Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7776

Szczęść Boże, za przyczyną świętego Dominika proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Patrycji.

Dodana 14 października 2019 r. przez: Anna

Św.Dominiku! Proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa o dar macierzyństwa dla mnie.

Dodana 13 października 2019 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, bardzo proszę Cię o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Bardzo proszę o dar macierzyństwa, aby mój mąż zapragnął ponownie zostać ojcem.

Dodana 11 października 2019 r. przez: Regina

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa i o wszelkie łaski do życia.

Dodana 9 października 2019 r. przez: Krystyna

Bardzo proszę o modlitwę w intencji daru potomstwa dla Iwony i Huberta, o cud poczęcia. Z głębi serca płynące Bóg zapłać.

Dodana 7 października 2019 r. przez: Iwona

Święty Dominiku, wyproś dla Małgosi i Michała potrzebne łaski oraz siły w trudnym dla nich czasie, a dla ich nienarodzonego dziecka łaskę zdrowia, potwierdzoną pomyślnym wynikiem badań.

Dodana 6 października 2019 r. przez: Krystyna

Proszę o modlitwę o zrośnięcie się ręki po złamaniu i po operacji, i o pozytywny wynik konsultacji lekarskiej dla mamy Elżbiety.

Dodana 2 października 2019 r. przez: Patrycja

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka, aby Bóg im pobłogosławił i aby udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 2 października 2019 r. przez: matka

Proszę Cię święty Dominiku, wyproś dla Asi i jej męża potrzebne łaski i siły, a dla ich nienarodzonego dzieciątka cud życia, aby diagnoza lekarzy nie potwierdziła się, a dzieciątko przyszło na świat zdrowe i żywe w swoim czasie i na chwałę Bożą. Amen!

Dodana 2 października 2019 r. przez: Joanna

Święty Dominiku, z całego serca proszę Cię o łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka oraz o potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej dla mojej rodziny. Lekarze nie dają mi wielkich nadziei na to, że jeszcze będę mogłą zajść w ciążę, ale wierzę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Św. Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo.

Dodana 2 października 2019 r. przez: Dorota

Św. Dominiku, proszę Cię o dar poczęcia dziecka, już od dwóch lat się staramy. Proszę Cię, tracę już nadzieję...

Dodana 1 października 2019 r. przez: Anna

Z prośbą o dar potomstwa.

Dodana 30 września 2019 r. przez: B.

Proszę o zdrowie psychiczne dla mojej córki Ewelinki, żeby problemy które ją męczą odeszły raz na zawsze i żeby była spokojna i szczęśliwa. Proszę Cię świety Dominiku.

Dodana 30 września 2019 r. przez: Zbigniew

Św. Dominiku, proszę o wstawiennictwo w intencji łaski cudu poczęcia, urodzenia i wychowania zdrowego dziecka, rodzeństwa dla Aluni... Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego.

Dodana 29 września 2019 r. przez: Marta

Św. Dominiku, przez Twoje wstawiennictwo pragnę uwielbiać Boga Stwórcę za dar poczętego życia dla Ani i Sebastiana. Uproś dla dziecka zdrowy i prawidłowy rozwój. Dziękuję Ci za opiekę nad Kają Marceliną i cudowne uzdrowieniem rogówki jej oka. JEZU UFAM TOBIE!

Dodana 29 września 2019 r. przez: Oddana czcicielka babcia Lucyna

Bardzo prosimy z mężem o modlitwę za obdarzenie nas łaską bycia rodzicami. Bardzo pragniemy mieć dziecko. Wierzymy, że za pośrednictwem świętgo Dominika Bóg da nam się cieszyć potomstwem. Bóg zapłać!

Dodana 25 września 2019 r. przez: Emilia

Święty Dominiku, gorąco proszę o uzdrowienie mojej córeczki Ani, która urodziła się jako wcześniak z niedotlenienem. Błagam Cię, módl się za nią i uzdrów ją.

Dodana 23 września 2019 r. przez: Maria

Bardzo serdecznie prosimy o dar poczęcia zdrowego dziecka i szczęśliwe rozwiązanie dla Kingi i Przemka. Za wszystkie łaski serdeczne Bóg zapłać.

Dodana 22 września 2019 r. przez: Kinga

Za wstawiennictwem Matki Bożej i świętego Dominika proszę o zdrowie i opiekę Bożą dla mego wnuczka Igora i życie wzorem świętego Dominika.

Dodana 21 września 2019 r. przez: Apoloniusz

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla syna i synowej, aby Bóg im pobłogosławił i udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 20 września 2019 r. przez: Irena

Proszę o modlitwę i Bożą opiekę za wstawiennictwem św. Dominika w trzeciej mojej ciąży, którą wymodliłam. Proszę o zdrowe dzieciątko, bez żadnych komplikacji i z góry dziękuję Panie Jezu i święty Dominiku za wszelkie łaski.

Dodana 19 września 2019 r. przez: Daria

O uzdrowienie i wszelkie potrzebne łaski.

Dodana 16 września 2019 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, wymódl mi uzdrowienie i to co zna Bóg.

Dodana 14 września 2019 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę Cię pomóż mi donosić ciążę, aby dzieciątko zdrowo się rozwijało i szczęśliwie urodziło.

Dodana 13 września 2019 r. przez: Marta

Święty Dominiku, wstaw się za mną i moją nienarodzoną córeczką. Miej nas w swojej opiece. Proszę o prawidłowy rozwój dla córeczki, poród w terminie. Dla mnie o spokój wewnętrzny, opanowanie stresu, który jest u mnie przyczyną nadciśnienia tętniczego zagrażającego mojej córeczce. Bóg zapłać.

Dodana 13 września 2019 r. przez: Aneta

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka, aby Bóg im pobłogosławił i aby udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 9 września 2019 r. przez: matka

Święty Dominiku, z całego serca proszę o wstawiennictwo za Dzieciątko, które noszę pod sercem. By było zdrowe i wzrastało prawidłowo. Pomóż oddalić niepewność i strach. Proszę o spokój ducha. Wdzięczna jestem za dary, które przed laty za Twoim wstawiennictwem od Pana Boga otrzymaliśmy.

Dodana 9 września 2019 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo za mnie i mojego męża, abyśmy mogli cieszyć się potomstwem. Proszę o to, aby udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrowe dzieciątko. Wierzę w Twoją opatrzność!

Dodana 9 września 2019 r. przez: Marcelina

Św. Dominiku, proszę Cię pomóż mi donosić ciążę, aby dzieciątko zdrowo się rozwijało i szczęśliwie urodziło.

Dodana 8 września 2019 r. przez: Marta

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar zdrowego potomstwa i o wszelkie łaski do życia.

Dodana 8 września 2019 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, dziękuje Ci za łaskę jaką zesłałeś na mnie i na moją siostrę. Proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie dla nas i o zdrowie dla naszych dzieciątek. Święty Dominiku, módl się za nami!

Dodana 5 września 2019 r. przez: Dorota

Święty Dominiku, proszę Cię, wyproś łaskę szczęśliwego porodu dla Agnieszki i błagaj Boga w Trójcy Jedynego za przyczyną Matki Bożej o to, żeby Agnieszka urodziła zdrową córeczkę.

Dodana 5 września 2019 r. przez: Anna

Św. Dominiku, dziękuję Ci za wszelkie łaski i dobrodziejstwa jakie zyskujemy za Twoim wstawiennictwem .Ty wiesz, święty Dominiku czego pragną nasze serca. Proszę Cię o wstawiennictwo, o modlitwę... Proszę Cię o dar poczęcia zdrowego dziecka i szczęśliwą ciąże.
Módl się za nami święty Dominiku!

Dodana 3 września 2019 r. przez: Ania

Proszę o modlitwę za moje zdrowie, aby krwawienia ustały i o cud donoszenia ciąży.

Dodana 2 września 2019 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie w odpowiednim terminie dla Jadwigi i urodzenie zdrowego synka oraz błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny.

Dodana 2 września 2019 r. przez: Bernadetta

Święty Dominiku, proszę o szczęśliwe i zdrowe donoszenie ciąży przez synową. Proszę spraw, aby mimo słabych wyników synowej maleństwo pod jej sercem rosło zdrowe, dobrze się rozwijało i szczęśliwie przyszło na świat.

Dodana 29 sierpnia 2019 r. przez: Anna

O zdrowe potomstwo dla Magdy i Łukasza oraz Kasi i Przemka.

Dodana 29 sierpnia 2019 r. przez: Janina

Święty Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy poród dla Paulinki i urodzenie zdrowego synka. A także o cud poczęcia dla mnie i dla mojej siostry.

Dodana 28 sierpnia 2019 r. przez: Regina

Św. Dominiku, dopomóż malutkiemu Dominikowi odzyskać zdrowie, wspieraj jego rodziców, podtrzymuj na duchu mamę.

Dodana 28 sierpnia 2019 r. przez: Ala

Święty Dominiku, dziękuję Ci za Twoją obecność, którą czułam podczas ostatniej ciąży, i chociaż córeczki nie ma z nami, dziękuję Ci, że mogłam tego doświadczyć. Pokornie proszę o łaskę kolejnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania bądź, jeśli taka jest Boża wola, pomyślnej adopcji.

Dodana 27 sierpnia 2019 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwy poród, potrzebne łaski dla nienarodzonego dziecka oraz moich córeczek i mojej rodziny. Miej nas w opiece.

Dodana 27 sierpnia 2019 r. przez: Marzena

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka, aby Bóg im pobłogosławił i aby udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: matka

o zdrowe potomstwo dla Łukasza i Magdy.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: Janina

O potomstwo dla Kasi i Przemka.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: Janina

Św. Dominiku Savio, proszę za Twoim wstawiennictwem o wyproszenie łaski macierzyństwa i wytrwałości w oczekiwaniu. Niech Matka Boża dopomoże w tym zgodnie z Wolą Bożą.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: Faustyna

Święty Dominiku proszę Cię o to, by moje dziecko rozwijało się zdrowo i żeby ciąża była dla mnie dobrym czasem, pełnym radości i szczęścia. Tak bardzo się boję, bo poprzednia ciąża była dla mnie traumą. Proszę bym teraz mogła być dobrą matką dla mojego starszego dziecka. Wyproś Boga o siłę dla mnie, bym mogła dalej być dobrym człowiekiem.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o opiekę nad Szymonem, szczególnie w czasie nauki w szkole, którą teraz rozpoczyna, aby znalazł kolegów i spędzał dobrze czas, dla nas rodziców o wytrwałość w trudach rodzicielstwa, o dar poczęcia dziecka jeśli jest to zgodne z wolą Bożą.

Dodana 22 sierpnia 2019 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę o zdrowie dla dziecka, które noszę pod sercem. A także o zdrowie dla naszej córeczki i dla nas. Proszę Cię o szczęśliwe i znośne w bólu rozwiązanie. Czuwaj proszę nad naszą rodziną. Niech nasz dom będzie świątynią radości, czystości, miłości, pracowitości, wiary oraz pokoju.

Dodana 22 sierpnia 2019 r. przez: Justa

Święty Dominiku, proszę Cię o dar zdrowia dla dzieciątka, które noszę pod sercem, o szczęśliwe rozwiązanie w terminie. Proszę miej go w swojej opiece po urodzeniu.

Dodana 17 sierpnia 2019 r. przez: Magda

Święty Dominiku, bardzo proszę o wyproszenie u Miłosiernego Boga łaski uzdrowienia dla mojego nienarodzonego dzieciątka, u którego stwierdzono ciężką wadę serca, aby urodziło się w pełni zdrowe. Błagam wysłuchaj moich gorących próśb. Chwała Panu Bogu!

Dodana 16 sierpnia 2019 r. przez: Maria

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe