Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7754

Św. Dominiku, wymódl mi uzdrowienie i to co zna Bóg.

Dodana 14 września 2019 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę Cię pomóż mi donosić ciążę, aby dzieciątko zdrowo się rozwijało i szczęśliwie urodziło.

Dodana 13 września 2019 r. przez: Marta

Święty Dominiku, wstaw się za mną i moją nienarodzoną córeczką. Miej nas w swojej opiece. Proszę o prawidłowy rozwój dla córeczki, poród w terminie. Dla mnie o spokój wewnętrzny, opanowanie stresu, który jest u mnie przyczyną nadciśnienia tętniczego zagrażającego mojej córeczce. Bóg zapłać.

Dodana 13 września 2019 r. przez: Aneta

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka, aby Bóg im pobłogosławił i aby udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 9 września 2019 r. przez: matka

Święty Dominiku, z całego serca proszę o wstawiennictwo za Dzieciątko, które noszę pod sercem. By było zdrowe i wzrastało prawidłowo. Pomóż oddalić niepewność i strach. Proszę o spokój ducha. Wdzięczna jestem za dary, które przed laty za Twoim wstawiennictwem od Pana Boga otrzymaliśmy.

Dodana 9 września 2019 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo za mnie i mojego męża, abyśmy mogli cieszyć się potomstwem. Proszę o to, aby udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrowe dzieciątko. Wierzę w Twoją opatrzność!

Dodana 9 września 2019 r. przez: Marcelina

Św. Dominiku, proszę Cię pomóż mi donosić ciążę, aby dzieciątko zdrowo się rozwijało i szczęśliwie urodziło.

Dodana 8 września 2019 r. przez: Marta

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar zdrowego potomstwa i o wszelkie łaski do życia.

Dodana 8 września 2019 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, dziękuje Ci za łaskę jaką zesłałeś na mnie i na moją siostrę. Proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie dla nas i o zdrowie dla naszych dzieciątek. Święty Dominiku, módl się za nami!

Dodana 5 września 2019 r. przez: Dorota

Święty Dominiku, proszę Cię, wyproś łaskę szczęśliwego porodu dla Agnieszki i błagaj Boga w Trójcy Jedynego za przyczyną Matki Bożej o to, żeby Agnieszka urodziła zdrową córeczkę.

Dodana 5 września 2019 r. przez: Anna

Św. Dominiku, dziękuję Ci za wszelkie łaski i dobrodziejstwa jakie zyskujemy za Twoim wstawiennictwem .Ty wiesz, święty Dominiku czego pragną nasze serca. Proszę Cię o wstawiennictwo, o modlitwę... Proszę Cię o dar poczęcia zdrowego dziecka i szczęśliwą ciąże.
Módl się za nami święty Dominiku!

Dodana 3 września 2019 r. przez: Ania

Proszę o modlitwę za moje zdrowie, aby krwawienia ustały i o cud donoszenia ciąży.

Dodana 2 września 2019 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie w odpowiednim terminie dla Jadwigi i urodzenie zdrowego synka oraz błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny.

Dodana 2 września 2019 r. przez: Bernadetta

Święty Dominiku, proszę o szczęśliwe i zdrowe donoszenie ciąży przez synową. Proszę spraw, aby mimo słabych wyników synowej maleństwo pod jej sercem rosło zdrowe, dobrze się rozwijało i szczęśliwie przyszło na świat.

Dodana 29 sierpnia 2019 r. przez: Anna

O zdrowe potomstwo dla Magdy i Łukasza oraz Kasi i Przemka.

Dodana 29 sierpnia 2019 r. przez: Janina

Święty Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy poród dla Paulinki i urodzenie zdrowego synka. A także o cud poczęcia dla mnie i dla mojej siostry.

Dodana 28 sierpnia 2019 r. przez: Regina

Św. Dominiku, dopomóż malutkiemu Dominikowi odzyskać zdrowie, wspieraj jego rodziców, podtrzymuj na duchu mamę.

Dodana 28 sierpnia 2019 r. przez: Ala

Święty Dominiku, dziękuję Ci za Twoją obecność, którą czułam podczas ostatniej ciąży, i chociaż córeczki nie ma z nami, dziękuję Ci, że mogłam tego doświadczyć. Pokornie proszę o łaskę kolejnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania bądź, jeśli taka jest Boża wola, pomyślnej adopcji.

Dodana 27 sierpnia 2019 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwy poród, potrzebne łaski dla nienarodzonego dziecka oraz moich córeczek i mojej rodziny. Miej nas w opiece.

Dodana 27 sierpnia 2019 r. przez: Marzena

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka, aby Bóg im pobłogosławił i aby udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: matka

o zdrowe potomstwo dla Łukasza i Magdy.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: Janina

O potomstwo dla Kasi i Przemka.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: Janina

Św. Dominiku Savio, proszę za Twoim wstawiennictwem o wyproszenie łaski macierzyństwa i wytrwałości w oczekiwaniu. Niech Matka Boża dopomoże w tym zgodnie z Wolą Bożą.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: Faustyna

Święty Dominiku proszę Cię o to, by moje dziecko rozwijało się zdrowo i żeby ciąża była dla mnie dobrym czasem, pełnym radości i szczęścia. Tak bardzo się boję, bo poprzednia ciąża była dla mnie traumą. Proszę bym teraz mogła być dobrą matką dla mojego starszego dziecka. Wyproś Boga o siłę dla mnie, bym mogła dalej być dobrym człowiekiem.

Dodana 23 sierpnia 2019 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o opiekę nad Szymonem, szczególnie w czasie nauki w szkole, którą teraz rozpoczyna, aby znalazł kolegów i spędzał dobrze czas, dla nas rodziców o wytrwałość w trudach rodzicielstwa, o dar poczęcia dziecka jeśli jest to zgodne z wolą Bożą.

Dodana 22 sierpnia 2019 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę o zdrowie dla dziecka, które noszę pod sercem. A także o zdrowie dla naszej córeczki i dla nas. Proszę Cię o szczęśliwe i znośne w bólu rozwiązanie. Czuwaj proszę nad naszą rodziną. Niech nasz dom będzie świątynią radości, czystości, miłości, pracowitości, wiary oraz pokoju.

Dodana 22 sierpnia 2019 r. przez: Justa

Święty Dominiku, proszę Cię o dar zdrowia dla dzieciątka, które noszę pod sercem, o szczęśliwe rozwiązanie w terminie. Proszę miej go w swojej opiece po urodzeniu.

Dodana 17 sierpnia 2019 r. przez: Magda

Święty Dominiku, bardzo proszę o wyproszenie u Miłosiernego Boga łaski uzdrowienia dla mojego nienarodzonego dzieciątka, u którego stwierdzono ciężką wadę serca, aby urodziło się w pełni zdrowe. Błagam wysłuchaj moich gorących próśb. Chwała Panu Bogu!

Dodana 16 sierpnia 2019 r. przez: Maria

Święty Dominiku - patronie studentów, błagam Cię, aby moja córka nie wyjeżdżała za granicę i wróciła do rodziców. Czekają rodzice i brat.

Dodana 16 sierpnia 2019 r. przez: Jolanta

Św. Dominiku, ratuj moje dzieciątko, wesprzyj w tym trudnym czasie oczekiwania i wyproś u Boga zdrowie i rozwiązanie w bezpiecznym czasie, proszę aby noszone w moim łonie życie miało szansę na piękne życie.

Dodana 15 sierpnia 2019 r. przez: Basia

Św. Dominiku, dziękuję za ciążę tak długo wyczekiwaną, błagam bym urodziła zdrowego syna.

Dodana 9 sierpnia 2019 r. przez: Monika

Bardzo proszę o modlitwę za szczęśliwe donoszenie dziecka i rozwiązanie dla Róży.

Dodana 9 sierpnia 2019 r. przez: Halina

Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła, a także o poprawę warunków pracy dla Pawła i zgodę w małżeństwie.

Dodana 8 sierpnia 2019 r. przez: Dorota

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo, opiekę i błogosławieństwo dla półrocznego Dominika, który 23 sierpnia ma mieć wykonane badanie pęcherza i nerek, aby odbyło się bez komplikacji.

Dodana 7 sierpnia 2019 r. przez: Czcicielka

Św. Dominiku, proszę o łaskę posiadania zdrowego dzieciątka. Cztery lata temu poroniłam i od tego czasu nie mogę zajść w ciąże, a jest to naszym wielkim pragnieniem.

Dodana 6 sierpnia 2019 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, prosimy o dar potomstwa, bardzo pragniemy zostać rodzicami.

Dodana 5 sierpnia 2019 r. przez: Izabela

Św. Dominiku, błagamy Cię o potomstwo. Mam 41 lat i coraz mniejsze szanse na potomstwo. Błagam Cię wysłuchaj naszych próśb.

Dodana 4 sierpnia 2019 r. przez: Ela z Januszem

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka, aby Bóg im pobłogosławił i udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 1 sierpnia 2019 r. przez: matka

Proszę o modlitwę za moją ciążę (23 tydzień), poród mam pod koniec listopada. Proszę o modlitwę za szczęśliwy poród, bo bardzo się boję.

Dodana 31 lipca 2019 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, proszę o dar potomstwa dla nas.

Dodana 31 lipca 2019 r. przez: P. i Ł.

Proszę o modlitwę za całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu, błagam za wstawiennictwem świętego Dominika, aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam święty Dominiku o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać!

Dodana 30 lipca 2019 r. przez: Barbara

Święty Dominiku, prosimy Ciebie o dar potomstwa dla naszej rodziny.

Dodana 25 lipca 2019 r. przez: Leopold i Alona

Św. Dominiku, mój wspaniały imienniku! Proszę Cię o dar rodzicielstwa, szczęśliwe zajście w ciążę oraz Twoją opiekę nad całą ciążą. Miej mnie w opiece oraz moją wielką miłość.

Dodana 25 lipca 2019 r. przez: Dominika

Przez wstawiennictwo św. Dominika Savio proszę Boga o zdrowie dla małej Antoniny, której stan po urodzeniu jest bardzo ciężki.

Dodana 25 lipca 2019 r. przez: Mirek

Święty Dominiku! Proszę o dar poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Basi i jej męża Marcina, aby Bóg im pobłogosławił i udało im się wkrótce doczekać narodzin zdrowego dziecka.

Dodana 24 lipca 2019 r. przez: Wiola

Św. Dominiku, proszę o dar potomstwa, o zdrową ciążę.Pragniemy z mężem dziecka.

Dodana 23 lipca 2019 r. przez: Justyna i Arek

Św. Dominiku, proszę o dar szczęśliwego, szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu, którego tak się boję i o opiekę i potrzebne łaski dla mojej czwórki dzieci. Za moją najstarszą córkę, która miała dziś operację na uszy, aby wszystko dobrze się goiło.
Za wszystkie łaski Bóg zapłać!

Dodana 22 lipca 2019 r. przez: Violetta

Święty Dominiku, proszę o dar zdrowia dla małej Kasi, żeby mogła się dobrze rozwijać na chwałę Pana.

Dodana 20 lipca 2019 r. przez: Jadwiga

Święty Dominiku, pod Twoją Opiekę oddaję poczęte ŻYCIE Joasi i Łukasza. Czuwaj nad jego zdrowiem i prawidłowym rozwojem. Błogosław szczęśliwym rodzicom i ich czteroletniej córeczce Łucji, nad której zdrowiem czuwałeś przed laty i nie odmówiłeś pomocy! Uwielbiajmy razem Majestat BOGA STWÓRCY!

Dodana 19 lipca 2019 r. przez: babcia Lucyna

Święty Dominiku, wypraszaj dar potomstwa dla Sebastiana i Magdaleny. Pokornie Ciebie proszę. Bóg zapłać!

Dodana 13 lipca 2019 r. przez: mama i teściowa Elżbieta

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe