Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7433

Święty Dominiku, prosimy Cię o ponowny dar rodzicielstwa. Tak bardzo pragniemy z mężem tego cudu poczęcia, pragniemy rodzeństwa dla naszego jedynego Synka. Tak długo staramy się o ten cud, nie mam już czasem sił, w moim sercu jest niepokój i straszny smutek. Prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, święty Dominiku wstaw się za nami.

Dodana 16 sierpnia 2018 r. przez: Beata i Waldemar

Przez wiele lat prosiliśmy o potomstwo. Cud nastąpił po 25 latach. Urodziło się dwoje cudownych dzieciaków. Adopcja to też narodziny. Taki był plan Boga. Prosimy o modlitwę w intencji Nikoli i Bartusia. Niech ich życie będzie wypełnione Bogiem.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Anna i Bogdan

Święty Dominiku Savio, bardzo Cię proszę, abyśmy z mężem w końcu doczekali się maleństwa i mogli spełnić się jako rodzice. Z całego serca gorąco błagam.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Danuta

Proszę o modlitwę. Jestem w kolejnej ciąży. Dziś jest wspomnienie świętego Maksymiliana Kolbe, a my modlimy się o małego Maksia dla nas. Niech Bóg będzie uwielbiony w nowym życiu. Jesteśmy rodzicami 4 córek: Klaudi (11 lat), Dominiki (9 lat), Justynki (7 lat) i Moniki (5 lat) oraz 4 aniołków. Pragniemy urodziĆ to dziecko w terminie, proszę abym miała dobry poród i by dziecko urodziło się zdrowe.

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Asia

Św. Dominiku, proszę o zdrowie dla mnie i mojego dziecka, które noszę pod sercem. Proszę, aby lęk, który mi towarzyszy od kilku miesięcy całkowicie odszedł i ustąpił. Święty Dominiku, zadbaj o nasze dobre wyniki badań oraz zdrowy, naturalny poród. Dziękuję!

Dodana 14 sierpnia 2018 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, prosimy o cud poczęcia. Od kilku lat czekamy na ten cud, wstaw się za nami.

Dodana 12 sierpnia 2018 r. przez: eva

Św. Dominiku, błagamy Cię o dar potomstwa dla nas.

Dodana 12 sierpnia 2018 r. przez: Ela z Januszem

O zdrowie dla Ali, Agaty, Tereski i ich rodzin.

Dodana 10 sierpnia 2018 r. przez: Ala

Za wstawiennictwem świętego Dominika Savio prosimy Cię Ojcze o dar potomstwa. W naszym życiu tylko tego nam brakuje, wrzasku i śmiechu dzieci, tak bardzo tego pragniemy. Prosimy również o błogosławieństwo Boże.

Dodana 9 sierpnia 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, proszę Cię z całego serca o dar dziecka dla mojego brata i jego żony. Boże bądź uwielbiony.

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: Alicja

Święty Dominiku Savio, proszę o donoszenie ciąży, szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla maluszka.

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: Joanna

Święty Dominiku Savio, proszę o wstawiennictwo i opiekę nad moim synem Dominikiem, proszę o łaski i całkowite uzdrowienie. Bóg zapłać!

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: tata Dominika

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 sierpnia 2018 r. przez: Krystyna

Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty z choroby nowotworowej oraz o szczęśliwą operację dla niego i o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty.

Dodana 6 sierpnia 2018 r. przez: Dorota

Św. Dominiku, z całego serca prosimy Cię o dar potomstwa dla mnie i mojego męża. Staramy się już osiem lat. Pomóż nam stać się rodzicami. Z całego serca tego pragniemy, chcemy zapełnić naszą pustkę w sercu. Jeśli tylko się uda, będziemy najszczęśliwyszymi ludźmi na świecie i zarazem najlepszymi rodzicami. Pomóż nam, prosimy Cię. Bóg zapłać.

Dodana 4 sierpnia 2018 r. przez: Agata i Piotr

Św. Dominiku Savio, proszę o modlitwę w intencji doczekania się wnuków, proszę o rodzicielstwo dla moich dzieci. Pokornie proszę o zdrowe wnuki. Amen!

Dodana 4 sierpnia 2018 r. przez: Grażyna

Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty, a dla Pawła o lepsze warunki pracy.

Dodana 3 sierpnia 2018 r. przez: Dorota

Św. Dominiku, prosimy Cię o cud poczęcia. Tak bardzo pragniemy zostać ponownie rodzicami i tak bardzo pragniemy rodzeństwa dla naszego jedynego Synka.

Dodana 3 sierpnia 2018 r. przez: Ewa

Proszę Cię święty Dominiku by w przyszłości Bóg obdarzył mnie potomstwem.

Dodana 2 sierpnia 2018 r. przez: Gosia

Święty Dominiku, dziękuję za opiekę nad moją brzemienną córką, jednocześnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla Anity i jej córeczki.

Dodana 1 sierpnia 2018 r. przez: Małgorzata

Obecnie jestem w 5 mięsiacu drugiej ciąży. Panicznie boję się porodu naturalnego, gdyż jeden bardzo ciężki mam już za sobą. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem sw. Dominika Savio o pokonanie blokady związanej z porodem naturalnym, o szczęśliwy, szybki poród naturalny o czasie, aby dziecko urodziło się zdrowe, aby było spokojne, wesołe, dużo spało, jadło mleko z piersi. Proszę także serdecznie o modlitwę w intencji mojego synka Szymonka, o siły dla mnie jako matki, bym wypełniała dobrze powołanie do macierzyństwa, o siły dla mojego męża. Proszę o wyjścia z depresji i by moje małżeństwo było zawsze wierne, pełne miłości i zgrania. Bóg zapłać.

Dodana 30 lipca 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, miej w opiece Karolinę i jej nienarodzoną córeczkę, która ma poważną wadę serca. Czuwaj nad nimi.

Dodana 29 lipca 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii oraz dla tych małżeństw, które pragną potomstwa.

Dodana 29 lipca 2018 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku, proszę Cię pomóż mojemu wnukowi Krzysiowi, ulecz jego duszę i spraw aby jego rodzice byli dla niego czuli.

Dodana 28 lipca 2018 r. przez: babcia

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwe rozwiązanie ciąży mojej córki Moniki. Miej ją i dzieciątko w opiece.

Dodana 26 lipca 2018 r. przez: Danuta

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa Chrystusa o zdrowie dla mojej mamy i łaski dla niej. O wsparcie dla całej rodziny. Proszę również zanieś moje podziękowania Panu za życie, za rodzinę, za wszystko.

Dodana 26 lipca 2018 r. przez: Katarzyna

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo do naszego Pana, aby serduszko naszego poczętego dzidziusia zaczęło normalnie bić i aby nasz dzidziuś zaczął się prawidłowo rozwijać i urodził się o czasie jako zdrowe silne dziecko. Lekarz nie dał mi nadziei, ale ja nadal wierzę, że Pan Bóg jeszcze wszystko odwróci. Św. Dominiku, módl się za nami.

Dodana 25 lipca 2018 r. przez: Barbara

Święty Dominiku Savio, proszę Cię abyś pomógł mi wytrwać w czystości. Proszę również Pana Jezusa, aby przydzielił mi Ciebie jako mojego opiekuna od teraz aż do końca mojego ziemskiego życia.

Dodana 24 lipca 2018 r. przez: Marcin

Św. Dominiku, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży Malwiny i szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 24 lipca 2018 r. przez: Zenobia

Gorąco proszę o wsparcie modlitewne: o odwzajemnioną miłość, o dobrego męża i możliwość stworzenia szczęśliwej rodziny – samotność już tak bardzo mi doskwiera…

Dodana 23 lipca 2018 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę o dar potomstwa dla Moniki i Artura, proszę wstawiaj się za nami.

Dodana 23 lipca 2018 r. przez: monika

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie o czasie i o zdrowie dla moich dzieci, zwłaszcza dla tego, które ma się wkrótce urodzić. Błogosław naszą rodzinę!

Dodana 22 lipca 2018 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, tak pragnę być mamą, proszę o dar potomstwa. Módl się za nami!

Dodana 19 lipca 2018 r. przez: Magdalena

Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę nad moją córką i nad dwoma dzieciaczkami, które nosi pod sercem. Proszę Cię o zdrowie dla nich i szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 19 lipca 2018 r. przez: Irena

Święty Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji czteromiesięcznej Julii, żeby miała prawidłowe napięcie mięśniowe po urazie, aby nie odginała główki i całego ciała do tyłu. Proszę, żeby jej ciało układało się symetrycznie, a co za tym idzie również oczy i wzrok, główka. Proszę o zdrowy i prosty kręgosłup, silne mięśnie, sztywne trzymanie główki. Proszę o prawidłowy rozwój ruchowy, aby dziecko w przyszłości nie miało problemów z siedzeniem, czworakowaniem, chodzeniem.

Dodana 19 lipca 2018 r. przez: Ilona

Święty Dominiku, pokornie proszę Cię o dar zdrowego potomstwa dla moich braci i dla mnie. Czuwaj również nad Vicusią, chroń ją od wszelkich niebezpieczeństw i od złych ludzi i wypraszaj dla niej potrzebne łaski.

Dodana 17 lipca 2018 r. przez: siostra

Święty Dominiku, prosimy o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji uzdrowienia naszego nienarodzonego synka z ciężkiej choroby nerek oraz zdrowia dla jego matki

Dodana 17 lipca 2018 r. przez: Karol

Proszę o dar potomstwa dla koleżanki Ali i jej męża Dawida. AMEN.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Kamila

Święty Dominiku, prosimy Cię o dar potomstwa, pragniemy tego od kilku lat. Prosimy Cię o wstawiennictwo, pomóż nam.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, proszę Cię o cudowne uzdrowienie mojego nienarodzonego synka Piotrusia, u którego stwierdzono ciężką wadę serduszka.

Dodana 12 lipca 2018 r. przez: Katarzyna

Kochany Dominiku Savio, święty chłopcze! Z całego serca proszę Cię o zdrowie i uleczenie mojego synka z tych dolegliwości, które go męczą od urodzenia, a ja niestety nie potrafię mu pomóc. Wstaw się do Boga o łaskę dla nas najdroższy święty.

Dodana 10 lipca 2018 r. przez: Kamnor

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo. Proszę pomóż, aby mój mąż otworzył się na dar ojcostwa, o wszelkie łaski do życia.
Św. Dominiku, wstawiaj się z nami!

Dodana 10 lipca 2018 r. przez: Ewa

Święty Dominiku, prosimy Cię o ponowny dar rodzicielstwa. Tak bardzo pragniemy z mężem tego cudu poczęcia, pragniemy rodzeństwa dla naszego jedynego Synka. Tak długo staramy się o ten cud, nie mam już czasem sił, w moim sercu jest niepokój i straszny smutek. Prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, święty Dominiku wstaw się za nami.

Dodana 9 lipca 2018 r. przez: Ewa

Proszę o modlitwę za mojego syna, w Bogu wiadomej sprawie.

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa i o wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, proszę Cię w intencji cudu uzdrowienia syna.
W intencji bezpieczeństwa i błogosławieństwa Bożego dla niego i jego brata w ich przedsięwzięciach zawodowo - ekonomicznych, mieszkaniowych, małżeńskich. O zdrowe wnuki. Bóg zapłać za modlitwę.

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: matka

Proszę o modlitwę o wyzwolenie z osamotnienia i dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiej osoby i założenia rodziny.
Dziękuję!

Dodana 8 lipca 2018 r. przez: Henryk

Św. Dominiku, proszę Cię o opiekę i wybłaganie wszelkich łask dla dzieciątka Agaty, które nosi pod sercem, a także dla niej. Uproś proszę, by maleństwo było bezpieczne, dobrze się rozwijało i szczęśliwie przyszło na świat.

Dodana 7 lipca 2018 r. przez: maria

Święty Dominiku, mój mąż nosi Twoje imię. Prosimy Cię wyproś nam wszelkie łaski, byśmy mogli zostać rodzicami.

Dodana 4 lipca 2018 r. przez: Polcia

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla dziecka, które noszę pod sercem, by dzieciątko narodziło się zdrowe i silne, by nic mu nie zagrażało. Św. Dominiku, módl się za nami! Bóg zapłać.

Dodana 4 lipca 2018 r. przez: Bożena

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe