Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7494

Kochany święty Dominiku, proszę o uratowanie mojego małżeństwa i o powrót mojego męża do domu.

Dodana 17 października 2018 r. przez: Dominika

Święty Dominiku Savio, błagam o wsparcie, modlitwę i wstawiennictwo, abyśmy razem z mężem mogli otrzymać dar potomstwa. Tak bardzo pragniemy dziecka. Święty Dominiku Savio, módl się za nami!

Dodana 15 października 2018 r. przez: Emilia

Św. Dominiku, bardzo proszę Ci o dar potomstwa i rodzeństwo dla naszego syna. Bardzo Cię o to prosimy.

Dodana 14 października 2018 r. przez: J&A

Święty Dominiku Savio, dziekuję za cud poczęcia i jednocześnie proszę Cię o utrzymanie ciąży, w której jestem obecnie. Błagam Cię święty Dominiku Savio, pomóż mi donosić ciążę do rozwiązania. Bardzo pragnę, aby mój synek miał rodzeństwo. Już raz nam pomogłeś w sytuacji beznadziejnej i wierzę, że dzięki Tobie zostanę mamą po raz drugi. Proszę Cię święty Dominiku Savio o błogosławieństwo i wstawiennictwo do Pana Jezusa. W Tobie moja nadzieja!

Dodana 13 października 2018 r. przez: Kamila

Proszę Cię święty Dominku o szczęśliwe donoszenie ciąży i zdrowe dzieciątko.

Dodana 11 października 2018 r. przez: Anna

Św. Dominiku spraw, by serduszko dziecka, które noszę w swoim łonie zabiło. Tak bardzo je kocham. Na USG w 9 tygodniu okazało się, że nie bije. To moja pierwsza ciąża w wieku 38 lat. Proszę Cię o cud.

Dodana 11 października 2018 r. przez: Sylwia

Św. Dominiku, proszę pomóż mi wybłagać u Boga łaskę cudu, aby dane było mi począć zdrowe dziecko i urodzić je oraz wychować na chwałę Pana. Lekarze nie dają mi już na to żadnych szans. Wierzę jednak, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Staramy się z mężem już 8 lat o to dzieciątko, jeśli okaże się, że nie jest wolą Bożą abyśmy mogli się nim cieszyć, proszę pomóż mi pogodzić się z tym. Sama sobie z tym na pewno nie poradzę. Chwała Panu.

Dodana 9 października 2018 r. przez: Katarzyna

O łaskę zdrowia dla nienarodzonej Klary i zniknięcie wielowodzia oraz poród o czasie.

Dodana 8 października 2018 r. przez: mama

Św. Dominiku, dziękuję za dar potomstwa dla Moniki i Bartosza. Po latach niepowodzeń przyszła na świat zdrowa córeczka Marcelinka. Proszę o zdrowie dla rodziców i ich córeczki. Bóg zapłać.

Dodana 8 października 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę by mój mąż chciał począć ze mnę dziecko. Proszę Cię św. Dominiku o szczęście w rodzinie.

Dodana 8 października 2018 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa i wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 7 października 2018 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, z całego serca proszę Pana Boga przez Twoje wstawiennictwo o dar potomstwa dla Hani i Mateusza oraz o zdrowe urodzenie naszego Maleństwa. Dziękuję też za cud jego poczęcia.

Dodana 7 października 2018 r. przez: Kinga

Św. Dominiku, proszę Cię o dar Rodzicielstwa. Staramy się już jakiś czas o dziecko, niestety bez skutku. Czekamy na upragnione szczęście i modlimy się w tej intencji do Ciebie. Mój mąż nosi Twoje imię i jest wspaniałym człowiekiem.

Dodana 5 października 2018 r. przez: Prosząca

Św. Dominiku, proszę o zdrowie i dar potomstwa dla Karoliny i Kamila, aby Karolina szczęśliwie zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dziecko. Wyproś u Boga tę łaskę.

Dodana 5 października 2018 r. przez: Danuta

Błagam o ratunek we wspólnej modlitwie dla Krzysztofa, Marka, Filipa, aby Bóg obdarzył ich nawróceniem i opamiętaniem.

Dodana 5 października 2018 r. przez: Maria

Św. Dominiku, proszę obdarz łaską zdrowia mój mały cud, nienarodzone jeszcze Maleństwo, by żadna choroba genetyczna nie pozbawiła go przedwcześnie życia i nie naraziła na cierpienia.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, patronie mojego pierworodnego synka, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o szczęśliwe donoszenie kolejnej ciąży i zdrowe dzieciątko.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Kamila

Proszę o modlitwę w intencji Joanny, która jest w stanie błogosławionym, jej męża Piotra i ich poczętych dzieci. Podczas pierwszego USG lekarz stwierdził ciąże bliźniaczą, jednak przy jednym dziecku widać krwiak. Asia ma już trzyletnią córeczkę, która urodziła się bez lewej dłoni. Święty Dominiku, wstawiaj się za nimi.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Bożena

Św. Dominiku, proszę opiekuj się moją córką i jej bliźniaczkami, które właśnie trafiły do szpitala, jeszcze za wcześnie na poród, spraw by szczęśliwie dotrwały do rozwiązania, proszę Cię o modlitwę w ich intencji, o zdrowie, siły i radość ducha.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Irena

Proszę o modlitwę o łaskę życia i szczęśliwe narodziny w terminie zdrowego i żywego syna Maksymiliana i o szczęśliwy poród dla mnie i dla dziecka. Zaczęłam plamić. MATKO RATUJ!

Dodana 1 października 2018 r. przez: Joanna

Św. Dominiku, proszę o dar potomstwa dla mnie i dla mojej rodziny.

Dodana 29 września 2018 r. przez: ANNA

Święty Dominiku, prosimy Cię o dar zdrowego potomstwa dla Anny i Dominika.

Dodana 28 września 2018 r. przez: Anna

Błagam Cię święty Dominiku o zdrowie dla synka Krzysia, ma trzy latka. Doznał poparzenia główki i już 1,5 roku nie udaje się wyleczyć skóry na główce. Błagam Cię, wyproś u Boga łaskę i cud. Błagam Cię.

Dodana 28 września 2018 r. przez: Anna

Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Dziękuję za każdą modlitwę, Bóg zapłać!

Dodana 27 września 2018 r. przez: Małgorzata

ŚW. Dominiku Savio, proszę o modlitwę o dar zdrowego potomstwa dla moich dzieci, o dar zostania babcią. Proszę o modlitwę w intencji spokojnego i uczciwego życia dla całej rodziny. Boże, czuwaj nad nami! Amen.

Dodana 27 września 2018 r. przez: Grażyna

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie, mojej mamy, rodziny oraz uwolnienia się od długów, poprawy sytuacji finansowej, zrealizowania powołania i osiągnięcia celów oraz za zmarłych z mojej rodziny.

Dodana 25 września 2018 r. przez: Marek

Prosimy święty Dominiku o wyjednanie daru naturalnego, zdrowego potomstwa dla Edyty i Łukasza.

Dodana 25 września 2018 r. przez: Łukasz

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza, aby dostał dobrą i godną pracę. Bóg zapłać!

Dodana 24 września 2018 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia. Tak bardzo pragniemy, żeby nasza córeczka nie była jedynaczką, niestety życie doświadczyło nas chorobą i musieliśmy poczekać. A teraz gdy już możemy się starać, mamy nadzieję spełnić chodź jedno nasze marzenie, niestety od roku same niepowodzenia. Święty Dominiku, prosimy Cię pomóż.

Dodana 24 września 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę Cię o pomoc. Od 3 lat staramy się o dzieciątko. Pomóż nam zostać rodzicami.

Dodana 23 września 2018 r. przez: Natalia

Św. Dominiku, prosimy o cud poczęcia i o zdrowe dzieciątko. Prosimy o opiekę w chwilach zwątpienia. Wstaw się za nami!

Dodana 20 września 2018 r. przez: Kasia

Świety Dominiku, pokornie proszę o wybłaganie łaski Bożej dla mojej żony Agnieszki, ktorej ciąża jest bardzo zagrożona. Bardzo pragniemy zostać rodzicami. Opiekuj się naszym dzieckiem.

Dodana 19 września 2018 r. przez: Bartosz

Pięć lat temu wziąłem ślub z cudowną kobietą, ale niestety od tego czasu nie możemy doczekać się upragnionego potomstwa. Wynika to z moich problemów z płodnością i też od dwóch lat zmagam się ze stanami depresyjnymi w związku z moją niepłodnością. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem świętego Dominika Savio, o pokonanie blokady dotyczącej mojej płodności, o siły dla mojej żony, a szczególnie proszę o cud poczęcia i narodzin dziecka. Pomóż nam, prosimy Cię. Boże dopomóż!

Dodana 19 września 2018 r. przez: Mariusz

Święty Dominiku, proszę pomóż mi w mojej relacji z Krzysztofem, daj abyśmy przetrwali przeciwności i mogli założyć szczęśliwą, katolicką rodzinę.

Dodana 18 września 2018 r. przez: Karolina

O dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Agaty i ich rodzin.

Dodana 18 września 2018 r. przez: Ala

Proszę o modlitwę, abym mogła zajść w upragnioną ciążę i urodzić zdrowe dziecko, bym w trudnych chwilach nie poddała się rozpaczy i zwątpieniu w cud.

Dodana 15 września 2018 r. przez: Marzena

Proszę o modlitwę w intencji Macieja, o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. Bóg zapłać.

Dodana 14 września 2018 r. przez: Justyna

Proszę o dary Ducha Świętego dla mojej rodziny, która jest skłócona. Proszę również za moich przyjaciół, aby mogli stworzyć dobre i szczęśliwe rodziny.

Dodana 13 września 2018 r. przez: Zbyszek

Proszę za wstawiennictwem świętego Dominika o pomyślne zakończenie komplikacji po dotychczasowych, utraconych poczęciach i proszę o cud narodzin dzieciątka w naszym małżeństwie.

Dodana 13 września 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, dziękuję Ci za Marysię. Błagam Cię, wyproś u Boga, aby zagrożenie w czasie porodu minęło i jak najszybciej szczęśliwie przyszła na świat.

Dodana 12 września 2018 r. przez: irena

Św. Dominiku, proszę o pomoc podczas ciąży i porodu piątego dziecka, kiedy życie nas obojga jest zagrożone, a ze strony lekarzy doświadczam tyle pogardy i poniżenia.

Dodana 12 września 2018 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, proszę Cię bardzo o to, żeby minęły zagrożenia ciąży u mojej siostry i proszę Cię bardzo o szczęśliwe donoszenie ciąży i urodzenie zdrowego chłopczyka. Proszę Cię pomóż, żeby dzieciątko mojej siostry narodziło się w terminie i zdrowe.

Dodana 11 września 2018 r. przez: Elzbieta

Św. Dominiku, proszę o nawrócenie i uzdrowienie duszy, ciała i psychiki Martynki oraz jej relacji z bliskimi. Dziękuję Tobie za wymodlone łaski.

Dodana 8 września 2018 r. przez: Katarzyna

Bardzo proszę Cię święty Dominiku o wyproszenie łaski upragnionego potomstwa dla Joanny i Pawła oraz Patrycji i jej męża.

Dodana 4 września 2018 r. przez: KASIA

Serdecznie proszę Cię święty Dominiku o dar macierzyństwa dla Eweliny.

Dodana 4 września 2018 r. przez: Piotr

Święty Dominiku Savio, poraz kolejny proszę o Twoje orędownictwo w intencji Gabrysi, która spodziewa się dziecka, by Bóg Ojciec z Matką Najświętszą udzielił jej pokoju serca, którego tak bardzo teraz potrzebuje. Proszę, by duch depresji odszedł od niej, by mogła się cieszyć stanem błogosławionym w jakim się znajduje. Amen! Bóg zapłać!

Dodana 4 września 2018 r. przez: Ewa

Święty Dominiku, prosimy o dar potomstwa dla nas. Tak bardzo pragniemy być rodzicami! Módl się za nami.

Dodana 4 września 2018 r. przez: Kamila

Błagam o modlitwę za Martynę i nasze dziecko. Błagam o gorącą miłość między nami, o ślub i o to, by dziecko urodziło się zdrowe, o potrzebne łaski dla niego i byśmy je wychowali w miłości.

Dodana 4 września 2018 r. przez: Damian

Święty Dominiku proszę wstaw się za nami u Pana o dar zdrowego potomstwa i o łaskę jaka płynie z daru macierzyństwa i ojcostwa.

Dodana 3 września 2018 r. przez: JR

Święty Dominiku, proszę Cię, abyś pomógł małemu Krzysiowi żeby wyzdrowiał, żeby mógł żyć.

Dodana 1 września 2018 r. przez: Dominika

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe