Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7396

Św. Dominiku, proszę aby Bóg obdarzył mnie kolejnym zdrowym dzieckiem oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny.

Dodana 6 kwietnia 2018 r. przez: Kasia

Proszę o dar potomstwa.

Dodana 3 kwietnia 2018 r. przez: Dorota

Święty Dominiku, błagam o cud poczęcia, o zdrowe i szczęśliwe dzieciątko.

Dodana 3 kwietnia 2018 r. przez: Joanna

Św. Dominiku Savio, który zawsze wstawiałeś się w moich intencjach, proszę Cię kolejny raz, tym razem o uzdrowienie mojego synka Macieja Dominika, który nagle zachorował na przewlekłą chorobę. Błagam Cię wstawiaj się za nim u Matki Najświętszej, by Bóg Ojciec, który powołał go do życia w obfitosci, przywrócił mu łaskę zdrowia, jeśli zgodne jest to z jego wolą. Dziękuję Ci św. Dominiku za wstawiennictwo.

Dodana 2 kwietnia 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku Savio, proszę o błogosławieństwo, prawidłowy rozwój dzieciątka i o szczęśliwy poród dla mojej córki Moniki.

Dodana 2 kwietnia 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku Savio, proszę o dar zdrowego potomstwa dla Karoliny i Kamila, o błogosławieństwo i prawidłowy rozwój ich dzieciątka.

Dodana 2 kwietnia 2018 r. przez: Danuta

Święty Dominiku, proszę Cię wstawiaj się u Pana za mną i moim mężem, byśmy wkrótce mogli zostać rodzicami upragnionego dzieciątka.

Dodana 2 kwietnia 2018 r. przez: Agnieszka

O zdrowie i potrzebne łaski dla Ali i jej rodziny.

Dodana 31 marca 2018 r. przez: Ala

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa Tomasza i Benity. Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża i wyrwania spod złych wpływów. Proszę również o łaskę dla siebie, by uzdrowić mój organizm i pozwolić mi zostać matką.

Dodana 31 marca 2018 r. przez: benita

ŚW.Dominiku Savio proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka dla córki, o dar rodzicielstwa dla syna, wymódl Dominiku łaski, abyśmy żyli w miłości i postępowali zawsze dobrze i byli wolni od lęków. Amen!

Dodana 31 marca 2018 r. przez: mama Grażyna

Św. Dominiku, proszę o wstawiennictwo u Boga, abym mogła począć zdrową córeczkę, o spokojną ciążę i szczęśliwe rozwiązanie.
Proszę miej w opiece moich synów, męża oraz całą moją rodzinę.

Dodana 29 marca 2018 r. przez: ada

Ukochany Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie dla mojego Dziadka Jerzego.

Dodana 29 marca 2018 r. przez: Maciej

Św. Dominiku, proszę o zdrowie dla córeczki Kingusi, o lepszy apetyt, opiekuj się nią i całą naszą rodziną.

Dodana 29 marca 2018 r. przez: mama

Święty Dominiku, proszę o łaskę macierzyństwa.

Dodana 28 marca 2018 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, jako Twoja imienniczka proszę Cię o łaskę macierzyństwa.

Dodana 28 marca 2018 r. przez: Dominika

Święty Dominiku, moje dzieciątko, które noszę pod sercem może być chore. Spraw proszę aby wyzdrowiało i szczęśliwie przyszło na świat. Otocz opieką także mnie i oddal ode mnie wszelkie lęki i obawy i pozwól cieszyć się upragnionym macierzyństwem.

Dodana 27 marca 2018 r. przez: Justyna

Św. Dominku, proszę Cię wstaw się za nami, wyjednaj nam dar potomstwa.

Dodana 26 marca 2018 r. przez: Angelika

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o łaskę zdrowia dla naszych kochanych Synów, dla mnie i Męża, o błogosławieństwo dla Naszej całej Rodziny. Św Dominiku, jeśli jest taka wola Boga, proszę Cię o łaskę poczęcia zdrowego dziecka. Dziękujemy za wszystkie łaski, jakie otrzymaliśmy za Twoim pośrednictwem... Módl się za nami św. Dominiku !

Dodana 26 marca 2018 r. przez: AKFT

Św. Dominiku, błagam wstaw się za mną u najświętszej Matki Boskiej w łasce poczęciaa zdrowego dziecka,prawidłowej ciąży i szczęśliwego porodu. Proszę o łaskę.

Dodana 25 marca 2018 r. przez: Gosia

Św. Dominiku, błagam Cię o cud poczęcia drugiego dziecka dla mnie i męża oraz rodzeństwo dla córeczki. Proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny. Bóg zapłać!

Dodana 23 marca 2018 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę o darrodzicielstwa dla Anny i Aleksandra oraz Agnieszki i Roberta.

Dodana 23 marca 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku Savio, bardzo proszę Cię o pomoc, o szczęśliwy wynik badań.

Dodana 22 marca 2018 r. przez: Dorota

Święty Dominiku, wstaw się za nas u Pana i wybłagaj dla nas łaskę posiadania potomstwa, daj nam począć i urodzić zdrowe dziecko, pokornie prosimy...

Dodana 21 marca 2018 r. przez: Mateusz i Adriana

Św. Dominiku, wstaw się za mną do Boga i uproś mi łaskę, abym zaszła w ciążę i bez żadnych komplikacji donosiła i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 21 marca 2018 r. przez: ola

Św. Dominiku, proszę o dar poczęcia drugiego dziecka i opiekę nad naszą rodziną. Od dłuższego czasu staramy się o kolejne dziecko, niestety bezskutecznie, wierząc w Twoją moc prosimy Cię o wstawiennictwo u Boga i dziękujemy za wszystkie dotąd otrzymane łaski.

Dodana 21 marca 2018 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, błagam o uproszenie zdrowia dla mojego jeszcze nienarodzonego syna, o dobre wyniki badań.

Dodana 18 marca 2018 r. przez: DANUTA

Święty Dominiku, proszę o dar poczęcia drugiego potomka, obdarz naszą rodzinę zdrowiem i miej nas w swojej opiece.

Dodana 18 marca 2018 r. przez: Rafał i Agnieszka

Za wstawiennictwem swietego Dominika, proszę o dar potomstwa dla Wojciecha i Agnieszki, niech wyprosi dla nas potrzebne łaski i dar rodzicielstwa u Pana Boga.

Dodana 14 marca 2018 r. przez: Wojciech

Proszę o dar macierzyństwa dla Marleny, o dar poczęcia drugiego dziecka dla Bożeny i Eryka. O zdrowie, prawidłowy rozwój poczętego dziecka i szczęśliwe przyjście na świat dzieciątka Sławka i Ewy, aby Bóg obdarzył ich tym razem synkiem.

Dodana 13 marca 2018 r. przez: Agata

Św. Dominiku, proszę wypraszaj mi łaskę zdrowia dla poczętego dziecka.

Dodana 13 marca 2018 r. przez: Marta

Dziękuję za dar macierzyństwa. Św. Dominiku, wypraszaj zdrowie córce, nam i naszym rodzicom. Spraw, by w przyszłości córka mogła się cieszyć macierzyństwem. Amen!

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Jolanta

Proszę Cię święty Dominiku, by córka była już całkowicie zdrowa, by choroba nigdy nie powróciła, daj jej stworzyć szczęśliwą rodzinę, a po ślubie obdarz ją zdrowym potomstwem i wyproś dobrego męża dla niej. Opiekuj się zawsze nimi.

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Mama

Proszę Cię święty Dominiku o cud trwałego i całkowitego uzdrowienia Paulinki z nowotworu, by nie wystąpiły skutki uboczne leczenia i o opiekę Boża.

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Mama

Proszę o dar szczęśliwego donoszenia ciąży przez siostrę moją Joannę i by dziecko urodziło się zdrowe, dziękuję Ci św. Dominiku!

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Artur

Św. Dominiku, tak długo staramy się o drugie dziecko. Błagam wyproś dla nas łaskę, by stał się najpiękniejszy z cudów i żebyśmy zostali pobłogosławieni, aby zakwitło pod mym sercem nowe życie, żebyśmy mieli zdrowe bliźniaki. Tak bardzo o to proszę.

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę razem z mężem o zdrowe potomstwo dla nas.

Dodana 10 marca 2018 r. przez: Marlena

Święty Dominiku Savio, prosimy Cię o Twoją opiekę nad Elizą i jej dzieckiem, noszonym pod sercem, a także o łaskę zdrowia dla nich i szczęśliwe rozwiązanie dla Elizy.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Maria

Św. Dominiku, dziękujemy za wspaniałą córkę Marysię, to najwspanialszy Dar jaki otrzymaliśmy od Boga za Twoim wstawiennictwem. Prosimy o ponowne wstawiennictwo, żeby Bóg obdarzył nas kolejnym Dzieckiem. Prosimy także o zdrowie dla całej naszej Rodziny.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Agnieszka i Michał

Święty Dominiku Savio zawierzam Ci Ewelinę i Ireneusza i proszę o dar potomstwa dla nich.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Maria

Święty Dominku Savio proszę gorąco, jeśli taka wola Boża, o dar potomstwa dla Moniki i Michała.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Maria

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o rozpoznanie woli Bożej w sprawie mojego powołania do małżeństwa i macierzyństwa.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Malgorzata

Św. Dominiku, wybłagaj u Boga łaski dla naszych synów - ministrantów. Uwolnienia od lęków, braku nadziei, niepewności. Spraw, by zaufali całkowicie najlepszemu Ojcu i Jemu zawierzyli. Pomóż w znalezieniu pracy, pisaniu pracy magisterskiej, zdaniu matury i egzaminów na studia. Daj wiarę dzicięcą, oczyść z grzechu i wlej nadzieję. Kochamy Cię nasz patronie.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: mama

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo za moją córkę Julię, aby na progu dorosłości odnalazła w swym życiu Boga i podążała drogą świętości, aby wypełniła się wola Boża dla jej życia, o wszelkie potrzebne Łaski. Św. Dominiku, módl się za nami.

Dodana 8 marca 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji wyzdrowienia Arturka chorego na raka mózgu.
Proszę Cię o wyproszenie daru poczęcia dla Agnieszki i Sebastiana, którzy od wielu lat czekają na dziecko i bardzo go pragną.
Proszę o modlitwę za chore bliżniaczki, aby dobry Pan pozwolił im narodzić się w zdrowiu i bez komplikacji.

Dodana 8 marca 2018 r. przez: Bogusia

Św. Dominiku, dziękuję Ci za wszystkie łaski uproszone u Pana Boga. Proszę Cię wstawiaj się nieustannie u naszego miłosiernego Boga i uproś nam dar rodzicielstwa.

Dodana 6 marca 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar zdrowego potomstwa i o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 6 marca 2018 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, proszę o wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego, błogosławieństwo dla mojej córki Marty, o szczęśliwy poród, zdrowie dla maleństwa i dla niej.

Dodana 5 marca 2018 r. przez: Babcia Iwona

Święty Dominiku, czuwaj nad wyborem drogi życiowej mojej córki, aby umiała odrzucić zło, a wybrać dobro. Proszę prowadź Ją, daj wiarę, siłę i życiową mądrość.

Dodana 5 marca 2018 r. przez: mama

Święty Dominiku, otocz swą opieką Anną będącą w ciąży oraz Marię i Natalię.

Dodana 5 marca 2018 r. przez: Mama

Św. Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa, poczęcia drugiego dziecka oraz opiekę nad Julią i calą rodziną, dodaj nam sił, abyśmy wytrwali w tych ciężkich chwilach oczekiwań.

Dodana 3 marca 2018 r. przez: Sylwia

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe