Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7396

Proszę o dar potomstwa dla koleżanki Ali i jej męża Dawida. AMEN.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Kamila

Święty Dominiku, prosimy Cię o dar potomstwa, pragniemy tego od kilku lat. Prosimy Cię o wstawiennictwo, pomóż nam.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, proszę Cię o cudowne uzdrowienie mojego nienarodzonego synka Piotrusia, u którego stwierdzono ciężką wadę serduszka.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Katarzyna

Kochany Dominiku Savio, święty chłopcze! Z całego serca proszę Cię o zdrowie i uleczenie mojego synka z tych dolegliwości, które go męczą od urodzenia, a ja niestety nie potrafię mu pomóc. Wstaw się do Boga o łaskę dla nas najdroższy święty.

Dodana 10 lipca 2018 r. przez: Kamnor

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo. Proszę pomóż, aby mój mąż otworzył się na dar ojcostwa, o wszelkie łaski do życia.
Św. Dominiku, wstawiaj się z nami!

Dodana 10 lipca 2018 r. przez: Ewa

Święty Dominiku, prosimy Cię o ponowny dar rodzicielstwa. Tak bardzo pragniemy z mężem tego cudu poczęcia, pragniemy rodzeństwa dla naszego jedynego Synka. Tak długo staramy się o ten cud, nie mam już czasem sił, w moim sercu jest niepokój i straszny smutek. Prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, święty Dominiku wstaw się za nami.

Dodana 9 lipca 2018 r. przez: Ewa

Proszę o modlitwę za mojego syna, w Bogu wiadomej sprawie.

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa i o wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, proszę Cię w intencji cudu uzdrowienia syna.
W intencji bezpieczeństwa i błogosławieństwa Bożego dla niego i jego brata w ich przedsięwzięciach zawodowo - ekonomicznych, mieszkaniowych, małżeńskich. O zdrowe wnuki. Bóg zapłać za modlitwę.

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: matka

Proszę o modlitwę o wyzwolenie z osamotnienia i dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiej osoby i założenia rodziny.
Dziękuję!

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: Henryk

Św. Dominiku, proszę Cię o opiekę i wybłaganie wszelkich łask dla dzieciątka Agaty, które nosi pod sercem, a także dla niej. Uproś proszę, by maleństwo było bezpieczne, dobrze się rozwijało i szczęśliwie przyszło na świat.

Dodana 7 lipca 2018 r. przez: maria

Święty Dominiku, mój mąż nosi Twoje imię. Prosimy Cię wyproś nam wszelkie łaski, byśmy mogli zostać rodzicami.

Dodana 4 lipca 2018 r. przez: Polcia

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla dziecka, które noszę pod sercem, by dzieciątko narodziło się zdrowe i silne, by nic mu nie zagrażało. Św. Dominiku, módl się za nami! Bóg zapłać.

Dodana 4 lipca 2018 r. przez: Bożena

Św. Dominiku, błagam Cię o wstawiennictwo. Pomóż, aby mój mąż otworzył się na dar ojcostwa. Nasza siedmioletnia córeczka czeka i modli się każdego dnia o malutką siostrzyczkę lub braciszka. Ratuj i módl się za nami święty Dominiku.

Dodana 3 lipca 2018 r. przez: Monika

Szczęść Boże, z całego serca proszę o modlitwę. Razem z mężem staramy się o upragnione potomstwo. Niestety medycyna rozkłada ręce. My wiemy jednak, że Bóg może wszystko. Proszę o pomoc w wyproszeniu Wielkiego Pana o cud poczęcia naszego wymarzonego owocu miłości. Bóg zapłać.

Dodana 3 lipca 2018 r. przez: Katarzyna

Święty Dominiku, miej w opiece mojego synka w brzuszku, aby urodził się zdrowy, aby ten trudny czas negatywnych wyników okazał się złym snem i wszystko było dobrze. Miej nas w opiece. Amen.

Dodana 3 lipca 2018 r. przez: Magda

Św. Dominiku, proszę Cię o zdrowie dla mojej siostry i maleństwa, które nosi pod swoim sercem, a także o upragnione potomstwo dla mnie i mojego męża.

Dodana 2 lipca 2018 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku prosimy Cię o łaskę bycia rodzicami.

Dodana 2 lipca 2018 r. przez: Paulina

Św. Dominiku, proszę Cię o łaskę uzdrowienia naszego nienarodzonego dziecka, które przestało się rozwijać. Chociaż z medycznego punktu widzenia nie ma już żadnych szans, wierzymy, że Pan Bóg w swej wszechmocy może sprawić, że zostaniemy z mężem szczęśliwymi rodzicami.

Dodana 1 lipca 2018 r. przez: Sylwia i Krystian

W intencji Wojciecha o dar łaski wiary, nadziei i miłości, otwarcia się na działanie Ducha Świętego oraz pomoc Bożą i błogosławieństwo w pracy.

Dodana 1 lipca 2018 r. przez: Wojciech

Święty Dominiku, proszę o cud, tylko on może uratować moje maleństwo, które noszę w sobie. Mąż się poddał, mówi że niepotrzebnie się łudzę. A ja przychodzę do Ciebie bo wiem, że z Twoim wsparciem mogę u Boga wyprosić cud.

Dodana 30 czerwca 2018 r. przez: Uszula Anna

Święty Dominiku, błagam o łaskę zdrowia dla mojego nienarodzonego synka, który ma podejrzenie poważnych chorób. Spraw, aby przyszedł na świat szczęśliwie.

Dodana 29 czerwca 2018 r. przez: Justyna

Św. Dominiku, proszę abym zaszła w ciążę i urodziła zdrową dziecinkę. Już kilka razy poroniłam. Na upragnioną siostrzyczkę lub braciszka czeka siedmioletnia Julcia.

Dodana 28 czerwca 2018 r. przez: Monika

Święty Dominiku, moje Maleństwo pod sercem ma bardzo złe wyniki. Po raz drugi mogę stracić dzieciątko. Boli mnie dusza i pęka serce. Ratuj je, błagam. Tylko cuď może wszystko zmienić. Nie pozwól mi zabłądzić. Mam chwile zwiątpienia. Nie rozumiem dlaczego my i to po raz drugi. Wiem, że Bóg tak chce, ale tak bardzo chciałabym je mieć, przytulić i pocałować i zanieść w podziękowaniu do Kościoła. Ratuj!

Dodana 28 czerwca 2018 r. przez: urszula

Proszę o modlitwę za moje nienarodzone dziecko, żeby prawidłowo się rozwijało i wszystkie obawy i lęki okazały się niepotrzebne. Proszę, by następna wizyta przyniosła mi dobre wiadomości.

Dodana 28 czerwca 2018 r. przez: Ewelina

Proszę o łaskę donoszenia ciąży dla córki, o pomoc w poukładaniu wszystkich życiowych spraw, a także o szczęśliwy poród i zdrowe dziecko.

Dodana 27 czerwca 2018 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku Savio, prosimy orenduj i wstawiaj się za naszą córką Hanią, aby została przyjęta od nowego roku szkolnego 2018/2019 do 2 klasy szkoły podstawowej Salezjańskiej. I dziękujemy, że za Twoim Dominiku wstawiennictwem, Hania jak i trójka jej rodzeństwa poczęła się i przyszła na świat.

Dodana 26 czerwca 2018 r. przez: Jola i Bartosz

Święty Dominiku, proszę o dar poczęcia dziecka - owocu miłości mojej i mojego męża. Spraw byśmy mogli się cieszyć upragnionym potomstwem i żebyśmy mogli je wychować w miłości i w wierze.

Dodana 26 czerwca 2018 r. przez: Ania

Proszę bardzo o modlitwę o szczęśliwe donoszenie ciąży zagrożonej wczesnym porodem. Bóg zapłać!

Dodana 26 czerwca 2018 r. przez: Jadwiga

Święty Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy przebieg ciąży, porodu i opiekę nad naszym maleństwem zagrożonym wadami genetycznymi. Wyproś nam, jak swojej Mamie, opiekę Matki Bożej każdego dnia i zdrowie dla dziecka, które noszę pod sercem.
Święty Józefie, który opiekowałeś się życiem Jezusa, gdy było zagrożone, powierzam też Twojej opiece nasze dziecko.

Dodana 26 czerwca 2018 r. przez: Justyna i Hubert

Św.Dominiku Savio, błagam Cię o dar tego cudu jakim jest macierzyństwo. Proszę pozwól mi przytulić do serca kiedyś swoje dziecko. Błagam Cię o wstawiennictwo za nas do Miłosiernego Boga, aby zlitował się nad nami. Tobie powierzam moją modlitwę!

Dodana 25 czerwca 2018 r. przez: Kasia P.

Święty Dominiku, błagam o szczęśliwe donoszenie dzieciątka, które noszę pod sercem, aby cała ciąża rozwijała się prawidłowo, nie było żadnych zagrożeń, a dziecko urodziło się zdrowe. Święty Dominiku, dziękuję za wstawiennictwo o cud poczęcia, tak długo czekaliśmy na ten wielki dar jakim jest dziecko. Święty Dominiku, miej nas w swojej opiece.

Dodana 21 czerwca 2018 r. przez: Edi

Św. Dominiku, błagam Cię o cud poczęcia zdrowego dzieciątka i dobre wyniki badań. Tak bardzo pragniemy tego dziecka z mężem, a nie jesteśmy już najmłodsi. Jestem już u kresu wytrzymałości.

Dodana 20 czerwca 2018 r. przez: Bernadeta

Święty Dominiku, prosimy Cię o modlitwę i wstawiennictwo z prośbą o dar upragnionego zdrowego potomstwa. Oddal wszelkie przeszkody, choroby, abyśmy z mężem mogli tulić w ramionach nasz mały, długo wyczekiwany SKARB. Prosimy o dar cierpliwości, wiary, akceptacji sytuacji, w której jesteśmy i umiejętności wielbienia Boga w tak dla nas niełatwych chwilach oczekiwania. Aby odeszły wątpliwości, niepewności, strach, by każdy kolejny dzień dawał nam nadzieję.
A jeśli Bóg ma dla nas inny plan i chciałby, abyśmy zostali rodzicami adopcyjnymi, prosimy o wskazówki, dar mądrości, miłości i całkowitego oddania. Pobłogosław nam, wspieraj i umacniaj każdego dnia.

Dodana 20 czerwca 2018 r. przez: Ewelina

Proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie siłami natury.

Dodana 19 czerwca 2018 r. przez: maria

Św. Dominiku, błagam o dar zdrowego potomstwa dla syna Artura.

Dodana 18 czerwca 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku Savio, błagam Cię o to, abym mogła ponownie zajść w ciążę, abym ponownie mogła zostać mamą. Błagam Cię o dar drugiego dzieciątka, o rodzeństwo dla mojej córeczki.

Dodana 18 czerwca 2018 r. przez: Marta

Święty Dominiku, proszę Cię o donoszenie mojej zagrożonej ciąży do końca wyznaczonego terminu, aby moje dzieciątko urodziło się zdrowe. W Tobie moja cała nadzieja. Bóg zapłać!

Dodana 17 czerwca 2018 r. przez: Jadwiga

Św. Dominiku, błagam Cię z całego serca, aby moja ciąża rozwijała się prawidłowo, aby wynik z krwi nie miał wpływu na rozwój mojego maleństwa, aby lekarz na następnej wizycie miał dla mnie dobre wieści. Błagam miej w opiece moje upragnione maleństwo. Proszę pomóż.

Dodana 16 czerwca 2018 r. przez: Aneta

Święty Dominiku, pokornie proszę Cię o dar zdrowego potomstwa dla Artura. Proszę Cię również o Twoją opiekę nad Victorią.

Dodana 14 czerwca 2018 r. przez: Marzena

Św. Dominiku, prosimy Cię o cud poczęcia, wszelkie błogosławieństwo i opiekę nad nami. Proszę wysłuchaj nas, wstaw się za nami, żeby dobry Bóg pozwolił nam przyjąć na świat owoc naszej miłości.

Dodana 13 czerwca 2018 r. przez: Madzia i Bartek

Proszę o modlitwę w intencji, aby dziecko w moim łonie narodziło się zdrowe i abyśmy podołali w wypełnieniu tej trudnej misji rodzicielskiej.

Dodana 12 czerwca 2018 r. przez: Teresa i Paweł

Św. Dominiku Savio, proszę Cię żebym przestał grać na komputerze, komórce, spraw cud żebym poprawił oceny z przedmiotów i zdał do następnej klasy, dodaj mi chęci do nauki.

Dodana 11 czerwca 2018 r. przez: Jakub

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa i o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 9 czerwca 2018 r. przez: Krystyna

Św. Dominiku, dziękuję Ci za wszelkie łaski, które ja i moja Rodzina otrzymała za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię św. Dominiku o zdrowie dla mnie, mojego męża, naszych synków, rodziców i rodziny. Błogosław mnie i mojej Rrdzinie. Św. Dominiku, jeśli jest taka wola Boga, proszę módl się za nami, aby nasza rodzina powiększyła się o jeszcze jedno zdrowe dzieciątko! Módl się za nami święty Dominiku!

Dodana 8 czerwca 2018 r. przez: Ania z Rodziną

Św. Dominiku, proszę Cię z całego serca o prawidłowy przebieg ciąży i zdrowe dziecko, żebyśmy mogli z mężem w końcu cieszyć się naszym upragnionym szczęściem, tak długo czekaliśmy na cud poczęcia. Nasz jeden Aniolek już jest w domu Ojca.

Dodana 8 czerwca 2018 r. przez: Aleksandra

O zdrowie, opiekę świętego Dominika, Boże błogosławieństwo, światłość i dary Ducha Świętego i potrzebne łaski Ali, Agacie i ich rodzinom.

Dodana 5 czerwca 2018 r. przez: Ala

Św. Dominiku, proszę pomóż obdarzyć mnie potomstwem, pomóż mi znaleźć spokój i cierpliwość do długich starań o maleństwo. Pomóż skrócic moje czekanie. Wierzę, że modlitwa działa cuda, a Ty wstawisz się za mną u Pana Boga. Dziękuję z całego serca.

Dodana 5 czerwca 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę o opiekę i wstawiennictwo u Boga za moją nienarodzoną jeszcze córką. Błagam o łaskę, by urodziła się zdrowa i silna, mimo aktualnych problemów i zagrożeń. Aby poród jeszcze udało się odsunąć w czasie do momentu kiedy moja córeczka będzie w pełni gotowa, a jej narządy rozwinięte i wykształcone prawidłowo.
Wierzę, że za Twoim wstawiennictwem wszystko będzie dobrze i obie wyjdziemy ze szpitala zdrowe i szczęśliwe, kiedy przyjdzie na to właściwy moment. Święty Dominiku, módl się za nami!

Dodana 2 czerwca 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, proszę Cię za to dzieciątko, które noszę pod sercem, abyś wyprosił u Boga całkowite zdrowie dla niego i szczęśliwy przebieg ciąży. Niech wszelkie komplikacje i krwiak znikną. Proszę, opiekuj się nami. Zawierzam Tobie i Twojej opiece moje małżeństwo i naszą nadzieję na zdrowe dzieciątko.

Dodana 1 czerwca 2018 r. przez: Maria Magdalena

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe