Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7567

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza, aby dostał dobrą i godną pracę. Bóg zapłać!

Dodana 24 września 2018 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia. Tak bardzo pragniemy, żeby nasza córeczka nie była jedynaczką, niestety życie doświadczyło nas chorobą i musieliśmy poczekać. A teraz gdy już możemy się starać, mamy nadzieję spełnić chodź jedno nasze marzenie, niestety od roku same niepowodzenia. Święty Dominiku, prosimy Cię pomóż.

Dodana 24 września 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę Cię o pomoc. Od 3 lat staramy się o dzieciątko. Pomóż nam zostać rodzicami.

Dodana 23 września 2018 r. przez: Natalia

Św. Dominiku, prosimy o cud poczęcia i o zdrowe dzieciątko. Prosimy o opiekę w chwilach zwątpienia. Wstaw się za nami!

Dodana 20 września 2018 r. przez: Kasia

Świety Dominiku, pokornie proszę o wybłaganie łaski Bożej dla mojej żony Agnieszki, ktorej ciąża jest bardzo zagrożona. Bardzo pragniemy zostać rodzicami. Opiekuj się naszym dzieckiem.

Dodana 19 września 2018 r. przez: Bartosz

Pięć lat temu wziąłem ślub z cudowną kobietą, ale niestety od tego czasu nie możemy doczekać się upragnionego potomstwa. Wynika to z moich problemów z płodnością i też od dwóch lat zmagam się ze stanami depresyjnymi w związku z moją niepłodnością. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem świętego Dominika Savio, o pokonanie blokady dotyczącej mojej płodności, o siły dla mojej żony, a szczególnie proszę o cud poczęcia i narodzin dziecka. Pomóż nam, prosimy Cię. Boże dopomóż!

Dodana 19 września 2018 r. przez: Mariusz

Święty Dominiku, proszę pomóż mi w mojej relacji z Krzysztofem, daj abyśmy przetrwali przeciwności i mogli założyć szczęśliwą, katolicką rodzinę.

Dodana 18 września 2018 r. przez: Karolina

O dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Agaty i ich rodzin.

Dodana 18 września 2018 r. przez: Ala

Proszę o modlitwę, abym mogła zajść w upragnioną ciążę i urodzić zdrowe dziecko, bym w trudnych chwilach nie poddała się rozpaczy i zwątpieniu w cud.

Dodana 15 września 2018 r. przez: Marzena

Proszę o modlitwę w intencji Macieja, o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. Bóg zapłać.

Dodana 14 września 2018 r. przez: Justyna

Proszę o dary Ducha Świętego dla mojej rodziny, która jest skłócona. Proszę również za moich przyjaciół, aby mogli stworzyć dobre i szczęśliwe rodziny.

Dodana 13 września 2018 r. przez: Zbyszek

Proszę za wstawiennictwem świętego Dominika o pomyślne zakończenie komplikacji po dotychczasowych, utraconych poczęciach i proszę o cud narodzin dzieciątka w naszym małżeństwie.

Dodana 13 września 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, dziękuję Ci za Marysię. Błagam Cię, wyproś u Boga, aby zagrożenie w czasie porodu minęło i jak najszybciej szczęśliwie przyszła na świat.

Dodana 12 września 2018 r. przez: irena

Św. Dominiku, proszę o pomoc podczas ciąży i porodu piątego dziecka, kiedy życie nas obojga jest zagrożone, a ze strony lekarzy doświadczam tyle pogardy i poniżenia.

Dodana 12 września 2018 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, proszę Cię bardzo o to, żeby minęły zagrożenia ciąży u mojej siostry i proszę Cię bardzo o szczęśliwe donoszenie ciąży i urodzenie zdrowego chłopczyka. Proszę Cię pomóż, żeby dzieciątko mojej siostry narodziło się w terminie i zdrowe.

Dodana 11 września 2018 r. przez: Elzbieta

Św. Dominiku, proszę o nawrócenie i uzdrowienie duszy, ciała i psychiki Martynki oraz jej relacji z bliskimi. Dziękuję Tobie za wymodlone łaski.

Dodana 8 września 2018 r. przez: Katarzyna

Bardzo proszę Cię święty Dominiku o wyproszenie łaski upragnionego potomstwa dla Joanny i Pawła oraz Patrycji i jej męża.

Dodana 4 września 2018 r. przez: KASIA

Serdecznie proszę Cię święty Dominiku o dar macierzyństwa dla Eweliny.

Dodana 4 września 2018 r. przez: Piotr

Święty Dominiku Savio, poraz kolejny proszę o Twoje orędownictwo w intencji Gabrysi, która spodziewa się dziecka, by Bóg Ojciec z Matką Najświętszą udzielił jej pokoju serca, którego tak bardzo teraz potrzebuje. Proszę, by duch depresji odszedł od niej, by mogła się cieszyć stanem błogosławionym w jakim się znajduje. Amen! Bóg zapłać!

Dodana 4 września 2018 r. przez: Ewa

Święty Dominiku, prosimy o dar potomstwa dla nas. Tak bardzo pragniemy być rodzicami! Módl się za nami.

Dodana 4 września 2018 r. przez: Kamila

Błagam o modlitwę za Martynę i nasze dziecko. Błagam o gorącą miłość między nami, o ślub i o to, by dziecko urodziło się zdrowe, o potrzebne łaski dla niego i byśmy je wychowali w miłości.

Dodana 4 września 2018 r. przez: Damian

Święty Dominiku proszę wstaw się za nami u Pana o dar zdrowego potomstwa i o łaskę jaka płynie z daru macierzyństwa i ojcostwa.

Dodana 3 września 2018 r. przez: JR

Święty Dominiku, proszę Cię, abyś pomógł małemu Krzysiowi żeby wyzdrowiał, żeby mógł żyć.

Dodana 1 września 2018 r. przez: Dominika

Św. Dominiku, błagam o cud poczęcia, długo wyczekiwanego maleństwa. Błagam o wstawiennictwo. Wysłuchaj moich próśb.

Dodana 31 sierpnia 2018 r. przez: Anna

Proszę o modlitwę o dar poczęcia i szczęśliwe rozwiązanie.
Bóg zapłać!

Dodana 31 sierpnia 2018 r. przez: Magda

Św. Dominiku Savio, dziękujemy za ten "cud pod sercem" - za naszego synka. Dziękujemy, że mimo wszelkich przeciwności i trudności ciąża została utrzymana. Teraz prosimy Cię św. Dominiku wyproś nam u Boga łaskę terminowego rozwiązania. Prosimy o zdrowie dla dziecka, mądrość dla nas i lekarzy. Pobłogosław Panie wszystkim tym, których spotykamy każdego dnia.

Dodana 30 sierpnia 2018 r. przez: Ewa i Szymon

Św. Dominiku, prosimy Cię z mężem o dar upragnionego potomstwa, uproś nam przed Bogiem ten dar, pokornie prosimy. Proszę też o wszelkie potrzebne łaski dla naszego małżeństwa, rozwiązanie spraw doczesnych oraz o światło Ducha Świętego dla prowadzących nas lekarzy. Niech dobry Bóg usunie wszelkie przeszkody, które nie pozwalają nam się cieszyć naszym dzieckiem. Bóg zapłać z całego serca!

Dodana 28 sierpnia 2018 r. przez: Ania i Piotr

Ukochany święty Dominiku, proszę Cię ratuj moją siostrę i jej nienarodzone dziecko, proszę Cię bardzo o wsparcie i zdrowie dla mojej siostry i jej nienarodzonego dziecka. Pomóż, żeby szczęśliwie donosiła ciąże i urodziła zdrowe dzieciątko.

Dodana 27 sierpnia 2018 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, prosimy Cię o dar rodzicielstwa, tak bardzo tego pragniemy.

Dodana 27 sierpnia 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, dziękuję Ci, że mnie wysłuchałeś i poczęła się Marysia. Teraz proszę wysłuchaj mnie jeszcze raz i wyproś u Boga, aby szczęśliwie i bez komplikacji przyszła na świat, żeby urodziła się zdrowa i nic nie zagrażało jej życiu, a dla Doroty wyproś krótki i łatwy poród.

Dodana 24 sierpnia 2018 r. przez: babcia

Święty Dominiku, proszę o modlitwę za Alicję i jej bliskich, szczególnie za wszystkie dzieci, o łaskę dorastania w wierze, pokoju i miłości. Dziękuję.

Dodana 23 sierpnia 2018 r. przez: Krewna

Św. Dominiku, obecnie jestem w czwartym miesiącu ciąży. Tak długo czekaliśmy na ten cud. Dwoje dzieciątka już straciliśmy. Błagamy z całego serca o cud, ponieważ badania pokazują ryzyko, że nasze dzieciątko może mieć Zespół Downa. Jesteśmy załamani. Błagamy i prosimy Boga, aby kolejne badania i wyniki okazały się dobre. Oboje z mężem pragniemy z całego serca, aby nasze dzieciątko było zdrowe. To jest dla nas najważniejsze. Św. Dominiku, wspieraj nas i dodaj nam wiary, nadziei i siły.

Dodana 21 sierpnia 2018 r. przez: edi

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla mojego synka. Św. Dominiku, módl się za nami!

Dodana 20 sierpnia 2018 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę Cię o dobre relacje rodzinne.

Dodana 17 sierpnia 2018 r. przez: Jacek

Święty Dominiku, prosimy Cię o ponowny dar rodzicielstwa. Tak bardzo pragniemy z mężem tego cudu poczęcia, pragniemy rodzeństwa dla naszego jedynego Synka. Tak długo staramy się o ten cud, nie mam już czasem sił, w moim sercu jest niepokój i straszny smutek. Prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, święty Dominiku wstaw się za nami.

Dodana 16 sierpnia 2018 r. przez: Beata i Waldemar

Przez wiele lat prosiliśmy o potomstwo. Cud nastąpił po 25 latach. Urodziło się dwoje cudownych dzieciaków. Adopcja to też narodziny. Taki był plan Boga. Prosimy o modlitwę w intencji Nikoli i Bartusia. Niech ich życie będzie wypełnione Bogiem.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Anna i Bogdan

Święty Dominiku Savio, bardzo Cię proszę, abyśmy z mężem w końcu doczekali się maleństwa i mogli spełnić się jako rodzice. Z całego serca gorąco błagam.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Danuta

Proszę o modlitwę. Jestem w kolejnej ciąży. Dziś jest wspomnienie świętego Maksymiliana Kolbe, a my modlimy się o małego Maksia dla nas. Niech Bóg będzie uwielbiony w nowym życiu. Jesteśmy rodzicami 4 córek: Klaudi (11 lat), Dominiki (9 lat), Justynki (7 lat) i Moniki (5 lat) oraz 4 aniołków. Pragniemy urodziĆ to dziecko w terminie, proszę abym miała dobry poród i by dziecko urodziło się zdrowe.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Asia

Św. Dominiku, proszę o zdrowie dla mnie i mojego dziecka, które noszę pod sercem. Proszę, aby lęk, który mi towarzyszy od kilku miesięcy całkowicie odszedł i ustąpił. Święty Dominiku, zadbaj o nasze dobre wyniki badań oraz zdrowy, naturalny poród. Dziękuję!

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, prosimy o cud poczęcia. Od kilku lat czekamy na ten cud, wstaw się za nami.

Dodana 12 sierpnia 2018 r. przez: eva

Św. Dominiku, błagamy Cię o dar potomstwa dla nas.

Dodana 12 sierpnia 2018 r. przez: Ela z Januszem

O zdrowie dla Ali, Agaty, Tereski i ich rodzin.

Dodana 10 sierpnia 2018 r. przez: Ala

Za wstawiennictwem świętego Dominika Savio prosimy Cię Ojcze o dar potomstwa. W naszym życiu tylko tego nam brakuje, wrzasku i śmiechu dzieci, tak bardzo tego pragniemy. Prosimy również o błogosławieństwo Boże.

Dodana 9 sierpnia 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, proszę Cię z całego serca o dar dziecka dla mojego brata i jego żony. Boże bądź uwielbiony.

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: Alicja

Święty Dominiku Savio, proszę o donoszenie ciąży, szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla maluszka.

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: Joanna

Święty Dominiku Savio, proszę o wstawiennictwo i opiekę nad moim synem Dominikiem, proszę o łaski i całkowite uzdrowienie. Bóg zapłać!

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: tata Dominika

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: Krystyna

Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty z choroby nowotworowej oraz o szczęśliwą operację dla niego i o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty.

Dodana 6 sierpnia 2018 r. przez: Dorota

Św. Dominiku, z całego serca prosimy Cię o dar potomstwa dla mnie i mojego męża. Staramy się już osiem lat. Pomóż nam stać się rodzicami. Z całego serca tego pragniemy, chcemy zapełnić naszą pustkę w sercu. Jeśli tylko się uda, będziemy najszczęśliwyszymi ludźmi na świecie i zarazem najlepszymi rodzicami. Pomóż nam, prosimy Cię. Bóg zapłać.

Dodana 4 sierpnia 2018 r. przez: Agata i Piotr

Św. Dominiku Savio, proszę o modlitwę w intencji doczekania się wnuków, proszę o rodzicielstwo dla moich dzieci. Pokornie proszę o zdrowe wnuki. Amen!

Dodana 4 sierpnia 2018 r. przez: Grażyna

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe