Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7461

Św. Dominiku, błagam o dar zdrowego potomstwa dla syna Artura.

Dodana 18 czerwca 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku Savio, błagam Cię o to, abym mogła ponownie zajść w ciążę, abym ponownie mogła zostać mamą. Błagam Cię o dar drugiego dzieciątka, o rodzeństwo dla mojej córeczki.

Dodana 18 czerwca 2018 r. przez: Marta

Święty Dominiku, proszę Cię o donoszenie mojej zagrożonej ciąży do końca wyznaczonego terminu, aby moje dzieciątko urodziło się zdrowe. W Tobie moja cała nadzieja. Bóg zapłać!

Dodana 17 czerwca 2018 r. przez: Jadwiga

Św. Dominiku, błagam Cię z całego serca, aby moja ciąża rozwijała się prawidłowo, aby wynik z krwi nie miał wpływu na rozwój mojego maleństwa, aby lekarz na następnej wizycie miał dla mnie dobre wieści. Błagam miej w opiece moje upragnione maleństwo. Proszę pomóż.

Dodana 16 czerwca 2018 r. przez: Aneta

Święty Dominiku, pokornie proszę Cię o dar zdrowego potomstwa dla Artura. Proszę Cię również o Twoją opiekę nad Victorią.

Dodana 14 czerwca 2018 r. przez: Marzena

Św. Dominiku, prosimy Cię o cud poczęcia, wszelkie błogosławieństwo i opiekę nad nami. Proszę wysłuchaj nas, wstaw się za nami, żeby dobry Bóg pozwolił nam przyjąć na świat owoc naszej miłości.

Dodana 13 czerwca 2018 r. przez: Madzia i Bartek

Proszę o modlitwę w intencji, aby dziecko w moim łonie narodziło się zdrowe i abyśmy podołali w wypełnieniu tej trudnej misji rodzicielskiej.

Dodana 12 czerwca 2018 r. przez: Teresa i Paweł

Św. Dominiku Savio, proszę Cię żebym przestał grać na komputerze, komórce, spraw cud żebym poprawił oceny z przedmiotów i zdał do następnej klasy, dodaj mi chęci do nauki.

Dodana 11 czerwca 2018 r. przez: Jakub

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa i o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 9 czerwca 2018 r. przez: Krystyna

Św. Dominiku, dziękuję Ci za wszelkie łaski, które ja i moja Rodzina otrzymała za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię św. Dominiku o zdrowie dla mnie, mojego męża, naszych synków, rodziców i rodziny. Błogosław mnie i mojej Rrdzinie. Św. Dominiku, jeśli jest taka wola Boga, proszę módl się za nami, aby nasza rodzina powiększyła się o jeszcze jedno zdrowe dzieciątko! Módl się za nami święty Dominiku!

Dodana 8 czerwca 2018 r. przez: Ania z Rodziną

Św. Dominiku, proszę Cię z całego serca o prawidłowy przebieg ciąży i zdrowe dziecko, żebyśmy mogli z mężem w końcu cieszyć się naszym upragnionym szczęściem, tak długo czekaliśmy na cud poczęcia. Nasz jeden Aniolek już jest w domu Ojca.

Dodana 8 czerwca 2018 r. przez: Aleksandra

O zdrowie, opiekę świętego Dominika, Boże błogosławieństwo, światłość i dary Ducha Świętego i potrzebne łaski Ali, Agacie i ich rodzinom.

Dodana 5 czerwca 2018 r. przez: Ala

Św. Dominiku, proszę pomóż obdarzyć mnie potomstwem, pomóż mi znaleźć spokój i cierpliwość do długich starań o maleństwo. Pomóż skrócic moje czekanie. Wierzę, że modlitwa działa cuda, a Ty wstawisz się za mną u Pana Boga. Dziękuję z całego serca.

Dodana 5 czerwca 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę o opiekę i wstawiennictwo u Boga za moją nienarodzoną jeszcze córką. Błagam o łaskę, by urodziła się zdrowa i silna, mimo aktualnych problemów i zagrożeń. Aby poród jeszcze udało się odsunąć w czasie do momentu kiedy moja córeczka będzie w pełni gotowa, a jej narządy rozwinięte i wykształcone prawidłowo.
Wierzę, że za Twoim wstawiennictwem wszystko będzie dobrze i obie wyjdziemy ze szpitala zdrowe i szczęśliwe, kiedy przyjdzie na to właściwy moment. Święty Dominiku, módl się za nami!

Dodana 2 czerwca 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, proszę Cię za to dzieciątko, które noszę pod sercem, abyś wyprosił u Boga całkowite zdrowie dla niego i szczęśliwy przebieg ciąży. Niech wszelkie komplikacje i krwiak znikną. Proszę, opiekuj się nami. Zawierzam Tobie i Twojej opiece moje małżeństwo i naszą nadzieję na zdrowe dzieciątko.

Dodana 1 czerwca 2018 r. przez: Maria Magdalena

Św. Dominiku, proszę o dar macierzyństwa.

Dodana 30 maja 2018 r. przez: Ilona

Święty Dominiku, proszę o dar macierzyństwa.

Dodana 28 maja 2018 r. przez: Beata

Św. Dominiku, proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii oraz tych małżeństw, które mają problem z poczęciem dziecka.

Dodana 28 maja 2018 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku, prosze o Twoją modlitwę i wstawiennictwo u Boga, aby Patrycja i Piotr otrzymali dar macierzyństwa i ojcostwana, aby otrzymali długo oczekiwane, upragnione, zdrowe i szczęśliwe dziecko.

Dodana 26 maja 2018 r. przez: tata

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o opiekę nad moimi dziećmi oraz proszę wybłagaj u Boga uzdrowienie Karolinki z choroby skóry i alergii; dar mowy dla Dominika; uzdrowienie z alergii i astmy dla Jakubka, o dary Ducha Świętego, o wyciszenie, o to żeby dobrze się uczył i we wszystkim dorównał rówieśnikom. Święty Dominiku, wstawiaj się za nami.

Dodana 24 maja 2018 r. przez: Ewa

Święty Dominiku Savio proszę Cię, aby pęcherzyk ciążowy przykleił się z powrotem do ściany macicy oraz aby ciąża rozwijała się zdrowo i prawidłowo. Proszę Cię święty Dominiku Savio o wstawiennictwo do Pana Jezusa o utrzymanie ciąży, w której jestem obecnie. Błagam Cię święty Dominiku Savio pomóż mi donosić ciążę do rozwiązania. Pomogłeś mi już raz, błagam pomóż mi i ten drugi raz. Bardzo pragniemy rodzeństwa dla synka. W Tobie moja nadzieja. Jeśli Twoja wola jest inna przyjmę ją i wszystko wytrzymam.

Dodana 21 maja 2018 r. przez: Kamila

Św. Dominiku Savio, proszę o wstawiennictwo przed Panem Bogiem i wyproś u mojego dziecka dar mowy lub postaw na jego drodze specjalistę, który mu w tym pomoże. Wybacz mi, że zwątpiłam kiedy śmiano się ze mnie, że zawiesiłam Miłoszowi twój Szkaplerzyk na szyi.

Dodana 21 maja 2018 r. przez: mama

Święty Dominiku Savio, błagam Cię wstaw się za mną u Naszego Pana. Spraw, aby mój ukochany P. do mnie wrócił, aby na nowo odnalazł miłość do mnie w głębi swojej duszy, aby wszystko mi wybaczył i ponownie zaufał, aby miał odwagę na to wszystko. Dopomóż!

Dodana 20 maja 2018 r. przez: Magda

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie dla mamy, pomóż mi proszę w moich sprawach, pomóż mi być żołnierzem Jezusa, bym nie bał się wyzwań.

Dodana 19 maja 2018 r. przez: sebastian

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa. Bóg tak chciał, zabrał do siebie mojego czwartego Aniołka, ciężko mi z tym, ale muszę przyjąć wolę Boga. Święty Dominiku Savio, wstaw się proszę za mną do Pana Boga i wyproś dar potomstwa dla nas, chcemy aby synek miał rodzeństwo. Proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej rodziny.

Dodana 18 maja 2018 r. przez: Kamila

Błagam o dar poczęcia drugiego dziecka i rodzeństwa dla mojego synka, mam problemy z zajściem w ciążę... Błagam!

Dodana 17 maja 2018 r. przez: Ewelina

Św. Dominiku, proszę wstaw się do Pana Boga o dar potomstwa dla Joli i Sławka. Dziękuję!

Dodana 17 maja 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, błagam o Twoją modlitwę i wstawiennictwo u Boga, abym zaszła w ciąże i urodziła, tak długo oczekiwane, upragnione, zdrowe i szczęśliwe dziecko.

Dodana 17 maja 2018 r. przez: Ewelina

Święty Dominiku, proszę o łaskę urodzenia zdrowego dziecka dla mojej córki Ani i zięcia Piotrka.

Dodana 17 maja 2018 r. przez: mama

Proszę o modlitwę w intencji pełnych Rodzin dla moich dzieci. Św. Dominiku Savio, proszę o łaskę macierzyństwa dla Gosi, o dar bycia babcią, o zdrowe wnuki, o miłość i zrozumienie w Rodzinie. Amen.

Dodana 16 maja 2018 r. przez: mama Grażyna

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwe rozwiązanie ciąży i urodzenie zdrowego synka Jana. Zabierz ode mnie troski i obawy związane z porodem. Patronowałeś nam przez całą ciążę, bądź przy nas i teraz.

Dodana 11 maja 2018 r. przez: Ola

Święty Dominiku, proszę Cię wstaw się za nami u Boga, abym mogła począć zdrowe i szczęśliwe dziecko. Proszę Ciebie również, abyś miał w swej opiece naszego aniołka, którego niedawno straciliśmy. Mam nadzieję, że jest szczęśliwy w niebie.

Dodana 10 maja 2018 r. przez: Aldona

Święty Dominiku Savio, proszę Cię, aby pęcherzyk ciążowy przykleił się z powrotem do ściany macicy oraz aby ciąża rozwijała się zdrowo i prawidłowo. Proszę Cię święty Dominiku Savio o wstawiennictwo do Pana Jezusa o utrzymanie ciąży, w której jestem obecnie. Błagam Cię święty Dominiku Savio, pomóż mi donosić ciążę do rozwiązania. Pomogłeś mi już raz, błagam pomóż mi i ten drugi raz. Bardzo pragniemy rodzeństwa dla synka. W Tobie moja nadzieja. Jeśli Twoja wola jest inna przyjmę ją i wszystko wytrzymam.

Dodana 10 maja 2018 r. przez: Kamila

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego byśmy mogli mieć upragnione potomstwo, o które się staramy.

Dodana 10 maja 2018 r. przez: Sebastian

Święty Dominiku, bardzo Cię prosze o Twoje wstawiennictwo. Proszę wyproś nam u Serca Jezusowego łaskę daru potomstwa dla naszej rodziny.

Dodana 7 maja 2018 r. przez: Marzena

Św. Dominiku, prosimy wstaw się za nami u Boga i uproś nam dar potomstwa. Proszę za Twoim wstawiennictwem o brak problemów poczęcia oraz brak komplikacji w ciąży.

Dodana 6 maja 2018 r. przez: Anna i Dominik

Święty Dominiku, błagam Cię o wstawiennictwo u Boga, żebym zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 6 maja 2018 r. przez: Magda

Bardzo proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka dla Janiny i Adama.

Dodana 6 maja 2018 r. przez: Janina

Święty Dominiku, proszę Cię o łaskę potomstwa w moim małżeństwie. O to, aby moje Małżeństwo było płodne i abym umiała w radości czekać na cud poczęcia. Usuń z mojego serca lęk i strach. Pomóż mi przetrwać ten czas oczekiwania i wstawiaj się za mną i moim Mężem i uproś nam w niebie łaskę poczęcia upragnionych dzieci.

Dodana 6 maja 2018 r. przez: Karolina

Święty Dominiku Savio, prosimy gorąco, jeśli taka wola Boża, o dar poczęcia dziecka. Wstaw się za nami do Pana Boga i Niepokalanej Matki Maryi.

Dodana 5 maja 2018 r. przez: Ania i Sławek

Święty Dominiku, za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej siostrzenicy Violi i o zdrowie dla jej dziecka.

Dodana 5 maja 2018 r. przez: Monika

Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 5 maja 2018 r. przez: Janina i Adam

Prosimy Cię św. Dominiku o Łaskę godnego przyjęcia Pana Jezusa do serca Dominika po raz pierwszy w Komunii Świętej oraz zgodne z Wolą Bożą życie dla niego.

Dodana 3 maja 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, prosimy wstaw się za nami o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 30 kwietnia 2018 r. przez: Wiola i Mariusz

Proszę o modlitwę w intencji córek, aby żyły według Ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie ich z dobrymi wynikami, o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego.

Dodana 28 kwietnia 2018 r. przez: Mama

Św. Dominiku, za twoim wstawiennictwem prosze o uleczenie Alfiego Evansa.

Dodana 27 kwietnia 2018 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku Savio, dziękuję za Twoją pomoc, jestem taka szczęśliwa! Proszę Cię, abym donosiła ciążę w której jestem obecnie, aby rozwijała się prawidłowo, a dzidziuś urodził się zdrowy. Proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa o utrzymanie i donoszenie ciąży do rozwiązania. Wierzę, że jestem pod Twoją opieką i dzięki Tobie zostanę mamą po raz drugi. W Tobie moja nadzieja. Dziękuję.

Dodana 27 kwietnia 2018 r. przez: Kamila

Święty Dominiku, z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo i uzdrowienie z dręczących mnie dolegliwości, które nie pozwalają mi na rozpoczęcie starań o dziecko i aby te starania przyniosły szybkie rezultaty poczęcia zdrowego maleństwa.

Dodana 26 kwietnia 2018 r. przez: Agata

Proszę Cię św. Dominiku o wstawiennictwo u Pana Boga za małżonków: Agnieszkę i Roberta oraz Sylwię i Łukasza. O dar rodzicielstwa dla Nich, aby Pan usunął wszelkie przeszkody, by mogli się cieszyć darem Nowego Życia.

Dodana 25 kwietnia 2018 r. przez: Kinga

Św. Dominiku, zaopiekuj się moją córką, daj jej siłę, aby szczęśliwie donosiła ciążę, a bliźniaki, które nosi pod sercem urodziły się zdrowe.

Dodana 24 kwietnia 2018 r. przez: Irena

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe