.

Dodana 15 stycznia 2018 r. przez: Marzena

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo u Matki Bożej o dar życia i zdrowia dla mojego nienarodzonego dziecka. Żeby cała ciąża przebiegała pomyślnie, oraz żebym urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 15 stycznia 2018 r. przez: Patrycja

Proszę Cię święty Dominiku uproś u Boga cud uzdrowienia dzieciątka, które noszę pod sercem.

Dodana 15 stycznia 2018 r. przez: Marlena

Święty Dominiku, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży i szczęśliwy poród dla mojej siostry Weroniki.

Dodana 14 stycznia 2018 r. przez: Siostra

Podziękowanie za szczęśliwe przyjście na świat córeczki Martyny w 2016r. Proszę o zdrowie dla moich dzieci Kamila i Martyny,
za poczęte dzieciątko Sławka i Ewy, aby zdrowo się rozwijało i szczęśliwie przyszło na świat, aby to był chłopczyk,
za Bożenę i Eryka o dar poczęcia drugiego dzieciątka.

Dodana 13 stycznia 2018 r. przez: Agata

Proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie fizyczne, psychiczne, duchowe oraz o lepszą pracę i znalezienia męża oraz łaskę nieba.

Dodana 12 stycznia 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, polecam Twemu wstawiennictwu zdrowie mojej synowej Kasi i jej dzieciątka, które nosi pod sercem. Proszę z całego serca wyproś szczęśliwe przyjście na świat zdrowego dziecka.

Dodana 11 stycznia 2018 r. przez: Bożena

Święty Dominiku, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie dla Agaty i Ani oraz o dar potomstwa dla Kamili i Marty.

Dodana 11 stycznia 2018 r. przez: Przyjaciółka

Święty Dominiku, prosimy Cię o zdrowie i prawidłowy rozwój dla naszego nienarodzonego dziecka, szczęśliwy przebieg ciąży i poród w terminie.

Dodana 11 stycznia 2018 r. przez: Sabina i Filip

W intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Proszę Cię św. Dominiku o ten dar, gdyż od 7 lat trwania naszego małżeństwa to nasze największe marzenie się nie spełniło. Od 24 stycznia 2017 roku noszę pasek i nie ustaję w modlitwie. Niech się dzieje wola Boga...

Dodana 9 stycznia 2018 r. przez: Sylwia i Łukasz

Święty Dominiku, proszę Cię o dar potomstwa dla mnie i mojego męża. Staramy się o dziecko od 2 lat, niestety ani razu nam się nie udało. Mąż ma padaczkę i złe wyniki badań. Bardzo pragniemy mieć chociaż jedno dziecko, to właśnie na niego czeka pokoik, pluszaki i ubranka. Brakuje tylko tego aniołka, którego tak pragniemy. Błagam Cię Święty Dominiku o wysłuchanie mojej prośby i o wstawiennictwo u Boga.

Dodana 9 stycznia 2018 r. przez: Agnieszka

Święty Domuniku, proszę Cię o szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego trzeciego dziecka. Żeby zaczęło bić serduszko.

Dodana 8 stycznia 2018 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku, błagamy Cię o łaskę potomstwa i rodzeństwa dla naszych synów. Bardzo pragniemy dużej rodziny. Jeżeli jest taka wola Pana Boga, to obdarz nas taką łaską. Prosimy Cię też o mądrość w wychowaniu naszych synów.

Dodana 7 stycznia 2018 r. przez: Joanna i Dariusz

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar zdrowego potomstwa i o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 7 stycznia 2018 r. przez: Krystyna

Proszę o modlitwę za Martę, jest w upragnionej trzeciej ciąży, niestety prócz dziecka markery nowotworowe wskazują, że rozwija się coś jeszcze. W tym trudnym czasie pełnym strachu i nadziei proszę Cię święty Dominiku i święta Rito miejcie tę rodzinę w swojej szczególnej opiece.

Dodana 5 stycznia 2018 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 4 stycznia 2018 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo do Boga w moim imieniu. Jestem w ciąży i leczę się na nerwicę lękową, jest mi bardzo trudno i ciężko, bo boję się o dziecko, które noszę pod sercem. Proszę Cię miej mnie i dziecko w opiece, żeby było zdrowe i żebym szczęśliwie urodziła, a także o wysłuchanie mojej modlitwy, którą odmawiam codziennie także w innej intencji.

Dodana 4 stycznia 2018 r. przez: Ania

Święty Dominiku Savio, proszę o szczęśliwy rozwój i narodziny zdrowego potomka.

Dodana 30 grudnia 2017 r. przez: Piotr

Jestem na początku ciąży, ale są problemy. Proszę o zdrowie dla dziecka. Święty Dominiku i święta Rito, módlcie się za nami!

Dodana 28 grudnia 2017 r. przez: Justyna i Michał

Św. Dominiku, tak długo staramy się o drugie dziecko. Błagam wyproś dla nas łaskę, by stał się najpiękniejszy z cudów i żebyśmy zostali pobłogosławieni, aby zakwitło pod mym sercem nowe życie, żebyśmy mieli zdrowe bliźniaki. Tak bardzo o to proszę!

Dodana 27 grudnia 2017 r. przez: Kasia

Proszę o nieustający szturm do Nieba w intencji uzdrowienia 10-cio miesięcznej Sophi z ciężkiej choroby genetycznej (Zespół Angelmana).

Dodana 27 grudnia 2017 r. przez: lilla

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo w moim imieniu u Boga o cud poczęcia i prawidłowy rozwój nowego życia, powstałego w skutek mojej miłości. Oddaję Ci Boże swoje życie w Twoje ręce, pokieruj nim. Amen!

Dodana 26 grudnia 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, dziękuję za uproszenie u Boga daru poczęcia potomstwa dla mojej córki Moniki. Proszę o szczęśliwy przebieg ciąży, prawidłowy rozwój dzieciątka i urodzenie zdrowego dziecka.

Dodana 26 grudnia 2017 r. przez: Danuta

Święty Dominiku, błagamy Cię o cud potomstwa. Nie jesteśmy już młodzi, a bardzo pragniemy zostać rodzicami. Błagamy Cię o wstawiennictwo i wyprosznie dla nas zdrowego dzieciątka.

Dodana 26 grudnia 2017 r. przez: Elżbieta z Januszem

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga naszego o łaskę potomstwa dla mnie i mojego męża.

Dodana 26 grudnia 2017 r. przez: Jola

Błagam o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną.

Dodana 26 grudnia 2017 r. przez: Radek

Święty Dominiku, dziękuję z całego serca za dar potomstwa jakim obdarzyłeś Monikę i Bartosza. Błogosław im, proszę o szczęśliwy przebieg ciąży, aby dzieciątko dobrze się rozwijało i urodziło się zdrowe.

Dodana 19 grudnia 2017 r. przez: Danuta

Proszę Cię św. Dominiku o dobry przebieg porodu i urodzenie zdrowego dziecka oraz opiekę nad moją rodziną. Abyśmy byli dobrymi rodzicami i dobrze wypełniali swoje obowiązki.

Dodana 17 grudnia 2017 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, proszę o łaskę donoszenia szczęśliwie zdrowego dziecka. Niech rozwija się prawidłowo, błagam!

Dodana 14 grudnia 2017 r. przez: a

Proszę św. Dominika o zrozumienie i o cud, o uratowanie mojego małżeństwa.

Dodana 13 grudnia 2017 r. przez: Ewa

Proszę za moją rodzinę o pokój i szacunek dla życia. Proszę o łaski dla Bartka i Oli oraz wszystkich narzeczonych.

Dodana 12 grudnia 2017 r. przez: Zbyszek

Święty Dominiku Savio, z całego serca dziękuję Ci za cudowny dar poczęcia potomstwa jakim obdarzyłeś Magdalenę i Michała, proszę aby dzieciątko prawidłowo rozwijało się i urodziło zdrowe.

Dodana 10 grudnia 2017 r. przez: Katarzyna

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo do Pana naszego Jezusa Chrystusa Miłosiernego Stwórcy i dawcy wszelkiego życia o dar potomstwa dla mojej ukochanej żony i dla mnie.

Dodana 6 grudnia 2017 r. przez: Darek

Kochany św. Dominiku, dziękuję Ci za moich Synków, za wszelkie łaski, jakimi obdarzasz moją Rodzinę. Proszę Cię o zdrowie dla Nas, o siły, cierpliwość, żebyśmy potrafili ich wychować na dobrych ludzi. Proszę Cię o zdrowie dla naszych dzieci, o miłość i zrozumienie w naszej Rodzinie! Módl się za nami św. Dominiku...

Dodana 5 grudnia 2017 r. przez: AKFT

Święty Dominiku, prosimy Cię o dar potomstwa, którego bardzo pragniemy i na które tak długo czekamy...

Dodana 4 grudnia 2017 r. przez: Ania i Darek

Święty Dominiku Savio, proszę o liczne zdrowe potomstwo i jak Bóg obdarzy mnie potomstwem, proszę o szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 4 grudnia 2017 r. przez: Sylwia

Św. Dominiku, błagam Cię, aby moja zagrożona ciąża rozwijała się prawidłowo!

Dodana 2 grudnia 2017 r. przez: Aneta

Święty Dominiku, błagamy Cię o cud poczęcia i urodzenie zdrowego dzieciątka dla nas i innych oczekujących na ten dar.

Dodana 29 listopada 2017 r. przez: Marta i Wojtek

Św. Dominiku, proszę Cię o zdrowie dla mnie i moich dzieci, 6-letniej Zuzi i nienarodzonego dzieciątka, aby urodziło się silne i zdrowe. Oraz proszę o szczęśliwy poród bez komplikacji.

Dodana 29 listopada 2017 r. przez: Aleksandra

Święty Dominiku, bardzo Ci dziękujemy za naszego ukochanego synka Marka. W naszym domu jest radość i szczęście. Ponownie proszę o Twoje błogosławieństwo i dar macierzyństwa. Niech nasza rodzina się powiększy i będzie jeszcze więcej radości szczęścia.

Dodana 28 listopada 2017 r. przez: Bozena

Święty Dominiku, błagam Cię o dar potomstwa dla nas!

Dodana 27 listopada 2017 r. przez: Justyna

Św. Dominiku, opiekuj się moją wnusią,której matka podjęła decyzję o rozwodzie. Proszę by ta rodzina przetrwała kryzys i pozostała w związku.

Dodana 22 listopada 2017 r. przez: Stanisława

Św. Dominiku, proszę o łaskę potomstwa dla mojego syna i jego żony.

Dodana 20 listopada 2017 r. przez: mama Emilia

Proszę o szczęśliwy przebieg ciąży i porodu, który jest już coraz bliżej. Proszę, żeby poród przebiegł bez komplikacji i powikłań, dzieciątko które teraz noszę pod sercem urodziło się żywe, zdrowe psychicznie i fizycznie. Abyśmy mogli spełniać się w roli rodziców, wychowując je na dobrego człowieka. Proszę o dobre wyniki badań i abym nie chorowała.

Dodana 20 listopada 2017 r. przez: Justyna

Błagam o cud poczęcia.

Dodana 19 listopada 2017 r. przez: Ania

Święty Dominiku, błagamy Cię o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka, którego tak bardzo pragniemy.

Dodana 17 listopada 2017 r. przez: Ela z Januszem

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe