Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7530

Św. Dominiku Savio, dziękuję Ci za wszelkie łaski i błogosławieństwo jakim obdarzasz Moją Rodzinę. Proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny, o błogosławieństwo we wszystkich zamierzeniach.
Proszę Cię święty Dominiku o poczęcie trzeciego zdrowego Dziecka. Zmiłuj się nad nami i módl się za nami św. Dominiku!

Dodana 7 grudnia 2018 r. przez: Ania

Św. Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia drugiego dziecka.

Dodana 5 grudnia 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Klaudii, która wraz z synkiem Damianem przebywa w Domu Samotnej Matki. Proszę o dobrego, kochającego męża dla niej, żeby budowała swoje życie w przyjaźni z Bogiem, aby do Niego przylgnęła i żeby doświadczyła Jego Miłości. Dziękuję!

Dodana 3 grudnia 2018 r. przez: Adelina

Święty Dominiku, proszę Cię o dar poczęcia, aby mój mąż także zapragnął bycia ponownie ojcem. O urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 30 listopada 2018 r. przez: Regina

Święty Dominiku, proszę o szczęśliwe rozwiązanie. Miej nas w swojej opiece.

Dodana 30 listopada 2018 r. przez: Sylwia

Szczęść Boże, zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę w intencji mojej Rodziny (córek - Dominiki i Karolinki, syna Karolka oraz żony Ani), o błogosławieństwo dla nich oraz dar zdrowia, a dla mnie o nawrócenie oraz o światło Ducha Świętego i pomoc w wyjściu z zadłużeń.

Dodana 29 listopada 2018 r. przez: Seweryn

Święty Dominiku, bardzo proszę Cię o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Bardzo proszę o dar macierzyństwa. Jezu, ufam Tobie!

Dodana 28 listopada 2018 r. przez: Regina

Święty Dominiku, proszę Cię o potomstwo dla naszego małżeństwa, o zdrową ciążę i dziecko.

Dodana 28 listopada 2018 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę Cię o uzdrowienie syna z ciężkiej choroby.
W intencji podjęcia dobrej, stałej pracy, by mógł założyć katolicką rodzinę opartą na obustronnej miłości i mieć potomstwo.

Dodana 27 listopada 2018 r. przez: Maria

Święty Dominiku, proszę Cię spojrz na mnie okiem łaskawym i przyjdź mi z pomocą. Proszę w intencji powrotu do zdrowia moich dzieci Marcina i Grzegorza, zdrowego potomstwa dla moich dzieci oraz w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej. Amen.

Dodana 27 listopada 2018 r. przez: matka

Święty Dominiku, proszę o jak najdłuższe donoszenie ciąży bliźniaczej, o zdrowie dla mnie i moich dzieci i szczęśliwe rozwiązanie. Módl się za nami!

Dodana 25 listopada 2018 r. przez: Izabela

Święty Dominiku prosimy Cię o wstawiennictwo w naszej intencji. Pomóż nam dostąpić daru rodzicielstwa. Pragniemy zostać rodzicami, niestety do tej pory maleństwo się nie pojawia. Pragniemy otoczyć miłością nowe życie. Prosimy Cię o łaskę bycia rodzicami.

Dodana 24 listopada 2018 r. przez: Marta

Św. Dominiku, proszę żebyś czuwał nad moją siostrą i żeby ona mogła cieszyć się maleńką istotą, którą nosi pod swoim sercem.

Dodana 23 listopada 2018 r. przez: Irka

Święty Dominiku, dziękuję Ci za to, że wyprosiłeś u Boga dla nas Marysię. Proszę o dalszą pomoc, wypraszaj u Boga, żeby była zdrowa, spokojna i tak często nie płakała. Poproś Maryję, żeby nad nią czuwała i otaczała Swoją opieką, a dobry Bóg uchronił ją od wszelkiego złego. Podziękuj też Bogu, że zachował w czasie wypadku życie jej taty, a teraz wyproś dla niego zdrowie. Opiekuj się też jej mamą i wyproś dla niej zdrowie oraz siły do zajmowania się Marysią.

Dodana 22 listopada 2018 r. przez: Irena

Święty Dominiku Savio, bardzo Cię proszę, aby ciąża w ktorej obecnie jestem rozwijała się prawidłowo i abym urodziła zdrowe dziecko, bardzo Cię błagam. Wierzę święty Dominiku Savio, że mi pomożesz. W Tobie moja nadzieja...

Dodana 22 listopada 2018 r. przez: Kamila

Święty Dominiku, proszę Cię, aby dziecko, które noszę pod sercem urodziło się zdrowe. Módl się za naszą rodzinę.

Dodana 20 listopada 2018 r. przez: Ania

Święty Dominiku, proszę Cię o zdrowie i łaskę bycia mamą.

Dodana 14 listopada 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, błagamy Cię razem z moim mężem o cud narodzin dla naszego upragnionego zdrowego dzieciątka; błagam Cię opiekuj się mną w tym błogosławionym stanie, spraw aby dzieciątko rozwijało się zdrowo! Pomóż mi przetrwać ten czas strachu i niepewności.

Dodana 13 listopada 2018 r. przez: Monika

Św. Dominiku Savio, proszę o łaskę zostania rodzicami dla moich dzieci, proszę o dar zostania babcią. Proszę o modlitwę w intencji doczekania się przeze mnie zdrowych wnuków, abym mogła w zdrowiu cieszyć się i pomagać w ich wychowywaniu. Bóg zapłać!

Dodana 11 listopada 2018 r. przez: Grażyna

Święty Dominiku, proszę wstawiaj się za nami u Pana, by raczył pobłogosławić naszemu małżeństwu, byśmy już nigdy więcej nie musieli cierpieć z powodu straty, byśmy mogli doświadczyć tego największego z cudów, jakim jest nowe życie, i by w naszym domu zamiast płaczu i ciągłej żałoby pojawił się radosny śmiech dziecka. Czuwaj nad naszymi Aniołkami, których nigdy nie było nam dane zobaczyć ani przytulić, a po których nasze serca zostały rozdarte i zranione.

Dodana 7 listopada 2018 r. przez: M.

Św. Dominiku, proszę o cud życia dla Helenki.

Dodana 7 listopada 2018 r. przez: Barbara

Święty Dominiku Savio, proszę o modlitwę, abyśmy razem z mężem mogli zajść w upragnioną ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Bardzo pragniemy dzieciątka. Prosimy Cię, pomóż nam nie poddawać się rozpaczy i wierzyć w cud.

Dodana 4 listopada 2018 r. przez: Martha

Święty Dominiku! Prosimy Cię wstawiaj się za nami i naszą córeczką, którą noszę pod sercem. Wypraszaj u Boga całkowite zdrowie dla niej i szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 3 listopada 2018 r. przez: Marlena

Za wstawiennictwem świętego Dominika proszę o pomyślne rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej w jakiej się znalazłam z własnej winy i powrót na drogę do Ciebie. Jezusie, synu Dawida, ulituj się nade mną!

Dodana 3 listopada 2018 r. przez: monika

Święty Dominiku, błagam Cię o wsparcie w uzdrowieniu córeczki Nadii z podejrzenia choroby genetycznej oraz chorób jej towarzyszących, aby była zdrowym dzieckiem, zarówno fizycznie jak i umysłowo.

Dodana 3 listopada 2018 r. przez: Paulina

Proszę o łaskę nawrócenia i zbawienia dla mojego brata, Klaudii, taty i mamy.

Dodana 2 listopada 2018 r. przez: Monika

Proszę w intencji łaski czystości serca i ciała dla moich dzieci oraz o miłość i szacunek między nimi.

Dodana 2 listopada 2018 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę o dar zdrowego potomstwa dla Anny i Krzysztofa. Wyproś tę łaskę u Boga.

Dodana 31 października 2018 r. przez: Janina

Św. Dominiku, zadbaj o nasze dobre wyniki badań oraz szczęśliwy, zdrowy i naturalny poród. Proszę, aby nasz Synek Szymonek urodził się jak najrychlej i był dla nas szczęściem i pociechą do końca naszych dni z mężem. Chroń nas i nasze dziecko przed złem widzialnym i niewidzialnym. Dziękuję.

Dodana 31 października 2018 r. przez: Aneta

Święty Dominiku, gorąco proszę Cię o dar macierzyństwa i ojcostwa dla Basi i Grzegorza. Jeśli jest to zgodne z wolą Boga.

Dodana 28 października 2018 r. przez: Patrycja

Św. Dominiku, proszę o uzdrowienie rodziców - Danutę i Jana z choroby nowotworowej.

Dodana 26 października 2018 r. przez: Dorota

Święty Dominiku Savio, noszę pod sercem Synka, którym obdarzył mnie i mojego męża Pan Bóg. Proszę, modląc się nieustannie i wierząc w moc modlitwy, o zdrowie dla mojego dziecka oraz o donoszenie ciąży, która jest zagrożona. Święty Dominiku Savio, proszę wypraszaj mi potrzebne łaski u Pana Naszego Jezusa Chrystusa, abym mogła cieszyć się ze szczęśliwych narodzin zdrowego Synka i uczyć Go kochać Boga.

Dodana 25 października 2018 r. przez: Ewelina

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa.

Dodana 24 października 2018 r. przez: Prosząca

Święty Dominiku, proszę Cię bądź jutro przy mojej córce Marcie, dzięki Twojej opiece dotrwała tak długo. Proszę Cię o modlitwę do Boga o szczęśliwy poród bliźniaczek, by urodziły się zdrowe i silne oraz o błogosławieństwo i potrzebne łaski, by dobrze je wychować.

Dodana 24 października 2018 r. przez: Irena

Święty Dominiku, proszę wstaw się za nami, aby dzieciątko które noszę w sobie, prawidłowo się rozwijało, aby zniknęły nieprawidłowości, które powstały. Aby wyniki badań wyszły dobrze. I proszę o szczęśliwe rozwiązanie w terminie i bez komplikacji. Proszę też o łaskę zdrowia dla mnie i dla całej mojej rodziny.

Dodana 23 października 2018 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, błagam wstaw się za nami u Pana, abyśmy otrzymali upragniony dar zdrowego potomstwa.

Dodana 19 października 2018 r. przez: Agnieszka

Kochany święty Dominiku, proszę o uratowanie mojego małżeństwa i o powrót mojego męża do domu.

Dodana 17 października 2018 r. przez: Dominika

Święty Dominiku Savio, błagam o wsparcie, modlitwę i wstawiennictwo, abyśmy razem z mężem mogli otrzymać dar potomstwa. Tak bardzo pragniemy dziecka. Święty Dominiku Savio, módl się za nami!

Dodana 15 października 2018 r. przez: Emilia

Św. Dominiku, bardzo proszę Ci o dar potomstwa i rodzeństwo dla naszego syna. Bardzo Cię o to prosimy.

Dodana 14 października 2018 r. przez: J&A

Święty Dominiku Savio, dziekuję za cud poczęcia i jednocześnie proszę Cię o utrzymanie ciąży, w której jestem obecnie. Błagam Cię święty Dominiku Savio, pomóż mi donosić ciążę do rozwiązania. Bardzo pragnę, aby mój synek miał rodzeństwo. Już raz nam pomogłeś w sytuacji beznadziejnej i wierzę, że dzięki Tobie zostanę mamą po raz drugi. Proszę Cię święty Dominiku Savio o błogosławieństwo i wstawiennictwo do Pana Jezusa. W Tobie moja nadzieja!

Dodana 13 października 2018 r. przez: Kamila

Proszę Cię święty Dominku o szczęśliwe donoszenie ciąży i zdrowe dzieciątko.

Dodana 11 października 2018 r. przez: Anna

Św. Dominiku spraw, by serduszko dziecka, które noszę w swoim łonie zabiło. Tak bardzo je kocham. Na USG w 9 tygodniu okazało się, że nie bije. To moja pierwsza ciąża w wieku 38 lat. Proszę Cię o cud.

Dodana 11 października 2018 r. przez: Sylwia

Św. Dominiku, proszę pomóż mi wybłagać u Boga łaskę cudu, aby dane było mi począć zdrowe dziecko i urodzić je oraz wychować na chwałę Pana. Lekarze nie dają mi już na to żadnych szans. Wierzę jednak, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Staramy się z mężem już 8 lat o to dzieciątko, jeśli okaże się, że nie jest wolą Bożą abyśmy mogli się nim cieszyć, proszę pomóż mi pogodzić się z tym. Sama sobie z tym na pewno nie poradzę. Chwała Panu.

Dodana 9 października 2018 r. przez: Katarzyna

O łaskę zdrowia dla nienarodzonej Klary i zniknięcie wielowodzia oraz poród o czasie.

Dodana 8 października 2018 r. przez: mama

Św. Dominiku, dziękuję za dar potomstwa dla Moniki i Bartosza. Po latach niepowodzeń przyszła na świat zdrowa córeczka Marcelinka. Proszę o zdrowie dla rodziców i ich córeczki. Bóg zapłać.

Dodana 8 października 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę by mój mąż chciał począć ze mnę dziecko. Proszę Cię św. Dominiku o szczęście w rodzinie.

Dodana 8 października 2018 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa i wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 7 października 2018 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, z całego serca proszę Pana Boga przez Twoje wstawiennictwo o dar potomstwa dla Hani i Mateusza oraz o zdrowe urodzenie naszego Maleństwa. Dziękuję też za cud jego poczęcia.

Dodana 7 października 2018 r. przez: Kinga

Św. Dominiku, proszę Cię o dar Rodzicielstwa. Staramy się już jakiś czas o dziecko, niestety bez skutku. Czekamy na upragnione szczęście i modlimy się w tej intencji do Ciebie. Mój mąż nosi Twoje imię i jest wspaniałym człowiekiem.

Dodana 5 października 2018 r. przez: Prosząca

Św. Dominiku, proszę o zdrowie i dar potomstwa dla Karoliny i Kamila, aby Karolina szczęśliwie zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dziecko. Wyproś u Boga tę łaskę.

Dodana 5 października 2018 r. przez: Danuta

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe