Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7269

Za wstawiennictwem swietego Dominika, proszę o dar potomstwa dla Wojciecha i Agnieszki, niech wyprosi dla nas potrzebne łaski i dar rodzicielstwa u Pana Boga.

Dodana 14 marca 2018 r. przez: Wojciech

Proszę o dar macierzyństwa dla Marleny, o dar poczęcia drugiego dziecka dla Bożeny i Eryka. O zdrowie, prawidłowy rozwój poczętego dziecka i szczęśliwe przyjście na świat dzieciątka Sławka i Ewy, aby Bóg obdarzył ich tym razem synkiem.

Dodana 13 marca 2018 r. przez: Agata

Św. Dominiku, proszę wypraszaj mi łaskę zdrowia dla poczętego dziecka.

Dodana 13 marca 2018 r. przez: Marta

Dziękuję za dar macierzyństwa. Św. Dominiku, wypraszaj zdrowie córce, nam i naszym rodzicom. Spraw, by w przyszłości córka mogła się cieszyć macierzyństwem. Amen!

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Jolanta

Proszę Cię święty Dominiku, by córka była już całkowicie zdrowa, by choroba nigdy nie powróciła, daj jej stworzyć szczęśliwą rodzinę, a po ślubie obdarz ją zdrowym potomstwem i wyproś dobrego męża dla niej. Opiekuj się zawsze nimi.

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Mama

Proszę Cię święty Dominiku o cud trwałego i całkowitego uzdrowienia Paulinki z nowotworu, by nie wystąpiły skutki uboczne leczenia i o opiekę Boża.

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Mama

Proszę o dar szczęśliwego donoszenia ciąży przez siostrę moją Joannę i by dziecko urodziło się zdrowe, dziękuję Ci św. Dominiku!

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Artur

Św. Dominiku, tak długo staramy się o drugie dziecko. Błagam wyproś dla nas łaskę, by stał się najpiękniejszy z cudów i żebyśmy zostali pobłogosławieni, aby zakwitło pod mym sercem nowe życie, żebyśmy mieli zdrowe bliźniaki. Tak bardzo o to proszę.

Dodana 11 marca 2018 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę razem z mężem o zdrowe potomstwo dla nas.

Dodana 10 marca 2018 r. przez: Marlena

Święty Dominiku Savio, prosimy Cię o Twoją opiekę nad Elizą i jej dzieckiem, noszonym pod sercem, a także o łaskę zdrowia dla nich i szczęśliwe rozwiązanie dla Elizy.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Maria

Św. Dominiku, dziękujemy za wspaniałą córkę Marysię, to najwspanialszy Dar jaki otrzymaliśmy od Boga za Twoim wstawiennictwem. Prosimy o ponowne wstawiennictwo, żeby Bóg obdarzył nas kolejnym Dzieckiem. Prosimy także o zdrowie dla całej naszej Rodziny.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Agnieszka i Michał

Święty Dominiku Savio zawierzam Ci Ewelinę i Ireneusza i proszę o dar potomstwa dla nich.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Maria

Święty Dominku Savio proszę gorąco, jeśli taka wola Boża, o dar potomstwa dla Moniki i Michała.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Maria

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o rozpoznanie woli Bożej w sprawie mojego powołania do małżeństwa i macierzyństwa.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: Malgorzata

Św. Dominiku, wybłagaj u Boga łaski dla naszych synów - ministrantów. Uwolnienia od lęków, braku nadziei, niepewności. Spraw, by zaufali całkowicie najlepszemu Ojcu i Jemu zawierzyli. Pomóż w znalezieniu pracy, pisaniu pracy magisterskiej, zdaniu matury i egzaminów na studia. Daj wiarę dzicięcą, oczyść z grzechu i wlej nadzieję. Kochamy Cię nasz patronie.

Dodana 9 marca 2018 r. przez: mama

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo za moją córkę Julię, aby na progu dorosłości odnalazła w swym życiu Boga i podążała drogą świętości, aby wypełniła się wola Boża dla jej życia, o wszelkie potrzebne Łaski. Św. Dominiku, módl się za nami.

Dodana 8 marca 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji wyzdrowienia Arturka chorego na raka mózgu.
Proszę Cię o wyproszenie daru poczęcia dla Agnieszki i Sebastiana, którzy od wielu lat czekają na dziecko i bardzo go pragną.
Proszę o modlitwę za chore bliżniaczki, aby dobry Pan pozwolił im narodzić się w zdrowiu i bez komplikacji.

Dodana 8 marca 2018 r. przez: Bogusia

Św. Dominiku, dziękuję Ci za wszystkie łaski uproszone u Pana Boga. Proszę Cię wstawiaj się nieustannie u naszego miłosiernego Boga i uproś nam dar rodzicielstwa.

Dodana 6 marca 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar zdrowego potomstwa i o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 6 marca 2018 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, proszę o wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego, błogosławieństwo dla mojej córki Marty, o szczęśliwy poród, zdrowie dla maleństwa i dla niej.

Dodana 5 marca 2018 r. przez: Babcia Iwona

Święty Dominiku, czuwaj nad wyborem drogi życiowej mojej córki, aby umiała odrzucić zło, a wybrać dobro. Proszę prowadź Ją, daj wiarę, siłę i życiową mądrość.

Dodana 5 marca 2018 r. przez: mama

Święty Dominiku, otocz swą opieką Anną będącą w ciąży oraz Marię i Natalię.

Dodana 5 marca 2018 r. przez: Mama

Św. Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa, poczęcia drugiego dziecka oraz opiekę nad Julią i calą rodziną, dodaj nam sił, abyśmy wytrwali w tych ciężkich chwilach oczekiwań.

Dodana 3 marca 2018 r. przez: Sylwia

Św. Dominiku, prosimy Cię z mężem o dar rodzicielstwa. Módl się za nami.

Dodana 2 marca 2018 r. przez: Magda

Św. Dominiku, proszę Cię wyjednaj mi u Boga dar urodzenia zdrowej dziewczynki.

Dodana 2 marca 2018 r. przez: Ela

Proszę o dar potomstwa.

Dodana 1 marca 2018 r. przez: Dagmara

Proszę za moją siostrę Justynę o dar potomstwa.

Dodana 27 lutego 2018 r. przez: Jacek

Św. Dominiku, prosiłam Cię o cud poczęcia i wysłuchałeś mojej prośby!!! Proszę nie pozwól, aby maleństwu coś się stało. Wypraszaj u Najwyższego, aby rozwijało sie zdrowo i omijało go wszelkie zło i niebezpieczeństwo. Módl się proszę, ażebyśmy się spotkali dopiero w październiku, kiedy przyjdzie odpowiedni czas. Święty Dominiku, miej go zawsze w swej opiece!

Dodana 27 lutego 2018 r. przez: Anna i Wojciech

Św. Dominiku, upraszaj łaski dla mojej córki w ciąży, o zdrowie dla niej i maleństwa, a także dla dzieci Eryka i Laury. Niech Bóg uwolni mnie - matkę od lęku.

Dodana 27 lutego 2018 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku, proszę o Twoją modlitwę, aby zniknęły guzy z mojej tarczycy, mój ogromny lęk i niepokój...

Dodana 27 lutego 2018 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, proszę o Twoją pomoc w intencji uzdrowienia mojego męża Marcina i uniknięcia poważnej operacji trzustki. Dziękuję!

Dodana 27 lutego 2018 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, błagam Cię w intencji mojej córki Anny o Twoje wstawiennictwo, aby Jezus Miłosierny raczył obdarzyć ją łaską macierzyństwa, na które tak bardzo czeka. Proszę Cie zechciej wstawić się za nią. Jezu ufam Tobie!

Dodana 25 lutego 2018 r. przez: Ewa

Błagam o uzdrowienie mojej Mamy.

Dodana 25 lutego 2018 r. przez: Marta

Święty Dominiku, z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo, bardzo proszę wyproś u Boga łaskę ponownego macierzyństwa dla mnie, o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka.
Kilka lat temu wstawiłeś się za mną u Pana i Bóg obdarzył nas Cudem, który dziś ma już 4 latka. Bardzo proszę wysłuchaj naszych modlitw. Święty Dominiku módl się za nami.

Dodana 22 lutego 2018 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku Savio, z całego serca dziękuję za mojego synka Aleksandra i proszę o łaskę zdrowia dla niego, o uwolnienie go od wszelkich lęków, o Błogosławieństwo całej naszej Rodziny. Proszę o jeszcze jeden cud – o dar poczęcia i urodzenia drugiego dziecka.

Dodana 22 lutego 2018 r. przez: Iwona

Św. Dominiku, Ukochany! Proszę Ciebie, wymódl potrzebne łaski w wychowaniu naszej trójki synków w wierze, nadziei, miłości. Aby postępowali dobrze i zostali świętymi, nieśli światło i radość tak, jak Ty!

Dodana 22 lutego 2018 r. przez: Elena - Dominika

Św. Dominiku Savio, proszę wstaw się w moim imieniu u Ojca Najwyższego, wyproś dla mnie i mojego męża dar poczęcia zdrowego potomstwa i szczęśliwego przebiegu ciąży.

Dodana 22 lutego 2018 r. przez: Agata

Święty Dominiku, prosimy Cię z całego serca wraz z mężem o dar potomstwa dla nas. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 20 lutego 2018 r. przez: Agnieszka i Łukasz

Św. Dominiku, proszę o dar zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża Tomasza. Już powoli tracimy nadzieję, daj nam siłę.

Dodana 20 lutego 2018 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku Savio, prosimy Cię z mężem o łaskę poczęcia zdrowej dziewczynki. Módl się za nami.

Dodana 17 lutego 2018 r. przez: Magda

Św. Dominiku Savio, za Twoim wstawiennictwem prosimy Cię o dar poczęcia zdrowego dziecka. Daj mi i mojemu mężowi siłę, abyśmy razem z mężem przeszli ten trudny dla nas czas. Módl się za nami!

Dodana 16 lutego 2018 r. przez: Magda

Święty Dominiku, proszę Cię wstaw się u naszego Tatusia w niebie, abym donosiła dzieciątko, które noszę w swoim łonie, by wszystkie zagrożenia przedwczesnym porodem minęły. I żebym szczęśliwie urodziła zdrowe dzieciątko. I cieszyła się łaską macierzyństwa.

Dodana 15 lutego 2018 r. przez: Anna M.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji obdarzenia nas kolejnym potomstwem, o które już tak długo się staramy. Bóg zapłać!

Dodana 10 lutego 2018 r. przez: Agnieszka i Michał

Św. Dominiku Savio, za Twoim wstawiennictwem proszę Boga, aby dziewczynka, na którą czekam jako rodzina zastępcza, była szczęśliwa w moim domu. Jeśli dla tego dziecka będzie to najlepsze rozwiązanie, to proszę niech trafi do mnie jak najszybciej. Daj mi dar miłości i pomóż stworzyć temu dziecku kochająca rodzinę!

Dodana 9 lutego 2018 r. przez: Marta

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar zdrowego potomstwa i o wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio. módl się za nami.

Dodana 8 lutego 2018 r. przez: Krystyna

Św. Dominiku, proszę Cię miej w opiece nasze jeszcze nienarodzone dziecko, żeby było zdrowe i miej w opiece nas rodziców, żebyśmy mogli je razem wychować w wierze i miłości na dobrego i wierzącego człowieka, tak jak nas wychowali rodzice. Kocham Boga, ufam Mu i wierzę, że wszystko będzie dobrze. A teraz ufam też i Tobie. Boże dziękuję Ci że zawsze kiedy Cię potrzebuję jesteś ze mną.

Dodana 7 lutego 2018 r. przez: Katarzyna

Święty Dominiku, wstaw się za nas u Pana i wybłagaj dla nas łaskę posiadania potomstwa, daj nam począć i urodzić zdrowe dziecko, pokornie prosimy...

Dodana 7 lutego 2018 r. przez: Mateusz i Monika

Św. Dominiku, proszę Ciebie wyjednaj mi u Boga łasķę dobrej spowiedzi.

Dodana 6 lutego 2018 r. przez: Rafał

Święty Dominiku, wyproś łaskę rodzicielstwa i obdarz nas potomstwem.

Dodana 6 lutego 2018 r. przez: Maria i Andrzej

Święty Dominiku, błagamy Cię o cud poczęcia i urodzenie zdrowego dzieciątka dla Iwony i Huberta.

Dodana 6 lutego 2018 r. przez: Iwona

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe